>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Owszem mozna. Ale suche typy tak samo sa, i malo to nowi wpisuja do tematow swoje suche typy i kupony? Na SB byla odrazu odpowiedz, nie graj tego, bo kontuzje, albo cos tam i pojawialy sie linki i fakt wypowiedzi ze byly na jakims wysokim poziomie, ale wystarczyly na przekonanie niektorych osoby by graly to albo i nie graly. Pozatym na SB poprostu sie pisalo konkretna informacje, a nie jakies dlugie wypowiedzi takie jak maja byc i sa w dzialach tematycznych.
A tak samo sprawa typu: szukam typu z kursem 1.4, bo potrzebuje do dubelka? Gdzie to ma zrobic jak nie ma SB? Wpisze sie wszedzie i do kazdego dzialu tematycznego,i wtedy bedzie balagan na calym forum.
Podalem tak samo temat PW, bo sam juz dostalem co sadze o jakims spotkaniu.
W dzialach tematycznych tez mozna pisac konkretne wypowiedzi 1-2 zdaniowe, nie trzeba wcale dlugich analiz na 10stron.
A jak ktos potrzebuje cos do dubelka, to po to jest forum i opcja szukaj, przeszukuje tematy z analizami i typami na konkretny dzien ktory go interesuje i wybiera sobie najpewniejszy typek wg niego, z wyzszym kursem tez moze i zabezpiecza remisem (np. X2).
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
A tak samo sprawa typu: szukam typu z kursem 1.4, bo potrzebuje do dubelka? Gdzie to ma zrobic jak nie ma SB? Wpisze sie wszedzie i do kazdego dzialu tematycznego,i wtedy bedzie balagan na calym forum.
Podalem tak samo temat PW, bo sam juz dostalem co sadze o jakims spotkaniu.
jogurt ma rację, po odciśnięciu z gąszczu mowy forumowej tzw. wodolejstwa, zostanie dużo pożytecznych informacji, którymi obdarzają sie forumowi ludzie, taka wymiana informacji jest cenna bo jest szybka, bieżąca, a wiadomo że czasami decydują minuty żeby postawić coś konkretnego, ..SB pełni taką funkcję &quot;szybkiego łącza&quot;, bez którego nasza forum będzie uboższe...
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
W dzialach tematycznych tez mozna pisac konkretne wypowiedzi 1-2 zdaniowe, nie trzeba wcale dlugich analiz na 10stron.
A jak ktos potrzebuje cos do dubelka, to po to jest forum i opcja szukaj, przeszukuje tematy z analizami i typami na konkretny dzien ktory go interesuje i wybiera sobie najpewniejszy typek wg niego, z wyzszym kursem tez moze i zabezpiecza remisem (np. X2).
Tak ale 1-2zdaniowe na dlusza mete? To jak dla mnie bedzie sie wertowalo 20postow w takim temacie zeby cokolwiek znalesc.
A: X jest slabe jak gra na wyjazdach.
B: No ale w Y nie zagra obronca.
C: No nie zagra obronca, ale wraca napastnik.
D: No ale w X tez nie zagra napastnik.
E: No i zapomnailes powiedziec ze jeszcze czolowy bramkarz.
itd.
Jak dla mnie to tak o bedzie to wygladalo..
Jak dla mnie, jesli bym potrzebowal to bym wlasnie w SB pisal tak jak to robili Ci co szukali. I odrazu dostawali typki, ktore sa grane przez forumowiczow i wszyscy byli zadwoleni. Pozatym opcja szukaj i co wpiszesz do wyszukiwarki? Trzeba recznie szukac i napewno bedzie to dlusze niz uzyskanie odrazu informacji z SB.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Nazwa tego tematu to &#39;Propozycje i pomysly rozwoju forum..&#39;. Ja propozycję/pomysł kieruję do administracji, tylko i wyłącznie, więc prosiłbym o kasowanie wszelkich niepotrzebnych postów &#39;userów-nieadminów&#39; na temat mojego pomysłu.
Pozdro i powodzenia :]
Lol, a tak prosiłem.. Po co te bezsensowne dyskusje? Jeśli chcecie to zgłoście wniosek &quot;O pozostawienie tematu SB&quot;, a nie 10 tysięcy osób przekonuje, jaki to wspaniały temat.. I tak zrobią, co zechcą, a tu tylko bałagan..
 
peja 1

peja

Użytkownik
Sawas i inni którzy mają coś przeciwko SB... jak wam się nie podobają dyskusje w takim temacie to po co wogóle tam zaglądacie ? napewno znaczna częśc osób jest za zostawieniem tego tematu, ale ciekawe czy to Adminów interesuje.. jestem na tym forum już prawie 3 lata i naprawdę dzięki temu tematu fajne dyskusje się prowadziło.. czy czytało z boku.. a teraz to szczeże powiem osobiście to mi się nie chce wchodzic na forum.bukmacherskie.com /

Ted też taki mądry a sam dzień w dzień pisał w SB :jezora:

Ludzie nie bójcie się wyrazac swoich opinii.. pozdrawiam normalnych :spokodfhgfh:
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Czy w dziale kupony obowiązuje ciągle ten sam regulamin? Z tego co zaobserwowałem wygląda na to, że nie ma już ograniczenia co do nazwy tematu, więc chętnie wróciłbym do swojej starej nazwy.. Czy to możliwe?
 
