>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Przejrzysty i Czytelny Temat

spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Witam, miałem lekką przerwę w temacie, ale wznawiam go. Oczywiście przez ten okres grałem normalnie ale typy po prostu się nie pojawiały w temacie, z tego co widzę po ostatnim poście byłem tutaj na plusie około 5000 zł ✅
Jak ktoś czytał pierwszy post, by temat był bardziej przejrzysty gramy o wyższe stawki niż w rzeczywistości co to oznacza? Jesli na forum pisze że gram za 1000 zł, w rzeczywistości gram za 100 zł, po prostu o jedno zero mniej jaki mam w tym cel? Temat staje się bardziej przejrzysty łatwiej sobie uzmysłowić co się opłaca o co nie, ostatnimi czasy czyli od 13 września moje konto znacznie wzrosło nie podliczam tego na + bo nie mam na to dowodu, Więc zaczynamy jakby od początku, temat wznawiam ponieważ kilka osób nadal prosi mnie o typy, Z GÓRY PISZĘ ŻE OBSTAWIACIE JE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Należy również dodać że będą się pojawiać również czasami Typy live będą one raczej osobno podliczane. ZACZYNAMY BUDŻET: 28000 zł



# Maccabi Tel Aviv- Dynamo Kijów Gość over 1.5
Kurs:2.2
Stawka: 1000 zł
Ew: 2200 zł ✅✅✅

# Zenit-Gent Hulk strzeli pierwszy bramkę 4.33
Kurs: 4.33
Stawka: 1000 zł ⛔⛔⛔
Ew: 4330 zł

# FC Porto-Chelsea Gosp Over 1.5 2.62
Kurs: 2.62
Stawka: 1466 zł
Ew: 3848 zł
✅✅✅




PODSUMOWANIE DNIA:
Typy LIVE: 2200 zł ⛔⛔⛔
Typy: 2582 zł ✅✅✅
PODSUMOWANIE: 382 zł ✅✅✅

Komentarz: Napaliłem się na grę na Live i niestety z tym popłynąłem bo byłby fajny zarobek dzisiaj, szkoda też Zenitu jakby to Hulk nie podawał tylko by strzelał to pewnie by weszło... ;)
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
# Szachtar- PSG gość over 1.5 1.9
Juventus-Sevilla gosp over 1.5 2.0
Kurs: 3.8
Stawka:1549 zł
Ew:5886 zł
Dzisiaj double z uwagi na ryzyko i niskie kursy podanych typów.
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
# Atletico-Benfica Gość over 1.5 5.5
Kurs: 5.5
Stawka: 1000 zł
Ew:5500 zł


# CSKA-PSV Gość over 1.5 3.5
Kurs: 3.5
Stawka: 1500 zł
Ew: 5250

# Astana-Galatasaray over 1.5 I połowa 3.00
Kurs: 3.00
Stawka:1500 zł
Ew: 4500 zł

Komentarz: Dzisiaj jadę po bandzie typy są bardzo ryzykowne i sam to widzę, mogę się poważnie przejechać do tyłu, Atletico- Benfica wysoki kurs bardzo ryzykowny, Benfica nie potrafi grać na wyjazdach licze na niespodziankę i szczęście bo mimo tego są w stanie tego dokonać, CSKA ostatnio bez rewelacji lecą na nich kursy w dół ale z Zenitem się nie popisali regularnie tracą u siebie bramki więc liczę że dzisiaj będące w formie PSV ustrzeli dwie bramki, Astana-Galata i to jest mecz o którym zbyt wiele powiedzieć nie mogę Kazachstan trudny teren ostatnio drużyna gosp dwie porażki tyle co wiem, Galata też nie błyszczy ale napewno jakościowo można się spodziewać więcej po nich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
PIERWSZA TAŚMA
# Atletico-Benfica gosp over 1.5 2.0
CSKA-PSV Gosp over 1.5 1.61
Astana-Galatasaray gość strzela Tak 1.22
Manchester United- Wolfsburg gosp strzela tak 1.16
Szachtar-PSG gość strzelą tak 1.18
Monchengladbach- Manchester City gość strzelą tak 1.16
Kurs:6.35
Stawka: 1000 zł
Ew: 6350 zł
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Podsumowanie DNIA
Kupony: 5
Trafne: 3 ✅✅✅
Nietrafne: 2 (w tym jedna tasiemka)

BILANS DNIA: 10087 ZŁ ✅✅✅


Komentarz: Ładnie dzisiaj powchodziło mimo strachu, heh żałuję tylko że Atletico Drugiej bramki nie ustrzeliło bo i Tasiemka by weszła ;) i plus by wyniósł 16000 zł. W każdym bądź razie dobry zysk.Benfica ugrała wynik 2:1 ,Juve 2:0 spokojnie przeważając nad Sevilla, PSG 3:0 Szakhtar , a PSV wyciągnęło 2:3 z CSKA dzięki czemu kupon wszedł,a i pod koniec mogli nawet wyrównać na 3:3. Jeśli ktoś skorzystał z moich typów i zarobił kliknijcie dziękuje w ten sposób wiem że pomogłem , pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 30

sebeq1

Użytkownik
sugerując się avatarem napiszę, że jest pan niesamowity. typy są świetne. niech pan nie odpuszcza i wrzuca dalej typy. pozdrawiam.
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Dziękuję za miłe słowa, obawiam się że dzisiaj wiele osób skorzysta z moich typów i się na tym przejedzie bo Liga Europejska jest generalnie mało opłacalna.

