>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
O to właśnie chodzi, o porządek. Ktoś kto wejdzie do HP i nie przejrzy 50 stron wypocin, nie wyciągnie nic. Trzeba tam siedzieć przez większość dnia (co praktykuje wielu użytkowników marnując przy tym swoje życie), by wyciągnąć wartościowe treści, gdzie na 200-250 stron, jest to zaledwie 10%.
co racja to racja, zgadzam sie z tym ;) niektorzy to naprawde siedza calymi dniami, panowie/panie trzeba wyjsc do ludzi, odpoczac! nie tylko DNTB.
Zamkniecie DNTB uwazam ze niektorym wyjdzie na dobre, chociaz typy ktore sa tam podawane to petardy, mozna na nich na prawde zarobic.
Seweryn czy RM czy nawet Borzos dawali eleganckie typy ktore wchodzily na dobrej skutecznosci.
No nic mam nadzieje ze cos powstanie podobnego jak DNTB tylko ze np jak czytalem wyzej bedzie polegalo na takiej zasadzie ze jeden uzytkownik bedzie mogl napisac np 20 wiadomosci dziennie.
Pozdrawiam ????
 
grembi 70

grembi

Użytkownik
DNTB to była kopalnia złota. Tam można było konsultować typy live, ale i luźno podyskutować. Jeśli ktoś był według kogoś bezużyteczny wystarczyło dodać tą osobę do listy ignorowanych. Dla mnie głupia i bezsensowna decyzja i zamknięta została najciekawsza część forumka.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Czytam post Ramzesy i nie wierze ???? Każdy ma swój rozum, swoje życie i sam decyduje co chce robić i ile przeznaczać na to czasu... Jak ktoś chce siedzieć 24/7 na forum to niech siedzi, bo co to mnie obchodzi?

DNTB to było serce forum, fajne luźne rozmowy, wspomniana już &#39;kopalnia złota&#39; i ogólnie klimacik :cool: W konkursach udziału nie biorę, w działach już nie piszę przez notoryczne usuwanie postów + wiecznie banujący tam burdel. Temat w dziale Kupony też lipa, bo posty innych są usuwane, a czasami fajnie jest coś skonsultować.

Jak komuś się DNTB nie podoba to niech tam nie wchodzi - proste. Wystarczy stworzyć temat gdzie dostęp mają tylko użytkownicy z np. 50 postami lub stażem powyżej 6 miesięcy i problem płaczków, multikontowców rozwiązany raz na zawsze. Jak nie to ban i do widzenia.


Podsumowując wszystko: głupota.

