>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Przejrzysty i Czytelny Temat

spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Liga Mistrzów
Juventus-Man.City Win gosp 2.3 ✅
Malmo-PSG I poł win gość 1.57 ✅
Kurs: 3.61
Stawka: 1000 zł
Ew: 3614 zł ✅✅✅



CSKA-Wolfsburg gosp over 1.5 2.25 ⛔
Atl.Madryt-Galatasaray gość over 1.5 8.0⛔
Kurs: 18.0
Stawka: 800 zł ⛔⛔⛔
Ew:14400 zł


Taśma
Manchester United-PSV Obydwie strzelą: Tak 1.9
Malmo-PSG Obydwie strzelą: Tak 2.1
Borussia M- Sevilla Obyd strzelą: Tak 1.5
Atletico M- Galatasaray Obydwie strzelą: Tak 2.37
Kurs: 14.18
Stawka: 500 zł ⛔⛔⛔
Ew: 7141 Zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Polska
Piast-Ruch Gosp win 1.8 ✅
Arka-Wisła Płock Gosp win 2.1 ✅
Kurs:3.78
Stawka: 1000 zł
Ew: 3780 zł ✅✅✅


Lechia-Lech over 2.5 2.15 ⛔
Wisła-Cracovia BTTS 1.66 ✅
Kurs: 3.58
Stawka: 1000 zł ⛔
Ew: 3583 zł


Sandecja-Stomil Win gosp 2.05 ⛔
Olimpia- Bytovia Win gosp 2.37 ⛔
Zagłebie-GKS Katowice Win gosp 2.25 ✅
Kurs: 10.9
Stawka: 1000 zł ⛔
Ew: 10954 zł


Górnik Z- Górnik Ł 2.37 Win gosp 2.37 ⛔
Termalica- Jagiellonia Win gosp 2.4
Kurs: 6.35
Stawka: 1000 zł
Ew: 6355 zł



Jedziemy ostro z Polską boję się że porządnie się na niej przejade ale kto nie ryzykuje szampana nie pije.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Vasco-Santos typ: 2 5.75
Kurs:5.75
Stawka: 1000 zł ⛔
Ew: 5750 zł

Palmeiras-Coritiba typ: 2 2.45 ✅
Atletico P-Flamengo Obydwie strzelą Tak 1.8 ⛔
Kurs: 4.41
Stawka: 1000 zł ⛔
Ew: 4410 zł
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Rosja
# Dyn. Moskwa- Lok.Moskwa BTS: Tak 2.0 ✅
Kurs: 2.0
Stawka: 1000 żł
Ew: 2000 żł ✅✅✅

# Krasnodar-Rostov BTS: Tak 2.0 ✅
KurS: 2.0
Stawka: 1000 zł
Ew: 2000 zł ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Portugalia
Braga-Benfica BTS: Tak 2.0 ⛔
Kurs: 2.0
Stawka: 1000 zł ⛔
Ew: 2000 zł

Spróbujemy również dzisiaj z Portugalią, ale nie do końca jestem przekonany do tego typu. Szkoda włoskiej ligi która postawiłem a nie napisałem tutaj gdyż mecz się rozpoczął a live jest niezgodny z regulaminem, więc prawdopodobnie już niedługo pojawi się nowy temat w temacie kuponów gdzie będę stawiał mecze live, gdyż coraz częściej stawiam na ten rodzaj gry.


Komentarz: Braga mogła strzelić ale niestety brak im skuteczności szkoda.
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Polska
# ZAKŁADY BEZ REMISU
Górnik-Piast Typ: 2 1.57 ⛔
Ruch-Korona typ 1 1.61 ✅
Kurs: 2.53
Stawka: 1000 zł
Ew: 2538 zł



Komentarz: Piasta nie mogłem oglądać ale to co się stało w drugiej połowie przeszło moje oczekiwania jestem po prostu w szoku.
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Polska
Pogoń-Lechia over 3.5 4.0 ⛔
Kurs: 4.0
Stawka: 1000 zł ⛔
Ew: 4000 zł
Analiza: Obydwie ekipy są w dole, muszą obydwie walczyć o punkty bo nie są w ciekawej sytuacji ostatnimi czasy, świetna okazja na przełamanie obydwu ekip, forma u nich jest podobna brak im skuteczności co mam nadzieję że dziś się uda przełamać, typ nie powiem ryzykowny ale Polska Liga jest nieprzewidywalna i liczę na dzisiejsze przełamanie.

