>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Puchar Świata w siatkówce mężczyzn - Japonia 2011

Status
Zamknięty.
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Dobrze kolega wyżej podsumował naszą przegraną.
Niech ktoś powie, że w siatkówce też nie ma sympatii i kalkulacji ????

Najważniejsze, że jest awans! Ale szkoda przegranej bo ta fama tego, że Brazylia jest nie do pokonania zostaje.
A mogliśmy im spokojnie pokazać kto na tym turnieju gra lepszą siatkówke.
Wielka też ich klasa ze potrafili wykorzystać podaną przez nas pomoc. ????

Szkoda, bo Zbyszek Bartman po 2 setach wyglądał mi na pewniaka do MIP.

Napewno dzisiejsza przegrana nie będzie miała wpływu na jutrzejszy mecz tak mi się wydaje. Dziś widać było po 2 secie, że nasi się cieszyli jakby to już był koniec meczu, osiągneli cel i są na IO. Awans w pewni zasłużony wygrany przez naszych siatkarzy w końcu nie oglądamy się na innych i nie musimy liczyć na niczyją pomoc.!

Jutro myślę, że będziemy się cieszyć z 9 wygranej w tym turnieju. Może nie 3:0 ale 3:2 jest w naszym zasięgu.

To jak to teraz jest ktoś może to podliczył- Włosi out?
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Ustawka
ewidentnie było widać, że Polacy chcą lekko pomóc Brazylijczykom no i niestety wkurzyłem się na Anastasiego bo przy też grze Polaków i przy wysokim kursie bo 1.90 postawiłem na Polaków w 3 secie no i powiem wam, że nie za małą kwotę. Już przy 13:9 myślałem, że bez nerwów dociągniemy 3:0 ale cóż takie losy siatkówki. Odgryźć się mam nadzieję na Włochach i Kubie, a jak nie to będzie kiszka. Buzero szczerze mówiąc to ci powiem, że twoja lokata może ci dać w dupę. Niestety. Jeżeli Polska jutro zagra tak jak dziś to Rosja może mieć nie lada kłopot. I tu pojawia się strach. Rozsądek mówi, że w tym meczu może dojść do tie- breaka i tak bd grał przy dobrym kursie, ale szczerze mówiąc nie zdziwię się jak nasi wygrają za 3. Co do dzisiejszego meczu to nasi są wielcy. Brazylia wcale nie popełniała wielu błędów. To my graliśmy dziś po prostu galaktycznie i jutrzejszy mecz naprawdę definitywnie pokaże, która drużyna jest najlepszą drużyną na świecie. A Anastasiemu bardzo dziękuję, że Włochów wywalił poza Burtę bo ich nienawidzę. Marzy mi się jeszcze jutrzejsza przegrana Brazylii za 3 i awans Kuby no ale niestety to jest bardzo mało prawdopodobne. Nasi są wielcy! Źle się czuję z tym, że w Was nie wierzyłem chłopaki. W sumie życzę ci Buzero, aby ci siadła Rosja bo pewnie nie małą kasę włożyłeś, ale serce bije dla Polski. Powiem tak. Z każdego wyniku będę zadowolony. Życzę ci wygranej. W końcu bukmacherzy muszą na nas zbankrutować!! Ja jestem dobrze na plusie dzięki pucharze świata i mam nadzieję, że wy też.
Pozdrawiam!
 
