>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

N 0

new_user

Użytkownik
Stary temat. Wałkowany wiele razy.
To, że jakiś sportowiec jest &quot;na topie&quot; to nie znaczy, że forum musi zmienić logo forum.
Znak ten jest rozpoznawalny i nie będzie zmiany.
Nie chodzi o to żeby zmieniać zawsze jak ktoś jest na topie, tylko ze Ronaldinho
w Barcelonie już nie gra i jak ktoś pierwszy raz zobaczy grafikę główna to pomyśli ze forum nie jest aktualizowane...????
 
szary 0

szary

Użytkownik
Forum jest na bazie vBulletin, więc przydałaby się opcja vcash czyli czyli wirtualna gotówka. Każdy dostaje na start powiedzmy 100 kredytów i może je wkorzystywać do typowania spotkań na forum. Dostaje również kredyty za każdy post, ale żeby nie było bezsensowanego nabijania to można wprowadzić np. odejmowanie kredytów za spam itp. lub przyznawanie kredytów przez właściciela tematu w którym dany postał został dodany: właściciel uznaje że post jest przydatny i daje plus lub uznaje za niepotrzebny i daje minus, przy okazji automatycznie usuwając wiadomość z tematu.
Z vcash miałem pierwszy raz styczność na największym forum tenisowym i tam się to bardzo dobrze sprawdza. Tyle że tam spotkań jest stosunkowo mało. A wiadomo że nikt nie będzie robił setek głosowań dla tylu spotkań. Dlatego można by dawać np. maks 10 dziennie. Spotkania wybierałby ktoś z mod-teamu i umieszczał w odpowiednim dziale.
Jest to na pewno fajny bajer, ale pozwoliłby też znacznie łatwiej poznać dobrego typera...
 
szary 0

szary

Użytkownik
i czemu mialaby ta wirtualna gotowka sluzyc? bo nie zrozumialem do konca... ze na prawdziwa ja mozna wymienic?
Nie, to jest Virtual CASH :p Tool do otwartej rywalizacji typerów na forum. Byłoby z miejsca wiadomo kto jest dobrym typerem. Poza tym można by to wykorzystywać w konkursach, pojedynkach itp.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
jestem zdecydowanie przeciwny wszelkim VC, zmianom grafiki itd.
forum ma to coś w sobie, to nie jest zwykle forum, funkcjonuje juz XXX czasu i gromadzi duuuza grupe zgranych ludzi, zmiana wyjdzie zdecydowanie na -. Jak wiadomo każda zmiana wyglądu itd wiąże sie z dlugoczasowa adaptacja nowego stylu, dlugoczasowym przystosowaniem sie do nowych funkcji itp.
Obecne forum, czyli wszystkie jego skłądniki sa jak najbardziej dobre.
Co z tego zo Roni nie gra w Barcie ? Czy ktos na to patrzy ?
Kazdy zaglebia sie w typy, analizy, przesiaduje w hp, a nie smedzi ze Roni nie gra w Barcie.

Troche glupot napisalem xD
W kazdym badz razie nie przyjmuje do wiadomosci, ze moglaby byc jakas zmiana :|

pozd(R)awiam

ps czyli ta VC mialaby sluzyc temu, aby kazdy widzial ze X jest dobrym typerem, Y slabym.
Wiec po co nam Y jak jest cienki ?
ps2 Panowie postulujacy o zmiany ... Co Wam sie nagle zebralo na jakies zmiany ? jakie VC, grafika ...
robcie to co robicie najlepiej :p Typy ;P
bez odbioru !
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
he proponował bym wrócić do starej grafiki forum ???? tzn do tego bez świątecznej czapeczki oraz płatków śniegu ponieważ już miesiąc po świętach czyli czas najwyższy ????