dj_arti 185

dj_arti

Użytkownik
Czy w dziale kupony obowiązuje ciągle ten sam regulamin? Z tego co zaobserwowałem wygląda na to, że nie ma już ograniczenia co do nazwy tematu, więc chętnie wróciłbym do swojej starej nazwy.. Czy to możliwe?
Popieram ! ;) Jak dla mnie to był bezsens z tymi &quot;ograniczonymi&quot; nazwami
własnego tematu. Tzn było to dobre ale dla osób które z nazwą tematu
faktycznie przesadzały np wstawiając dziesiątki &quot;buziek&quot;, pisząc &quot;typyyyyyy
koogoooooooossss tammmm&quot; bo tak tez sie zdarzało. Ale osoby które miały
normalne nie za długie nazwy powinny mieć prawo żeby taka nazwa została.



 
djhouse 0

djhouse

Użytkownik
Mam pewną propozycje rozwoju forum z kuponami
Jest to czysto teoretyczna propozycja, do rozważenia przez administracje

Jak wszyscy wiemy swoje propozycje typów możemy umieszczać 3 forach: VIP typy (tylko ranga TYPER z dużą skutecznością) oraz Kupony ze statystykami i KUPONY
Jak wiemy jednak w dziale kupony ze statystykami nie wszyscy prowadzą takie statystyki. Po za tym myślę że można by było rozpatrzeć taką myśl, aby zrobić coś &quot;pomiędzy&quot; ViP a zwykłymi userami. Wystarczy się porozglądać po niekórych tematach gdzie jest 75% minusowych typów niż typów które weszły, wiele osób typuje tylko po to żeby typować, z nadzieją że trafią jakiś dobry kurs..
Jeśli wychaczy się dobrego typera trzeba szukać i szukać jego tematu bo wiele osób obstawia.
Takie forum jak juz powiedziałem było by przeznaczone dla userów ze sporą skutecznością, których typy zasługują na uwagę, tematy mogliby zamieszczać tylko osoby ze sporą skutecznością, wyławiane przez moderatorów

Co o tym myślicie?
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
nie wiem czy u wszystkich tak jest - przynajmniej u mnie...

wchodząc do tematu w którym są nowe posty zawsze jestem przenoszony do 1 postu ( nawet jeżeli załóżmy jest 100 stron ) a nie do pierwszego nie przeczytanego przeze mnie postu - czy jest możliwośc aby to zmienić ? na innych forach na których mam przyjemność przebywania jest to tak zrobione i moim zdaniem bardzo dobrze to zdaje egzamin.

jeszcze coś teraz odkryłem &quot;bawiąc się&quot; w Panelu Sterowania ( Edycja Opcji )

Możesz ponadto otrzymywać e-mailowe powiadomienie o wysłaniu do Ciebie takiej wiadomości.
Przesyłanie e-mailowego powiadomienia o otrzymaniu prywatnej wiadomości.

Jeżeli jesteś w trakcie przeglądania forum i otrzymujesz nową prywatną wiadomość możesz zostać o tym powiadomiony w formie pop-upu.
Powiadamianie o otrzymywaniu prywatnej wiadomości w formie pop-upu


zaznaczam te dwie opcje, zatwierdzam, wchodzę żeby zobaczyć czy się zatwierdziły i nadal są odchaczone... WTF ?

pozdr,
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Aby rozpoczac czytanie od miejsca gdzie ostatnio skonczylismy, klikamy w przycisk przed nazwa tematu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Może klikasz w przeglądarce &quot;wróć&quot; i masz odznaczone?
W innym wypadku spróbuj najpierw zaznaczyć 2 opcję i zatwierdzić, następnie pierwszą i znów zatwierdzić.
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Może klikasz w przeglądarce &quot;wróć&quot; i masz odznaczone?
W innym wypadku spróbuj najpierw zaznaczyć 2 opcję i zatwierdzić, następnie pierwszą i znów zatwierdzić.
wlasnie wszedlem pod explorerem i wszystko działa :)
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Zastanawiam sie czy nie daloby sie zalozyc w Hyde Parku tematu gdzie uczestnicy &quot;Typow Dnia&quot; mogliby sami pisac ile maja pkt po jakim dniu. Ciezko jest oczekiwac od modow konkursu zeby podliczali i aktualizowali TD codziennie, wiadomo kazdy ma swoje zycie i nie zyje tylko TD co jest calkiem zrozumiale. Mysle ze taki temat moglby pomoc uczestnikom, oczywiscie zakladajac ze wpisywane tam wyniki bylyby nieoficjalne(to akurat chyba kazdy zrozumie) Kazdy moglby +/- umiejscowic siebie w tabeli. Nie wiem czy byly juz takie proby na FB...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
witam ???? wydaje mi sie ze mozna by przywrocic ( o ile byl ) dział sprzedam / kupie / zamienie/ wiem ze pozniej sa pretensje do forum ze ten mnie oszukal a tamten nie zaplacil. w tym wypadku trzeba z gory napisac ze forum nie ponosi zadnej odpowiedzialnosci , i ze kazdy robi to na swoja wlasna odpowiedzialnosc , moim zdaniem przydal by sie taki dzial
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Był kiedyś ten dział, teraz masz temat &quot;Aukcje Allegro&quot; więc jest to krok do przodu bo wątpię żeby ktoś coś kupił od Ciebie za pośrednictwem forum, raczej chciałby żebyś wystawił aukcje na allegro.
 
Do góry Bottom