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Ahhhh te teorie spiskowe ;) fakt mogło to wyglądać trochę dziwnie bo wygrywamy 13:8 wszystko idzie po naszej myśli a tu nagle nie możemy przyjąć nie jakiejś znakomitej zagrywki Dantego, Bruno robi nas jak chce. Sądzę, że Polacy przy 2:0 i 13:8 trochę chyba zlekceważyli i poczuli że to już po meczu i myślami byli chyba pod prysznicem. Kurek i Bartman nagle przestali grać co chwile bloki, po zawodnikach nie było widać żeby to robili specjalnie (upozorować zawsze można racja) ale mimo wszystko Bartman zadowolony nie był powiem więcej był wkurw... jakby miał zaraz komuś lutnąć ???? podsumując sądze, że po prostu staneli a nie sprzedali czy coś w tym stylu mogli też np. odpuścić mając awans :grin:
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
dzięki za wsparcie...ale jak widac naszym w zupelnosci wystarcza to co maja a jak graja bez koncentracji to widac bylo dzis w 3 i 4 secie jak by im tak bardzo zalezalo na win w calym PS to by nie odpuscili...bo jakby dzis wygrali za 3 pkt wtedy wystarczyloby win z ROSJA nawet w TB a tak to bedzie mega trudno za 3 pkt wygrac zwlaszcza ze nasi tu po to nie przyjechali i jak Rosjanie wrzuca 5 bieg i przycisna w 1 secie wtedy na pewno Polacy odpuszcza sami mowia ze bardzo juz tesknia za rodzina itd ... wiec oni jak juz osiagneli to po co przyjechali to przegraja to w glowach a Rosjanie jeszcze nie osiagneli tego po co przyjechali wec przewiduje szybkie 0-2 i potem zabawa z obuch stron...i rozluznienie kazdy bedzie happy nawet ja...
choc zobacze czy nie skontruje na DW 3-1 dla Polski ale zalezy od kursu...
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
może i w głowach przegrać możemy, ale czuję, że właśnie w tym ostatnim meczu wyjdziemy na takiej motywacji, że możemy wynieść ze sobą całe boisko. To będzie bez wątpienia najpiękniejszy mecz tego turnieju bo obie drużyny będą gryzły parkiet. Polacy nie odpuszczają nigdy, więc zdziwiło by mnie to gdyby odpuścili przypadkowo z Brazylią. Tęsknić za rodzinami można, a nawet trzeba ale to nie znaczy, że nie możemy wygrać pucharu. Wyobrażacie sobie końcowe zwycięstwo naszej reprezentacji, po tylu latach naszej nieobecności w tych rozgrywkach. Gwarantuję wam, że jutro wyjdziemy jeszcze bardziej zmotywowani niż dzisiaj i mecz z Rosją będzie jutro arcyciekawy. Każdy wynik może w tym meczu paść, a wszystko będzie zależeć od zagrywki Rosjan i bloku, bo obie drużyny są cudowne w tym elemencie, jedynym naszym niewielkim atutem jest trochę lepsze rozegranie akcji i dlatego piszę tutaj o zagrywce Rosjan, jak odrzucą nas od siatki będzie ciężko. Wyśmienicie też zapowiada się pojedynek środkowych. Pozdrawiam i uciekam na mecz ????
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
no to teraz aby rosja nie wygrala PS to Polska musi z nimi wygrac 3-1 lub 3-0 hchyba nie mozliwe choc z ich forma ....dzis jakby mieli wygrac 3-0 to by wygrali....dziwi mnie tylko bo trener przeciez Wloch - ale chyba nie jest patriota bardziej jest zlosliwy bo przeciez BERUTTO zastapil go na stanowisku i teraz mu sie odgryzc chce ....poza tym chyba za ta klotnie zawodnicy na zlosc chca dac BRAZYLI win...nierozumiem tego...
zamiast wygrac ten mecz 3-0, 3-1 aby jutro zagrac mecz o win to oni sie rozluzniaja... nie wierze....albo sie dogadali z BRA ... a tak aby wygrac musz wygraj 3-1 z Rosja..
Naprawdę dawno się tak nie uśmiałem jak teraz.
Człowieku, zastanów się kilka razy zanim cokolwiek napiszesz, bo takimi wypowiedziami się tylko ośmieszasz ...
Zamiast cieszyć się z osiągniętego celu, jakim był awans na igrzyska olimpijskie Ty dopatrujesz się jakiś ustawek, hehe jakby mieli wygrać 3-0 to by wygrali, porażające stwierdzenie.
Analizując ten mecz to Brazylia zagrała słabo, a my to wykorzystaliśmy i chwała chłopakom za to! Zwycięzców się podobno nie osądza ( dla mnie Polacy są zwycięzcami) ale w mojej opinii Żygadło zagrał dziś najsłabiej w tym turnieju i dziwię się dlaczego trener go nie zmienił (wpuszczenie Gumy na kilka piłek to trochę mało, zresztą set był wtedy już rozstrzygnięty), no ale to on, a nie ja jest trenerem ???? . Po za tym Brazylia to mistrzowie świata my prowadząc 2-0 i 13-8 rozluźniliśmy się zbyt mocno i oni to wykorzystali zaczęli bronić lepiej, wzmocnili dodatkowo zagrywkę i odjechali z wynikiem. Pewnie, szkoda wielka, że nie utrzymaliśmy tej koncentracji do końca i nie wygraliśmy ale nie ma co jest AWANS i to się liczy! A nie pisać jakieś herezje że ktoś komuś odpuścił
Jutro mecz o Puchar Świata, obie drużyny cel minimum mają zrealizowany, wiec przystąpią do tego meczu na &#39;spokoju&#39;. Myślę, że wcale nie jesteśmy na straconej pozycji w tym starciu i jutro czeka na ciekawe spotkanie ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Z Iranem też mogliśmy wygrać 3:0 ? Prowadziliśmy też 4-5 punktami w 3 secie i jak się skończyło to każdy wie.
Jutro Rosja nas zleje i tego Polakom życzę. My dziś graliśmy kolejne 5 setowe spotkanie. Na pewno chłopaki będą zmęczeni. Włochy moim zdaniem zostaną na frajerskim 4 miejscu, bo trudno sobie wyobrazić by Kanarki jutro pogubiły punkty z jakąś tam Japonią.
Moim zdaniem na tym turnieju dużo zawdzięczaliśmy korzystnemu terminarzowi.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
nie z Iranem nie mielismy takiego cisnienia na 2 sety jak w dzisiejszym meczu, Iran oni zlekceważyli i nie bylo takiej motywacji...wiec porownanie tych 2 meczy nie na miejscu...
inaczej sie mobilizuja na BRA a inaczej na Iran ....
juro ciekaiwe to wyglada....pierw graja WLOCHY i musza wygrac 3-0 oczywiscie jesli dzis wygraja 3-0 ...i mysle ze warto to pograc...potem jeszcze wieksze cisnienie na Brazyli....i tu moze JAP ugra seta bo chyba 3 mecze z rzedu po 3-0... jesli tylko motywacji nie zabraknie ale moze dla kibicow zagraja tylko pytanie czy BRA sie pogubia ale set w zasiegu JAP.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
nie podlega wątpliwości że w pierwszym secie Brazylia podłożyła się ... może po prostu lubią Polaków - nie wiem
ale ich niefrasobliwość była osłabiająca
zwłaszcza przy akcji kiedy Vissotoo czy jak mu tam nawet nie podskoczył do piłki spadającej 50 cm od niego
albo Giba dziwnie rozluźniony - to nie jest normalne
to nie jest normalne i dlatego właśnie bukmacherka z tego żyje ... nie ma możliwości wyczuć co gdzie kiedy i w ktorym momencie w takim meczu coś ruszy
teraz jest gierka z ruskami z wieloma podtekstami i nie ma szans wytypować faworyta w tym meczu, oczywiście żeby trafić w odpowiednio korzystny kurs
 
