>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

lionel21 191

lionel21

Użytkownik
proszę administrację o to, by uniemożliwiła zakładanie tematów w dziale Vip Typy nieuprawdnionym do tego osobom, bo to co ostatnio się tam dzieje, przechodzi ludzkie pojęcie. Najlepiej, by tam pisali, tylko typerzy posiadający taką rangę, a komentować zawsze można na priv.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie możemy tego obiecać, ale za to możemy obiecać, że szybko takie tematy będziemy kasować.
Nie chcemy wprowadzać zakazów komentowania typów w tym dziale, gdyż konstruktywna dyskusja na temat typów jest bardzo pomocna i cenna dla innych graczy/userów.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
konstruktywna owszem, ale w większości komentowanie to nie jest zbyt wnoszące, a to, że ktoś jest w VIP-ach oznacza, że zna się na rzeczy, więc jego typy są przynajmniej w miarę dobre.
 
pancerny 0

pancerny

Użytkownik
Dosyć często jestem tu na forum i co do strony graficznej to bardzo ciekawie zrobiona - nie razi w oczy - jest czytelna .Co do kolorystyki fajnie zgrane kolory .Reklam za dużo nie ma więc korzystanie z forum jest bardzo szybkie i dosyć miłe:spokodfhgfh:.Gdybym mógł coś zmienić/dodać coś co mi się nie podoba na pewno była by to opcja , że tylko moderatorzy mogą tworzyć w swoich tematach ankiety (z % i liczbą głosów (np czy moje typy są skuteczne 66% tak 44% nie itp ).Fajnie by było gdyby w poszczególnych działach np piłka , siatkówka , koszykówka dla najważniejszych zdarzeń były by tematy w których można było by się wypowiadać i każdy mógłby zagłosować na 1 2 lub x .
Forum powinno mieć swój duży czat w java , a nie shautbox .I to właściwie tyle ...
Życzę powodzenia Adminom , moderatorom i webmasterom w konstruowaniu - powodzenia !
 
simons 646

simons

Forum VIP
No z tym chatem to moze byc dobry pomysl ... moze IRC ale nie kazdy bedzie chcial zainstalowac. Bo tak mi sie zdaje ze coniektorzy sledza na livescorach badz w tv obok mecze i maja checi pokomentowania itp bynajmniej a tak czasem lubie se pogadac z kims live np na gg to chat moze sie sprawdzic ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Wiele razy już było mówione, że chatu nie będzie więc po znów trujecie o tym samym? Shoutboxu też nie, bo under 18 robił na forum syf. Wystarczy, że już niektórzy robia burdel w temacie, opowiadając o magicznych systemach.
 
B 0

basic_m

Użytkownik
Najbliższe imprezy
Mam taką oto prośbę a może też propozycje dla adminów. Bardzo często zdarza mi się - może mam słabe info ale własnie dla tego moja propozycja - że nie wiem o jakiś zdarzeniach lub nadchodzących - i patrze a buk... proponuje cos w last minute... a na oko wole nie stawiać wolabym się troche z tematem zapoznać. Więc czy można by stworzyć dział bądź konkretny post w którym każdy by wpisywał nadchodzące imprezy.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam taką oto prośbę a może też propozycje dla adminów. Bardzo często zdarza mi się - może mam słabe info ale własnie dla tego moja propozycja - że nie wiem o jakiś zdarzeniach lub nadchodzących - i patrze a buk... proponuje cos w last minute... a na oko wole nie stawiać wolabym się troche z tematem zapoznać. Więc czy można by stworzyć dział bądź konkretny post w którym każdy by wpisywał nadchodzące imprezy.
Niestety nie zrozumiałem o co Ci chodzi dokładnie.
Czy planowany jest typer dla Premiership i Primeradivision taki jak obecnie dla Bundesligi?
Nie planujemy tego typu konkursu w najbliższym czasie.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Jest mozliowsc chociazby upominania forumowiczow za pisanie postow strasznie malymi literami? rozumie, ze jestesmy mlodzi (chyba w wiekszosci) i mamy dobry wzrok bo przeciez nie przesiadujemy 3/4 dnia przy analizach i typowaniu, a kolejnego 1/4 dnia przy FMie czy Fifie... ;P ale posty podobne do tego co zrobil ikso w TD jest juz przegieciem! (http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=713312&amp;amp;postcount=14) ;/ dla mrowek pisze czy co... xD
edit: dz. xD
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
moze by wprowadzic Lige Mistrzow typerow ? ;&gt;

dajmy na to: w roku mamy 12 zwyciezcow TD i kolejnych 24 userow z miejsc 2-3. Tych 24 userow gra eliminacje powiedzmy 3 rundy w ktorych odpada zawsze polowa uczestnikow, zostaje wiec 4 gosci.

12 zwyciezcow TD i 4 z el. dzieli sie na 4 grupy po 4 userow i rozgrywa spotkania jak to przy prawie kazdym turnieju jest na forum. Zwyciezca moglby otrzymac jakies wyroznienie na forum dajmy na to typera roku xD
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Proponowałbym administratorom spojrzeć czasem na pracę swoich podopiecznych. Jeden z nich najpierw wyzywa innych, później jakby nigdy nic, żadnej karteczki nie otrzymał, tłumacząc się że uzgodnił to na PW z samym poszkodowanym. Ja rozumiem, że doszło do ugody, no ale przepraszam bardzo: inni za takie coś dostaliby karteczkę. Gdy napisałem o tym, ten sam moderator mówiąc krótko: &quot;pogroził mi palcem&quot;, no bo przecież ma władzę, to korzysta ???? (wiadomość PW - nie będę upubliczniał, bo otrzymam warna od niego samego ????).
Proszę o wyjaśnienie sprawy.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Ponawiam prośbę o usunięcie możliwości pisania postów w dziale &#39;&#39;VIP Typy&#39;&#39;. Durne komentarze większości użytkowników zaśmiecają tematy, te robią się mało przejrzyste. Komentarze w 90%, jak nie więcej, nic nie wnoszą do danego wątku. Jeżeli ktoś dostał rangę typera, to widocznie za coś i nie można go za byle co ganić. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Tak sobie pomyslalem przed chwila: moze wprowadzic zakaz pisania kwot za ktore sie gra ,tylko kursy i AKO????????? Jak ktos gra za 1000zl to zawsze znajdzie sie idiota ktory stwierdzi ze na pewno za tyle nie gra. Z drugiej strony jak ktos gra za 2zl to inny imbecyl stwierdza ze nie mozna byc dobrym typerem grajac za takie grosze. Jest jeszcze trzecia odslona: gdyby nawet wprowadzic taki zakaz to pewnie znalazlby sie ktos kto i tak by watpil ze ktos w ogole wysyla takie kupony i oddycha... wiem ze nie ma szans zeby to zmienic... moze ktos to przeczyta i sie dwa razy zastanowi... w co i tak watpie
 
Do góry Bottom