>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jest sobie taki user o nazwie SONY. Jak dla mnie osoba chora psychicznie - ale to już inna sprawa (dla psychiatry). Ewidentnie w swoim temacie kłamał - podawał stawki z kosmosu po parę tysięcy. Uczył nas jak się ogrywa buka i jak wypłaca - &lt;lol2&gt;. Nie przewidywał porażek tylko same wygrane. Troszkę starałem się pokazać głupotę tego usera, bo to już nie 1wszy raz tego typu historie z nim związane. User SONY na szybko przegrał 3000 i stwierdził, ze grał jednak na zapałki i jednak wcześniej mimo zapewnień kasy nie wyciągał. Nie daj boże ktoś mu zaufał i grał te kursy za większe stawki i lipa. Za takie coś za taką głupotę, chorobę i kłamstwo powinien być ban na tym forum, żeby było jak najmniej tak chorych ludzi. Tymczasem wchodzę w temat i widzę, że baran mi jeszcze zarzuca, że gram wirtualne kupony, a po prostu źle skopiowałem sobie kupon nie zmieniając bukmachera. Jest to normalne, że tacy ludzie po takich akcjach mogą się jeszcze normalnie panoszyć po forum ? Czy może zrobicie wreszcie jakiś porządek z takimi &quot;postrzeleńcami&quot; ?
Oczekuje konstruktywnej odpowiedzi bądź bana usera SONY.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Nie daj boże ktoś mu zaufał i grał te kursy za większe stawki i lipa.
No chyba sobie żartujesz. Za pisanie takich rzeczy prędzej dałbym bana tobie niż tamtemu użytkownikowi, chociaż osobiście nic do ciebie nie mam. Zakłady bukmacherskie są dla odpowiedzialnych ludzi, którzy ponoszą pełną odpowiedzialność za każdy zagrany typ, a nie dla tych, którzy nie mają o tym pojęcia (albo mają bardzo małe) i liczą na to, że od tak sobie wzbogacą się dzięki typom innych użytkowników. Zakłady innych mogą być tylko propozycją dla ciebie czy kogoś innego i to od ciebie zależy, czy uznasz tę propozycję za wartą zagrania, czy nie. Śmieszą mnie ludzie zawierzający własne oszczędności wirtualnym osobom z forum, nie zdając sobie chyba sprawy, że każdy podany tu typ może być czysto wirtualny (niezależnie od stawki, może to być zakład ze stawką 100 zł czy 3000 zł).
Użytkownik, o którym wspomniałeś, ma prawo wstawiać do swojego tematu typy za takie stawki, jakie tylko mu się podobają, bo nikt nie jest w stanie tego zweryfikować. Każdy powinien mieć własny rozum i sam ocenić, czy warto zasugerować się typem takiego użytkownika, czy nie. Jeżeli tego nie robi, nie powinien zajmować się zakładami.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Aha czyli uważasz, że tacy oszuści chorzy psychicznie powinni mieć normalny dostęp do forum i dalej sobie stroić żarty od prawa do lewa pouczając innych ? Bo jak dla mnie dla takich idiotów to jest szybki ban.
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
zaraz pewnei dostaniesz kartke &quot;za obraze uzytkownika&quot; a user SONY dalej bedzie sobie hasał i nikt mu nic nei zrobi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Witam
Chciałbym wam przedstawić propozycje, zobaczyłem na pewnym forum ciekawa formę a mianowicie, utworzenie ligi typerów, każda osoba zajmuje się tylko jedna dziedziną czyli np. piłka angielska, francuska, kosz, siatkówka itp. Na starcie ma 1000j i w zależności od tego jaki wysoki mam budżet będzie lądował wyżej albo niżej. Maksymalna stawka w takiej grze byłaby np.500 j, aha mecze które byłyby podawane to były tylko single, bez lub jak kto woli z analizą. Proponowałbym utworzenie 4 lig i ligi rezerwowej czyli takiej w której wszyscy zaczynają.
Co wy na to ?
Zapraszam do dyskusji ;)
 
keenan 49

keenan

Użytkownik
Witam

Chciałbym wam przedstawić propozycje, zobaczyłem na pewnym forum ciekawa formę a mianowicie, utworzenie ligi typerów, każda osoba zajmuje się tylko jedna dziedziną czyli np. piłka angielska, francuska, kosz, siatkówka itp. Na starcie ma 1000j i w zależności od tego jaki wysoki mam budżet będzie lądował wyżej albo niżej. Maksymalna stawka w takiej grze byłaby np.500 j, aha mecze które byłyby podawane to były tylko single, bez lub jak kto woli z analizą. Proponowałbym utworzenie 4 lig i ligi rezerwowej czyli takiej w której wszyscy zaczynają.
Co wy na to ?

