>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

rijo 407

rijo

Użytkownik
Myślę, że warto by jednak zaktualizować dział &quot;Bukmacherzy Internetowi&quot;. Tobetu już nie ma, Gamebookers i Bwinu nie ma na polskim rynku, BaH to jednak syfy, gdzie nie ma zakładów live... Na ich miejsce powinny wejść bardzo popularne ostatnio firmy - Betsafe czy Jetbull. ;)
edit: propozycja warta przemyślenia
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Proponuje
Betgun bah przenieść do działu pozostałe firmy i dać marathonbet pinnacle na główną
Jeden wspólny wątek dla bwin gamebookers partybets ponieważ teraz to to samo i problemy te same. Zwiększyć ilość dni na edycję postu.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
1. Do większych imprez w działach tematycznych przydałaby się odrębnie dyskusja w sensie luźnych przemyśleń. Nie trzeba zaśmiecać tematów z typami a jednak nie raz jest o czym dyskutować - patrz tenis, teraz np żużel polski, eurobasket.
2. W działach tematycznych warto byłoby wprowadzić jakieś staty userów, którzy się tam mocno udzielają. Może nawet jakieś luźne konkursy.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Co do punktu pierwszego w pełni się zgadzam, takie wątki/tematy na pewno się przydadzą. W dziale tenisowym non stop ktoś spamuje niepotrzebnie podczas meczu, albo wylewa swoje żale jaki to zawodnik jest głupi i w ogóle.
Drugi punkt lekko chyba naciągany, bo po co to komu ;) Nie każdy ma czas siedzieć na kompie i bezustannie pisać, a nagradzać niby za co? Za to, że popisał sobie parę zdań mało związanych z dyscypliną, bo takich większość pewnie by się pojawiło.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
1. Do większych imprez w działach tematycznych przydałaby się odrębnie dyskusja w sensie luźnych przemyśleń. Nie trzeba zaśmiecać tematów z typami a jednak nie raz jest o czym dyskutować - patrz tenis, teraz np żużel polski, eurobasket.
Takie tematy na pewno nie powstaną. Ideą tego forum jest rozwijanie działów tematycznych. Działy tematyczne to nie tylko tematy na podawanie typów służą one również do dyskusji i tam swobodnie można wymieniać się poglądami nie podając typów.
2. W działach tematycznych warto byłoby wprowadzić jakieś staty userów, którzy się tam mocno udzielają. Może nawet jakieś luźne konkursy.
Konkursów na tym forum jest bardzo dużo, każdy znajdzie coś dla siebie o tym jestem w 100% przekonany. Bardzo często Marcin załatwia również luźne fribety na małe konkursy o których piszesz. Jeśli masz jakiś konkretny pomysł to pisz PW do Marcina-Odra w tej sprawie. Co do statystyk w działach, jesteś już na tyle długo na forum że jesteś w stanie ocenić potencjalnego dobrego typera, po drugie jest to niewykonalne bo jakie stawki przyjmować do rozliczania ewentualnych kolejek? Można przyjąć np płaską stawkę ale to i tak nie obrazuje rzeczywistości.
Podsumowania widziałem w TM Ekstraklasie wykonane przez jednego z userów http://forum.bukmacherskie.com/f344/2-kolejka-t-mobile-ekstraklasy-26-07-29-07-2013-a-94520-4.html#post3770643
Jeśli masz ochotę podsumowywać w taki sposób jakiś turniej/kolejkę w danym dziale to na pewno nikt Ci tego nie zabroni.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Widze, że żaden z modów nie ingeruję, więc zapytam tu.
czy są jakies konsekwencje dla ludzi, którzy po przegranym typie go wymazują i kupon rozliczaja na ✅ ? Bo ewidentnie mamy z czymś takim do czynienia, a gość twierdzi jeszcze, że się pomylił. Ewidentny oszust. Czy za coś takiego nie powinno być bana ? Albo po prostu jak są rangi typer i znawca tak powinna być ranga oszust - proste, bardzo proste do wykonania. Tym bardziej, że wielmożny jagr gra kupony w przedziale 1000-3000 zł i masa ludzi może polec na takim oszuście, który potem po prostu sobie usunie typ i rozliczy kupon na ✅. Zrobicie cos z tym czy obejdzie się bez konsekwencji ?
http://forum.bukmacherskie.com/f35/jagr-typuje-gramy-na-powaznie-64585-12.html#post3893529
do sprawdzenia kupon - był tam typ na Dania - Belgia w siatę under 160,5.
ed:// Fajnie, że dostał czerwona kartkę, ale mógłby jeszcze dostac rangę oszust ? Oduczyliby sie co niektórzy kłamać i zmazywac nie trafione typy.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +3
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Dawczan nie od dzisiaj wiadomo, że administracja takie sprawy nie załatwia od razu. Wystarczy poczekać, po prostu nie wiem wpisz w sygnaturce, tak jak masz i będzie wiadomość dla części. Kto się przejedzie na tym kolesiu będzie miał za złe, że nikt z tym nic nie zrobił. Więcej nie poradzisz, sam pisałem o jednym moderatorze kilkanaście dni temu tutaj w dziale i nawet nikt nie odważył się napisać, a sprawa też była ważna (przynajmniej takie jest moje odczucie).
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dawczan nie od dzisiaj wiadomo, że administracja takie sprawy nie załatwia od razu. Wystarczy poczekać, po prostu nie wiem wpisz w sygnaturce, tak jak masz i będzie wiadomość dla części. Kto się przejedzie na tym kolesiu będzie miał za złe, że nikt z tym nic nie zrobił. Więcej nie poradzisz, sam pisałem o jednym moderatorze kilkanaście dni temu tutaj w dziale i nawet nikt nie odważył się napisać, a sprawa też była ważna (przynajmniej takie jest moje odczucie).
Wiesz, to po prostu jest żenujące, że ktoś usuwa ze swoich kuponów - o stawce 3000 zł - typy, rozlicza kupon na ✅ i dostaje za to czerwoną kartkę &lt;wow&gt;...Litości ? Za takie coś gdybym był moderatorem idzie ban na miesiąc co najmniej i stworzona specjalna ranga taka jak znawca i typer to tu oszust. A tu gość dalej się panoszy i podaje typy dalej...To jest tak śmieszne jak i smutne...
ed:// Już dostałem odpowiedź na PW. Czerwona kartka i adnotacja w temacie (za chwilę nie będzie w ogóle widoczna, bo włączy się następna strona) wystarczy w tej sytuacji :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 0

