>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ok rozumiem. Jednak z tego co widzę to założyłeś (solidnie) jeden temat na GP Korei. Za które mod Tobie &quot;podziękował&quot; więc chyba nie miałby nic przeciwko gdybyś znowu założył. Ale masz racje, że zasadniczo tematy powinni zakładać modzi ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ok rozumiem. Jednak z tego co widzę to założyłeś (solidnie) jeden temat na GP Korei. Za które mod Tobie &quot;podziękował&quot; więc chyba nie miałby nic przeciwko gdybyś znowu założył. Ale masz racje, że zasadniczo tematy powinni zakładać modzi ;)
Założyłem bo widziałem że głównego moderatora tego działu nie było na forum, teraz widzę że ma czas na konkursy i podawanie typów w swoim temacie więc chyba chwile czasu na swój dział mógłby poświęcić, a ja często nie nam dostępu do komputera i piszę z telefonu więc nawet jakbym chciał go wyręczyć to nie mam takiej możliwości.
V/Jasne. Zajmiemy się tym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Święty nie jestem ale dział tenis ,brudzi forum ,co tam się dzieje to głowa mała od wyzywania się nawzajem ,wyzywania zawodników,pisaniu o korupcji bez jakichkolwiek dowodów .Nie rozumiem czemu ogarnięci forumowicze w tej dyscyplinie nie dostali zgody żeby zacząć coś z tym działem robić,przykład z działów (piłka nożna) sport ,który jest najbardziej popularny na świecie ale jako taki porządek jest .Nie wiem wprowadzić limit jakiś ,ew zamknąć dział na tydzień,dwa to może w głowach się ostudzi ,nie dość że dział jaki jest taki jest ,to jeszcze w najlepszym temacie na forum(dyskusje na tematy bukmacherskie:razz ???? strach czasami wejść przy okazji spotkań tenisowych.Osobiście lubię ten sport (tylko oglądam) żeby nie było że jakimś hejterem jestem.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
nie dość że dział jaki jest taki jest ,to jeszcze w najlepszym temacie na forum(dyskusje na tematy bukmacherskie) strach czasami wejść przy okazji spotkań tenisowych.
Jeśli ten fragment pogrubiony i na czerwono był na poważnie (z kontekstu zdania wynika, że tak) to dalsza dyskusja z mojej strony staje się bezprzedmiotowa... Poważnie piszę.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Święty nie jestem ale dział tenis ,brudzi forum ,co tam się dzieje to głowa mała od wyzywania się nawzajem ,wyzywania zawodników,pisaniu o korupcji bez jakichkolwiek dowodów .Nie rozumiem czemu ogarnięci forumowicze w tej dyscyplinie nie dostali zgody żeby zacząć coś z tym działem robić,przykład z działów (piłka nożna) sport ,który jest najbardziej popularny na świecie ale jako taki porządek jest .Nie wiem wprowadzić limit jakiś ,ew zamknąć dział na tydzień,dwa to może w głowach się ostudzi ,nie dość że dział jaki jest taki jest ,to jeszcze w najlepszym temacie na forum(dyskusje na tematy bukmacherskie:razz ???? strach czasami wejść przy okazji spotkań tenisowych.Osobiście lubię ten sport (tylko oglądam) żeby nie było że jakimś hejterem jestem.
Jak pewnie zauważyłeś, kilka postów wyżej napisałem coś o &quot;taktyce&quot; usuwania postów. Wiele postów w dziale TENIS jest usuwanych (tylko w tym tygodniu kilkadziesiąt). Moderatorzy starają się dbać o porządek. Tyle mogę od siebie napisać.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Nie rozumiem czemu ogarnięci forumowicze w tej dyscyplinie nie dostali zgody żeby zacząć coś z tym działem robić
przecież &quot;dodali&quot; tam nowego stróża
który prócz podawania typów, wwalania się w edytowanie postów innych i tej jednej śmiesznej, a zarazem żenującej kłótni w której brał udział (nie wiem czy to już zostało usunięte z działu, czy nie) nic nie robi.