Zapraszam do dyskusji ;)
Bardzo dobry pomysł jestem za, a zwłaszcza że niedługo startują &quot;najważniejsze&quot; europejskie ligi.
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
Witam
Chciałbym wam przedstawić propozycje, zobaczyłem na pewnym forum ciekawa formę a mianowicie, utworzenie ligi typerów, każda osoba zajmuje się tylko jedna dziedziną czyli np. piłka angielska, francuska, kosz, siatkówka itp. Na starcie ma 1000j i w zależności od tego jaki wysoki mam budżet będzie lądował wyżej albo niżej. Maksymalna stawka w takiej grze byłaby np.500 j, aha mecze które byłyby podawane to były tylko single, bez lub jak kto woli z analizą. Proponowałbym utworzenie 4 lig i ligi rezerwowej czyli takiej w której wszyscy zaczynają.
Co wy na to ?
Zapraszam do dyskusji ;)
a wygraną będą zapalki ?
jest typ dnia (czy jak to sie nazywa), jest masa konkursow, wiec jaki jestsens tworzyc taki dziwny sztuczny twór.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Liga Typerów ruszy pewnie we wrześniu -&gt; liga.bukmacherskie.com
Konkurs typerski wspomnianej wyżej wersji na pewno się nie odbędzie.
Nie wykluczam jednak konkursu, gdzie typer otrzyma 1000j i osoby, które będą miały największy zysk w miesiącu otrzymają nagrody.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
A ja ze sprawą,którą już ostatnio poruszyłem w dziale ale szanowny Modteam usunął mój post.Może tu tego nie zrobią..
Najpierw przykładowy post: http://forum.bukmacherskie.com/3746208-post.html
Panowie,czy to jest forum dla upośledzonych umysłowo czy to ja jestem taki bystry? No wybaczcie,ale po jaki kij w dziale takie pseudo analizy? Przecież te informacje dotyczące ilości wygranych meczów,strzelonych bramek,ilości overów danej ekipy-no przecież to wszystko znajdziemy na pierwszej lepszej stronie z wynikami piłkarskimi.Od takich sucharów to są tematy z kuponami a nie działy tematyczne!
To tylko taki przykładowy post,zresztą zaraz pod nim w dziale jest kolejny z suchymi typami(sam pan Elano7 to ciekawy przypadek bo ewidentnie niektóre analizy kopiuje z zagranicznych stron i nie potrafi ich nawet dobrze przetłumaczyć na polszczyznę).Czy dział tematyczny to jest miejsce na takie posty? Nie sądzę.A jeżeli moderacja ma inne zdanie to poproszę o jego argumentację.
E:lata mi koło nosa twoja wygrana,bo po pierwsze interesuje mnie przede wszystkim mój stan konta a nie twój,a po drugie raz wygrywasz raz przegrywasz.Ale nie o to mi chodzi tylko o merytoryczność twoich analiz,której po prostu brak..Ale tak to jest jak się obstawia wyłącznie po statystykach wszystkie ligi świata w kopaną ????
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
A ja ze sprawą,którą już ostatnio poruszyłem w dziale ale szanowny Modteam usunął mój post.Może tu tego nie zrobią..
Najpierw przykładowy post: http://forum.bukmacherskie.com/3746208-post.html
Panowie,czy to jest forum dla upośledzonych umysłowo czy to ja jestem taki bystry? No wybaczcie,ale po jaki kij w dziale takie pseudo analizy? Przecież te informacje dotyczące ilości wygranych meczów,strzelonych bramek,ilości overów danej ekipy-no przecież to wszystko znajdziemy na pierwszej lepszej stronie z wynikami piłkarskimi.Od takich sucharów to są tematy z kuponami a nie działy tematyczne!
To tylko taki przykładowy post,zresztą zaraz pod nim w dziale jest kolejny z suchymi typami(sam pan Elano7 to ciekawy przypadek bo ewidentnie niektóre analizy kopiuje z zagranicznych stron i nie potrafi ich nawet dobrze przetłumaczyć na polszczyznę).Czy dział tematyczny to jest miejsce na takie posty? Nie sądzę.A jeżeli moderacja ma inne zdanie to poproszę o jego argumentację.
Panie levy42 Elano07 a nie Elano7 to po pierwsze
Po drugie weź Pan popatrz na wcześniejsze moje posty i Pan policz czy to wszystko jest bez analiz.. co najciekawsze analizy wrzucałem tam od miesiąca a czepił się mnie Pan dopiero po tej mega wygranej jakby Pana coś swędziało że ktoś coś wygrał... ale jakie to polskie...
na koniec jeszcze Pan obraża innych ludzi jakąś trzcionką sześćset sześćdziesiąt sześć razy większą że niby niedowidzą
wiesz Pan co ? idź pan w ch. :*
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Chcialem sie zapytac czy nie da sie zakladac watkow co do meczow pilkarskich na tydzien wczesniej (badz 5 dni) a nie na dzien przed spotkaniami badz tego samego dnia. Dzisiaj jest poniedzialek, jutro zaczynaja sie mecze a w dziale &quot;LM&quot; nie ma zalozonego watku co do III rundy.
Chodzi mi przede wszystkim o to, ze kursy na te mecze spadaja na dzien czy dwa przed samym spotkaniem i tak jak moglem napisac analize i podac kurs w granicach 1,5 czy 1,6 na dane wydarzenie jeszcze 4 czy 5 dni temu tak teraz na to samo wydarzenie podam kurs w granicach 1,3. Wiecej osob by chyba skorzystalo z wyzszego kursu niz z nizszego.
Moze uda sie zakladac watki co do kolejnych rund czy juz w fazie grupowej do kolejnych rund spotkan juz po zakonczeniu poprzedniej rundy tak by ludzie mogli prowadzic dyskusje dluzej niz jeden dzien?
Dzieki ????
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
W większości wątków istnieje temat &quot;Regulamin&quot;.