grap

Użytkownik
nie wiem czy dobry temat, ale czy jest coś takiego, że jak ktoś napisze post to pokazuje się jakieś powiadomienie? Fajnie by było jakby coś takiego istniało i jeszcze było na telefon, np coś takiego jak jest na facebooku ;d
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W każdym temacie masz opcje: Subskrypcja Wątku. Dzięki temu możesz otrzymywać automatycznie na skrzynkę e-mail informację o nowym poście w danym temacie.
Dodatkowo możesz skonfigurować skrzynkę e-mail w Twoim telefonie i wówczas dostaniesz powiadomienie na telefonie.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Czy jest możliwość dopisania do regulaminu zapisu że jak ktoś wkleja analizę do działu tematycznego to po zakończeniu zdarzenia czy dajmy na to 24 godziny po ma obowiązek &#39;&#39;rozliczenia&#39;&#39; czyli napisania wyniku czy plus/minus? Bo zauważam że niektórzy użytkownicy albo w ogóle nie nie rozliczają meczu albo po prostu te mecze które siadły są na zielono a te które nie w ogóle nie ruszane. Po za tym forum staje się nieczytelne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Czy jest możliwość dopisania do regulaminu zapisu że jak ktoś wkleja analizę do działu tematycznego to po zakończeniu zdarzenia czy dajmy na to 24 godziny po ma obowiązek &#39;&#39;rozliczenia&#39;&#39; czyli napisania wyniku czy plus/minus? Bo zauważam że niektórzy użytkownicy albo w ogóle nie nie rozliczają meczu albo po prostu te mecze które siadły są na zielono a te które nie w ogóle nie ruszane. Po za tym forum staje się nieczytelne.
http://forum.bukmacherskie.com/f16/propozycje-i-pomysly-rozwoju-forum-68-90.html#post2839036
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dużo zależy od moderatorów prowadzących poszczególne działy. Z góry ciężko coś wymagać, bo przecież nikt nie będzie gonił ludzi za to, że nie rozliczyli typu. Niektórzy robią tak jak piszesz - rozliczają tylko to na plusie. Ja w dziale Hiszpanii staram się samemu edytować posty jak coś mi wpadnie pod rękę. Trzeba wyrabiać nawyki, a to wymaga czasu. Narzucenie z góry nic nie da, bo ludzie będą tłumaczyć się tym, że zapomnieli. Kartek za to nikt dawać nie będzie.
 
kvelk1 125

kvelk1

Użytkownik
Moja propozycja to utworzenie działu, na wzór z zagranicznych forum, a&#39;la &quot;service plays&quot;. Być może ktoś zechce podzielić się typami ze swoich subskrypcji... Jak nie, to zawsze każdy może wkleić to, co znajdzie na innych forach. Co Wy na to?
Sam subskrybuję dwa serwisy i chętnie podzielę się ich typami.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Gdzie i komu można zgłosić pomysł na zrobienie turnieju w snookera na gamedesire? Wiem że już kiedyś taki miał miejsce i nawet fajnie wyszło
 
Do góry Bottom