# AZ Alkmaar- Atl. Bilbao Gosp over 1.5 2.75
Belenenses-Fiorentina Gość over 1.5 1.9
Kurs:5.22
Stawka: 1500 zł
Ew: 7830 zł


Komentarz: Jak wspomniałem powyżej typy na LE są wysoko ryzykowne, wiąże się z tym że nie które drużyny nie podchodzą do sprawy poważnie, problemem jest niska renoma wyżej wymienionych rozgrywek w stosunku np. do ligi Angielskiej, Włoskiej, czy chociażby do ligi Francuskiej. Typ na AZ jest nie mój a zapożyczony z Typów dnia i minimalnie przekształcony, Drużyna z Holandii jak wynika z tabeli radzi sobie nad wyraz przeciętnie, ale stopniowo wchodzą na dobre tory, dzięki temu że radzą sobie przeciętnie nie odpuszczą sobie LE i dadzą z siebie 100 % , widziałem ich mecz z Heraclesem wygrany 3:1 grają szybko, ofensywnie i przyjemnie dla oka. Atletico nie w formie, ustawieni są raczej defensywnie i głównym ich atutem jest gra z wrzutek. O Fiorentinie nie będe wiele mówił grają ofensywnie wygrali 1:4 z Interem ale nie należy się w żaden sposób kierować tym meczem, patrząc na to wszystko z lekkim dystansem muszą ten mecz wygrać jeśli chcą wyjść z grupy ale wątpie by to był dla nich priorytet, intensywniej skupiają się na lidze więc również typ wysoko ryzykowny.
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
# Basel-Lech Gosp over 1.5 1.61
Monako-Tottenham Gosp strzelą bramkę Tak 1.25
Villarreal- Victoria Pilzno Gosp over 1.5 1.66
Kurs:3.34
Stawka: 1500 zł
EW: 5010
 
S 30

sebeq1

Użytkownik
nawet jak nie wejdą to i tak pana skuteczność na całym tym forum jest chyba najlepsza. nie zawsze chodzi o &quot;duże kokosy&quot;, &quot;małe owoce też są dobre&quot;. byle do przodu. pozdrawiam.
ps. ja skorzystam.
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
PODSUMOWANIE DNIA
Kupony: 3
Trafne: 1
Nietrafne: 2
Bilans Dnia : 3165 zł ✅✅✅


Nieźle to wyszło, ale znów dostrzegłem to iż nie warto w żaden sposób kierować się kursami... Popłynąłem na &quot;pewniaku Villarrealu&quot; a jak głupi zamieniłem ten mecz z meczem Lazio z St. Etienne , do tego przestraszyłem się Meczu partizanu o którym wiele osób pisało i mi doradzało... Ale jest ✅✅✅ ładny mimo wszystko, ale nie powiem jest ten nie dosyt bo naprawdę dało się dzisiaj znacznie więcej wycisnąć.
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
# Darmstadt-Mainz Gosp over 1.5 3.0
Kurs:3.0
Stawka: 1875 zł
Ew: 5625 zł
Typ zapożyczony nie mam dzisiaj czasu na analizy i zastanawianie się typ że tak powiem na szybko, analiza jest w typach dnia, całkiem rozsądnie wygląda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
# Darmstadt-Mainz Gosp over 1.5 3.0
Kurs:3.0
Stawka: 1875 zł
Ew: 5625 zł ✅✅✅

Typ zapożyczony nie mam dzisiaj czasu na analizy i zastanawianie się typ że tak powiem na szybko, analiza jest w typach dnia, całkiem rozsądnie wygląda.
Bilans :3750✅✅✅


Z uwagi że prawie cały Piątek i Sobotę mnie nie ma typów było mniej dopiero w niedziele się pojawi być może więcej.



#Termalica -Górnik Łęczna Gosp over 1.5 2.25
Piast-Wisła Gosp over 1.5 2.1
Kurs:4.72
Stawka:1625 zł
Ew:7678 zł
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
# Rozwój -Zagłębie Gość over 1.5 2.62
Chojniczanka-Zawisza Gość over 1.5 2.37
Kurs:6.20
Stawka: 1000 zł
Ew: 6209 zł
Obydwie drużyny świetnie radzą sobie na wyjazdach gdzie nie ciąży na nich aż tak wielka presja wyniku, Rozwój w meczu z GKS pokazał taką bezradność że aż żal było patrzec jak z połowy nie mogli wyjść dopóki nie strzelili bramki po wrzutce bodajże. Zawisza i Zagłebie są w dobrej formie i myślę że udowodnią to na boisku.
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
# Everton-Liverpool Gosp over 1.5 2.25
Palermo-Roma gość over 1.5 1.9
Kurs: 4.28
Stawka: 1000 zł
Ew: 4280
Oby dzisiaj czarna seria się skończyła ...
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
# Cracovia-Lech gosp over 1.5 2.75
Kurs:2.75
Stawka: 1000 zł
Ew: 2750 zł
# Milan-Napoli gosp over 1.5 2.62
Kurs: 2.62 zł
Stawka: 1000 zł
Ew: 2620 zł
 
Do góry Bottom