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Brazylia się nam podłożyła ???? ? ich niefrasobliwość, złe dogrania do siatki uważasz za podłożenie się? A jaki by mieli interes bo nie rozumiem, może powiesz, że Serbii, Kubie i Włochom też się podkładali w poszczególnych setach bo mieli taki kaprys... człowieku tam Rezende wychodził z siebie i Ty uważasz, że to było odpuszczenie. Brazylia pokazuje w tym turnieju, że jest najsłabsza od lat i kilka drużyn to wykorzystało a on wystarczyły 2 sety z czego skorzystaliśmy. Jeśli ktoś się tutaj miał podkładać czy odpuszczać to trochę Polska od stanu 13:8 w 3... ;)
Co do dobrego terminarza racja wiele można zawdzięczać ale to tylko minimum z planu, sami sobie to wywalczyliśmy poza tym sztuką było też wykorzystanie tego dobrego terminarza :cool:
Kolejny spory sukces naszej kadry. Ciekawe co na to &quot;EKSPERT&quot; Polsatu Sport Wojtek Drzyzga który przed ME mówił, że musimy przyzwyczaić się do porażek naszych prawdopodobnie argumentował to tym, że przegraliśmy 3 mecze na memoriale Wagnera. 3 miejsce na LŚ, 3 miejsce na ME, 1/2 miejsce podczas PŚ to są porażki... :grin: ??
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Źle Ci nie życzę Buzero, ale naprawdę módl się, żeby Ci ta Rosja weszła :] Bowiem nie wykluczam (zapewne nie tylko ja), że Polacy jutro po raz ostatni wyjdą i zagrają na 150%, ekstremalnie zmobilizowani, żeby wygrać ten puchar świata, a ponadto, żeby wygrać to z Rosją. Może to się skończyć 3-1 dla nas, czego nie wykluczam i szczerze życzę naszym siatkarzom. Gratulacje za dzisiejszy mecz i awans ???? A jutro życzę powodzenia w walce o puchar świata, choć bez względu na wynik, wracają już jak wygrani :]
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
no dzisiejszy dzień ładnie mnie postawił na ziemię. Niestety. Polska padła, Kuba padła, co na prawdę jest dla mnie zaskoczeniem. Co do jutrzejszych meczów to ja gram jutro na Polskę (przemyślałem to i sądzę, że dadzą radę). Drugim typem są włochy i brazylia z handi. Muszę się odegrać za dziś. Co o tym myślicie?
I mam jeszcze pytanko do ludzi zorientowanych. Słyszałem wypowiedź, że albo Kuby albo Usa nie zobaczymy na igrzyskach. Tutaj jest moje pytanie czy jeżeli na kontynentalnych przegra któraś z drużyn ma jeszcze szansę na igrzyska po interkontynentalnym turnieju? Bardzo mnie to ciekawi, a nigdzie nie mogę znaleźć na ten temat informacji.
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Na deser macie wpis na Facebooku Bartka Kurka, co by wam jeszcze bardziej zamącić w głowach ;)
Graliśmy bardzo dobrze nie pozwalaliśmy Brazylijczykom rozwinąć skrzydeł. Kontrolowaliśmy wydarzenia na parkiecie, szkoda, że nie udało nam się tego dowieźć do końca.
Jest to trudna sytuacja, kiedy osiąga się tak wielki sukces w trakcie meczu, kiedy wiadomo, że wykonaliśmy założony plan, ciężko się skoncentrować. Szkoda tej porażki, bo dzisiaj Brazylijczycy byli do ogrania.
Do turnieju mocno obsadzonego przystępowaliśmy z pewnymi problemami zdrowotnymi, udało się jakoś to poukładać. Wytrzymaliśmy, a jutro zagramy dla siebie, dla przyjemności -Bartek
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Powoli dostaje szału! Co się tkne polaków to wtopa...przy stanie 2-1 dla polaków w meczu z Iranem łapałem 1.35- bomba i sensacja. W meczu z Włchami postawiłem na Italianców, 2-0 i już liczyłem kase, a tu kolejna bomba. Dzisiaj rano zagrałem na duże value na polske. 2-0 dla polaków, trzeci set 13-8 i mecz się odwraca...los jest okrutny! Jutro na rosjan kurs bardzo atrakcyjny 1.45, co polakom siędzi w głowach !? są możze zmeczeni? rosjanie gniotą wszystko jak walec, po ich ostatnim blamazu i wtopie z polakami o 3 miejscu moze beda się chcieli zrewanzować? Czego mozna się jutro spodziewać, bo straciłem rzeczywistość i sensowne mysleni na jutro...najłatwiej odpuscić ale wszystko wskazuje na kacapów!?