Czyli głównie chodzi o to żeby działy tematyczne ożyły bardziej na forum tak Ramzes?
Zamknięcie DNTB nie da tego efektu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Zamknięcie DNTB nie da tego efektu.
A co da rozwój działów tematycznych ? - wysłucham propozycji...
Niektórym się czterech liter nie chcę ruszyć i wyjść z DNTB do działów (czy nawet uruchomić Google&#39;a) , gdzie ma sporo rzeczy podanych i wielu chce mieć na tacy podane co i jak.
Siedzicie tam non-stop , a jak wam zamknięto temat to wielkie oburzenie i płacz.
Piszecie , że w działach tematycznych są &quot;głupoty&quot; i są mało wartościowe , a mało komu się chcę cokolwiek ruszyć i napisać i poprawić tych co napisali błędy czy pojechali w analizie po statystykach.
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Przecież to wy pilnujecie działów i pozwalacie na co pozwalacie. Prosty przykład tenisa: obecnie działem zajmuje się Roxana, Qubala i Tarki16. Tych 2 pierwszych jest na papierze tam chyba z moim odejściem.. a wg. mnie na ten dział powinno być stałych ok. 4 moderatorów którzy powinni monitować dział w miarę możliwości prywatnej.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Zgadzam się z wieloma poprzednikami odnośnie tego że zamkniecie HP to głupota. Tak jak Seweryn napisał każdy ma swój rozum i spędza tam tyle czasu ile mu wygodnie. A zamknięcie tego tematu wydaje mi się, że będzie miało odwrotny skutek od zamierzonego. Bo jak ktoś dużo czasu spędzał w DNTB to wpadł mu do głowy pomysł i napisał coś wartościowego w działach tematycznych. A teraz DNTB zamknięte więc wejść na forum będzie mniej i - tak mi się wydaje - dobrych postów w działach tematycznych także.
Ciekawi mnie jak teraz szefostwo forum będzie chciało podnieść wartość merytoryczną forum. Ale w sumie mnie to teraz nie obchodzi, bo wobec chorych zachowań części moderatorów w ostatnim czasie (chodzi o użytkownika którego zbanowano właśnie za &#39;&#39;udzielanie&#39;&#39; się w HP) i właśnie wobec świrowanie wokół HP postanowiłem zawiesić swoją działalność na tym forum. Wydaje mi się że kilku dobrych userów postąpi podobnie.
Parafrazując hasło niedawnej oprawy piłkarskiego mistrza Polski:
&#39;&#39;Because DNTB doesn&#39;t matter. Money does.&#39;&#39;
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Mnie do działów to w zasadzie zraził pewien moderator. Kumaci wiedzą. O sobie pisał Ja z wielkiej litery, a kto miał inne zdanie tego gnoił i mieszał z błotem na każdym kroku lub w co drugim poście. Wtedy powiedziałem, że już nigdy więcej nie napiszę w dziale. Wtedy też wybrałem DNTB i poznałem całkiem nowych ludzi. Pomocnych, dzielących się dobrymi typami, skromnych i nie panoszących się.
Tym zielonym ustroje się pomyliły i myślą, że to my jesteśmy dla nich ???? Coś jak w PRL. A to oni są do NASZEJ dyspozycji.
Forum powinno być dla forumowiczów, a nie dla modów i adminów. Mody powinni służyć forumowiczom w myśl zasady klient nasz Pan. A admini są od liczenia kasy.
Jeśli zarządca tego nie pojmuje, to forum zginie w natłoku internetów. Bo to co robi, to nie jest biznes.
Szkoda forumka, bo super ludzi poznałem. Ja też przestaję się udzielać. Kto wie gdzie mnie szukać ten ma moje numery.
Pozdrówy wieczne wariaty i fajnie, że chociaż Wy jesteście wyluzowani na maxa ????

edit-
Największy ból widzę jest o typy LIVE. Przecież w dziale kupony jak byk można takie typy podawać
http://forum.bukmacherskie.com/f15/pogramy-na-live-110454.html
pierwszy z brzegu.
Co więcej, w dziale Kupony nie ma żadnego musu prowadzenia statystyk. Można go sobie prowadzić jak się chce (oczywiście w miarę czytelnie). Dalej. Piszecie tak o tej reputacji za typy live. W HP reputacja jest wyłączona, w Kuponach wręcz przeciwnie.
Konrad, tak to ująłeś, jakby typerom zależało na reputacji. (phi) Spróbuj choć przez chwilę spojrzeć z innej strony: to Wam powinno zależeć na typach najlepszych w sieci typerów. Jeśli tak jest, to zróbcie wszystko by im żyło się lepiej, nie Wam.
Wyobraźcie sobie scenariusz, że najlepsi idą na inne podwórko. Leżycie i kwiczycie. Nieuniknione to jest przy takiej polityce. Ja na miejscu admina sprzątnął bym cały PZPR i wyznaczył nowych ludzi do pomocy a nie walki z forumowiczami.
a żeby przybliżyć to co mnie w oko się rzuca:
Można dodać do regulaminu, że typer umieszczający analizę w typie dnia w celu szybszego liczenia typów dnia zamieścił livesports wyniku na koniec analizy. Co Wy na to? To jest tylko 2-3 minuty szukanie, a tak ułatwimy pracę podliczającym typy.
A Ty samemu nie umiesz szukać ?
Zresztą jak nie podliczasz konkursu to się nie odzywaj na dany temat.
super uprzejma i rzeczowa odpowiedz wielkiego pana moderatora. kreatywne podejscie do poruszanych zagadnien niczym w socjalizmie. won i wynocha. tym się ramzesa zajmijcie, zamykaniem dziobów swoim zielonym ludkom, a nie naszych dziobów pełnych wartościowych typów i płynących za nimi pieniędzmi.
No chyba, że tu nie chodzi o to, żeby forumowicze grabili buki...