@Vader
o tym, o czym gadaliśmy na PW pamiętam. Ja sam nie miałem tam zbytnio genialnego pomysłu, ale na rutynową robotę jak najbardziej byłem chętny.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
V/ Ironia u kogoś kto ok. 80% czasu na forum bywa w tym temacie?
po prostu czuję tam większy luz w wypowiadaniu się nie muszę pisać analiz na siłę ,tylko wystarczy dwa zdania przemyśleń a jak Ci to przeszkadza to nie moja sprawa ,zresztą ostatnio strasznie się cięty na mnie zrobiłeś po donosach wiadomo kogo także jak już tak skrupulatnie patrzysz mi na ręce rób to samo niektórym moderatorom,i ogólnie jak masz drążyć nie na temat o którym pisałem to też nie mamy o czym rozmawiać ,przeszkadza Ci to zniknę proste napisz tylko słowo

christopher48 ja do Ciebie nie pije żeby nie było przecież to nie twoja wina że inni nie potrafią się wypowiadać ,chodziło mi o to żeby ciąć do oporu

jakbym chciał napisać to co myślę to niestety musiałbym pewnie dostać wiecznego bana ,także ja już się nie udzielam w tym temacie,nie radzę itd bo prowokacja i napinka także wasz cyrk i bawcie się sami pozdro
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Chciałbym poznać szczegóły usunięcia tematu Lutka z Vipów, bo nie ukrywam troszkę mnie to rozbawiło - patrząc na to kogo dodajcie co jakiś czas a kogo usuwacie.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
To może się moderatorzy wypowiedzą i podadzą przesłanki za usunięciem tego tematu z vipów ? Pytam, bo to po prostu jest kuriozum...Może dacie kiedyś szansę wyboru zwykłym userom ?
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
To może się moderatorzy wypowiedzą i podadzą przesłanki za usunięciem tego tematu z vipów ?
Temat miał trzy miesiące minusy - pokaż inny taki który po trzech miesiącach minusów został w VIP. Nie skupiajmy się na krytykowaniu, większość uznała że dobrze zrobi temu tematowi odpoczynek od VIP odbudowanie się w dziale niższej rangi. Lutek wróci do formy w typach to i temat wróci do VIP. W zamian zaproponowaliśmy choćby temat Wanderleia z trzymiesięcznym plusem. Uczciwa wymiana.
Zedytuje się :
Żeby ubiec odpowiedź, widzę że październik autor tematu o którym rozmawiamy zaktualizował na plus - realnie rzecz jednak biorąc jest on uzyskany tylko i wyłącznie dzięki kuponom które określiłbym mianem HAIL MARY. Zagranie całej oferty z ATP w Paryżu w ostatni dzień rozliczeniowy na dogi licząc na łut szczęścia. Był to w przekroju trzech ostatnich okresów rozliczeniowych najgorszy temat więc spadł w demokratycznym głosowaniu modów.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
W zamian zaproponowaliśmy choćby temat Wanderleia z trzymiesięcznym plusem.
realnie rzecz jednak biorąc jest on uzyskany tylko i wyłącznie dzięki kuponom które określiłbym mianem HAIL MARY. Zagranie całej oferty z ATP w Paryżu w ostatni dzień rozliczeniowy na dogi licząc na łut szczęścia.
O lol. Czyli to, że ktoś w końcu miesiąca nadrobił stratę to jest zarzut ? No chyba sobie żartujesz. Podany przez Ciebie Wanderlei - nic do niego i jego tematu nie mam, ale skoro podajesz ten przykład to również się na nim oprę - niejednokrotnie grał kupony za 500-600 zł z napisem ostatnia szansa. By dzień później grać już za 25 zł, bo udało się nadrobić stratę. I dzięki nim kończył na plusie. Jaka to różnica między Lutkiem a Wanderleiem ? Filip też kiedyś miał minus 5000 zł i wyszedł na plus odrabiając w końcówce. I to jest jakiś zarzut ? Bo jak dla mnie to jest bardzo duża umiejętność wyjść z minusa sporego na plus w danym miesiącu.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
O lol. Czyli to, że ktoś w końcu miesiąca nadrobił stratę to jest zarzut ? No chyba sobie żartujesz. Podany przez Ciebie Wanderlei - nic do niego i jego tematu nie mam, ale skoro podajesz ten przykład to również się na nim oprę - niejednokrotnie grał kupony za 500-600 zł z napisem ostatnia szansa. I wchodziły. I dzięki nim kończył na plusie. Jaka to różnica między Lutkiem a Wanderleiem ? Filip też kiedyś miał minus 5000 zł i wyszedł na plus odrabiając w końcówce. I to jest jakiś zarzut ? Bo jak dla mnie to jest bardzo duża umiejętność wyjść z minusa sporego na plus w danym miesiącu.
Piszesz o jednym miesiącu. @Odi Tobie napisał, że od 3 miesięcy temat był na słabym poziomie.
Vipy to nie jest miejsce gdzie cały miesiąc ktoś jest na minusie żeby &quot;rzutem na taśmę&quot; ktoś zagrał mega taśmę lub mega wirtualną stawkę i wyszedł na plus. Tematy Vipach mają służyć innym. Temat, który przez 30 podanych kuponów/typów jest na minus i jednym kuponem/typem na koniec miesiąca wychodzi na plus jest nieprzydatny w Vipach.
Nie chciałbym abyś porównywał temat @Lutka i @Filipa (nie obraź się @Lutek). Dlaczego? Chyba nie muszę pisać... 2 lub 3 razy @Filip był uznany za najlepszego typera forum - nie przez przypadek, z braku laku. W moim osobistym odczuciu temat @Filipa można jedynie porównywać do tematu @Marnika i do nikogo innego w historii tego forum. Pomijam tegoroczne wybory bo już w połowie roku wiedziałem na kogo zagłosuję.
Macie szczęście, że ja nie prowadzę tematu :p
Mam paskudne wrażenie, że kolejny raz poruszana jest tutaj kwestia działu VIP, przez osobę, która była w ankiecie do awansu i nie została wybrana stąd zaczęła dyskusję... Nie obraź się @dawczan, ale tak samo już było z kilkoma osobami - nie będę ich wymieniał.
Wyniki głosowania:
Awans:
@Wanderlei 63.64%
@Szef Elity 59.09%
Spadek:
@Lutek 71.43%
Jak widać przeważająca część osób głosowała za jego spadkiem.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Mam paskudne wrażenie, że kolejny raz poruszana jest tutaj kwestia działu VIP, przez osobę, która była w ankiecie do awansu i nie została wybrana stąd zaczęła dyskusję... Nie obraź się @dawczan
Nie obrażam się, ale wiedziałem, że napiszesz coś w tym stylu. I rzeczywiście jest to paskudne wrażenie. Nigdy nie aspirowałem i nie aspiruję do Vipów. Zależy mi tylko i wyłącznie na tym aby mieć jakiś zysk z bukmacherki. A temat rozpocząłem tylko i wyłącznie z czystej ciekawości dlaczego temat Lutka wyleciał no i tyle. Wysuwanie argumentu o mnie jest bezsensowne, bo nawet nie wiedziałem, że w ogóle w jakieś ankiecie byłem (o ile byłem). Wszedłem dziś jak co dzień w temat Lutka plus na koniec miesiąca ma stąd moje pytanie i poruszenie tematu, a w między czasie wyszedł inny temat o byciu tyle i tyle na minusie a na koniec na plusie. OK - nie ważne, nic już nie zapytam, jeśli masz znów tak coś sugerować, bo to bezsensu. Głosujecie, zagłosowaliście za wypadnięciem Lutka no i ok otrzymałem odpowiedź na pytanie. Ale wątki osobiste można było sobie darować.

V/ Po prostu męczą mnie dyskusje o Vipach rozpoczęte przez osoby, które były w ankiecie do awansu (nieważne czy same się zgłosiły) i nie zostały wybrane...
Ale ja nawet nie miałem zielonego pojęcia, że byłem w tej ankiecie :| Po prostu zapytałem o Lutka, bo mnie to zaintrygowało i tyle. Inna sprawa jeszcze, że ciekawe czy byłoby wiadome, że Lutek dopiero na koniec miesiąca był na plusie gdyby nie podawał dziennie bilansu, ale mniejsza już o to.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Lutek został słusznie &#39;zdegradowany&#39; i on dobrze o tym wie. A to ze w październiku wyszedł na plus...
Zagranie całej oferty z ATP w Paryżu w ostatni dzień rozliczeniowy na dogi licząc na łut szczęścia
w tym rzecz. A takie coś to nie w VIP-ach. Poza tym jednym dniem nie mógł uratować tych dwóch wcześniejszych miesięcy.
Poza powyższym, nie róbcie za jego prawników. Dla niego będzie (w sumie, to nawet jest) tylko kop w tyłek i dodatkowa motywacja.
Natomiast, z racji tego, że jestem upierdliwą gnidą, wrócę znowu do jednego z najgorszych działów na forum.
Wziąłem Twoje słowa C48 na poważnie, po czym raz po raz wchodziłem do działu.
Wiele postów w dziale TENIS jest usuwanych (tylko w tym tygodniu kilkadziesiąt). Moderatorzy starają się dbać o porządek. Tyle mogę od siebie napisać.
Już pomijając to wszystko, co było po meczu Novaka, potem o ogólnej sprzedaży, korupcji, oddawania itp.
Dzisiaj ten post Szakala to przebił wszystko. Wklejony screen z przebiegu meczu od strony punktowej i szybko - grajcie na tego, bo... bo tak naprawdę ja tak mówię (te argumenty które podał, obrazując kto grał i jakie cechy wraz z rozpędem gry ma Ferrer, to szajs nie argumenty).
Ale chodzi tu bardziej o sam fakt - nie od takich rzeczy mamy HP? Gra i podawanie typów na live? Z takim czymś to porządku nigdy nie będzie.
i z tego co widzę te posty - Szakal, cinekzs (następny, który nie umie selektywnie cytować) i kubamajcher utrzymują się do teraz. Może dla niektórych jest to &quot;dyskusja&quot; ale dla mnie kompletny śmietnik.
A to, to w ogóle przebija wszystko - takie coś nie wiem, czy w HP mogłoby zostać... klik.
Ogółem rzecz biorąc - nie jest tajemnicą, że w dziale tenis jest masa ludzi. Niektórzy wpadają na chwilę, kilka osób to początkujący w tym sporcie. Kilku znawców, paru solidnych. No nie ma tego przywileju, że tak jak w działach m.in. ręcznej czy NHL jest kilku konkretnych gości i mało kto więcej.
Ale mimo to, chyba nasze forum też chce dążyć niejako do perfekcji (hehe, doprowadzenie działu tenisowego do miejsca spokojnych, mądrych dyskusji to byłby chyba jej szczyt) - lecz czemu nie próbować?
Tylko nie piszcie, że są takowe próby, bo nie ma nic. Gdy już jednak widać większą pracę stróża - tak czy siak, kłótnia i tak się rozkręci.
A porządek jest jedynie w marnych (jeśli chodzi o rangę i zainteresowanie) Challengerach czy turniejach rangi 250.
Tak jak inne działy, mając MŚ czy ME w siatkę, ręczną - cieszą się tym, tak my mając 4 szlemy i kilka Mastersów przeżywamy raz po razie burdel, stek bzdur, kłótni i każdy chce udowodnić swoje racje.
