>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

ramzi 0

ramzi

Użytkownik
LoL ???? karajcie bardziej za robienie burdelu w typach dnia, bo to co dzisiaj się dzieje to jeszcze tego nie widzialem, w temacie 21 września wyzywają się od idiotów, jeden komentuje typ, aż 3 kolesi coś poprawia pisząc post pod postem...
Nie wiem, zakaz pisania jakiś dajcie za takie sytuacje, czy co? ???? heh
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Co się tak frustrujesz? ????
Moderatorzy starają się na bieżąco kasować posty z każdych działów, czy to Typy Dnia czy działy z kuponami. Wiadomo, że sam się nie skasuje, tylko człowiek to musi zrobić. To, że taki post jest na forum kilka minut zanim zostanie skasowany nie znaczy, że trzeba od razu duże zmiany wprowadzać i takich nie planujemy. Zachęcamy userów do merytorycznej dyskusji na temat typów, kuponów itp.
@szmal
Nie ma takiej potrzeby, aby to userzy wybierali kandydatów do działu VIP. Moderatorzy regularnie śledzą tematy w działach z kuponami i jak zauważymy dobrą osobę to dostaje szansę.
Aż strach pomyśleć, gdyby to userzy wybierali VIPów ????
Pozdro
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
bo część to nagrody za wygranie typów dnia, jest dobrze jak jest!!!! tak chcesz byc vipem, to się staraj, dla mnie to np. za duża odpowiedzialność
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
chyba wiecie dlaczego piszę tak?
Jak nie wiecie to już piszę:
Zachowanie niektórych moderatorów od dawna pozostawiało dużo do życzenia... Jednak dzisiaj wiele osób nie wytrzymało i po prostu powiedziało co o nich sądzi. Dalej nie rozumiem zachowania niektórych modów... Panowie: tutaj się robi drugie Chiny :!: wolność słowa nie istnieje... Tak to prawda, może i niektórzy przesadzili...
Jednym słowem: komuna za przeproszeniem. Róbcie tak dalej: a liczebność userów będzie dalej spadała i spadała...
PS. Odpiszcie a nie usuwajcie :!:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Panowie (a może mam użyć słowa dzieci?) dajcie sobie na wstrzymanie. Jeżeli szukacie for do napinania się to pomyliły Wam się adresy www
Nie będę takiego zachowania tolerował na forum. Odeszło 2-3 userów, którzy zachowywali się niegodnie tego forum.
Mam głębokie przekonanie, iż ich zachowanie wnosiło zgorszenie na forum.
edit: Niestety tak jak w 90% przypadków banów, te osoby wrócą wkrótce pod innym loginem...
Co do moderatorów to dobrze wykonują swoje obowiązki.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Mi się dobrze żyje na tym forum mimo tych ostrzeżeń, ale to była moja wina, obecnie moderatorzy dobrze wykonują swoje obowiązki, czego nie można było powiedzieć o bodim i mazaqu :kwasny4565:. Jeśli komuś coś nie pasuje, to jest wiele innych for. Przydałoby się więcej ludzi do obsługi typów dnia, bo obecni moderatorzy, mimo, że się starają, często nie mogą wyrobić.
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Ja mam taka propozycje, aby kasować profile userów, które nie są aktywne przez np. wiecej niz pare miesiecy albo te konta ktore sa utworzone tylko po to aby przegladac typy, czyli tzw. pijawki. Bo jak widać na forum jest ponad 30 tys. uzytkownikow z czego ponad 4 tys. jest aktywnych. Mam nadzieje ze zostanie rozpatrzony moj pomysl pozytywnie. Pozdrawiam.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
4 tysiące aktywnych userów w ostatnim tygodniu, 7 dniach jak dobrze pamiętam.
Nie będziemy kasować kont userów, ponieważ nieraz jest tak, że ktoś robi sobie dłuższą przerwę od obstawiania i nawet rok nie wchodzi na forum. Po pewnym czasie taki user może znów wrócić na forum i go przeglądać. Ma poraz kolejny zakładać konto? Forum jest ogólnodostępne, więc przegladać go mogą nawet &quot;pijawki&quot;.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
4 tysiące aktywnych userów w ostatnim tygodniu, 7 dniach jak dobrze pamiętam.
Nie będziemy kasować kont userów, ponieważ nieraz jest tak, że ktoś robi sobie dłuższą przerwę od obstawiania i nawet rok nie wchodzi na forum. Po pewnym czasie taki user może znów wrócić na forum i go przeglądać. Ma poraz kolejny zakładać konto? Forum jest ogólnodostępne, więc przegladać go mogą nawet &quot;pijawki&quot;.
poza tym warto wspomniec ze wieksza liczba userow latwiej przyciagnac sponsorow i chyba to jest glowny powod nie kasowania &#39;martwych&#39; kont
 
W 0

wanksta

Użytkownik
Po co ??

7 postów , dołączył w tym roku - idż na czat Bwinu - może spotkasz jakieś ciekawe osoby
cyt. &quot; Po co ?? &quot;
A Po to żeby taki kretyn jak Ty się pytał &quot;po co&quot;.
Co Ci się niepodoba w tym pomyśle? I co mi piszesz że mam 7 postów i dołączyłem w tym roku, jakie to ma znaczenie? Czepiasz się niewiadomo czego, a to że w Bwin mają chat to nieznaczy że na http://forum.bukmacherskie.com ma nie być.
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
A to że tacy jak ty wchodzą na forum , robia burdel i prowokują innych userów.
Pomysł nie przejdzie , był SB - został zamkniety i dobrze sie dzieje.
Analizy jakies napisz
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A ile na tym forum osob ma over 18 ??
Ja mam ;)
Jedno jest pewne.
Dostęp do forum nie będzie ograniczany cenzusem wiekowym. I nie chodzi o to ilu userów tego forum nie ma 18 lat.
Na żadnym forum nie ma ograniczeń co do wieku. Przecież to jawna dyskryminacja.
 
Do góry Bottom