jednak coś w naturze i osobowości ludzkiej jest, że osiągając jakiś cel cisnienie opada i nagle jest odwrót o 180 stopni, 2-3 piłki odwracają cały mecz w siatkówce, jak ruszy lawina nikt i nic ją nie powstrzyma!!!

bukmacherka w takich momentach jest zwycięzcą i nie mozna tego zmienić...wiem że to truizm ale taka jest prawda...

rosjanie raczej faworytami, powinni wygrać, ale o 5 rano Kurek powie że zagrali na luzaka i wszystko wchodziło...a kurs 1.45 parsknie smiechem i radoscią buków
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Polska-Rosja- pierwszy set/mecz Rosja/Polska kurs 7,30 fortuna

Myślę że za drobne można spróbować takiej wariacji. Bo niewykluczone że będzie dejawu z meczu Polaków z Brazylią. Nasi potrzebowali dziś 2 setów i te dwa sety zagrali świetnie pózniej już ta koncentracja uciekła. W jutrzejszym meczu to ruscy potrzebują 2 secików i znając ich to pewnie zaczną mocno aby szybko rozstrzygnąć sprawę pucharu. I np po wygraniu dwóch partii być może dojdzie do zwrotu akcji ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
rosjanie raczej faworytami, powinni wygrać, ale o 5 rano Kurek powie że zagrali na luzaka i wszystko wchodziło...a kurs 1.45 parsknie smiechem i radoscią buków
Może to zabrzmi prozaicznie, ale moja najlepsza rada: Nie graj tego meczu na siłę :] Jak już tu niektórzy zauważyli ten mecz to No Bet - nie sposób się z tym nie zgodzić :] Może się wydarzyć absolutnie wszystko. Argumenty można znaleźć zarówno za jedną jak i drugą drużyną. Lepiej dać sobie spokój i kibicować Polakom. Pozdrawiam ????
Co więcej, żadna z drużyn teoretycznie nic &quot;nie musi&quot; w tym meczu :] Jasne, Rosjanie pewną chcą wygrać, ale to tylko takie gadanie, bo przecież zapewne Polacy też. Nie da się wytypować tego meczu tak pragmatycznie. Można tylko mieć szczęście i trafić mówiąc - Polska wygra. Tak więc pokuszę się o taki typ - Polska wygra 3-1 ???? ale złotówki na ten mecz nie postawię ????
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
no prosze cie nie pisz glupot...Polacy ok przyjechali po awans i go osiagneli a i na pewno dzis bedzie jakis drink...a Rosja tu nie przyjechala po awans tylko po zwyciestwo...i to bedzie zupelnie inny mecz nizeli ten o 3 m... nie wierze ze Rosjanie wyjda jacys rozluznieni i zadowoleni z awansu - tak wyjda pewnie Polacy ale nie Rosjanie....spodziewam sie szybkiego 3-0 lub 3-1...
ponizej moje lokaty:
http://imageshack.us/photo/my-images/836/betclic.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/856/betwayb.jpg/
a kontre zagralem za 300 zł po 5,50 na -1,5 seta na Polske w betsafe;
ale to nie z tego budzetu lokaty tylko innej wygranej - ktora weszla a ja ja juz przekreslilem:
http://imageshack.us/photo/my-images/64/222222222222h.jpg/
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 42

