>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

T 15,2K

tadzin

Użytkownik
czy mozliwe byloby aby userzy z rangą typera/znawcy mieli sciagnieta 1 minutowa blokade na wysylanie nastepujacych po sobie PW (tak jak maja modzi). sadze ze osoba z ranga nie odstawi cyrku i nie postawi bota ktory by spamowal PW na lewo i prawo...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
czy mozliwe byloby aby userzy z rangą typera/znawcy mieli sciagnieta 1 minutowa blokade na wysylanie nastepujacych po sobie PW (tak jak maja modzi). sadze ze osoba z ranga nie odstawi cyrku i nie postawi bota ktory by spamowal PW na lewo i prawo...
Vipy mają tak samo i już kiedyś pytałem o ten problem. Niestety nie da się nic zrobić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie ma takiej możliwości. Trochę bezsensu jest porównywanie rangi VIP/Typer do moderatora. Modzi mają dodatkowe przywileje z racji swojej pracy.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
A wprowadzicie podział rang czy dalej ludzie będą wprowadzani w błąd ?
Nie, temat był poruszany wielokrotnie. Forum skupia się na ludziach aktywnych, jeśli aktywnie uczestniczysz w życiu forum to wiesz kto jest od czego, a jak nie to najedź na login, kliknij &quot;Znajdź więcej postów napisanych przez XY&quot; i już wiesz kto jest kim. Nikogo nie chcemy wprowadzać w błąd, ale też nie chcemy iść w kierunku maszynki do pobierania typów.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
chyba na Nokii 3310, było już o tym mówione, i póki co się nie zanosi.
włączaj jakieś zawijanie tekstu czy coś.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
najedź na login, kliknij &quot;Znajdź więcej postów napisanych przez XY&quot; i już wiesz kto jest kim. Nikogo nie chcemy wprowadzać w błąd, ale też nie chcemy iść w kierunku maszynki do pobierania typów.
I na pewno nowi użytkownicy w 3 sekundy będą wiedzieć kto od czego jest. Na tym forum jestem chyba ze 2 lata i do tej pory nie raz nie wiem kto jest znawcą od czego, ale ok jak tam uważacie.
 
