>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Przejrzysty i Czytelny Temat

spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Baltika Kalingrad- Zenit 2 gość over 1.5 3.25
Kurs:3.25
Stawka: 2000 zł ⛔⛔⛔
Ew: 6500 zł


Komentarz: Lubię ligę rosyjską mam do niej szczęście i oby dzisiaj się to nie zmieniło. Z doświadczenia wiem że w przerwach reprezentacji często w rezerwach grają zawodnicy z I składu dla ogrania i wychodzi to całkiem ciekawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 340

macvas

Użytkownik
Ja również obserwuję, analizuję i korzystam. W większości bardzo rozsądne typy. Proszę się nie zrażać drobnymi wtopami, bo ryzyko jest wkalkulowane. Grunt to zachować spokój ducha :spokodfhgfh:
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Torpedo- Fakel Voronezh gość over 1.5 2.62 ✅✅✅
Volgar- Luch Enerigiya Vladivostok gosp over 1.5 2.25 ✅✅✅
Kurs: 5.89
Stawka:1500 zł
Ew: 8859 zł ✅✅✅



Bilans dnia: 7359 zł ✅✅✅

Komentarz: Posłuchałem komentarza wyżej i przystopowałem i zachowałem SpokojDucha, Nareszcie ładny ✅, sporo analizowałem obydwa spotkania i w końcu odpaliło jak trzeba.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 226

adiqq

Użytkownik
gratuluję skutecznych typów, ale nie byłbym sobą, gdybym nie dodał też słowa krytyki ;)
Temat jest &quot;Przejrzysty i Czytelny&quot; - ale nie tak do końca...najpierw zaczynasz z budżetem 10000,po 26 typach przerywasz i zaczynasz od nowa z nowym budżetem 28000...(po co? - nie lepiej prowadzić temat w jednostkach?)
No i przede wszystkim stawkowanie...grając z budżetem 10000 i obstawiając 1000( na 1 zdarzenie, to proszenie się o kłopoty.
W &quot;drugiej&quot; części przy budżecie początkowym 28000 jest już lepiej pod tym względem, ale też stawki % zbyt wysokie w stosunku do budżetu - biorąc pod uwagę kursy jakie grasz. Przy czarnej serii, która nie jest niczym niezwykłym przy takich kursach będzie boleć. mocno.
Osobiście dziwię się, że nie grasz tylko singli - wysokich kursów
reasumując:typy znakomite, ale poprzez nienajlepsze stawkowanie tracisz część zysków i niepotrzebnie tak mocno ryzykujesz
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
gratuluję skutecznych typów, ale nie byłbym sobą, gdybym nie dodał też słowa krytyki ;)
Temat jest &quot;Przejrzysty i Czytelny&quot; - ale nie tak do końca...najpierw zaczynasz z budżetem 10000,po 26 typach przerywasz i zaczynasz od nowa z nowym budżetem 28000...(po co? - nie lepiej prowadzić temat w jednostkach?)
No i przede wszystkim stawkowanie...grając z budżetem 10000 i obstawiając 1000( na 1 zdarzenie, to proszenie się o kłopoty.
W &quot;drugiej&quot; części przy budżecie początkowym 28000 jest już lepiej pod tym względem, ale też stawki % zbyt wysokie w stosunku do budżetu - biorąc pod uwagę kursy jakie grasz. Przy czarnej serii, która nie jest niczym niezwykłym przy takich kursach będzie boleć. mocno.
Osobiście dziwię się, że nie grasz tylko singli - wysokich kursów
reasumując:typy znakomite, ale poprzez nienajlepsze stawkowanie tracisz część zysków i niepotrzebnie tak mocno ryzykujesz

Temat się rozpoczął ponownie z większym budżetem ponieważ takowy posiadałem na tamtą chwilę, zapewne chodzi Ci o pierwszy typ na biegi który puściłem za 1000 zł na samym starcie, wiedziałem czym to grozi ale wiedziałem jak biegają i kogo na co stać więc byłem pewny na 99 %. Stawkowanie wydaje Ci się niebezpieczne i może takowym być ale nie ma dobrego stawkowania, kiedyś miałem stawkę płaską ale takowa mi jak na chwile obecną nie odpowiada. Stawki będą rosły prawdopodobnie najwyższa wyniesie kiedyś do 3 tysięcy.
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
# Mainz- Dortmund gosp over 1.5 3.0 ⛔
Stomil-Zagłebie gość win 2.5 ✅
Kurs: 7.5
Stawka: 1300 zł ⛔
Ew: 9750 zł


# Lechia-Górnik gosp strzelą w obydwu połowach 2.62 ⛔
Śląsk- Korona Under 2.5 1.8 ✅
Kurs: 4.71
Stawka: 1239 zł ⛔
Ew: 5854 zł

Przy Koronie łamie zasadę kursu ale jakimś cudem drużyna z Kielc nie traci bramek mimo słabej dyspozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Odważne typy na Sobote inne pojawią się w Sobote po godzinie 19.

#Wisła-Termalica gość over 1.5 3.50
Kurs: 3.50
Stawka: 1560 zł
Ew: 5460 zł

# Augsburg- Darmstadt gość over 1.5 4.0 ✅✅✅
Podbeskidzie-Piast gość over 1.5 2.25 ✅✅✅
Kurs: 9.0
Stawka: 1000 zł
Ew: 9000 zł ✅✅✅
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Temat się rozpoczął ponownie z większym budżetem ponieważ takowy posiadałem na tamtą chwilę, zapewne chodzi Ci o pierwszy typ na biegi który puściłem za 1000 zł na samym starcie, wiedziałem czym to grozi ale wiedziałem jak biegają i kogo na co stać więc byłem pewny na 99 %.
to mi wygląda na nadmierną pewność siebie ;)
tak, to pierwsze co rzuciło mi się w oczy.
Stawkowanie wydaje Ci się niebezpieczne i może takowym być ale nie ma dobrego stawkowania, kiedyś miałem stawkę płaską ale takowa mi jak na chwile obecną nie odpowiada. Stawki będą rosły prawdopodobnie najwyższa wyniesie kiedyś do 3 tysięcy.
ale nie tylko to...nie wiek jaki dokładnie teraz masz budżet, nie chce mi się ciebie podliczać, szacuję że wzrósł do około 40tys - przy takim budżecie 1000 to tylko 2,5% budżetu, ale granie za takie stawki kursu=9 to dużo za duże ryzyko. To samo dotyczy kursu 7,5 za 3,25% budżetu.
Jak pewnie wiesz, regularnie gram takie i dużo wyższe kursy, ale za sporo niższe % stawki(i tylko single! ), bo pewnych zasad przestrzegam zawsze, a prawidłowy dobór stawkowania jest jedną z najważniejszych zasad.
Dopisałem:u mnie stawka na 1 typ wynosi 0,3-0,7%/typ - średnio 0,5%...
twierdzisz, że nie ma dobrego stawkowania - coż, twoje zdanie....
chyba nie zdajesz sobie sprawy, jakie można mieć czarne serie przy graniu takich kursów....
Nie zrozum źle tego co piszę.....piszę to ku przestrodze
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Podsumowanie 3 kuponów z dni 16-17.10.2015
Kupony: 3
Trafne: 1
Nietrafne: 2
Typy:6
Trafne: 4
Nietrafne:2

Bilans Dni: 5461 zł ✅✅✅



Komentarz do pana Adiqq. Słuchaj wiem że wszystko przeliczasz z ekonomicznego punktu widzenia, ale tak jak ja to mówię kursy nigdy nie grają, więc nie pisz że kurs 9.0 jest bardziej ryzykowny niż 4.5 bo tak jest tylko dla bukmacherów.
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
# Betis- Espanyol gosp over 1.5 2.20 ⛔
Torino Turyn- Milan gosp over 1.5 2.25 ⛔
Kurs: 4.95
Stawka: 1000 zł ⛔⛔⛔
Ew: 4950 zł

Chyba troszkę na siłę ale zobaczymy czy uda się ugrać jeszcze coś dzisiaj.
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
# Legia-Cracovia gość over 1.5 3.5 (kurs z wczorajszego dnia)
Kurs: 3.5
Stawka: 1500 zł ⛔
Ew : 5250 zł


# Napoli- Fiorentina gość over 1.5 3.5
Kurs:3.5
Stawka: 1500 zł ⛔
Ew: 5250 zł

# Deportivo- Athletic Bilbao gosp over 1.5 3.0
Stawka: 1500 zł
Ew: 4500 zł ✅


# Zwolle- Vittese gosp over 1.5 2.25
Kurs: 2.25
Stawka: 2000 zł ⛔
Ew: 4500 zł
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
# Leverkusen-Roma gość over 1.5 3.0 ✅✅✅
Kurs: 3.0
Stawka: 2500 zł
Ew: 7500 zł ✅✅✅

Zenit- Lyon gosp over 1.5 1.9 ✅
Arsenal-Bayern gość over 1.5 1.83 ⛔
Kurs: 3.47
Stawka: 3000 zł ⛔
Ew: 10500 zł


Bilans: 2000 zł ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
#Galatasaray- Benfica gosp over 1.5 3.25
CSKA- Man Utd gosp over 1.5 2.5
Kurs:8.12
Stawka: 2500 zł
Ew: 20312 zł
UWAGA KURSY Z WCZORAJSZEGO DNIA, Obecnie kurs na galata jest 2.75
 
Do góry Bottom