>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Moze by zrobic nowa aniekte w tym watku i dodac nowe buki, bo ta troche przestarzala i zawiera niektore stare buki ktore nie istnieja albo nie sa dla graczy z Polski(albo zaktualizowac), a nie ma takich jak Marathon, Sbobet, Come On czy jeszcze wiele innych, gdyz maly wybor jest tych bukmacherow w tej ankiecie, i na pewno nie pomaga to w wyborze jak widze bet at home na drugim miejscu to nie wiem czy sie smiac czy plakac?... http://forum.bukmacherskie.com/f57/najlepszy-bukmacher-internetowy-41313-14.html
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Czy istniała by możliwość zrobienia takiego czegoś, że od razu wyświetlałby się temat na podforum? Bo w tenisie i tak są turnieje praktycznie co tydzień, więc użytkownicy mieliby mniej klikania. Wiele ludzi typuje, albo częściej zagląda do ATP bądź WTA, tak by się nie musiało przebijać przez podforum, później temat.
Mniej więcej o coś takiego mi chodzi:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Muszę poprzeć Shakala, dobry pomysł, znacznie to ułatwi pracę ???? I to nie tylko w tenisie, można wszędzie zrobić tak, w każdym dziale piłki nożnej, czyli jak mamy Hiszpanie to wyróżniona ta kolejka, która ma się odbyć lub jest w trakcie ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Już nie przesadzajmy, że jedno kliknięcie mniej usprawni tak funkcjonowanie forum. Ludzie widzę z każdym dniem coraz leniwsi się stają...
Faktycznie, żeby się &quot;przebić&quot; przez podforum trzeba z maczetą przez dżungle bo inaczej się nie da..
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
duda 380

duda

Użytkownik
Strona już od jakiegoś czasu działa bardzo dobrze (nie muli), więc przejście kilku podstron nie stanowi problemu, a moim zdaniem będzie dużo mniej przejrzyście, jeżeli poszerzycie jeszcze główną. Jest dobrze, tak jak jest.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Czy możliwe będzie dodanie bb-code&#39;a
? Czasami bardzo zmieniłoby to przejrzystość niektórych tematów. ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Już nie przesadzajmy, że jedno kliknięcie mniej usprawni tak funkcjonowanie forum. Ludzie widzę z każdym dniem coraz leniwsi się stają... Faktycznie, żeby się &quot;przebić&quot; przez podforum trzeba z maczetą przez dżungle bo inaczej się nie da..
Ten temat nazywa się: Propozycje i pomysły rozwoju forum... ;). Niech administracja nie gnoi każdej nowej inicjatywy, bo temat straci swój sens. Więc to jest jak najbardziej propozycja ułatwiająca życie użytkownikom tego forum. Tu nie chodzi o lenistwo, tylko o ułatwienie użytkownikom, a jak widać, nie tylko mi się ten pomysł podoba. Zapewne robson nie siedzisz w dziale tenis, ale sezon trwa całe 11 miesięcy od stycznia do grudnia i naprawdę w tygodniu jest otwarty tylko jeden temat na turniej, ewentualnie dwa, ale to rzadko. Uważam to za świetny pomysł, amen.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja mam taką propozycję żeby skończyć ze spamem w tematach typu Dyskusję o Primera Division, Premier League itp. Tam nie ma żadnych dyskusji tylko sam SPAM na temat transferów, takie rzeczy można sprawdzić sobie wchodząc np. na transfery.info czy inne tego typu strony. Niektórzy potrafią nawet co kilka minut zamieszczać takie informacje...
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Proponuję jakieś sensowne rozbicie tematu &quot;Dyskusje na tematy bukmacherskie&quot;, na przykład ze względu na dyscyplinę. Chodzi o to, że niedługo będziemy mieć sezon piłkarski w pełni i w efekcie w godzinach popołudniowych non stop jakieś mecze śledzone na streamach i po każdej bramce kilka(naście) wpisów typu &quot;Ale gooool!&quot; i ktoś, kto śledzi na przykład tenis musi przebijać się przez nieinteresujące posty. Podobnie fanom piłki byłoby wygodniej, gdyby zniknęły im z oczu wpisy o niewykorzystanych breakpointach w tenisie czy niepokrytych handicapach w koszykówce. Po prostu za dużo tego jest według mnie. Pytasz o stream z siatkówki, Barcelona strzeli gola, do tego Janowicz przełamie jakiegoś Del Potro na przykład i Twoje pytanie ginie gdzieś 3 strony wstecz.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Proponuję jakieś sensowne rozbicie tematu &quot;Dyskusje na tematy bukmacherskie&quot;, na przykład ze względu na dyscyplinę. Chodzi o to, że niedługo będziemy mieć sezon piłkarski w pełni i w efekcie w godzinach popołudniowych non stop jakieś mecze śledzone na streamach i po każdej bramce kilka(naście) wpisów typu &quot;Ale gooool!&quot; i ktoś, kto śledzi na przykład tenis musi przebijać się przez nieinteresujące posty. Podobnie fanom piłki byłoby wygodniej, gdyby zniknęły im z oczu wpisy o niewykorzystanych breakpointach w tenisie czy niepokrytych handicapach w koszykówce. Po prostu za dużo tego jest według mnie. Pytasz o stream z siatkówki, Barcelona strzeli gola, do tego Janowicz przełamie jakiegoś Del Potro na przykład i Twoje pytanie ginie gdzieś 3 strony wstecz.
Nie będzie rozbijania Dyskusji na tematy bukmacherskie. Było to już kilkakrotnie poruszany temat.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Nie będzie rozbijania Dyskusji na tematy bukmacherskie. Było to już kilkakrotnie poruszany temat.
No to może jednak zróbcie coś na wzór czatu (shoubox), który będzie służył do rozmów o wszystkim i o niczym, a temat dyskusje na tematy bukmacherskie - jak sama nazwa wskazuj - ma służyć jednemu celowi, bo tymczasem temat ten służy jako taki czat i wychodzi mieszanka tematów o sporcie, filmach, panienkach, pogodzie i bardzo często ciężko ogarnąć całą masę spamu...
Wiem że temat Shoutboxa był już poruszany, ale może warto przemyśleć go jeszcze raz?
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
No to może jednak zróbcie coś na wzór czatu (shoubox), który będzie służył do rozmów o wszystkim i o niczym, a temat dyskusje na tematy bukmacherskie - jak sama nazwa wskazuj - ma służyć jednemu celowi, bo tymczasem temat ten służy jako taki czat i wychodzi mieszanka tematów o sporcie, filmach, panienkach, pogodzie i bardzo często ciężko ogarnąć całą masę spamu...

Wiem że temat Shoutboxa był już poruszany, ale może warto przemyśleć go jeszcze raz?
Moim zdaniem fatalny pomysł - w &quot;godzinach szczytu&quot; odświeżając stronę co 30 sek jest z 20 nowych postów. Pomyśl o przejrzystości a raczej jej braku przy funkcjunojącym shoutboxie...
 
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Mój pomysł jest taki,aby dodać nowe emotki a mianowicie jak mamy piłkę do nogi,tenis,kosza,baseballu i krążek do hokeja. To przydała by się np. rękawica do boksu lub MMA, jakieś auto np. Bolid F1 albo auto WRC, rower, tarcza do rzutek. Narazie tyle przychodzi mi do głowy jak wpadnie coś jeszcze to dorzucę, a po co te emotki? A no po to aby oznaczać zakłady tak jak robi się to teraz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Ja mam taki pomysł odnośnie &quot;Dyskusji na tematy bukmacherskie&quot;. Czy byłaby możliwość ustawienia, że w tym temacie mogą pisać posty użytkownicy, którzy mają, nie wiem, przynajmniej 20 albo 30 postów?
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Czytając stronę wcześniej jednak powinien być jakiś czat ,bo faktycznie przewijanie stron i co chwile innych bzdur bo ktoś chcę być fajny jest bardzo frustrujące. Na pewno wgranie jakiegoś mini chatu to nie problem.
 
Do góry Bottom