T 15,2K

tadzin

Użytkownik
I na pewno nowi użytkownicy w 3 sekundy będą wiedzieć kto od czego jest. Na tym forum jestem chyba ze 2 lata i do tej pory nie raz nie wiem kto jest znawcą od czego, ale ok jak tam uważacie.
nie ma takiej mozliwosci tak jak ze wszystkimi propozycjami tutaj, bo nikomu sie nie chce tego robic. predzej ja sie naucze calego htmla (czy Bog wie czego, aktualnie mam o tym zerowe pojecie) niz przejdzie tu jakakolwiek propozycja. bo nie da sie.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Czy jest możliwe technicznie zablokowanie użytkownikom którzy mają 0-postów dostępu do HP? Oczywiście odblokowywana była by ta opcja po napisaniu danej ilości postów na forum ogólnym, tak jak jest to z wiadomościami prywatnymi. Ostatnio zauważyłem, że po wielu zbanowanych multikontach w ostatnim czasie, przybywa codziennie do działu HP jakiś &quot;zeropostowiec&quot;, oczywiście taki ktoś nie wnosi zbyt wiele merytoryki na forum, a jego kariera zazwyczaj nie trwa długo. Można by temu zapobiec.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Mnie z kolei do szału doprowadzają posty w Typach dnia np &quot;mam zaproszenia do bet365, pisz!&quot; itd. Codziennie zeropostowcy dodają takie wpisy.. Jest możliwość zablokowania wpisów w tym dziale i odblokowanie go np od osiągnięcia 10 reputacji albo 50 wpisów? Tak żeby ukrócić spamowanie. W normalnych użytkowników to nie uderzy bo przeważnie piszą tam &quot;stare wygi&quot; a jeśli ktoś jest nowy to niech nabije wpisy w działach tematycznych. Spamerom nie będzie się chciało.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Mnie z kolei do szału doprowadzają posty w Typach dnia np &quot;mam zaproszenia do bet365, pisz!&quot; itd. Codziennie zeropostowcy dodają takie wpisy.. Jest możliwość zablokowania wpisów w tym dziale i odblokowanie go np od osiągnięcia 10 reputacji albo 50 wpisów? Tak żeby ukrócić spamowanie. W normalnych użytkowników to nie uderzy bo przeważnie piszą tam &quot;stare wygi&quot; a jeśli ktoś jest nowy to niech nabije wpisy w działach tematycznych. Spamerom nie będzie się chciało.
Takie posty są dość sprawnie usuwane. Po za tym, taki spamer czasem nie zdąży aktywować konta, a już jest zablokowany. Prędzej jemu się to znudzi, bo założenie nowego mejla i konta to jednak trochę czasu zajmuje ;)
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Takie posty są dość sprawnie usuwane. Po za tym, taki spamer czasem nie zdąży aktywować konta, a już jest zablokowany. Prędzej jemu się to znudzi, bo założenie nowego mejla i konta to jednak trochę czasu zajmuje ;)
No tak, ale oszczędzicie sobie pracy, w dodatku jest sporo jednopostowców którzy faktycznie piszą normalne analizy, ale nie czytają regulaminu - albo podadzą złego buka albo po krótką i słabą analizę. Proponuje teścik z zasad typów dnia :twisted:
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Nie wiem czy temat był już poruszany, czy nie. Ale zapytam. A mianowicie chodzi o typy dnia i ich rozliczanie.
Za każdy dobry typ wiadomo dostaje się odpowiednią ilość punktów, zależnie od kursu spotkania. Lecz za zły typ każdy gracz otrzymuje -100, nieważne czy kurs 4,80 czy 1,44.
Wydaje mi się, że takie punktowanie daje sygnał do ataku, by każdego dnia próbować maksymalnego kursu. Na pięć prób [500pkt - (5*100pkt) = 0pkt] wystarczy trafić raz, by następne 5 prób zaczynać z szansą trafienia o 80%.
Gdyby tak wprowadzić system punktowania ujemnego na takiej samej podstawie co punktowanie dodatnie, każdy gracz zastanowiłby się dwa razy, zanim postawiłby na kurs 4,50. ????
Taka drobna sugestia z mojej strony.
Pozdrawiam
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Co za bzdura.Jak stawiasz 10 zł na kurs 10 to tracisz 100zł czy może jednak 10zł?Się czepiacie tych typów dnia,a wygrywa ten,kto ma największy ZYSK w danym okresie czasu,a to chyba o to chodzi w bukmacherce.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Co za bzdura.Jak stawiasz 10 zł na kurs 10 to tracisz 100zł czy może jednak 10zł?Się czepiacie tych typów dnia,a wygrywa ten,kto ma największy ZYSK w danym okresie czasu,a to chyba o to chodzi w bukmacherce.
zysk/strata - do tego potrzebne jest ustalenie za ile grasz typ. Z tego co wiem typy dnia to konkurs. Wygrywa ten kto uzyska więcej punktów. Chyba, że przyjmujemy każdy typ za stawkę 100.
 
merckx1989 595

merckx1989

Użytkownik
Nie uważacie, że nie byłoby złym pomysłem utworzyć na forum temat dotyczący grania na live, aby dzielić się przemyśleniami na bieżąco co do toczących się zdarzeń?
dawid.400// jest taki temat ale ogólnie nie polecam &gt;&gt;KLIK&lt;&lt;. Polecam za to systematyczną aktywność w działach tematycznych.
 
plusman 29

plusman

Użytkownik
jest szansa na obsługę tapatalk?? na telefonie wtedy szybko można by poczytać forum nawet w pracy, nie mam jak odpalać przeglądarki w robocie a za telefon nikt się nie czepia
 
Do góry Bottom