>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Teraz kolejna sprawa, piszecie iż HP to większość wpisów była bezużyteczna bezsensowna, gdyż były wpisy typu &quot; Juve Karny&quot; &quot;MU Gol&quot;
A teraz zadam pytanie czy pewne osoby wiedzą co jest jest CHAT??
niby wpisy bez użyteczne ale i też nawet pomocne. Będąc na jakimś przyjęciu czy na mieście mając telefon, Juventus na kuponie wolałem wbić na HP by usłyszeć JUVE KARNY!! niż wejść na strony bezpośrednio z wynikami relacjami.
Nie jestem zwolennikiem zamykania DnTB, gdyż z tego tematu można wyciągnąć naprawdę wiele, aczkolwiek jeśli ktoś rzeczywiście ma takie podejście, jak Fencyn (oczywiście w tej kwestii, którą pogrubiłem) to może naprawdę warto zastanowić się nad słusznością swojego postępowania/zamknięcia tematu?
Nie chcę udawać oświeconego, bo wielokrotnie wdawałem się w dyskusje/ponosiły mnie emocje, także bez winy nie jestem. Mimo wszystko da się naprawić Dyskusje. Wystarczy zastosować to, o czym napisał Rambo. Osobiście nie byłbym skłonny do zastosowania tak radykalnych posunięć, o których napisał Cygeiro. Według mnie można pozwalać na dyskusje na odrębne tematy, aniżeli jedynie bukmacherskie, gdyż DnTB samo w sobie to serce forum, a rozmawianie na temat, kolokwialnie mówiąc, dupeczek, filmów, podróży, czy czegokolwiek innego (oczywiście z umiarem, aby to nie przeciągało się w nieskończoność) pozwala na zbudowanie pewnej więzi pomiędzy użytkownikami forum. Zresztą, świetnym przykładem jest tutaj akcja z Nike. Pomimo tego, iż nie zrealizowano zamówień, to jednak była nadzieja. A bez DnTB podejrzewam, iż wiele osób by o tym nie usłyszało, m.in. ja.
Wybacz @JohnSmith, ale z tym PRLem to kompletnie odleciałeś.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jeżeli faktycznie przeszkadza Wam to, że ktoś da linka do haxballa, albo obrazi kogoś mamę to dajcie rangę moderatora osobie, która najwięcej czasu wolnego poświęca w tym miejscu, albo ustalcie w końcu jakieś zasady.
http://forum.bukmacherskie.com/f307/dyskusje-na-tematy-bukmacherskie-261-a-111806.html#post4750058

A co jest w tym poście jak nie zasady?
A to, że większość ma te zasady w dupie to inna sprawa.

Jakiś czas temu (kiedy miałem trochę więcej wolnego czasu) byłem Moderatorem w HP i zajmowałem się właśnie głównie DnTB.

Mówicie o &quot;trollach&quot; i o innych, którzy ten temat psują. Skoro wam jednak tak zależy na tym temacie to dlaczego nic z tym nie robicie? Jak byłem Modem to naprawdę raportów (jest opcja raportowania postów, ale pewnie niektórzy nawet o tym nie wiedzą) na mejla przychodziło bardzo mało. A dlaczego? Bo większość zamiast zraportować post jakiegoś przygłupa to wolała się z takim delikwentem słownie przepychać, prowokować.
A potem zdziwienie, że pojawiają się kartki, czy blokady.

Przez jakiś czas prawie w ogóle nie pojawiałem się w DnTB, ale ostatnio jak spamowałem linkiem z konkursu siatkarskiego (żeby więcej osób zobaczyło i miało możliwość zapisania się) to się przeraziłem. Poziom tych &quot;dyskusji&quot; był żenujący. Pewnie miały na to wpływ wakacje, ale naprawdę to była porażka.

Mówicie też o off topie, że to luźniejszy temat i można sobie na każdy temat czasami podyskutować. Może i tak, ale zdarza się tak, że trzeba się przebijać przez kilka stron zupełnie nie na temat i na te przykładowe 100 postów przypada może 20 na temat. A ile z nich jest wartościowych?