1.Podajemy typy w odpowiednich tematach (np. [Drużyna]-[Drużyna] dd.mm.rrrr.)
2.Jeśli niema takowego tematu user na prawo założyć Temat
2a.Temat musi być w formacie &quot;[Drużyna]-[Drużyna] dd-mm-rrrr(np.12-12-1222)
[...]
Dla mnie logiczne jest, że można samemu założyć odpowiedni wątek jeśli takowy nie istnieje; później moderator odpowiedzialny za LM może zrobić osobny wątek i wstawić wszystkie posty z Twojego tematu lub jeśli w temacie wstawisz ofertę od buka +ew. napiszesz wstępniak to myślę, że zostanie ;)

Ale to moje zdanie
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Mam pytanie o rozwój działu ATP, a raczej zaniepokojony jego brakiem, na który, moim zdaniem, wpływa kiepska polityka sprawujących władzę. Bo forum dyskusyjne, jak sama nazwa wskazuje, jest od dyskutowania, więc czemu poniższy wpis zostaje usunięty.

Ciekawa sprawa z Isnerem

Z jednej strony wygrał tu dwa turnieje z rzędu, &quot;obecnie drugi w klasyfikacji Emirates Airlines US Open Series i traci do prowadzącego Rafaela Nadala 15 punktów. Aby wyprzedzić Hiszpana i zwyciężyć w końcowej klasyfikacji tego cyklu, Isner w Winston Salem musi dotrzeć co najmniej do półfinału.&quot;

Z drugiej bardzo dobra forma Isnera i spore szanse na dalekie zajście w US Open. Wczoraj finał, teraz minimum półfinał, może braknąć sił w decydującej fazie USO.

1 runda i Bogomolov, pogromca Ferrera z Montrealu

ciekawe jak to John rozegra
co sądzicie?
w HP nie wszyscy siedzą 24/h, żeby móc poddać to pod dyskusję, a z działu zostaje ten wpis usunięty. Jak na moje nie narusza on regulaminu. Zatem skąd ta &quot;cenzura&quot;?
Tak po za tym, nie jestem jedyną osobą, która narzeka na tamtejsze władzę.
P.S. Mam nadzieję, że stąd te wpis nie zostanie usunięty, bo nie lubię się powtarzać...
 
logicus 139

logicus

Użytkownik
Nie wiem czy już o tym nie pisałem, ale rewelacyjnym rozwiązaniem jest możliwość zaznaczania w ustawieniach konta, który dział mamy ochotę oglądać, a który nie.
Jeśli przywiązujecie taką wagę do przejrzystości forum, że nie ma sygnatur to proponowana przeze mnie zmiana byłaby krokiem w dobrą stronę.
Przykładowo jeśli gram tylko Polskę, WB, Niemcy i Hiszpanię to nie potrzebuję już całej reszty działów w ramach sektora &quot;Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie&quot;. Analogicznie w sektorze &quot;Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie&quot; powinienem mieć możliwość zaznaczenia przykładowo tylko tenisa i USSports, odznaczając kolarstwo i inne kwestie, które mnie nie obchodzą i nie dotyczą itd.
Dobrze byłoby rozszerzyć możliwość wyboru do poddziałów. Tzn. w ramach Polski zaznaczyć sobie tylko Ekstraklasę.
 
Do góry Bottom