i pamiętajcie o najważniejszym: to forum tworzą ludzie, nie admini i bynajmniej nie mody. jeśli zgubicie się w tym fragmencie, będziecie moderować samych siebie i może nieliczną gimbazę (ale to nie we wrześniu, bo Ci w Elementarzu zakochani).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ramzesa napisałem kiedyś dłuższy post
http://forum.bukmacherskie.com/f57/podstawy-bukmacherstwa-40716-3.html#post2894810
:cool:
brakuje tu jeszcze jednej z moich zasady, która poruszyłeś - trzeba grać swoją głową.
To że nie korzystam z pomocy innych użytkowników grając zakłady nie oznacza,
że nie potrzebny jest dla mnie ten temat.
Sam dużo czasu poświęcam na oglądanie meczów, jak zaczynałem oglądać jakieś
trwające spotkanie to zawsze mogłem zapytać, głównie Levego czy coś się działo,
jak wyglądało spotkanie itd.
Spędziłem sporo czasu na dwóch innych forach, był tam SB
(shoutbox a nie służba bezpieczeństwa oczywiście) ???? i nie było problemów z tym,
że poza rozmowami o zakładach, pojawiały się inne tematy podczas rozmów.
Założenia tematu są znane, ale nie można ciągle żyć tylko zakładami, rozmawiać tylko o nich,
bo się w końcu zeświruje, to też hamuje rozwój człowieka.
Po co są mi jeszcze potrzebne dyskusje ?
Bardzo często wrzucam valuebety na najbliższe spotkania, robiłem to kiedyś w działach
http://forum.bukmacherskie.com/f16/liga-mistrzow-99980.html
ale zaprzestałem tego.
Jakbym na każdy taki zakład miał wrzucać zapowiedź, kursy itd.
to można sobie tylko wyobrazić ile czasu by mi to zabierało, ja wolę w tym czasie zrobić coś innego, jeśli związanego z graniem to przykładowo obejrzeć jakieś spotkanie.
Tabele i podejście do tego meczu każdy zna i może sobie dodać własne teorie.
Dla mnie jutro będzie -1 i over 3 po tych kursach, no może over 3 po 1,8
tyle co niedawno na over 2,5 było. Ile Real strzelił goli bez Ronaldo ? był over ?
oszczędzam energię i nie warto więcej pisać z nowej Toshiby
Dla mnie nie ma sensu wrzucać w analizie tego co każdy wie,
Real nigdy nie odpuszczał spotkań w LM w ostatnich lat.
Po drugie argument był jeden i to mocny, dla mnie kursy były źle wystawione
potwierdzenie
http://www.oddsportal.com/soccer/europe/champions-league-2013-2014/fc-copenhagen-real-madrid-MeCdZjBm/
tak było w chyba każdym temacie na LM, w dniu meczu spadki na poziomie 20% i więcej.
http://forum.bukmacherskie.com/f307/dyskusje-na-tematy-bukmacherskie-258-a-111366-234.html#post4731793
tutaj przykład śmiesznej, lapidarnej analizy, która jak Milka wyraziła więcej niż tysiąc słów.
Typy live nie są dozwolone w VIPach i kuponach ze statystykami, bo nie podlegają kontroli. Szefie, teraz zwracam się do Ciebie. Wiem, że podajesz kursy takie jakie grasz, ale jeśli zostawimy duży margines do nadużyć to użytkownicy będą zawyżać typy. Live w wielu przypadkach nie da się zweryfikować, więc po prostu podawanie ich i wliczanie do statystyk jest zabronione. Można jednak podawać je w dziale Kupony, a ludzie i tak będą to doceniać. W najbliższej przyszłości być może zostanie stworzona alternatywa dla działu vip, ale z kuponami granymi na live.
W takim razie dlaczego administracja powoływała się na regulamin, skoro tego w nim nie zapisano ?
Z drugim zdaniem bym się nie zgodził, tematy są przeglądane przez użytkowników, jak ktoś widzi typ na lajw
(napiszę tak, bo większość do dziś myli to z lajf, które jest spolszczeniem słowa life, a nie live)
w danym temacie to nawet często go nie grając, obserwuje kursy i widzi różnicę, zawsze może zaraportować, napisać w temacie lub whatever :- )