dzięki bardzo ;)
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Ja z taką propozycją aby zrobic ankietę na najlepszego typera ostatnich np. 2 miesięcy, ale chodzi mi o osoby z działu VIP. Nie wiem czy ten temat był poruszany, czy może gdzieś taka ankieta aktualnie jest (bo chyba kiedyś gdzieś ją widziałem), a jeżeli jest to mnie uświadomcie ???? Poniekąd byłaby to jakaś weryfikacja osób z rangą Typer, której jak widzę domagają sie niektórzy użytkownicy forum. Była by to bardziej lightowa forma weryfikacji a jednocześnie jakiejś zabawy. Można by taką ankietę robic cyklicznie co jakiś określony czas, co myślę wprowadziło by jakąś przejrzystośc, bez przeglądania i podliczania trafionych typów, jeżeli doszło by do wefyfikacji Typerów przez adminów. Wiadomo admini też ludzie i nie zawsze mają czas weryfikowac typerów;), co nie znaczy że nie mogło by byc jednocześnie weryfikacji przez support. Jak propozycja się nie spodoba to nie bijcie, ja chciałem dobrze ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ja z taką propozycją aby zrobic ankietę na najlepszego typera ostatnich np. 2 miesięcy, ale chodzi mi o osoby z działu VIP. Nie wiem czy ten temat był poruszany, czy może gdzieś taka ankieta aktualnie jest (bo chyba kiedyś gdzieś ją widziałem), a jeżeli jest to mnie uświadomcie ???? Poniekąd byłaby to jakaś weryfikacja osób z rangą Typer, której jak widzę domagają sie niektórzy użytkownicy forum. Była by to bardziej lightowa forma weryfikacji a jednocześnie jakiejś zabawy. Można by taką ankietę robic cyklicznie co jakiś określony czas, co myślę wprowadziło by jakąś przejrzystośc, bez przeglądania i podliczania trafionych typów, jeżeli doszło by do wefyfikacji Typerów przez adminów. Wiadomo admini też ludzie i nie zawsze mają czas weryfikowac typerów;), co nie znaczy że nie mogło by byc jednocześnie weryfikacji przez support. Jak propozycja się nie spodoba to nie bijcie, ja chciałem dobrze ????
Byla ankieta (konkurs) na najlepszego typera roku, watpie by administracja zamieszczala ankiete co mesiac czy nawet co kwartal. Jesli chodzi Ci o weryfikacje poprostu wejdz do danego tematu i oblicz jaki moglbys miec zysk grajac kupony danego &#39;Typera&#39; przez miesiac np. stala stawka ( tylko uwazaj bo w wielu wypadkach wyjdzie ci zysk ujemny zwany strata ;) ). Ogolnie poziom Vipow byl duzo wyzszy gdy rejestrowalem sie na tym forum i bynajmniej nie jest to atak na kogokolwiek majacego tam temat z typami.

Ja mam propozycje by zrobic &#39;czarna liste&#39; userow ktorzy oszukuja w dziale &#39;pojedenki&#39;. Rozumiem doskonale to ze forum nie ponosi odpowiedzialnosci za umowy miedzy uzytkownikami ale taka lista pomagala by uczciwym userom omijac pojedynki z nieuczciwymi ludzmi. Wiem tez ze kiedys podobna lista byla ale obecnie jest ona calkowicie nieaktualna, a na dodatek nie ma jej w dziale z pojedynkami a tam moim zdaniem powinna sie znalezc.
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
;) mój post też nie atakuje nikogo i ogólnie mam nadzieje że nie zostanę źle zrozumiany, ogólnie mnie to rybka czy chłopaki mają gorszy okres czy nie, bo staram się selekcjonowac typy, tylko myślałem o formie zabawy,która ułatwiła by niektórym pracę mam nadzieję, a i jakaś przejrzystośc zwłaszcza dla nowych osób na forum by była, nie obeznanych w temacie i biorących ślepo wszystko co ktoś napisze. Niektórzy mają już takie długie wątki że nie chce sie grzebac kilkadziesiąt stron. Właśnie tak myślałem że była taka ankieta, ale co roku to trochę długo, zwłaszcza że typy to strasznie dynamiczny rynek;) Co do Czarnej listy - popieram.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
troche i to bez sensu bo jezeli taki typer taka range ma to jednak zna sie na rzeczy i czymś musiał sobie na nią zasłużyć. Wiec nie widzę potrzeby aby wprowadzać weryfikacje. Jedyne co to mozna by wporwadzic na forum ( u Typerów) to przymusowe przynajmniej podstawowe statystyki , przynajkmniej podane , ile na plus na minus i i skuteczność i ewentualnie jak chce sie liczyc to yield.
 
