>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

ted 10,4K

ted

Forum VIP
Większość konkursów polega na wiedzy sportowej jak i typerskiej a Twój pomysł będzie się opierał na zwykłym chybił trafił, w dodatku za mało czasu by zorganizować żeby wszyscy zdążyli bez pretensji
 
kamillo0103 338

kamillo0103

Użytkownik
Nie wiem czy było już wałkowane czy nie, ale powinny być kary &quot;ostrzeżenia&quot; czy cokolwiek za nierozliczanie podanych typów. Zarówno w swoim temacie jak i w działach z danym sportem.
Kolejna sprawa to zawyżane kursy bądź linie. To że ktoś zagrał o 8:00 rano po @ 3.0 a do 20:00 spadło do @ 2.2 Jeśli podaje o godzinie wieczornej, niech poda aktualny kurs w tym przypadku @ 2.2
Bo jak widzę wiele postów mija się z jakimikolwiek celami ...
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
W dziale &#39;kupony ze statystykami&#39; moglibyście się zdecydować:
regulamin:
2. Niezbędnym warunkiem do prowadzenia tematu w tym dziale jest regularne wpisywanie, przynajmniej raz na miesiąc statystyk.
osobny post Marcina przypominający o prowadzeniu statystyk:

Proszę wszystkie osoby, które mają założony temat w dziale kupony ze statystykami o staranne i systematyczne prowadzenie statystyk!! Minimum to raz na dwa tygodnie!!

 
Otrzymane punkty reputacji: +32
pussyhunter 343

pussyhunter

Użytkownik
moze jakis konkurs w dziale karate. z ufc. jakies sporty co 3 osoby na swiecie ogladaja jak dart ma swoj na forum. a kozackie sporty jak boks czy mma nie. betsafe na innych forach ogarnia nagrody. tylko ze tam wxzyscy przegrywaja pewnie dlatego. licze na pozytywny odzew. pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Witam, jest taka opcja, aby zmienić nick?
Czym motywujesz swoją prośbę? Jeśli twój nick obecnie nie jest obiektem drwin, homofobii, rasizmu, ksenofobii czy prześladowań to jednak nie ma przesłanek ku temu, by taki nick zmieniać. Technicznie jest taka opcja, ale może przynieść sporo komplikacji.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ramzes, a Dżoankę to ktoś gwałcił, że sobie zmienił(a) nick? :razz:
Istniały odstępstwa, ale od jakiegoś czasu trzeba mieć mocniejsze argumenty.

&quot;Śpieszmy się kochać kobiety na forum, tak szybko przegrywają &quot;
;)
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Istniały odstępstwa, ale od jakiegoś czasu trzeba mieć mocniejsze argumenty.


&quot;Śpieszmy się kochać kobiety na forum, tak szybko przegrywają &quot;

;)
Dżoanka teraz chce zdobyć swój pierwszy tytuł i nie ma czasu na betting ;)
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
moim pomysłem który na pewno spodobałby się innym użytkownikom byłaby możliwość dodawania do listy ignorowanych również znawców ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Sorry jeżeli nie doczytałem, a już ktoś to proponował ale
W dziale Typy Dnia warto by było dodać możliwość umieszczania komentarzy pod typem. Motywuje to tym, że często ludzie publikują tak bzdurne typy, że aż warto to skomentować by ktoś nie stracił kasy. Często także ludzie potrzebują robić korekty, a mogliby to szybko skorygować w komentarzu. Uważam to za dobry pomysł, z tym, że trzeba by było bardziej pilnować czy jakieś gamonie ze swoimi reklamami/spamem się nie ogłaszają(chyba, że komentarze można by było dopiero dodawać od 20-30 postów.)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@peliniusz Typy Dnia to konkurs, owszem zalezy nam by analizy były na odpowiednim poziomie i treść była zgodna z rzeczywistością, ale bardziej takie komentowanie wprowadzi tylko zbędny chaos w temacie z typami. Ale w większości przypadków nikt nie gra proponowanych typów w tym dziale za kasę, a często po prostu są do typów pisane analizy by tzw ustrzelić wysoki kurs, bo na tym m.in polega rywalizacja w tym konkursie.
Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pomysł dobry, ale nie jest możliwy na skrypcie vBulletin.
Można by było zrobić na zasadzie facebooka, że jest post z typem dnia, a do niego można dopisywać odpowiedzi/komentarze.
Prawdopodobnie zmienimy skrypt w tym roku na całkiem inny i jeśli będzie odpowiedni dodatek to go zastosujemy.
Komentowanie poprzez nowy post tak jak Robson słusznie zauważy, wprowadzi chaos i tematy będą bardzo nieczytelne.
Pozdrawiam
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
No właśnie robson trochę Cię w błąd wprowadziłem lub też źle się wyraziłem. Marcin-Odra wyczaił właśnie dokładnie to co miałem na myśli. Komentarz na zasadzie Rozwiń/Zwiń - wtedy by było to przejrzyste ale tak jak mówisz chyba musielibyście zmienić skrypt. W każdym razie to by ułatwiło sprawę znacznie.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
moim pomysłem który na pewno spodobałby się innym użytkownikom byłaby możliwość dodawania do listy ignorowanych również znawców ;)
Wszedlem z myślą do tego tematu by postulować o to samo.
Sorry macio106 is a moderator/admin and you&#39;re not allowed to ignor him.
 
Do góry Bottom