Może jak nie można spokojnie, trzeba po prostu twardo prowadzić ten dział? Na hołotę sposobu nie ma, trzeba odpowiadać równie twardo i zdecydowanie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Kuchcik, jeśli chodzi o te posty, które przywołujesz, to każdy z nich ma przynajmniej minimalną wartość merytoryczną. Trzeba akceptować to, iż w dziale piszą zarówni prawdziwi znawcy tenisa, jak i nowicjusze - osoby, które być może pierwszy raz piszą analizę albo oglądają tenis rzadko. Ty akurat w analizach często starasz się pisać o wszystkim, a przede wszystkim o stylu gry zawodnika. Nie każdy kto obstawia, zna styl gry większości tenisistów - jest to według mnie kluczowa sprawa, jaka powinna się pojawić w analizie (choć ja sam także niekiedy pomijam tą sprawę, bo np. wielu tenisistów z trzeciej czy czwartej setki rankingu nie widziałem w życiu na oczy). Wracając do działu, to kluczem jest wypośrodkowanie tego wszystkiego - trzeba się przyzwyczaić do tego, że są analizy lepsze oraz gorsze. Przecież nikomu nie można zabronić pisać na forum publicznym (no chyba, że łamie regulamin forum - przekleństwa itp.).
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Wg mnie C48 trochę odszedłeś od tematu.
Mam nadzieje, a zarazem wydaje mi się ze nigdzie nie wspomniałem o jakiejś niechęci do mniej doświadczonych, ew. nowych w tym sporcie.
Wręcz przeciwnie, tak po cichu liczę, że wraz z upływającymi miesiącami będzie nas coraz więcej, na coraz wyższym poziomie.
Co do tych postów - te dwa, które przytoczyłem - jeden wraz z linkiem, gdzie koleś wspomniał o tym po jakim kursie złapał Simona, wkleił jakąś fotkę i napisał powodzenia wszystkim - no... nie wiem.
Natomiast Szakal to w Paryżu uwziął się cholera wie na co. Już nie wspominając o tym, iż Ferrer &quot;udaje, że walczy&quot; bo jeden return posłał w siatkę (????) to wszak po kilku gemach stwierdził jasno kto wygra dzisiejszy półfinał. Naprawdę miał słabe dni (w typowaniu to rzecz mniej ważna), a w zasadzie, jego głowa miała.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Nie zbanujcie mnie za to i nie wyrzućcie z forum, bowiem lubię tu zaglądać, podyskutować czy podzielić się opinią ???? ale taki apel mam jak czytam te dyskusje Wasze:
Ludzie! ???? To jest tylko forum bukmacherskie, porządek musi być owszem, przejrzyście, estetycznie itp. ale nie ma sensu się denerwować za bardzo. Prawdziwe życie toczy się po wyłączeniu komputera ????
WNIOSEK ???? A jeśli już mowa o estetyce, to mnie najbardziej razi poziom ortografii na tym forum, czasem jest to żenujące do potęgi. Gdybym był decydentem w tej sprawie (czy po prostu moderatorem danego działu), to nie usuwałbym postów (by nie zniechęcać do korzystania z forum) ale przy każdym poście z rażącym błędem ortograficznym, zamieszczałbym odpowiedni komentarz z poprawną pisownią,
Bowiem przykro robi się człowiekowi gdy czyta np. żadko
A tak generalnie - keep working ;) ta pierwsza kwestia, którą poruszyłem nie miała zabrzmieć pejoratywnie (bowiem to pozytywne, że mamy pasję i tutaj na forum się nią dzielimy i pielęgnujemy, więc chcemy o przejrzystość i estetykę tegoż forum dbać). Chodziło mi tylko, o to, że zasadniczo życzyłbym Wam wszystkim tylko takich problemów w życiu ;) Pozdrawiam i powodzenia ????
p.s. sorry za nadmiar emotikonek - zupełnie jakbym został wyrwany z rzeczywistości pokroju MTV Sweet Sixteen tak naparzam tymi emotikonami ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Co się stało z PW ? Nie można wysyłać czy gdzieś zaszła jakaś zmiana ?
I w niektórych miejscach np na danym mieście przy użytkowniku jak się najedzie pojawiają się reklamy...Czasem w poście mi się to nawet robi...Coś u mnie jest nie tak czy każdy tak ma ?
 
Do góry Bottom