Nie twierdzę, że taki temat nie jest potrzebny na Forum. Ale na pewno nie w takiej formie jak teraz.
 
piotrstce 19

piotrstce

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem największą bolączką i problemem są &quot;świeżaki&quot; i multikontowcy którzy pojawiają sie minute po rejestracji na forum..spamują, napinają i prowokują...jak człowiek sobie pododaje delikwentów do grupy ignorowanych to naprawde fajnie się czyta i jest dużo więcej dyskusji niż bezsensownego przeglądania stron jak to jest przed dodawaniem do ignorowanych.Kiedyś ludzie przypadkowo znajdywali tak jak ja DnTB na forum a ostatnimi czasy kto się zarejestruje odrazu wbija w HP i już jest władcą forumka.

btw. nie chcę sobie nawet wyobrazić ile zarobiły &quot;buki&quot; i ile stracili potencjalnego zysku gracze do tej pory na zamknieciu DnTB... ????
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem największą bolączką i problemem są &quot;świeżaki&quot; i multikontowcy którzy pojawiają sie minute po rejestracji na forum..spamują, napinają i prowokują...jak człowiek sobie pododaje delikwentów do grupy ignorowanych to naprawde fajnie się czyta i jest dużo więcej dyskusji niż bezsensownego przeglądania stron jak to jest przed dodawaniem do ignorowanych.Kiedyś ludzie przypadkowo znajdywali tak jak ja DnTB na forum a ostatnimi czasy kto się zarejestruje odrazu wbija w HP i już jest władcą forumka.
Tak, to prawda. Jak rejestrowałem się na forumku nawet nie wiedziałem co to HP ???? .. z biegiem czasu odkryłem co to jest, głównie jego zalety. Dziwne dla mnie jest to że nowi użytkownicy wbijają w pierwszy dzień po rejestracji na HP, wyzywają, nieraz znają &quot;slang&quot; HP (zza firanki, kontruję &quot;zawodnika&quot;).. dziwne że niektórzy chcą zniszczyć coś przez multi..:;/:
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Widzę, że HP zamknięte- przeczytałem całą tę dyskusję z kilku poprzednich stron i mogę tylko stwierdzić, że niektórzy ludzie są wybitnie ograniczeni albo udają sprytnych i wydaje im się, że wciskając jakieś chore teorie sprawią, że wszyscy w to uwierzą. Oczywiście chodzi mi o ludzi będących przeciwko DnTB. Ogólnie to też śmiać mi się chce z tych, którzy &quot;gratulują zamknięcia&quot;, &quot;podbijają Ramzesowi reputkę&quot; itd. No ludzie, komuś się nie podoba łowienie ryb to nie idzie z wędką nad rzekę- proste.

Jak czytam o tym, że każdy typujący live ma założyć temat a inni użytkownicy będą te tematy subskrybować, to już nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Przecież nie raz na jednej-dwóch stronach w DnTB pojawiało się mnóstwo informacji o przebiegach spotkań, błędach buków itd. A teraz jak? Wyskoczy 15 powiadomień i zanim ktoś otworzy 15 dodatkowych kart, to nie dość, że większość typów już zapewne ucieknie w siną dal, to w dodatku jak to by wyglądało? Mamy XXI wiek a tu muszę otwierać każdą wiadomość w nowej karcie, czułbym się chyba jak ktoś czekający na gołębie pocztowe.

@Psotnick
Jeśli ktoś ma taką pozycję jak Ramzes, to mógłby dbać o dobór słów. bo napisał jako pewnik, a admin napisał wcześniej coś innego, więc ogólnie lekki chaos.

Co do DnTB, to głównym powodu mojego śmiechu jest pewna nieudolność- jako student zajmujący się często sprawami logiki, nie potrafię wręcz zrozumieć czemu admini nie wprowadzą pewnych zasad dostępu do HP. Wyżej już były wypisywane przykładowe warunki uczęszczania do tego działu, tyle osób potrafi na to wpaść, ale admini nie (chcą). No chyba, że jest to po prostu chwilowa kapitulacja w walce z gimbusem, który bawi się z Wami w kotka i myszkę, zakładając kolejne konta, na których nie pisze nic wartościowego tylko typowo spamuje. Może to też być chęć uciszenia afery z Tedem i Levym w roli głównej, bo faktycznie co kilka-kilkanaście stron się tam pojawiały docinki w kierunku tego moda. No ale nie żyjemy w komunie i każdy ma prawo do swojej opinii (także i w tej sprawie), a już przynajmniej pewnego wyjaśnienia sprawy a nie wiecznego usuwania postów.
Co do syfu, wyzywania, kar w DnTB... Przestrzegajcie kar i tyle, tylko niech to będą kartki, bany dla wszystkich, a nie tylko wtedy kiedy akurat 1 na 10 adminów, który kara za takie sytuacje, wejdzie do HP. Raz dostałem za przekleństwo kartkę, przeprosiłem od razu ale też sobie myślałem, czemu ja nie mogę, a pewien &quot;wysoko postawiony&quot; właśnie sobie dopiero co bezkarnie obrażał pewnego pusiaka tenisowego.
Minusem HP jest z pewnością strata czasu pewnych użytkowników, ale no litości, co to Was obchodzi? Jego sprawa, być może ktoś tu siedzi i zarabia sobie na życie na pewnych typach, a wiem że tak się da. SewerynKG, levy42, DawidBarca, bizon, czy oczywiście dawid.400 to z pewnością są osoby, które podają ciekawe typy live. A jest ich oczywiście dużo więcej. Tak samo Szef, Redwitz czy wielu innych zawsze opiszą co się akurat dzieje na boisku, bo przecież to NA PRAWDĘ trudno oglądać 5 spotkań na raz na żywo, a zdarza się że jest takich sporo dokładnie w tym samym czasie.
Ogólnie to w dzień jest problem nadmiarem multikont stworzonych w celu siania chaosu, a w nocy (np. w czasie sezonu NBA) zawsze można sobie spokojnie pogadać o najlepszej lidze koszykarskiej, tylko średnio 1 osoba każdej nocy próbuje zachwiać spokój i robi burdel. Oczywiście osoba z paroma postami.
Więc jeszcze raz napiszę- DnTB tylko dla użytkowników z pewnym stażem, reputacją i ilością postów.

Jeszcze jedno, bo o tym część osób faktycznie może nie mieć pojęcia: bez tych dyskusji wcale nie musi być więcej analiz, bo sporo takich wpisów do działu wynika z wcześniejszej pogawędki na ten temat w DnTB. Ja sam przed pisaniem analiz w dziale tenisowym lubię sobie popisać o pewnych zawodnikach, poprzednich spotkaniach itd. z innymi użytkownikami. Napiszecie, że mam przecież wiadomość PW, no ale nie pisząc publicznie o danym wątku, skąd mam wiedzieć, kto się chce wypowiedzieć:?:

Chyba nikomu jeszcze nie zaszkodził drobny OFFTOP, odejście od tematów bukmacherskich kiedy akurat jest przerwa między meczami, na które grupka ludzi czeka. A warto zauważyć, że większość typowego, nieprzerywanego spamu jest od tych &quot;zeropostowców&quot;...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
L 516

lipny

Użytkownik
Tak, to prawda. Jak rejestrowałem się na forumku nawet nie wiedziałem co to HP ???? .. z biegiem czasu odkryłem co to jest, głównie jego zalety. Dziwne dla mnie jest to że nowi użytkownicy wbijają w pierwszy dzień po rejestracji na HP, wyzywają, nieraz znają &quot;slang&quot; HP (zza firanki, kontruję &quot;zawodnika&quot;).. dziwne że niektórzy chcą zniszczyć coś przez multi..:;/:
Nie wszyscy, nie jestem multi, po ok 3 m-cach natrafienia na forum i kilku ostatnich tygodniach odkrycia HP założyłem konto by np podziekować, dać repute czy cokolwiek za dzielenie sie typami które pozwalają mnożyć pieniądz.
Jak np ty w ok 20 min. trafiasz 100% inwestycji z 0.5 do HT. ✅ Nie znam szybszej inwestycji z taką stopą zwrotu.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
pewnie chodzi o moje offtopy ale w sumie przyzwyczaiłem się ze nikt tego nie napisze

ja tam hp lubiłem sobie wejść przy ligach latino i z Czaro,ZKSSTAL czy też Kapsztim popisać o dajmy na to Copa Libertadores czy lecącym w danej chwili meczu z tych lig a są one dosyć mało popularne nie mniej jednak przypomnijcie sobie jak to wyglądało na początku forum nikt nic o nich nie pisał wiec chyba aż tak źle to nie było

to też nie raz coś humorystycznego ironicznego czy też zaczepnego napisałem ale nie widze w tym problemu
a to że jakiś wulgaryzm się trafi wybaczcie ale takie jest zycie,chyba że forum jest skierowane do małoletnich użytkowników (co też chyba nie powinno mieć miejsca bukmacherka od 18lat hah) żeby ich nie zgorszyć ale uwierzcie oni są bardziej wyszkoleni w tych kwestiach niż się wam wydaje i niczego nie zmieni jedna urwa w zdaniu według mnie oczywiście
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
magician 2,9K

magician

Użytkownik
to też nie raz coś humorystycznego ironicznego czy też zaczepnego napisałem ale nie widze w tym problemu

a to że jakiś wulgaryzm się trafi wybaczcie ale takie jest zycie,chyba że forum jest skierowane do małoletnich użytkowników (co też chyba nie powinno mieć miejsca bukmacherka od 18lat hah) żeby ich nie zgorszyć ale uwierzcie oni są bardziej wyszkoleni w tych kwestiach niż się wam wydaje i niczego nie zmieni jedna urwa w zdaniu według mnie oczywiście
Też nie widzę problemu w sporadycznych zaklnięciu, w końcu nie udawajmy świętoszków- 99,99% ludzi z tego forum w życiu wplotło przekleństwa do swojego słownictwa i tyle. Hamować to się można w realnym miejscu publicznym, gdzie możemy obrazić wiele osób dokoła poprzez swoją mowę, a nie na forum bukmacherskim, gdzie są ludzie jacy są.
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
Ja jako BIERNY dzialacz dntb - przez 5 lat napisalem moze 20 razy - w tym okolo 5 razy w tym tygodniu, musze poprzec wszystkich ktorzy sa przeciwko zamknieciu umowmy sie - &quot;shoutboxa&quot; - bo tak mozna jednym slowem ujac dntb
najwazniejszy i jedyny powod dla mnie - zysk
nie obchodza mnie zaczepki ani przepychanki innych
w dntb pisalo wielu typerow dzieki ktorym choc troche ogarniety czlowiek potrafil zrobic bardzo przyjemny zysk - a o to chyba na FORUM BUKMACHERSKIM sie rozchodzi
wielu z nich bylo wymienianych wyzej - wielu tez nie - w kazdym razie kazdy kto choc troche dntb sledzil - mogl wybrac grono typerow ktorym mozna zaufac
tak wiec zamkniecie &quot;kopalni zlota&quot; - to troche strzal w kolano
a co do propozycji - dajcie jakiegos nowego moderatora ktory bedzie sie zajmowal tylko tym JEDNYM tematem - i bedzie ok - bez zadnego wiekszego kombinowania...
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Pozwolę sobie i ja zabrać głos w paru kwestiach, bo widzę, że dyskusja rozgorzała na dobre i jest dość konkretna.
1. DnTB w HP:
Całkowite zamknięcie DnTB to porażka...Ale nie sądzę, żeby tak się stało. Natomiast czasowe zamknięcie DnTB to wcale nie taka zła decyzja. Działo się tam ostatnimi czasy naprawdę tragicznie. I dotyczy to wszystkich - od multikontowców przez moderatorów i userów z rangami po zwykłych userów takich ja ja :] Zamknięcie czasowe DnTB pozwoli na pewne przemyślenia, a może i zmiany. A zmiany mogą być banalne - wstęp do DnTB dla userów z jakimś stażem bądź odpowiednią ilością postów czy reputy - tylko te dwie drugie kwestie mogą sprawić, że co poniektóre dzieci zaczną spamować do granic możliwości. Ale myślę, że warto spróbować wprowadzić jakieś ograniczenia. Pomysł z typowaniem live w tematach z kuponami ? To kompletnie nie to samo. Jednak w hp bardzo szybko taki typ danego usera można zauważyć, a już w kuponach nie koniecznie...
2. Moderatorzy:
Zdaję sobie sprawę, że nie do końca jestem odpowiednią osobą, żeby zabierać głos w tej sprawie, bo jest tu z 3-4 modów, którzy dzień w dzień dawaliby mi kartki i bany na pół roku nawet za podanie typów w swoim temacie ;) Różne są opinie na temat moderatorów. Wielu z nich jest bardzo dobrych, wielu średnich. Ja tam bym nie narzekał na ich działalność, ale...


Czyli na siłę szukanie powodów do banów, kiedy multikontowcy robią co chcą i ciężko założyć im bana...Święty nie jestem, ale ze dwa razy dostałem tzw. bana &quot;widzimisię moda&quot;. Co kiedyś kosztowało mnie stratę pieniędzy w konkursie w którym wygrywałem wszystko jak leci (Uczta Piłkarska), więc konsekwencje były już troszkę poważniejsze niż tylko utrata dostępu do forum. Sytuacja ta miała miejsce z moderatorem działu sportów amerykańskich, który nazwał mnie debilem, ponieważ spytałem czy łaskawie będąc w vipach mógłby zrobić statystyki. Odpowiedziałem mu, ze jest jeszcze większym debilem. Co się stało ? A no właśnie ban i strata kasy w konkursie, a statystyki u tegoż moda zaczęły się pojawiać po tej sytuacji i zapytaniu. Czyli uznaję, że ban w tym momencie był &quot;z pupy&quot; kompletnie. Nie mówię już o tym, że wielu userów zrezygnowało z udzielania się w dziale NBA, bo po co to robić, skoro mod sprowokuje, napisze co chce i jak chce, a jeśli da się odpowiedź to będzie ona usunięta lub będzie kartka. Tzw. wszystko wiedzący i najmądrzejszy. I tego typu sytuacje nie powinny mieć miejsca...Więc taki mój apel, żeby zająć się bardziej i spożytkować tą energię do np multikontowców, których nie brakuje. A wiem doskonale, że dla chcącego nic trudnego. Po banie, który wyżej opisałem założyłem drugie konto tylko i wyłącznie celem wzięcia kontaktu od osób biorących udział w konkursie, żeby dodali typy za mnie. W ciągu 2 dni konto zostało zbanowane. Da się ? ???? Pewnie, że się da.
3. Statystyki - bilanse w tematach.
To co się dzieje w KzS to jest jakaś patologia. Sam przyznaję, że nie zawsze chce mi się wszystko liczyć i robić statystyki, szczególnie wtedy kiedy jest czerwono, ale bilans jaki by słaby nie był podaję zawsze...Tylko zastanawiam się czy jest sens skoro nie chcę przesadzać, ale z połowa tematów ma to w dup**. Jest czerwono, więc nie podamy, bo po co. Odrobimy w kolejnym miesiącu z nawiązką to wtedy podamy statystyki. Albo inaczej - daje się wpis w temacie: &quot;tu będą statystyki&quot; po czym strona się zmienia i kto o tym pamięta ? Mistrzem w tego typu działaniach jest user Magican. Ale jest takich wielu. Albo jest to dział w którym się te statsy, ewentualnie bilanse, robi, albo olewka...
Z mojej strony to chyba tyle. Może i sporo tego wyszło, ale skoro czas na zmiany to postanowiłem napisać co nie co od siebie i od razu z góry zaznaczam, że nie jestem święty i wiele z tych uwag odnosi się też i do mnie ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Sytuacja ta miała miejsce z moderatorem działu sportów amerykańskich, który nazwał mnie debilem, ponieważ spytałem czy łaskawie będąc w vipach mógłby zrobić statystyki. Odpowiedziałem mu, ze jest jeszcze większym debilem. Co się stało ? A no właśnie ban i strata kasy w konkursie, a statystyki u tegoż moda zaczęły się pojawiać po tej sytuacji i zapytaniu. Czyli uznaję, że ban w tym momencie był &quot;z pupy&quot; kompletnie. Nie mówię już o tym, że wielu userów zrezygnowało z udzielania się w dziale NBA, bo po co to robić, skoro mod sprowokuje, napisze co chce i jak chce, a jeśli da się odpowiedź to będzie ona usunięta lub będzie kartka. Tzw. wszystko wiedzący i najmądrzejszy.
możesz śmiało podawać mój nick przywołując opisywaną przez ciebie sytuację. Jesteś jednym z większych prowokatorów na forum. Robisz to nawet przy okazji dyskusji na temat DNTB. Opisaną sytuację oczywiście nagiąłeś pod siebie, ale to u ciebie akurat normalka. Statystyki podaję i ✅ i ⛔, wielokrotnie tłumaczyłem ci, że prowadzę statystyki z podziałem na ligi amerykańskie. Kłamstwem jest to, że od twojego zapytania i bana pojawiają się u mnie w temacie staty, bo podaję je regularnie od 2011 roku.
Wielu userów zrezygnowało z udzielania się w dziale NBA? Ależ ty masz wyobraźnię i mniemanie o sobie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
możesz śmiało podawać mój nick
Co z reguły kończyło się dla mnie kartką lub banem, więc nie wiem czy ta śmiałość ma sens.
Jesteś jednym z większych prowokatorów na forum.
Niestety taka wokół mnie powstała opinia m.in. przez działania właśnie paru modów. Najlepszym przykładem mojego &quot;prowokowania&quot; jest ostatnia &quot;dyskusja&quot; w moim temacie, gdzie odbył się ogólnopolski zjazd januszy wszelkiej maści. Ale oczywiście to ja zawsze i wszędzie prowokuje ;)
Robisz to nawet przy okazji dyskusji na temat DNTB.
Z racji tego co napisałem w poprzednim poście - święty nie jestem, ale można by napisać przygarniał kocioł garnkowi.
Statystyki podaję i i , wielokrotnie tłumaczyłem ci, że prowadzę statystyki z podziałem na ligi amerykańskie.
Bardzo ciężko je było w Twoim temacie zobaczyć. Temat ten znajduje się w vipach, więc statystyki w nim powinny być robione co miesiąc. A u Ciebie naprawdę ciężko było je zobaczyć. Z całym szacunkiem do Twojej sygnatury i wyników z 2011 roku, ale nie wiem czy jest ktoś kogo one obchodzą.
Kłamstwem jest to, że od twojego zapytania i bana pojawiają się u mnie w temacie staty, bo podaję je regularnie od 2011 roku.
Nie jest to kłamstwem, bo po tym zapytaniu i banie dla mnie zaczęły się one pojawiać co jakiś czas pod daną dyscypliną, czego wcześniej długi długi czas nie było. Chociaż i tak tak naprawdę nie wiem jaki masz bilans za dany okres, a z racji tego, że jesteś vipem chciałbym móc go poznać. Oczywiście zaraz napiszesz, że prowokuje.
Wielu userów zrezygnowało z udzielania się w dziale NBA? Ależ ty masz wyobraźnię i mniemanie o sobie
Nie mam o sobie żadnego mniemania. Ale to co napisałem o rezygnacji userów jest prawdą. Jeśli chodzi o pojęcie wielu to może niech będzie, że paru, ale zawsze jednak to kilka postów dziennie mniej. Stosujesz w dziale NBA masę prowokacji i uznajesz tylko swoja rację usuwając posty lub wlepiając karteczki co sprawia Ci dużą satysfakcję.
Generalnie proponowałbym zakończyć tą dyskusję, bo wiele razy już ona się odbywała i nie prowadziła do niczego, a tylko i wyłącznie do bana lub kartki dla mnie. A poza tym nie miejsce tu na to.
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Kurcze, smuteczek hehe. Dla mnie ten temat byl idealnym rozwiazaniem, o wiele lepszym niz uzywane na wielu innych forach shoutboxy. Dzialy dzialami ale ludzie tez potrzebuja biezacej, luznej rozmowy takiej jaka tam panowala (nie zawsze stricte zwiazanej z bukmacherka, ktos tam wyzej dal dobry przyklad z ogladaniem meczu w gronie znajomych). Moze i czasami byl spam, moze i czasami pojawialy pytania calkowicie pytania niezwiazane z zakladami ale bez przesady. Wg mnie i tak przy takiej ilosci uzytkownikow nie bylo tragedii. Ba, panowal wzgledny spokoj z wyjatkami ale taki urok internetu i tego sie nie wyeliminuje. A ewentualne wprowadzanie jakis sztywnych regul zabiloby caly urok tego tematu. W koncu to jest hyde park wiec troche luzu wskazane, nie robcie scen panowie:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Jestem poruszony radykalnym działaniem osób odpowiadających za to forum.
Temat DnTB czytałem podczas długich dyżurów i mimo, że zdarzały się głupie lub wulgarne posty, to przeważały wartościowe, ciekawe dyskusje i nierzadko też świetne typy live. Czuło się tą wspólnotę i to, że to forum żyje. Gdy działo się coś ciekawego w sporcie, fajnie było wejść do DnTB i wymienić opinie na dany temat. W nocy kiedy ktoś w pracy nie mógł spać to ten temat jakoś pozwalał przetrwać mając świadomość , że nie tylko ja siedzę po nocach i zabijam czas oglądaniem sportu.
Rozumiem, też problemy, które mieli moderatorzy z pewnymi osobami, ale jest rozwiązanie: dostęp do tematu osób np. ze stażem 1 rok czy z jakąś tam reputacją.
Popieram zamknięcie tematu na kilka dni. Bo jednym uświadomi jak bardzo nie mogą bez tego forum żyć, a drugim jak bardzo szkodliwym jest zamykanie tego tematu i myślę, że dojdzie do kompromisu.
Jeśli pozostanie tak jak teraz, nie wiem jak inni, ja nie zrezygnuję z forum bo jest pełne wartościowych ludzi i opinii, ale napewno poszukam jakiejś grupy dyskusyjnej gdzie będzie można swobodnie dyskutować na temat sportu, bukmacherki itp.
Internet to synonim wolności, forum to synonim swobody dyskusji, a szaleństwem jest zamykać plaże bo od czasu do czasu ktoś w morzu tonie.
Pozdrawiam:)
Doktor G
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
skols13 573

skols13

Użytkownik
Gdybyś mi płacił, to byłbyś moim klientem i wtedy zgoda, wymagaj wszystkiego co chcesz. Przypominam tylko, że Moderator to funkcja społeczna, całkowicie dobrowolna, nie wynagradzana i może warto byłoby okazać trochę szacunku osobom, które dobrowolnie, z własnej woli poświęcają swój wolny czas, żebyś ty miał gdzie zajrzeć i co przeczytać. Tym bardziej by to było wskazane tym, którzy mają w dupie takie pierdoły, bo są stworzeni do wyższych celów w DNTB.
Tak jak mówisz, robicie to społecznie, więc szacunek. NO, ale nie zgodze się już z tym, że mamy gdzie zajrzeć i przeczytać? Co mamy przeczytać? Głupoty w dziale tenisa? Bo konkretnych analiz w działach znajdzie się jak &quot;na lekarstwo&quot;.
A co do waszych pomysłów z kuponami live - to tak jak tutaj wyżej pisano, nie jest w stanie człowiek szybko wyhaczyć co kto dodał do swojego tematu. Albo jak ktoś poda typ 5 minut przed meczem, to każdy jeszcze może tej osobie się zapytać &quot;jak ze stawką, czy np zapytać o tym poboczny&quot;.
Tak więc jak ktoś sobie wyobraża temat X osoby, która dodaje TYP. Jedna,druga,trzecia osoba będzie chciała się spytać, jaka stawka itp ? Jak to bywało w HP. No i zrobi się burdel ( bo bedzie TYP &gt; a później kilkanaście postów innych osób z zapytaniami. Więc znów mamy burdel.
Ja rozumiem, że w HP poziom niektórych wypowiedzi był dramatyczny, bo czasem też wychodziłem by nie czytać tych głupot. Ale uszanujcie też normalne osoby, które chcą się wymienić swoim zdaniem na dany typ. (nie zrobimy tego w działach = burdel)
A co jeszcze jest lepsze: W działach mamy pisać, a jak któryś moderator nie będzie lubił X osoby to usunie jego wpis? Więc narzuca nam się pytanie: po co pisac? ktoś się stara, a jego wpis zostanie usunięty? Więc czy to ma sens?
Po drugie admini/właściciele czy kto tam tutaj rządzi powinni najpierw dokonać zmian od góry, a mianowicie zająć się tymi osobami, które są pod nimi, a nad nami (czyt. moderatorzy). Bo niestety niektórych tutaj praca, z tego co słyszałem jest nieodpowiednia. Więc jak już o pomysłach mówimy, odchodząc już od DNTB, dowiedzcie się z kim pracujecie.
Wiadomo, że nie można jedną miarą wszystkich mierzyć moderatorow, bo są wporządku i są niewporządku, jak to w życiu bywa. Jednak ktoś powinień ich pilnować, ja nie jestem dzieckiem, żebym pisał skargi, to nie o to w tym chodzi. Każda normalna osoba powinna się szanować!
Ps. po dodaniu wpisu jadę wyżej i patrze &quot;czerwona kartka&quot; dla Dawczana. Zaśmiałem się, okej robi chłopak bałaganu troche, jest konfliktowy. To go zbanujcie. Ale dawać kartkę za to, że ktoś się wypowiedział tu? To sory, ale pomysły i propozycje mają padać od nas? czy Wy sami sobie bedziecie pisac?
Chyba powinniście wysłuchać wszystkich tutaj osób, i te głupie wpisy i te mądre powinny byc uszanowane przez WAS! No, ale czy ktoś tu ma szacunek...

dawid.400// Jak rozwiniesz sobie tą kartkę to zobaczysz powód otrzymania tej kartki, podpowiem, otrzymał kartkę za upublicznianie prywatnej wiadomości, za wpis nikt by go nie ukarał.

 
Otrzymane punkty reputacji: +6
homel 918

homel

Użytkownik
Proponuje zamknac cale forum na tydzien, niech sie administracja zastanowi spokojnie nad dalszym kształtem forum oraz celami dla moderacji i pracownikow . Dobre to bedzie takze dla innych uzytkownikow ktorzy zastanowia co mogą stracic jesli z ich klawiatury posypie sie jakis wulgaryzm lub nie beda przestrzegac regulaminu. Podsumowujac- zamknac na tydzien cale forum. Troche dystansu niektorzy niech nabiora, odpoczna i przestana sie gotowac.
Dla dalszego rozwoju forum czas podjac bolesną ale dobrą dla ogółu decyzje.
 
gruby85 183

gruby85

Użytkownik
Dawno mnie nie bylo, a wczoraj chcialem sobie popisac na meczu Ferdka bo mozna bylo grubo zarobic, szukam, szukam a tu lipa. Czepiacie sie dntb, a w dzialach wam takie glupoty wypisuja, ze rece opadaja. To bylo miejsce do luznego pisania, a jak juz ktos slusznie zauwazyl, kazdy kto ma choc troche oliwy w glowie to szybko ogarnie, kto ma pojecie o jakims sporcie, a kto jest kompletnym laikiem. Limity, restrykcje itd to wszystko moze rozbic o przyslowiowy kant .... &quot;Gimbusy&quot; byly, sa i beda. Reputacja tak samo nic nie znaczy, jest kilka osob, ktore chyba reputacje dostaly po znajomosci, albo nabily ja w czasach swietnosci. Jest opcja ignorowania uzytkownikow, nie podoba sie, ignoruje i po sprawie. Robicie z igly widly, bo w dzialach macie wiekszy syf niz w dntb, zamykajc ten dzial tracicie 80% wartosci tego forum, bo kazdy rozsadny czlowiek zawsze znalazl kilka fajnych typow w tym dziale.
Pozdrawiam
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Witam
Wpadłem na pewien pomysł.
Jeśli chodzi o Działy poszczególnych Lig gdzie ludzie piszą analizy.
Głównie chodzi o to, iż można byłoby zrobić Ocenę danej analizy.
Czyli xxx użytkownik pisze analizę. A ludzie czytający czy moderator monitorujący dany temat wystawia opinię czy analiza jest pomocna czy pisana na kolanie czy sprzeczna całkowicie do rzeczywistości. I ludzie wchodzący do tematu patrzą jaka opinia jest czy słaba, dobra czy bardzo dobra.Kolejna sprawa są moduły gdzie pod każdym wpisem po rozwinięciu można komentować dany wpis. Nie pisząc nowego postu a po prostu ktoś chce zobaczyć rozwija i czyta.
Dużo osób skarży się że nie zagląda do tematów woli w HP siedzieć gdyż jest niekiedy więcej komentowania niż samych analiz itp.

Wiadomo , liczy się to także z dodatkową pracą moderatorów danych tematów.
 
O 73

ohyeah

Użytkownik
Witam,
ja natomiast w tym przydługim poście:p, chciałam poruszyć temat miejsca lekkoatletyki na forum. Od początku byłam zaskoczona, że dyscyplina, nazywana przez wielu królową sportów ???? , została ukryta w &quot;Pozostałych sportach&quot;, gdzie dodatkowo nie posiada nawet osobnego działu, poświęconego wyłącznie jej samej i zatytułowanego jej nazwą.

Jedyny wątek, w którym prowadzone są (czasem) dyskusje na temat lekkoatletyki, można znaleźć w dziale &quot;innych sportów&quot;, w sąsiedztwie - no to już jak dla mnie lekkie przegięcie - szachów, krykieta, piłki wodnej czy sportów elektronicznych. :O

Ok, być może lekkoatletyka nie jest w czołówce najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Polsce, ale umieszczenie jej w takim dziale, robi z niej sportowy margines. Zapewne duża część nowych użytkowników, która przegląda forum, nie zauważa nawet istnienia „sportów innych” lub omija go, bo skoro wyżej jest podforum „snooker” (coraz popularniejszy co prawda, ale nie sądzę, żeby był głównym celem zarejestrowania się tutaj większości osób), a w „pozostałych…” wymienione są działy typu „Moto cośtam” (przepraszam za ignorancję), to zapewne do sportów innych należą niszowe i koneserskie dyscypliny (np. wyścigi konne).
Nawet jeśli nowy użytkownik nie założył konta, żeby podyskutować o lekkoatletyce, to gdyby dział poświęcony tej dyscyplinie był normalnie widoczny, okazałoby się, że ma coś do powiedzenia w jej temacie i chętnie podzieliłby się swoim zdaniem i włączył do rozmowy. W sytuacji, którą mamy na forum obecnie, można w ogóle zapomnieć, że lekkoatletyka istnieje … A przecież my, w sensie Polscy zawodnicy, odnoszą spore sukcesy i wg mnie warto zrobić dla LA osobny dział, żeby wyszła z ukrycia a tym samym nie tylko miała szansę na to,by zwiększyć swoją popularność, ale też żeby zainteresować sobą jeszcze niezainteresowanych. ????

Jeśli umieszczenie LA w innych wiąże się z tym, że u Bukmacherów niejednokrotnie ciężko znaleźć zakłady na tą dyscyplinę, to przecież na forum nie chodzi chyba wyłącznie o pisanie analiz i swoich typów? :/ Zresztą, w sezonie zarówno letnim, jak i halowym zawsze jest coś do obstawienia.
Dziękuję za uwagę ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
ohYeah położenie tematu Lekkoatletyka jest uwarunkowane wieloma czynnikami, jeden z nich sam(a?) zauważyłeś (aś?) - słaba oferta u bukmacherów. Pomijam fakt, że znajdujemy się na forum bukmacherskim i zasadniczym celem tutaj jest pisanie o sporcie w kontekście bukmacherskim (typy/analizy) a nie w ogóle jako tako o dyscyplinie sportu - od tego są fora sportowe czy fora fanów danej dyscypliny/drużyny itd.
Ale jestem jak najbardziej za tym aby lekkoatletyka miała osobny dział/podforum jak np. Snooker. Zasadniczym warunkiem jest, że znajdzie się zainteresowanie na forum, tj. będzie aktywność/dyskusje o LA. W związku z taką propozycją z Twojej strony - liczę na Ciebie i Twoją aktywność!
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Do góry Bottom