A co da rozwój działów tematycznych ? - wysłucham propozycji...
Niektórym się czterech liter nie chcę ruszyć i wyjść z DNTB do działów (czy nawet uruchomić Google&#39;a) ,
gdzie ma sporo rzeczy podanych i wielu chce mieć na tacy podane co i jak.
Siedzicie tam non-stop , a jak wam zamknięto temat to wielkie oburzenie i płacz.
Piszecie , że w działach tematycznych są &quot;głupoty&quot; i są mało wartościowe , a mało komu się chcę cokolwiek ruszyć i napisać i poprawić tych co napisali błędy czy pojechali w analizie po statystykach.
http://forum.bukmacherskie.com/f344/20-kolejka-t-mobile-ekstraklasy-28-03-01-04-2013-a-89725-3.html#post3498679
mało razy poprawiałem analizy, ale dla przykładu zrobię to w jednej kolejce dla wszystkich postów
z jednego tematu i niektórzy przekonają się ile trzeba pracy w to włożyć, więc uważajcie co piszecie od teraz.
Można zrobić badania i policzyć ile postów w DNTB jest naprawdę wartościowych. Ile typów weszło, ile razy ktoś napisał hasło &quot;zza firanki&quot;, czy po prostu modlił się w stylu &quot;Stachu łam&quot;. Do tego liczenie punktów w stylu &quot;Polska 16-14, zajebiście&quot;. Dochodzą do tego posty na tematy życiowe - śmieszne filmy, dupy, bieganie, polityka. Od wszystkiego macie tematy, gdzie DYSKUSJA JEST UPORZĄDKOWANA.
Ja widzę w temacie część dyskusje, a nie typy, to po prostu musi tak wyglądać,
bo tak wyglądają dyskusje, to jest jak normalna rozmowa z kumplem z którym się ogląda mecz,
gdy siedzę z kolegą oglądam mecz Barcelona – Atletico w LM nie mówimy tylko do siebie gram over,
kolega gram under i sobie oglądamy bez słów, bo tak się nie da.
To jest oczywiste, że zarówno na forum jak i podczas oglądania z kolegę, ktoś krzyknie karny, co zmarnował itd.
Nawet sprzeczki, kłótnie muszą być bo tak to wyglądu w życiu.
Można tylko zając się tym czego być tam nie powinno, dla mnie przykładowo screenów z zakładów
o których nie było wcześniej nic pisanie jak i samych wpisów o typach „zza firanki”, lista jest długa.
O to właśnie chodzi, o porządek. Ktoś kto wejdzie do HP i nie przejrzy 50 stron wypocin, nie wyciągnie nic.
Trzeba tam siedzieć przez większość dnia (co praktykuje wielu użytkowników marnując przy tym swoje życie),
by wyciągnąć wartościowe treści, gdzie na 200-250 stron, jest to zaledwie 10%.
Tak wygląda życie, ludzie w większości rozmawiają o niczym.
DNTB to jedynie miejsce, gdzie można bezproduktywnie spędzić czas.
Od czasu do czasu zaczerpnąć nieco bardziej wartościowej informacji.
Część osób może odejdzie, część jednak zostanie. Temat nie zostanie już więcej otworzony.
Już wiem dlaczego dziś flagi opuszczone do połowy masztu widziałem
