>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

T 16,7K

tadzin

Użytkownik
Proszę o stworzenia przez moderatora tematu na Mistrzostwa Azjatyckie w siatkówkę.
bo temat &quot;pozostale rozgrywki [reprezentacje] 2015&quot; (czy jakos tak) to zdecydowanie za malo. lepiej stworzyc caly nowy topic zeby pojawily sie tam pozniej 3 posty.
eot
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Masz racje, zgadzam się, moje niedopatrzenie. :cool:

R. / Użytkownicy również mogą zakładać tematy w działach. Warto wtedy skontaktować się z opiekunem działu lub z kimś z MT jeśli są watpliwości.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Taka mała propozycja, może przydałoby się zaktualizować, coś dodać nowego pod logo gdzie są linki. Świetne prestiżowe miejsce, a gdzieniegdzie aktualizacje są ostatnio w 2012 roku:
http://www.liga.bukmacherskie.com/
Tu nie działa:
http://www.tabele.bukmacherskie.com/

A tu bieda z nędzą :cool::
http://www.wyniki.bukmacherskie.com/
http://www.firmy.bukmacherskie.com/
http://www.bukmacherskie.com/

Trwają prace nad tymi podforami i za jakiś czas wszystko będzie tam zaktualizowane. ;)
 
macio106 164,9K

macio106

Znawca - MMA
A ja mam pomysł, aby gdzieś dodać forum lub pod forum o tematyce Ameryka Północna MLS, NASL, USL i niższe ligi. Bo na razie mamy to w US Sports i trochę śmiesznie to wygląda jak temat o tematyce piłki jest w kategorii inne sporty:
http://forum.bukmacherskie.com/f272/mls-2015-a-119385.html
Prosta sprawa tak jak jest Ligi Latynoskie i Copa Libertadores to dajemy MLS, albo co mnie osobiście bardziej pasuje dodajemy pod forum do Pozostałe Ligi o nazwie MLS, NASL, USL i niższe ligi.
Nie ma co oszukiwać MLS co raz bardziej popularne. Jest transmitowane przez Eurosport, oferta na mecze u większości buków obecna, więc wypada zrobić własny kątek dla tej ligi.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@macio106 moze i liga leci na Eurosport, moze i kolejni piłkarze lecą tam na emeryturę, ale jak widisz nijak przekłada się to na zainteresowanie na naszym forum. Liga w pełni a jak widzisz postów bardzo mało.
Ligi Latynoskie i Copa Libertadores zaczynały od zera, zainteresowanie na forum było zerowe, dopiero kilka osób i ich działania spowodowały, że ligi te doczekały się osobnego działu, obecnie zainteresowanie nieco niesttey spadło bo kilka osób przestało się udzielać, albo zamiast pisać w działach siedzi w Hyde Parku...
A nowi jakoś nie palą się do interakcji i dyskusji.
Najpierw potrzebne zainteresowanie, jeżeli oglądasz MLS, wiesz co w trawie piszczy tam to działaj chłopie! Dalsze akcje adminów itp będą wtedy logiczne.
Pozdr
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
albo zamiast pisać w działach siedzi w Hyde Parku...
Po prostu sporo osób jest rozczarowanych nieudolnością w zarządzaniu administracji tym forum i przyzwalaniem na samowolkę modów czy działalność wróżbitów, fixiarzy, amatorów fotek kut**ów itd., itp. Do tego praktycznie wszystkie krytyczne ale i konstruktywne uwagi na ten temat są z miejsca kasowane (ta zapewne także).
Więc to chyba normalne że osoby nie zamierzają się udzielać w działach tematycznych bo &#39;nie mają dla kogo&#39; tego robić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Ja mam takie pytanie czy nie da się wprowadzić możliwości ignorowania użytkowników którzy są moderatorami czy opiekunami działów/tematów. Nie wiem dlaczego aktualnie nie da się ignorować w/w userów - przecież to nie ma różnicy czy to zwykły użytkownik czy zielony, pomarańczowy czy czerwony.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Proponuję wzmożenie aktywności moderatorów w dntb w czasie tenisowych szlemów, już nawet nie chodzi o płacz bo wiadomo że są emocje i nerwy (w końcu to tenis ????) a o zwyczajne chamstwo i głupotę.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Proponuję wzmożenie aktywności moderatorów w dntb w czasie tenisowych szlemów, już nawet nie chodzi o płacz bo wiadomo że są emocje i nerwy (w końcu to tenis ????) a o zwyczajne chamstwo i głupotę.
Moderatorzy maja dużo ważniejsze działania do wykonania na forum niż śledzenie postów w Hyde Parku, które w żaden sposób nie rozwijają forum.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja mam takie pytanie czy nie da się wprowadzić możliwości ignorowania użytkowników którzy są moderatorami czy opiekunami działów/tematów. Nie wiem dlaczego aktualnie nie da się ignorować w/w userów - przecież to nie ma różnicy czy to zwykły użytkownik czy zielony, pomarańczowy czy czerwony.
Nie ma takiej możliwości, ponieważ obowiązuje hierarchia w grupach. Admin czy moderator są wyżej w hierarchii niż zwykły user, ma dodatkowe uprawnienia.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Ale niech mają te swoje uprawnienia, ale powinienem mieć możliwość aby nie czytać pierdół które wypisują niektórzy posiadacze tych rang.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Inna sprawa - jakiemuś dzieciakowi się nudzi i ciągle zakłada multikonta, spamuje w dziale sportów walki. Dawid.400 już pewnie ma odciski na palcach od banowania typa. Proponuję zablokować na jakiś czas rejestrację nowych użytkowników jeżeli jest taka możliwość, może się dziecku znudzi.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Inna sprawa - jakiemuś dzieciakowi się nudzi i ciągle zakłada multikonta, spamuje w dziale sportów walki. Dawid.400 już pewnie ma odciski na palcach od banowania typa. Proponuję zablokować na jakiś czas rejestrację nowych użytkowników jeżeli jest taka możliwość, może się dziecku znudzi.
Niestety nie ma technicznie takiej opcji. Zablokujemy rejestracje dla innego gościa, a normalni ludzie nie będą mogli się rejestrować. Prędzej czy później mu się znudzi.

Dawid ma dobrze wyćwiczone te palce więc da radę.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Well done!
W ustawieniach profilu, a dokładnie to w zdjęciu macie napisane:
Pamietaj: Maksymalna wiekość obrazka może mieć 320 na 240 pixeli lub 64.0 KB (lub mniejsze).
Chyba jest to zdecydowanie więcej lub forum samo konwertuje obrazek do wymaganych rozmiarów.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Co sądzicie na temat założenia osobnego działu z typami live ?
Według mnie bardzo brakuje na tym forum możliwości dzielenia się na szybko typami na live ...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Co sądzicie na temat założenia osobnego działu z typami live ?
Według mnie bardzo brakuje na tym forum możliwości dzielenia się na szybko typami na live ...
Taki dział, takie tematy nie powstaną jako przyboczne w działach tematycznych z kilku przyczyn:

1. Typy live można podawać w swoim temacie w dziale Kupony
2. Ja jako opiekun kilku działów na forum nie widzę również problemu by normalnie w dziale tematycznym podać typ live (oczywiście z 2-3 zdaniową analizą, interpretacją typu), jeśli oczywiście jest &quot;jakiś&quot; czas na zagranie tego zakładu, ale nie przypadki że w 30 sekund po podaniu zakład jest niedostępny.
3. Jako tako tematem w którym można podawać live jest temat Dyskusje na tematy bukmacherskie.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
A ja mam takie pytanie dlaczego w profilu pokazuje mi, że mam napisane 2 posty, a gdzie reszta mojej &quot;barwnej&quot; twórczości z poprzednich lat ?
 
Do góry Bottom