etnies 0

etnies

Użytkownik
Nie wiedziałem gdzie to napisać ,a nie chciałem otwierać nowego tematu , czy to tylko mój problem że strona działa 1/16 czasu co powinna . Jeżeli inni użytkownicy nie mają takiego problemu , to jak go rozwiązać , bardzo mi na tym zależy bo chciałbym móc w każdej chwili pisać posty .
 
szary 0

szary

Użytkownik
Nie wiedziałem gdzie to napisać ,a nie chciałem otwierać nowego tematu , czy to tylko mój problem że strona działa 1/16 czasu co powinna . Jeżeli inni użytkownicy nie mają takiego problemu , to jak go rozwiązać , bardzo mi na tym zależy bo chciałbym móc w każdej chwili pisać posty .
Nie wiem czym to spowodowane ale czasem serwer blokuje dostęp przez adres bez www. Po prostu staraj się wchodzić przez http://www.forum... zamiast http://forum...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie wiedziałem gdzie to napisać ,a nie chciałem otwierać nowego tematu , czy to tylko mój problem że strona działa 1/16 czasu co powinna . Jeżeli inni użytkownicy nie mają takiego problemu , to jak go rozwiązać , bardzo mi na tym zależy bo chciałbym móc w każdej chwili pisać posty .
Ostatnie kilka dni rzadko bywałem na forum to nie wiem jak mi śmigało. Ale mi dziś przez około 2 godziny nie śmigało forum. Dopiero teraz zaczęło. A wiem, że innym działało.
Jestem daleko od Ciebie, mam innego dostawcę internetu niż Ty. Sądzę, że to problem właśnie dostawcy. A nie żadne błędne wpisanie strony.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Zauważyłem to gdy siedzie na innym kompie że jest problem i u innego dostawcy trzeba nie wpisywac www i wejdzie forum bez problemu
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Zauważyłem to gdy siedzie na innym kompie że jest problem i u innego dostawcy trzeba nie wpisywac www i wejdzie forum bez problemu
Racja, jest taki problem. Ja jednak mam internet z MAGMY i czasem wchodzi z &quot;www&quot; a czasem bez. Nie mam pojęcia, od czego to zależy...
 
szary 0

szary

Użytkownik
Ostatnie kilka dni rzadko bywałem na forum to nie wiem jak mi śmigało. Ale mi dziś przez około 2 godziny nie śmigało forum. Dopiero teraz zaczęło. A wiem, że innym działało.
Jestem daleko od Ciebie, mam innego dostawcę internetu niż Ty. Sądzę, że to problem właśnie dostawcy. A nie żadne błędne wpisanie strony.
Ja mam cały czas tego samego dostawcę a przez jakiś czas wchodziłem na forum przez adres bez www. i bywało że przez 2 dni nie mogłem się połączyć. W końcu zauważyłem zależność właśnie od tego www. i od kiedy łączę się przez www. to mi się nie zdarzyło nie dostać na forum :p
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
dalo by rade zrobic tak ze jak spisuje np :unibet: w ty kropeczkach to sie zrobi z tego logo z odnosnikiem do bukmachera czy nie bardzo ?? fajnie by to wygladalo :p
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
nie musisz wstawiać żadnych kropeczek:
wpisz najzwyczajniej unibet
Jareks ???? ja wiem że jak wpiszę Unibet czy Betgun to się link sam zrobi. Tylko chodzi mi o to czy jak wpiszę tak :unibet: to czy nie wyskoczył by taki gif i jak kliknać na niego to by się przechodziło na stronę główną bukmachera

wiem ze to w zaden sposob nie sprawni forum ale ladniej by to wszystko wygladalo ????
 
Do góry Bottom