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Mnie do działów to w zasadzie zraził pewien moderator. Kumaci wiedzą. O sobie pisał Ja z wielkiej litery, a kto miał inne zdanie tego gnoił i mieszał z błotem na każdym kroku lub w co drugim poście. Wtedy powiedziałem, że już nigdy więcej nie napiszę w dziale. Wtedy też wybrałem DNTB i poznałem całkiem nowych ludzi. Pomocnych, dzielących się dobrymi typami, skromnych i nie panoszących się.
Tym zielonym ustroje się pomyliły i myślą, że to my jesteśmy dla nich ???? Coś jak w PRL. A to oni są do NASZEJ dyspozycji.
Czyli rozumiem, że lepiej się obrazić i nic już w działach nie pisać :?: Pamiętaj, że na tym forum nie ma tylko jednego moda, zawsze możesz opisać sprawę do kogoś innego, a gwarantuje Ci, że taka sprawa na pewno zostanie wyjaśniona.
Druga sprawa, że jeśli forum = DNTB tylko i wyłącznie no to jest to trochę dziwne, rozumiem spoko towarzystwo, dużo typów live itp. ale skoro cały czas zastrzegasz że forum ma być dla Was, a nie dla nas to dlaczego sam jako pełnoprawny użytkownik nie robisz nic aby dopomóc forumkowi pod względem merytorycznym :?: Bo nie sądzę aby siedzenie w HP miało temu służyć ;)
Odnośnie DNTB to ostatnio padły takie fajne słowa i pozwolę sobie zacytować (mam nadzieję że się nie obrazi ;)) &quot;DNTB - kojarzy mi się to z knajpą/lokalem, gdzie ludzie przychodzą z własnym żarciem i piciem i gdy chcą to wychodzą, nie dając nic w zamian za udostępnienie im lokalu....&quot;
Także warto się zastanowić czy forumek to tylko knajpa czy jednak &quot;coś&quot; więcej ;)
Sam lubię poczytać i czasami podyskutować w HP, ale co z tego jeśli to później i tak nie ma przeniesienia na działy, które prowadzę bo nikomu się nie chce napisać pół słowa (oczywiście nie tyczy się to osób piszących regularnie) ;)
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Działy tematyczne na pewno nie odżyją dzięki zamknięciu DNTB.
Powód jest bardzo prosty, tam wchodzili niektórzy zaufani typerzy rzucali
&quot;Na dzisiaj gramy Kowalskiego @1,60, można grubo&quot;
Towarzystwo brało, Kowalski wygrywał, wszyscy szczęśliwi. Nie raz nie dwa myśląc czy napisać analizę, całkowicie olałem bo co to w praktyce za analiza &quot;oglądałem jednych i drugich przez ostatnie 3 mecze i po prostu widzę w tym kursie value, mam przeczucie, że wygrają&quot;, a jak wiemy statystyki to tylko jakiś tam procent sukcesu. Po co powtarzać milion razy, że Isner ma mocny serwis, Federer świetną technikę, a Djoković od jakiegoś czasu jest w dołku. W DNTB nie trzeba było wrzucać takich bezproduktywnych analiz, do tego użytkownicy czuli się jak w knajpie, nie każdy ma na to czas (ja przykładowo nie mam, więc nie siedzę i nie korzystam), ale Ci co mają zawsze mogli zapytać o streama, typ, coś skomentować.
Jeżeli zamknięcie DNTB miałoby coś pomóc to raczej w połączeniu z innymi reformami, a i tak ludziom będzie brakować knajpy do rozmów od rzeczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
egreg 942

egreg

Użytkownik
Po prostu cały problem wynika ze złej pracy części moderatorów którzy nie wykonują swojego zadania
Zdarzyło mi się np: zgłosić delikwenta który w DNTB obrażał i przeklinał ale bez reakcji , a poza jak sam @Vader napisał , modowie tolerowali to co się działo w tym temacie.
Więc wniosek jest prosty: zamiast zamykać, należy wymienić część moderatorów
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Mimo wszystko wychodzi na to że zamknięcie DNTB to wielki ból dla niektórych uzytkowników, tak jakbyście bez tego tematu nie mogli funkcjonować na FB...
Vader wyraźnie napisał dlaczego DNTB zostało zamknięte
&quot;W związku z tym, że od dłuższego czasu w tym temacie dochodzi do napinek, dyskusji o bzdetach a nie sprawach bukmacherskich, obrażania, pisania wulgaryzmów (otwarcie czy np. kuurva, k#$urwa itd.) przez osoby od użytkownika 0 postów/0 reputacji poprzez moderatorów z tysiącami postów/tysiącami reputacji, które później prowadzi do żali, płaczy, fochów itd. itp. - temat zostaje zamknięty do odwołania.
Za jakiś czas (np. kilka dni) zostanie otwarty. Każdy z towarzystwa &quot;wzajemnej adoracji&quot; niech się zastanowi nad tym po co ma służyć ten temat.
Gdy temat zostanie ponownie otwarty i ponownie będą pojawiały się idiotyczne posty/dyskusje ponownie zostanie zamknięty - może to czegoś was nauczy&quot;

Skoro pisanie w działach nie pasuje, pisanie w DNTB o dupie maryny tez niczego nie wnosi to czego oczekujecie od Admina :?: że bedzie przyklaskiwał i patrzył jak DNTB zamienia się w prywatny folwark niektórych userów :?:
Wystarczy otworzyć oczy i czasami dwa razy pomyśleć ;)
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
to czego oczekujecie od Admina że bedzie przyklaskiwał i patrzył jak DNTB zamienia się w prywatny folwark niektórych userów
Działy i tematy trzeba moderować , inaczej zawsze trzeba będzie trzeba coś zamykać.
Zamknięcie DNTB to porażka modów tego działu lub forum, tak to traktuję.
DNTB to był temat potrzebny i użyteczny dla ogółu , a nie tylko dla niektórych userów, a to że zrobił się burdel, to jest naturalna konsekwencja braku opieki nad tym tematem, (mimo że niektórzy modowie sami się często wypowiadali w nim i tolerowali to co się w nim dzieje)
 
L 516

lipny

Użytkownik
-&gt; Propozycje i pomysly rozwoju forum...
Podsumowując:
Zostanie otworzony jakikolwiek 1 temat by wrzucac typy live? w formie jak robil to borzos czy rm6330 czy roger który w temacie dnia wrzuci 1, w działe np 2 ale na HP jeszcze 6 które wchodza? czy trzeba będzie &quot;biegać&quot; bo ewentualnych tematach kuponach etc...? Co oczywiście wg. Administracji rozumiem zajmie mniej czasu i koncentracji?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
-&gt; Propozycje i pomysly rozwoju forum...
Podsumowując:
Zostanie otworzony jakikolwiek 1 temat by wrzucac typy live? w formie jak robil to borzos czy rm6330 czy roger który w temacie dnia wrzuci 1, w działe np 2 ale na HP jeszcze 6 które wchodza ???? ? czy trzeba będzie &quot;biegać&quot; bo ewentualnych tematach kuponach etc...? Co oczywiście wg. Administracji rozumiem zajmie mniej czasu i koncentracji?
Każdy temat możesz subskrybować. Na górze strony masz taką zakładkę jak narzędzie wątku &gt; subskrybuj ten temat. Wystarczy, że borzos będzie wrzucał tam swoje typy, jak robił to przez pewien czas.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Nikt z modów nie siedzi 12 godzin dziennie w dntb, tak jak niektórzy userzy.
Nie no bez przesady, wcale nie trzeba siedzieć przez 12h/d , przecież moderatorów jest wielu , poza tym regularnie ktoś z mod-ów zaglądał tam sam z siebie, z ciekawości nie obowiązku. Więc nie w tym problem. Trzeba tylko reagować na pewne patologie których nie powinno się tolerować. Myślę że to zupełnie by wystarczyło. DNTB to temat w którym jednak powinno się zostawić sporo luzu , w końcu jest w dziale Hyde Park.
 
Do góry Bottom