szuwi1

Użytkownik
buzero, mozesz lekko skontrowac na Polske, albo jakies +1,5 seta, przy odrobinie szczescia wejdzie ci i to i to, zalezy jak duzo postawiles na win Rosji w Pucharze Swiata. Osobiscie bym sie podobezpieczyl deczko.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
no prosze cie nie pisz glupot...Polacy ok przyjechali po awans i go osiagneli a i na pewno dzis bedzie jakis drink...a Rosja tu nie przyjechala po awans tylko po zwyciestwo...i to bedzie zupelnie inny mecz nizeli ten o 3 m... nie wierze ze Rosjanie wyjda jacys rozluznieni i zadowoleni z awansu - tak wyjda pewnie Polacy ale nie Rosjanie....spodziewam sie szybkiego 3-0 lub 3-1...
Gdy gra sie bez presji często gra się dużo lepiej . Polska i Rosja do przyjaciół nie należą i nikt tutaj łatwo się nie podłoży , obie drużyny będą sobie chciały udowodnic kto jest lepszy i obie będą walczyły o pierwsze miejsce w PŚ , bo pierwsze miejsce na takim turnieju to nie jest byle co a punkty do rankingu FIVB lecą. Kurs 1.40 na Rosje to chyba jakiś żart , drużyny grają na podobnym poziomie i mają podobną ilość punktów , w tym wypadku zdecydowanie +1.5 seta na Polaków warto zagrać.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Po raz kolejny krótko, bo tak naprawdę ciężko przewidzieć co się wydarzy ostatniego dnia w Pucharze Świata.



Argentyńczycy zagrali dzisiaj dobre spotkanie z Egiptem i od początku do końca kontrolowali przebieg gry. Podopieczni Trenera Webera zagrali skutecznie w aataku, głównie dzięki dokładnemu przyjęciu. Po nagrodę dla najlepszego rozgrywającego pewnie zmierza genialny Luciano De Cecco.
Chińczycy to na pewno niewygodny rywal. Potrafią grać szybko i wtedy ciężko jest ich zatrzymać. Zauważyłem jednak, że często starcza im sił tylko na jednego seta.

Argentyna to zdecydowanie lepszy zespół. Chińczycy nieźle spisują się w obronie gdzie prym wiedzie libero Qi Ren. Azjaci nie mają szczególnie ciężkiej zagrywki, więc przy dobrym przyjęciu De Cecco zrobi swoje. Komplet punktów zgarną w tym starciu zawodnicy z Ameryki Południowej.

Typ:
Argentyna (-1.5 seta) @ 1.50 Unibet ✅


Kuba - Egipt​


Kubańczycy są zdecydowanym faworytem tego spotkania, ale widać, że w ostatnich meczach nie grają już tak cudownie. Cały czas zawodzi Henry Bell, który dostaje mało piłek w ataku i czasami właśnie brakuje jego wsparcia dla Leona i Hernandeza. Warto zwrócić uwagę na środkowych Perdomo i Mese, którzy wyraźnie rozegrali się w trakcie trwania Pucharu Świata.
Egipt tak jak już kilka razy pisałem to przede wszystkim Ahmed Abdelhay. Na tym turnieju Salah radzi sobie bardzo dobrze i jest w czołówce najskuteczniej atakujących zawodników.

Podejrzewam, że Kuba wygra to spotkanie i najprawdopodobniej zgarnie komplet punktów. Wydaje mi się jednak, że Egipt nawiąże walkę i może ugra jednego seta ?

Typ:
Over 135.5 pkt @ 1.45 Betsafe ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom