>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Ja chciałem poruszyć temat konkursów na forum, a przede wszystkim ludzi którzy się zapisują, a później nie podają typów. Widać, że teraz nie ma tak wielkiego zainteresowania konkursami jak parę lat temu z wielu powodów jednak takie zachowania niszczą zabawę.
Proponuje wrócić do tzw. &quot;czarnej listy&quot; która by eliminowała osobę z konkursów na forum. Czy to jednodniowych na mecze np. podczas trwania LM czy tych w dziale konkursy. Powienien zostać otwarty temat w dziale administracja gdzie każdy prowadzący wpisywałby nazwę konkursu i gagatków którzy mieli gdzieś zabawę. Może to pomogłoby oczyścić konkursy i sprawić, że byłaby wyrównana rywalizacja.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ja chciałem poruszyć temat konkursów na forum, a przede wszystkim ludzi którzy się zapisują, a później nie podają typów. Widać, że teraz nie ma tak wielkiego zainteresowania konkursami jak parę lat temu z wielu powodów jednak takie zachowania niszczą zabawę.
Proponuje wrócić do tzw. &quot;czarnej listy&quot; która by eliminowała osobę z konkursów na forum. Czy to jednodniowych na mecze np. podczas trwania LM czy tych w dziale konkursy. Powienien zostać otwarty temat w dziale administracja gdzie każdy prowadzący wpisywałby nazwę konkursu i gagatków którzy mieli gdzieś zabawę. Może to pomogłoby oczyścić konkursy i sprawić, że byłaby wyrównana rywalizacja.
Ja proponuje również zrobić czarną listę prowadzących, ponieważ niektórymy po otrzymaniu moderacji kkonkursow palma odbija, myślą ze stali się panami świata i konkkurs zamiast sprawiać radość użytkownikom jest katorgą. Zgadzam się w 100% by przestrzegać regulamin bo po to jest ale jak ktoś pomyli literkę albo przecinek to normalnie poprawić mu błąd a nie od razu wlepiać ⛔ tak samo z parami, godzinami itp. wiadomo, ze jeżeli ktoś robi to nagminnie to trzeba reagować ale nie w pojedynczych przypadkach bo konkurs jest po to by wyłonić najlepszego typera a nie pedanta roku....
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Sporo osób aktywnie odwiedza forum, jednak zapomina o konkursie dlatego że tak naprawdę nie wiadomo kiedy on wystartuje.Terminy podawane są w przybliżeniu, w praktyce wszystko się obsuwa i podane jest tuż przed konkursem, jeśli się systematycznie nie sprawdza tematu po prostu komuś to może ulecieć.Dwie stracone kolejki i już praktycznie nie ma o co walczyć z ujemnym bilansem, choć ja osobiście jak zaspałem kiedyś parę kolejek na uczcie to potem typy dawałem i widzę że parę osób też tak robi.Jeśli jest taka możliwość po prostu wysyłajcie zbiorowe PW zapisanym w konkursie kiedy on wystartuje a problem w większości się rozwiąże.
Inna sprawa olewanie konkursu po słabym starcie czy stracie szansy na awans takich to należy z miejsca eliminować z wszelkich konkursów, ew przywracać po odbyciu odpowiedniej pokuty.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy Kącik Ogólnobukmacherski posiada jakiegoś moderatora? To znaczy teoretycznie, bo że w praktyce nikt nie moderuje tematów w tym dziale to się domyślam.
Ten dział moderuje grupa modteam, w której skład wchodzi: Ted, Dawid.400 oraz Robson.
Od dnia dzisiejszego moderuje go także pestka7.
@TommyTSW
Wszystko zależy od rodzaju konkursu. Jeśli jest to konkurs otwarty to wówczas jest określone dokładnie od kiedy startuje. Jeśli jest zamknięty to jest większy problem, bo przeważnie czekamy aż się zapisze określona ilość graczy.
Trzeba po prostu śledzić dany temat z informacjami.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Czy na forum zostanie zmieniony czas na letni?
Ten wpis robię o 9:45 a nie o 8:45 ????
Bo wciąż mamy zimowy i może to rodzić nieporozumienia np. co do faktycznej godziny typowań.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Także oczekuję od Administracji w zgodzie z Regulaminem forum usunięcia zarówno wizerunku oraz nazwiska zbrodniarza wojennego z profilu tego usera FB
http://forum.bukmacherskie.com/members/von-manstein-u98498.html
Tu info o tym kim był von Manstein i za co był ten zbrodniarz wojenny skazany:
skazano go na 18 lat więzienia, m.in. za stosowanie taktyki spalonej ziemi przez podległe mu jednostki niemieckie, represje w stosunku do ludności cywilnej i wydanie rozkazu nakazującego Wehrmachtowi szczególnie ostre traktowanie Żydów i radzieckich partyzantów
http://pl.wikipedia.org/wiki/Erich_von_Manstein
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Czy na forum jest możliwość ukrywania postów aż do wyznaczonej daty albo aż ktoś nie napisze w danym temacie postu? Taka funkcja byłaby przydatna np. w konkursach gdzie się zgapia typy od innych.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Witam juz chyba dosyc mojego bana na hp. Wnioskuje o odblokowanie mnie ważny okres dla Polski wybory prezydenckie a człowiek sie nawet na swoim forum wypowiedzieć nie może ????
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Hp wybory oraz inne tego typu tematy mam niedostepne. Nie bonć komor zdejmij bana
Robson / nie mam takich uprawnień nawet.
Czekaj na odpowiedź administracji
HP Odblokowany
 
Do góry Bottom