>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

S 0

sztywniak

Użytkownik
jest szansa na obsługę tapatalk?? na telefonie wtedy szybko można by poczytać forum nawet w pracy, nie mam jak odpalać przeglądarki w robocie a za telefon nikt się nie czepia
Jestem również za tym by coś takiego zrobić ???? bo pomysł bardzo dobry:cool:
Ja proponuje zrobić statystyki obstawiaczy w temacie &quot;Typy dnia&quot;. Do tego można byłoby założyć osobny temat, gdzie będzie właśnie ranking, który codziennie byłby aktualizowany.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ja proponuje zrobić statystyki obstawiaczy w temacie &quot;Typy dnia&quot;.
Typy Dnia to konkurs z nagrodami pieniężnymi więc na niektóre typy warto spojrzeć z przymrużeniem oka ;) Statystyki masz razem z tabelką. A tam ilość pkt, oddane typy i % skuteczności. W zupełności wystarczy.
A co do statystyk &quot;obstawiaczy&quot; - zapraszam do działu VIP oraz Kupony ze Statystykami. Tam &quot;obstawiacze&quot; prowadzą statystyki ;) Pozdro
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wiem, że temat był wałkowany miliard jeden razy, ale pomyślcie o tym, żeby w niektórych przypadkach ludzie mieli możliwość zmiany nazwy tematu. Bo to trochę komicznie wygląda jak np. u Lutka. &quot;Tennis by Lutek&quot; wchodzisz, a tam 95% typów z NHL ???? .
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Możliwe, że była już taka propozycja. Po wpisaniu frazy w wyszukiwarce &quot;linki polecające&quot; wyskoczyło mi 10 stron różnych tematów. Jednak do rzeczy.
Wiele stron, gier internetowych, portali itp. ma coś takiego jak link polecający. Każdy użytkownik ma swój własny, który może wysłać do znajomych, wstawić jako opis w gg itd. Za to dostaje się punkty, które można na coś wymienić. Najczęściej z jednego IP wejść w link można tylko raz na 24h.
Moja propozycja jest taka, żeby założyć specjalny temat w dziel Off topic. Każdy użytkownik mógłby tam wrzucić swój link polecający np. raz na 24 godziny. To forum ma na prawdę wielu użytkowników, większość z nich gra w jakieś gry, ma konta na różnych portalach (np. kinomaniak), więc wydaje mi się, że temat byłby przydatny.

Z góry przepraszam, jeżeli taka propozycja była już poruszana, ale przekopanie się przez wyniki poszukiwania to żmudna robota.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wiem, że temat był wałkowany miliard jeden razy, ale pomyślcie o tym, żeby w niektórych przypadkach ludzie mieli możliwość zmiany nazwy tematu. Bo to trochę komicznie wygląda jak np. u Lutka. &quot;Tennis by Lutek&quot; wchodzisz, a tam 95% typów z NHL ???? .
Każdy user w każdej chwili ma możliwość zmiany tematu, wystarczy że napisze wiadomość PW do opiekuna działu lub do członka MT.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Od jakiegoś czasu często są błędy techniczne i nie można wejść na forum. Da się jakoś to naprawić?
Najprawdopodobniej to problem twojej przeglądarki wyczyść Ccleanerem lub innym tego typu programem kompa, dodatkowo usuń ciasteczka. Miałem podobnie uzywam FireFoxa pomogła właśnie taka metoda. Serwer forum jest dobrze przygotowany więc problem leży najczęsciej po stronie użytkowników ewentualnie twój operator musi wyczyścić DNS..
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Problem lezy po stronie forum więc żadne czyszczenie, reinstalacje itp. itd. w niczym nie pomogą. Mógłby ktoś coś wreszcie zrobić a nie wszędzie głupie wymówki, a na forum nie da się godzinami nic zrobić jak tylko jakieś większe wydarzenie jest. Wtedy właśnie kiedy powinno działać najlepiej
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Proponuję poprawić mechanizm egzekucji raportowania postów. Trzy razy na przestrzeni kilku dni zgłaszałem ewidentne naruszenie regulaminu w dziale Kupony ze Statystykami ale nikt nic z tym nie zrobił. A ma chyba to kto zrobić, bo Forum prowadzone przez: ModTeam, adqs, Benek_23
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Proponuję poprawić mechanizm egzekucji raportowania postów. Trzy razy na przestrzeni kilku dni zgłaszałem ewidentne naruszenie regulaminu w dziale Kupony ze Statystykami ale nikt nic z tym nie zrobił. A ma chyba to kto zrobić, bo Forum prowadzone przez: ModTeam, adqs, Benek_23
Kolego był zlot także nie którzy byli na nim, Dodatkowo przychodzi to do moderatora na maila tylko teraz pytanie czy on coś z tym zrobi.
Tak po krótce to wygląda.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Potwierdzam. Wiekszość GodTeamu i moderatorow była w Skorzęcinie i na moim laptopie były sprawdzane tylko pilne rzeczy. Nie było czasu ani tym bardziej trzeźwosci umyslu na takie coś.
Dzis juz wszyscy powinni byc obecni i mysle ze na dniach praca na forum powroci do normalnosci.

btw przez korzystanie z mojego sprzetu jestem teraz multikontem wiekszosci moderatorow :cool:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tak jak Dobi i Hardi pisali. Był zlot. Chciałem &quot;odpocząć&quot; od komputera ???? I tak też się stało. Dzisiaj jeszcze będę w średniej formie i chyba odpocznę. Od jutra zaczynam ponownie normalne funkcjonowanie ;)
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Bardzo prosiłbym o usunięcie niepotrzebnych postów z Tenisa bo to co się tam ostatnimi czasy dzieje to jakaś masakra, 10 głupich postów na 1 analizę to bardzo zła proporcja, proszę się tym zająć ????
 
Q 30

qtas

Użytkownik
Bardzo prosiłbym o usunięcie nie potrzebnych postów z Tenisa bo to co się tam ostatnimi czasy dzieje to jakaś masakra, 10 głupich postów na 1 analizę to bardzo zła proporcja, proszę się tym zająć ????
Ja też bym prosił o usuwanie takich postów.
Niektórzy użytkownicy forum chyba uciekali w podstawówce z dyktand.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
evad 1,3K

evad

Użytkownik
akurat użytkownik Maders ma w stu procentach rację. poziom działu tenisowego stoi w tej chwili na bardzo niskim poziomie - chyba najgorszym na forum. przy popularności tego sportu dział powinien być trochę lepiej pilnowany, a prywatne kłótnie użytkowników eliminowane z forum.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ale to trzeba by było zamknąć możliwość wchodzenia do tego działu paru tzw. &quot;kumatym wiedzącym o co chodzi i pozdrawiających kumatych&quot;. Bo czasem piszą takie farmazony i takie bzdury, że nie sposób ruszyć klawiaturą i nie odpisać.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem nie jest to łatwy dział do moderowania, kombo &quot;trolling+bullshit&quot; to chleb powszedni, widziałbym tam szczególną potrzebę konsekwencji w nadzorze nad treściami, a z tego co obserwuję to jest tam pełno walk personalnych pod tytułem &quot;kto jest większym znawcą&quot;, nawet wśród osób z rangą.

Dlatego dziwię się włodarzom forum, że nie robią wszystkiego by to ogarnąć, bo to chyba dział z największym potencjałem klikalności na forum.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dlatego dziwię się włodarzom forum, że nie robią wszystkiego by to ogarnąć, bo to chyba dział z największym potencjałem klikalności na forum.
Finał LM Borussia - Bayern - Wyświetleń tematu 18 tysięcy.
Roland Garros - 104 tysiące do ćwierćfinałów.
To o czymś świadczy jak dział tenisowy cieszy się olbrzymią popularnością. Druga sprawa to są plusy i minusy tych słownych przepychanek, można zapoznać się z różnymi opiniami odnośnie meczy i punkt widzenia innych graczy.
Problem tkwi w mowie nienawiści i czasami skrajnej pewności co do własnych typów w bukmacherce jest idiotyczne, bo nikt nie jest w stanie trafić 100% typów.
Wystarczy, aby ludzie zaczęli pisać analizy z dystansem do swoich typów, a nie &quot;Ten go rozjedzie, ten bez szans, ten gra beznadziejnie, peffunia, over 3,5 to valuebet itd.&quot;.
Osobiście uważam, że dział tenisowy stoi na jednym z lepszych poziomów co do wiedzy merytorycznej. Jedyny mankament to właśnie posty typu &quot;a gdzie jest taki kurs?&quot;, wzajemne cytowanie, skrajna gloryfikacja własnego typu i chwalenie się po meczu ile to się nie wygrało, albo drwienie z innych użytkowników, że nie mieli racji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Finał LM Borussia - Bayern - Wyświetleń tematu 18 tysięcy.
Roland Garros - 104 tysiące do ćwierćfinałów.
Co Ty porównujesz finał LM, gdzie masz jedno spotkanie do RG, gdzie codziennie rozgrywana jest masa meczów. Okazja do wyzywania zawodników od pusiaków jest kilkadziesiąt razy większa.
Osobiście uważam, że dział tenisowy stoi na jednym z lepszych poziomów co do wiedzy merytorycznej. Jedyny mankament to właśnie posty typu &quot;a gdzie jest taki kurs?&quot;, wzajemne cytowanie, skrajna gloryfikacja własnego typu i chwalenie się po meczu ile to się nie wygrało, albo drwienie z innych użytkowników, że nie mieli racji.
Tego nie da się wyplenić. Ludziom nie da się nalać oleju do głowy. Posty można usuwać, a kolejne i tak będą przybywać. Często zdarza się tak w dziale Ekstraklasy/1 ligi, gdzie ludzie doszukują się swoich teorii spiskowych. Nie da się tego tak łatwo &quot;wybić&quot;.
Nawet tak znakomity typer jak AKA SHAKAL napisze raz do roku prowokacyjną analizę w stylu &quot;Król mączki jest jeden&quot;
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
A ja się zastanawiam czemu MacieqLeo nie ma patronatu chociażby w postaci - znawca nad tym działem i panelu administracyjnego cos jak Kapiszti nad Hiszpanią. Wystarczy jego post w hp (Maćka), a już kilka osób pyta się co zagrał/co gra.

Przy wyborze znawcy roku 2012 dostał pare głosów od nie byle kogo - gdzie była argumentacja.

Dlatego wiedza + staż + szacunek u ów osobników powinien jakoś zostać &#39;nagrodzony&#39;. Ostatnio nagrodziliście Kubemajcher&#39;a i rzeczywiście fajnie wyglądała jego praca przed dostaniem panelu administracyjnego, a potem jakby presja przeszła przed niego - teraz na szczęście jest to ustabilizowane.
Myślę, że jakby ktoś ogarnął ten dział - byłoby znacznie fajniej, wystarczy popatrzeć &#39;czasem&#39; w hp jak inteligentna dyskusja jest osób które w ów temacie tenisa się w ogóle nie wypowiadają, a nie wypowiadają się (ja tak sądze), bo nie ma tam tego klimatu który ma np. dział kopanej - Hiszpania czy siatkówka.

Wystarczy popatrzeć też w typy dnia. blisko z 70% to typy z tenisa.
 
Do góry Bottom