Komentarz: Mogło paść znacznie więcej bramek poprzeczka i wiele akcji nie wykorzystanych szkoda.
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Cracovia- Podbeskidzie I poł BTS: tak 4.5
Kurs: 4.5 ✅
Stawka: 1000 zł
Ew: 4500 zł ✅✅✅


# Lech-Wisła gość over 1.5 3.75 ⛔
Kurs: 3.75
Stawka: 1000 zł ⛔
Ew: 3750 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Kur^A Nie wierze nie wierze !!!!!! Jestem wściekły! O co chodzi ? O Kupon podany w wyżej zamieszczonym poście, dawno nie byłem tak wściekły o swoją głupotę! Po raz kolejny przejechałem się na pseudo-ekspertach z forum, Kupon miał wyglądać trochę inaczej a dokładnie miałem postawić na czystą jedynkę po kursie 5.0 czyli na Amkar z uwagi na to że widziałem predyspozycje obydwu drużyn, niestety w swojej głupocie skorzystałem po raz kolejny z opinii ludzi z forum i poszedl BTS. Zmieniam styl gry chociaż już to mówiłem zero korzystania z opinii ludzi, wszystko jest moje każdy typ każda analiza, ponieważ na opiniach innych tracę spore pieniądze. Pozdrawiam
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
# Rennes- Marsylia Typ: 1 bez remisu ⛔
Stawka: 1000 zł ⛔
Ew : 2250 zł

Analiza: Kursy na gospodarzy lecą do góry dlatego zaczekałem z tym typem do samego końca, Obydwie drużyny są na podobnym miejscu w Tabeli, ludzie mocno stawiają na Marsylie poniewaz w teorii jest w lepsze formie, racja ostatnio ich poziom wzrósł i grają lepiej niż poprzednio, ale nie oszukujmy się Rennes gra u siebie i grają również całkiem dobrze mimo remisów stać ich na zwycięstwo, kurs zachęcajacy i w moim mniemaniu pewniejszym niż czysta 2. Polecam również over 1.5 dla gospodarzy po kursie 3.
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
$ Jagiellonia-Górnik BTS: Tak 1.72
Zagłebie-Termalica Under 1.5 3.0
Kurs: 5.16
Stawka: 1000 zł
Ew: 5160 zł

$ Dinamo-Anzhi gosp over 1.5 2.2
Kuban-Krasnodar gosp over 1.5 3.4
Kurs: 7.48
Stawka: 1000 zł
Ew: 7480 zł
$ Nicea- PSG rzuty rożne gość pierwszy 7 3.1
Kurs: 3.1
Stawka: 1000 zł
Ew: 3100 zł
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Nowe rozliczenia
Stan Konta: 10000 zł
Z uwagi na to że przez dłuższy czas nie prowadziłem tematu zaczynam tutaj z nowym rozliczeniem.
Zasady obowiązujące jak w 1 poście, w chwili obecnej szykuję się na bardzo mocną grę na Euro,

# Liverpool- Sevilla typ gosp over 1.5 2.25 (kurs z wczoraj)
Kurs: 2.25
Stawka: 1000 zł
Ew: 2250 zł

Analiza: Ciężko podejść pod ten mecz ponieważ wiele różnych przesłanek się wyklucza. Ostatnie dwa mecze nie przemawiają jakoś intensywnie za Liverpoolem ponieważ zaprezentowali się nad wymiar przeciętnie ich futbol nie był zbyt ciekawy, Sevilla również kiepsko nawet bardzo ale nie grali oni o zbyt wiele w lidzę, natomiast liczę na bardzo mocną mobilizację z obydwu stron i sporą ilość bramek, drużyna z wysp natomiast uważam że ma większą mobilizację ponieważ ten sezon nie był dla nich zbyt łaskawy.
 
Do góry Bottom