>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Sprawa PW - prawdopodobnie próbujesz wysłać do osoby, która ma zablokowaną skrzynkę.
Reklamy? - Podaj link do tego typu zjawiska lub/oraz screen.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Sprawa PW - prawdopodobnie próbujesz wysłać do osoby, która ma zablokowaną skrzynkę.
To mógłbym wiedzieć czym user wujo zasłużyłna blokadę PW ? Bo rzeczywiście inni mogą do niego nie mogę...
Reklamy? - Podaj link do tego typu zjawiska lub/oraz screen.
posłuże sie przykładem kabacika :] tam gdzie jest miasto w jego profilu to miasto jest podkreślone jakby link najeżdzając na to myszką wyskakują tego typu pierdoły...Nie wiem czy to u mnie na kompie coś wgrane czy jak...I to parę razy już takie coś mi się ukazało...
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
F 5

fristayllo

Użytkownik
Emotikonki/dodanie
Jest jakaś możliwość dodania emotikonki piłki ręcznej? Pewnie wielu użytkownikom by się to przydało, a skoro jest nawet :baseball:, a jak wiemy ten sport cieszy się o wiele mniejszym zainteresowaniem w porównaniu z piłką ręczną to może można by było zrobić coś z tym?
 
S 32

szymon89

Użytkownik
Jest możliwość zmiany nicka? Zachowując poprzednie posty i datę dołączenie do forum?
Przepraszam, że tutaj piszę ale nie znalazłem innego tematu.
 
P 0

patriota2412

Użytkownik
Brakuje mi tematu na temat typów live. Wiem, ze w tego rodzaju zakładach nie da się zaproponować komukolwiek czegos na przyszłość ale takie wklejki włącznie z tym co kierowało gracza do takiego typu mogłoby pomóc innym ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dlaczego zabronione jest komentowanie kuponow w działach z typami?
Zabronione są tylko posty nie na temat, które nic ciekawego nie wnoszą do dyskusji. Jestem zwolennikiem komentowania i dyskusji o typach bukmacherskich, ale jeśli taki post jest konkretny, oparty dobrymi argumentami.
3 razy moj post z pytaniem został usuniety
Od zadawania pytań są prywatne wiadomości.
edit: przypomnę, że jest to temat &quot;Propozycje i pomysly rozwoju forum...&quot;
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Piszę w sprawie jednego z userów, który ma prawdopodobnie jakieś zaburzenia psychiczne powiązane z bardzo niską samooceną i próbą nadrobienia kompleksów..... [usunięte...]
Admin: jaka w Twoim poście była propozycja rozwoju forum?
Po to w tym dziale są odpowiednie tematy aby był porządek.
Dostałeś już odpowiedź:
Jeśli nie chcesz otrzymywać PW i widzieć wpisów od danego usera możesz go dodać do listy ignorowanych z tego linku http://forum.bukmacherskie.com/profile.php?do=ignorelist
Następnym razem załóż nowy temat lub pisz na PW do odpowiednich osób.
I co będzecie usuwac posty związane z tym że na forum jest paru kretynów którzy spamują reputację wklejając swoje kupony ? Nie można zwrócić uwagi ?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Temat na czasie w związku z trwającymi mistrzostwami świata w ręczną:
Wprowadźcie emotikone piłki ręcznej ???? :razz: :reczna:
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Pojawił się kolejny debil, który mi wylewa swoje gorzkie żale w reputacji, bo chyba ma zablokowane wiadomości priv i nie weszło mu parę kuponów. Jest to tym razem niejaki DWill, a wcześniej SteveNash. Weźcie poblokujcie niektórym ludziom możliwość dodawania reputacji, bo to chore jest co robią. Zazdrosny czy jaki nie wiem.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Moja propozycja jest taka aby u osób mających rangę znawca, dodać czego są znawcami. Bo ktoś to otrzymał to za tenis robi wpis w dziale Primeria Division wcale nim nie jest a dużo ludzi może odebrać, że zna się na piłce i konkretnie tej lidze. I tak przykładu można podać setki. Proponowałbym dodanie dziedziny sportu + ewentualnei daną ligę jakiej jest znawcą dany user.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Moja propozycja jest taka aby u osób mających rangę znawca, dodać czego są znawcami. Bo ktoś to otrzymał to za tenis robi wpis w dziale Primeria Division wcale nim nie jest a dużo ludzi może odebrać, że zna się na piłce i konkretnie tej lidze. I tak przykładu można podać setki. Proponowałbym dodanie dziedziny sportu + ewentualnei daną ligę jakiej jest znawcą dany user.
Temat był wałkowany 100 razy, też wysunąłem taką propozycję, natomiast odpowiedź dostaniesz taką, że łatwo sprawdzić, gdzie znawca się szczególnie udziela i wtedy dojdziesz do wniosku czego znawcą jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Gratulacje możesz składać poprzez PW lub klikając &quot;dzięki&quot;.
Napisałbyś posta przed spotkaniem, to bym go zostawił, po spotkaniu nie widzę sensu, żeby tam zakłócał porządek;)
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Nie zakłócał porządku.
A nawet jeśli, to sam robiłeś to samo zamiast klikać dzięki i nikt nie narzekał że spamujesz/zakłócasz porządek. /edit: widzę że już ten post usunięty :]

IMO więcej dialogu w tematach mogłoby wyjść tylko na plus, takie jest moje zdanie po tym jak przeglądałem pojedyncze tematy sprzed kilku lat.

Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Witam,czy jest możliwość dołączenia do kont różnych userów adnotacji typu &quot;oszust&quot;,&quot;multikonto&quot;?Już pomijam,że są na tym forum legendy jak mozi czy riki którzy jawnie łamią regulamin a modzi przymykają na to oczy,ale coraz częściej widzi się użytkowników którzy mają kilka kont i albo spamują czy pożyczają pieniądze albo wypowiadają się negatywnie np.o bukmacherach, tworząc w ten sposób nieprawdziwy wizerunek danej firmy.Skoro brak konsekwencji w egzekwowaniu regulaminu,to może chociaż właśnie wprowadzicie takie rangi,żeby z adekwatną wiedzą czytać wypowiedzi danych użytkowników?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom