>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Moim zdaniem powinny zostać dodane nowe emotki np. ta
Pisałem stronę wcześniej o emotach:

Mój pomysł jest taki,aby dodać nowe emotki a mianowicie jak mamy piłkę do nogi,tenis,kosza,baseballu i krążek do hokeja. To przydała by się np. rękawica do boksu lub MMA, jakieś auto np. Bolid F1 albo auto WRC, rower, tarcza do rzutek. Narazie tyle przychodzi mi do głowy jak wpadnie coś jeszcze to dorzucę, a po co te emotki? A no po to aby oznaczać zakłady tak jak robi się to teraz.

I zero odzewu. Pisałem do Mod&#39;a to powiedział ze nie jego interes, do Administratora to nawet nie dopisał...
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Brawo dla administracji za zablokowanie DnTB w HP! ????

Napinacze szybko znikna a moze nawet zajma sie swoim zyciem (w przerwach między meczami). Po co znowu go otwierac? O ile pamiec mnie nie myli to problem ciagnie sie od 6 lat (dalej nie siegam), wtedy wojowano juz w (i o) shoutboxie. Ówcześni napinacze dawno już pokończyli szkoły, posplacali matki, czesc być może pozakladala nawet wlasne rodziny...

Natomiast okazuje sie ze niechlubne nawyki (ktorych kulminacja powoduje eskalacje napiecia w sb/DnTB etc.) to nic innego jak naturalna reakcja na stres w okresie dojrzewania, próba wyrzucenia z siebie negatywnych emocji. Normalne! Ale czy potrzebne na forum bukmacherskim?

Warto rozwijac dzialy tematyczne. A likwidacja tego cyrku moze w tym tylko pomoc ;)

Ze swojej strony życzę konsekwencji i twardej postawy (bo że pojawi się ogromna fala protestów to jest pewne jak zwycięstwo Nadala w 1 rundzie Rolanda Garrosa). Być może nawet forumowe imperium straci chwilowo na popularnosci, ale na dluzsza mete moze tylko zyskac. Czasem trzeba Przegrać Bitwę aby Wygrać Wojnę!




Ps. Probowalem wyslac PW do (sir) Vadera, ale zapomniałem, że nie mam takiej możliwości ????

bo jak to mowia: Strzezonego Pan Bog Strzeze!

Konsekwencji! Powodzenia! ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Brawo dla administracji za zablokowanie DnTB w HP! ????
Warto rozwijac dzialy tematyczne. A likwidacja tego cyrku moze w tym tylko pomoc ;)
Być może nawet forumowe imperium straci chwilowo na popularnosci, ale na dluzsza mete moze tylko zyskac. Czasem trzeba Przegrać Bitwę aby Wygrać Wojnę!
Ps. Probowalem wyslac PW do (sir) Vadera, ale zapomniałem, że nie mam takiej możliwości ????
bo jak to mowia: Strzezonego Pan Bog Strzeze!
Konsekwencji! Powodzenia! ????
Również się przyłączam do braw???? Z resztą swe wyrazy poparcia wywalenia dntb, tudzież otworzenia specjalnych dla płaczków wyrażałem, gdy jeszcze miałem Obserwator (M) w nicku, a nie persona non grata...
Właśnie w tym tkwi problem tego forum, że tu nikt się nie rozwija, tu można się rozwinąć do pewnego poziomu, a potem wystarczy zerknąć chociażby w tematy siatkarskich i koszykarskich MŚ... Profilaktyka rzecz święta. Bezsensownemu postępowaniu trzeba mówić stop. Bez pozdrowień.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Brawo dla administracji za zablokowanie DnTB w HP! ????

Napinacze szybko znikna a moze nawet zajma sie swoim zyciem (w przerwach między meczami). Po co znowu go otwierac? O ile pamiec mnie nie myli to problem ciagnie sie od 6 lat (dalej nie siegam), wtedy wojowano juz w (i o) shoutboxie. Ówcześni napinacze dawno już pokończyli szkoły, posplacali matki, czesc być może pozakladala nawet wlasne rodziny...

Natomiast okazuje sie ze niechlubne nawyki (ktorych kulminacja powoduje eskalacje napiecia w sb/DnTB etc.) to nic innego jak naturalna reakcja na stres w okresie dojrzewania, próba wyrzucenia z siebie negatywnych emocji. Normalne! Ale czy potrzebne na forum bukmacherskim?

Warto rozwijac dzialy tematyczne. A likwidacja tego cyrku moze w tym tylko pomoc ;)

Ze swojej strony życzę konsekwencji i twardej postawy (bo że pojawi się ogromna fala protestów to jest pewne jak zwycięstwo Nadala w 1 rundzie Rolanda Garrosa). Być może nawet forumowe imperium straci chwilowo na popularnosci, ale na dluzsza mete moze tylko zyskac. Czasem trzeba Przegrać Bitwę aby Wygrać Wojnę!




Ps. Probowalem wyslac PW do (sir) Vadera, ale zapomniałem, że nie mam takiej możliwości ????

bo jak to mowia: Strzezonego Pan Bog Strzeze!

Konsekwencji! Powodzenia! ????


Misiu kolorowy, wiesz ile sianexu jest w hp na żywo? Seweryn, chłopaki od koszyków, cała banda od plażowej. Do tego borzos i 6330 od goli. Sam coś cyknę z hitami czy overami. Nie jesteśmy gimbazą by pisać elaboraty do działów i przestrzegać zasad i niekiedy ułomnych modów, bo im literka nie spasła. Przekaz jest przekaz i kto kumaty - tego pozdrawiam. A jak Ci nie pasuje dział który Ci nie pasuje, to go nie owiedzaj a nie zamykaj i nakłaniaj do tego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Brawo dla administracji za zablokowanie DnTB w HP!
Napinacze szybko znikna a moze nawet zajma sie swoim zyciem (w przerwach między meczami). Po co znowu go otwierac? O ile pamiec mnie nie myli to problem ciagnie sie od 6 lat (dalej nie siegam), wtedy wojowano juz w (i o) shoutboxie. Ówcześni napinacze dawno już pokończyli szkoły, posplacali matki, czesc być może pozakladala nawet wlasne rodziny...
Natomiast okazuje sie ze niechlubne nawyki (ktorych kulminacja powoduje eskalacje napiecia w SB/DnTB etc.) to nic innego jak naturalna reakcja na stres w okresie dojrzewania, próba wyrzucenia z siebie negatywnych emocji. Normalne! Ale czy potrzebne na forum bukmacherskim?
Warto rozwijac dzialy tematyczne. A likwidacja tego cyrku moze w tym tylko pomoc
Ze swojej strony życzę konsekwencji i twardej postawy (bo że pojawi się ogromna fala protestów to jest pewne jak zwycięstwo Nadala w 1 rundzie Rolanda Garrosa). Być może nawet forumowe imperium straci chwilowo na popularnosci, ale na dluzsza mete moze tylko zyskac. Czasem trzeba Przegrać Bitwę aby Wygrać Wojnę!


Ps. Probowalem wyslac PW do (sir) Vadera, ale zapomniałem, że nie mam takiej możliwości
bo jak to mowia: Strzezonego Pan Bog Strzeze!
Konsekwencji! Powodzenia!
jak trzeba było pożyczać pieniądze (i potem nie oddawać) to dyskusje były dobre? potem zaczęły przeszkadzać, jak wszyscy zaczęli z ciebie szydzić i wypominać żebyś oddał kasę c&#39;nie? widzę, że próbujesz silić się na mądry ton wypowiedzi, może nawet trochę ironiczny (hehe), ale nikt kto choć trochę zna twoją forumkową karierę się na te pierdoły nie nabierze.

Misiu kolorowy, wiesz ile sianexu jest w hp na żywo? Seweryn, chłopaki od koszyków, cała banda od plażowej. Do tego borzos i 6330 od goli. Sam coś cyknę z hitami czy overami. Nie jesteśmy gimbazą by pisać elaboraty do działów i przestrzegać zasad i niekiedy ułomnych modów, bo im literka nie spasła. Przekaz jest przekaz i kto kumaty - tego pozdrawiam. A jak Ci nie pasuje dział który Ci nie pasuje, to go nie owiedzaj a nie zamykaj i nakłaniaj do tego.
________
podpisuję się obiema rękami pod tym wpisem.

decyzja jest kuriozalna, żeby zamykać cały temat który był zdecydowanie najpopularniejszy na forum i zazwyczaj można z niego było dużo więcej zarobić/dowiedzieć się niż z działów, przez jednego typka z którym administracja nie mogła sobie poradzić ???? wulgaryzmy wśród normalnych użytkowników można z łatwością wytępić ostrzeżeniami, no a jeżeli na prawdę chodzi o tego jednego który już założył 50 kont i to z tym nie dajecie sobie rady, no to lekki śmiech na pustej sali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Zabiorę głos w sprawie, bo bardzo dużo wniosłem w forum w ciągu niecałych dwóch lat,
bo przez tyle tak naprawdę udzielałem się bardzo mocno w większości działów, głownie tych piłkarskich.
Przez ponad rok aktywny byłem w działach większości ligi piłkarskich oraz tematach z własnymi typami.
W ostatnim roku byłem aktywny głównie w DNTB.
Tam można normalnie porozmawiać z użytkownikami, który oglądają spotkania,
swoje typy opierają na tym co widzą, a nie suchych faktach czy liczbach jak jest zazwyczaj w działach tematycznych.
Dlaczego bardziej udzielałem się w tematach o nazwach DNTB, a nie działach czy swoim temacie,
który prowadziłem z bardzo dobrym skutkiem ?
Po części możliwość typów live, po ponad roku albo i więcej już większość przekonała się do tego
że jednak na live da się wygrać, że łatwiej jest zarabiać na takiej grze niż na tzw. early market.
Temat DNTB dawał możliwość takiej gry, a nie dawał jej dział w którym gościłem przez pewien czas – dział VIP.
Nie otrzymałem ani razu wyjaśnienia w postaci prostego skierowania do regulaminu, który zabraniałby podawania takich typów w tym dziale, ale zawsze otrzymywałem ostrzeżenie, że nie można tego robić.
Jeśli ktoś potrafi to wyjaśnić to czekam na wpis w temacie.
Nie wiem jak ktoś chce rozwinąć działy tematyczne przez zaprzestanie zakładania DNTB.
Działy tematyczne w których się wypowiadam zawierają wpisy, który wartość jest często zerowa.
W tematach znajdują się typy konkursowe i nie tylko, w których pomijane się szereg faktów,
istotnych elementów których nikt nie kontroluje a powinny być moim zdaniem weryfikowane przez tych, którzy opiekują się danym działem.
Jakości nie wniesie się przez większa ilość typów w działach, która może być wynikiem zamknięcia DNTB
ale przez kontrolę tego co jest zawierane w analizach, ja oglądam prawie wszystkie spotkania Ekstraklasy co kolejkę, a w temacie na każdą kolejkę jest tyle głupot, że to przechodzi ludzkie pojęcie.
Wczoraj wypowiedziałem się w dziale tenis, nie oglądam zbytnio też dyscypliny,
a mimo to potrafię napisać coś mądrzejszego niż Ci, którzy mocniej śledzą ten sport
http://forum.bukmacherskie.com/f152/us-open-2014-turniej-glowny-111216-12.html#post4754116
Mam nadzieję, że ktoś się weźmie na to co jest pisane w działach tematycznych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
I Szef właśnie poruszył najważniejszy problem forum. Jak mamy udzielać się w działach tematycznych jak tam stek bzdur i głupstw wypisywanych jest na zasadzie statystyk pomeczowych.
Ja ogladam sporo tenisa i tylko tenisa nic innego bukmachersko mnie nie interesuje. Wchodzę do WTA, a tam czytam że ktoś zagrał bezbłędnie spotkanie, był nieomylny w nim i to ogólnie było spotkanie jak i forma jego (zawodnika) zyciowa..
Po takich postach człowiekowi już nie chce wchodzić się do działu. Ja osobiście subkrytuje sobie tematy, których jestem zainteresowany i w tenisie ostatnio subkrytuje tylko Szlemy.. a i tak wchodze w tematy subkrytowane średnio co 3/4dni i to nie dla analiz nawet a zobaczyć kto jak wytypował/trafił.

Zamknięcie hp dla mnie jest strzałem w kolano, bo tak jak wyżej napisano. Rogerfede93 zabil plażówkę, Borzos zabija kopaną, rms overy, Ramzesa coś rzuci czasem ciekawego, MaciekLeo to samo i pare osób jeszcze jest.. sam z 40% reputacji mam z hp.

I pomimo, ze nie gram ich każdego typu to zliczyć wszystko w całość to spokojnie dali mi z 4k zysku przy moich stawkach. Zamknijcie hp na stałe, a zostaną tutaj same nołnejmy.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Kontekst ale zawsze mozesz tez poprawic te bzdury ktore ktos napisal w dziale...Co prawda ja czasami jak kogos poprawilem to od razu slyszalem o prowokacji, ale mimo wszystko Ci co soe udzielaja glownie w hp to brakuje ich wypowiedzi w dzialach - chocby poprawkowych do jakos glupot.
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
I tak też zrobiłem z 2 razy, ostatnio (z pół roku temu ok) w spotkaniu jakieś Włoszki Errani czy tam Vinci pisałem, że wcale nie są na straconej pozycji i peefki w typie przeciwko niej nie ma żadnej po kursie @1.40 (jakiś taki kurs na faworytke był).
Po czym 1 set 1:6 dla Włoszki, drugi stan 1:3 i krzywo stanęła sobie (ew. uraz/kontuzja) dla kogoś kto oglądał, bo zaczeła grać na stojąco w jednym miejscu. I przegrywa 2 set 7:6, a w trzecim 6:2. W dziale się znajduje pod typem uzytkownika wpis: &#39; w kontekście analizy typ peefka turnieju &#39;, nie widziałem sensu dalszego monologu z tym userem i zaglądania w dział po peefki.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
uważam, że jest jakimś nieporozumieniem zamknięcie HP.
nie wiem w czym tkwi problem bo nie byłem codziennie tam ale gdy byłem i połowę zignorowałem zostawało naprawdę sporo świetnych typerów, którzy dawali zarobić, do wyżej już wymienionych takich osób jak borzos czy rogerfede dodać należy choćby zapala81 czy PF1920, który może często tam nie bywał ale jak już coś na live grał to same konkrety.
to na takich rzeczach zarabia się kasę, to tam ludzie potrafili dawać świetne typy live a w większości tematów w działach nigdy tego nie będzie, bo i być nie może.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Ja powiem tylko tyle na ten temat.
To że został zamknięty dział HP to tylko i wyłącznie oznacza 1 rzecz: Nieporadność Moderatorów i tyle.Na forum jest opcja ostrzeżenia jest opcja BAN. Nie mogę pojąć jak kilku ludzi monitorujących dział którzy pilnują by był spokój nie mogą sobie poradzić z 1 osobą która zakłada nowe konta i robi burdel, bo to cały czas jedna i ta sama osoba
I co to wam da iż HP zostało zamknięte, myślicie że coś się polepszy, na pewno nie , ta metoda nie zlikwiduje przyczyny tego burdlu. A ludzie którzy przeklinają notorycznie czy obrażają nagradzać bardziej ostrzeżeniami bez wyjątku, czy xxx mod jest znajomym xx użytkownika który pisał głupoty.
Otworzycie kiedyś HP i znów, będziecie musieli zamykać bo wróci to samo.
Wywalicie HP, kupa ludzi odejdzie, ludzi którzy pomagali innym w robienia kasy a co z a tym idzie odejdą kolejni ci co korzystali z tej pomocy.
Ja osobiście czytałbym bardziej tematy typu Ligi,LM,LE pisałbym analizy ale jak można się tam czegoś dowiedzieć skoro tam większy burdel niż w HP był
Nie lepiej iść inną drogą? Obraza od razu ostrzeżenie nie pomoże? kolejne jak kolejne nie przyniesie skutku to już takiej osoby nic nie pomoże = BAN!
Twarde zasady a nie typu&quot;uspokój się bo dam ci ostrzeżenie&quot;
I Kolejna sprawa czy nie można na HP dać dostęp od xxx postów czy od dołączenia do forum od jakiejś daty? Chcesz korzystać z HP proszę bardzo wnieś coś do forum w innych tematach.
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Witam, również jestem zaskoczony zamknięciem HP.. HP dawało możliwość sięgnięcia do typów LIVE. Ktoś ogląda mecz LIVE, widzi że są wprowadzane zmiany, które mogą zaważyć na wyniku, pisał to. Tak samo w tenisie, nie każdy ma możliwość oglądania spotkania i ewentualnej kontry.. nie raz HP ratowało tyłek z opresji.. Tak samo wiele dobrych ludzi dzieliło się typami (borzos, rogers, sewerynKG)..
Widzę że admini zastosowali karę zbiorowej odpowiedzialności ???? Prawda, zdarzali się napinacze i spamerzy ale od tego są moderatorzy by interweniować.. a nie likwidować HP, gdy znakomita większość gimnazjalnych typerów wróci dopiero za jakiś czas..
Pomysł że dostęp do HP dopiero od napisania 20 postów, albo uzyskania 10 pkt reputacji to dobry pomysł. Bo np. osoba która milion razy zakładała konto i niektórzy poznawali że to ten sam typ, wypisywał głównie &quot;Co ten Isner odpierdala&quot;, &quot;Isner CIPO!! Co od odpierdala.. jest szansa że ogarnie&quot;. To były incydenty, jednak to one dawały negatywną opinie o HP.
Pozdrawiam ????
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Pomysł że dostęp do HP dopiero od napisania 20 postów, albo uzyskania 10 pkt reputacji to dobry pomysł.
O to to to to! Ale zamiast liczby postów, które łatwo idzie sobie nabić we własnym temacie dać minimum reputacji, choć i tu by się znaleźli artyści zakładając z 10 kont.
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
dzięki hp można zarabiać dobrą kase na bukach, bo najlepsze zakłady to zakłady na live i taka wymiana informacji w odpowiednim temacie to kapitalna sprawa.. To że ktoś tam robi bałagan to nie wiem co za problem robić limity postów czy reputek od których można korzystać z HP. Można też iść w inną stronę i np zrobić HP dla użytkowników którzy na forum mają konto powiedzmy przez przynajmniej pół roku wtedy nie będzie problemu z osobami które otwierają co chwile nowe konta ????
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Wyżej wymienione osoby dobrze piszą. To, że jedna/dwie osoby robią burdel i sobie ktoś z tym nie potrafi poradzić, to muszą cierpieć wszyscy? W HP można wymienić zdania między sobą co do danego zdarzenia, mamy robić to w &quot;działach&quot; to powstanie burdel jak w działach od tenisa. Ludzie pytają &quot;A ten wygra, a co powiecie o tym zdarzeniu, a Isner ogarnie itp&quot;. No i robi się burdel, że nikt normalny tam nie bedzie wchodził. Bo po co? Przeczytać głupoty, bo nic tam kreatywnego nie ma napisanego, co pomoże komuś w podjęciu decyzji czy zagrać np ten typ czy nie.
No, ale jak ktoś sobie nie umie poradzić z &quot;dziećmi&quot; to sięga najprostszego sposobu i zamyka HP i problem z głowy, ale nie liczy się z tym, że ktoś inny na tym ucierpi. Nie ktoś, bo większość.
No, ale jak ktoś nie potrafi zbanować takich dzieci, robiących burdel, a banuje się osoby te, które mowią prawdę no to inaczej to nie wygląda. Nie wiem czy komus chodzi tu, aby &quot;normalne&quot; osoby stąd uciekły, a przybyły &quot;dzieci&quot;, bo tak jak mowie, ktoś powie prawdę to zaraz ban, a z dziećmi zakładającymi codziennie nowe konto nie można sobie poradzić.
A jak ktoś napisze już tą prawde, to szybko wpis jest kasowany. Sory, ale &quot;dziecinadą śmierdzi&quot;. Wyżej tu powinien być post bodajże &quot;Homela&quot;, którego już nie ma? Ciekawe dlaczego?
Zrobić wstęp do HP od np 50 postów, lub też reputacji. Reputacji nie nabije się chyba tak od zaraz, więc będzie utrudnienie dla &quot;dzieci, które codziennie zakładają konto&quot;, więc i spokój będzie większy.
PS. pewnie zaraz mój wpis zostanie usunięty, bo tak najprościej ????
 
G 27

gumos

Użytkownik
Wedlug mnie zamkniecie HP to ladnie określając wielka glupota. Niech dostep mają ci, którzy mają konto minimum rok, pól roku wtedy nie będzie problemu z &quot;napinaczami&quot; oraz multikontami oraz spamem. Pomyślcie nad tym bo zamkniecie HP przeszkodzi w ogrywaniu bukow a o to przeciez w tej zabawie chodzi, poszliście na latwizne i nie rozwiazaliscie problemu a wiele osób przez to odejdzie
 
chaotin 13

chaotin

Użytkownik
Największy ból widzę jest o typy LIVE. Przecież w dziale kupony jak byk można takie typy podawać

http://forum.bukmacherskie.com/f15/pogramy-na-live-110454.html

pierwszy z brzegu.

Co więcej, w dziale Kupony nie ma żadnego musu prowadzenia statystyk. Można go sobie prowadzić jak się chce (oczywiście w miarę czytelnie). Dalej. Piszecie tak o tej reputacji za typy live. W HP reputacja jest wyłączona, w Kuponach wręcz przeciwnie.
Moim zdaniem jest dużo wygodniej gdy typy live podaje się w jednym temacie.
Następuje wtedy szybka wymiana informacji , a uwierz , że w Dyskusjach na Tematy Bukmacherskie , udzielało się wiele wartościowych osób z bardzo dobrymi informacjami.Wystarczy wyeliminować element &quot;przestępczy&quot; i będzie temat funkcjonował ( mam nadzieję ;) ) bo naprawdę jest tego wart.

A co do reputacji , wchodzisz w profil odpowiedniej osoby , szukasz w statystykach : &quot;Pokaż wszystkie wątki rozpoczęte przez użytkownika&quot; , lub &quot;Znajdź wszystkie posty, których autorem jest ***** &quot; posta i dajesz ewentualny punkt reputacji , żaden problem. :]
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
DNTB nie zostały zamknięte JEDYNIE z powodu ostatnich wybryków, ale ze względu na konieczność zmian.
Piszecie, że były tam wartościowe typy - OK. Ile jednak z tych typów odbywało się na zasadzie, że bliżej nieznany użytkownik wbijał do działu i pisał &quot;x to pewniak, grajcie grubo&quot;. Część pograła, weszło - świetnie super, dzięki koleś, uratowałeś mój dzień. Kolejny dzień, kolejny user wchodzi i piszę podobny tekst. Ludzie grają, typ nie wchodzi załamka.
Kolejny przykład osób to Szef Elity czy Borzos. ŻADEN z tych Panów nie ustala typów z innymi ludźmi (czyt. nie potrzebuje dyskusji). Klasyk powiada, że TRZEBA GRAĆ SWOJĄ GŁOWĄ. Po co więc dyskusje? Ww. panowie mogą spokojnie założyć swoje tematy w dziale kupony. Piszcie do nich na PW, podejrzewam, że widząc spore zainteresowanie ze strony użytkowników, po prostu to zrobią.
Typy live nie są dozwolone w VIPach i kuponach ze statystykami, bo nie podlegają kontroli. Szefie, teraz zwracam się do Ciebie. Wiem, że podajesz kursy takie jakie grasz, ale jeśli zostawimy duży margines do nadużyć to użytkownicy będą zawyżać typy. Live w wielu przypadkach nie da się zweryfikować, więc po prostu podawanie ich i wliczanie do statystyk jest zabronione. Można jednak podawać je w dziale Kupony, a ludzie i tak będą to doceniać. W najbliższej przyszłości być może zostanie stworzona alternatywa dla działu vip, ale z kuponami granymi na live.
Już teraz widać osoby, które udzielały się w HP, a po zamknięciu (już dzień po), mają swoje tematy. Można? Można.
Przyznajcie wprost, że DNTB to miejsce spotkań użytkowników. Miejsce, gdzie można pogadać, offtopować, robić wszystko. W ostatnim roku pas został popuszczony bardzo. Teraz można było pisać o wszystkim i podejrzewam, że właśnie z tego względu temat ten uwielbiany jest tak bardzo przez wielu (też go lubię!).
Patrzę jednak na to trochę szerzej i widzę, że DNTB to jedne wielkie sklepowisko wszystkiego. Nowi użytkownicy tam nie trafiają - reszta to multikonta. Większość osób ten dział znajduje dopiero po miesiącach czy nawet latach. Jednak jeśli już tam trafi to zagości na dobre. Szef sam przyznał, że nie chce zaglądać do działów tematycznych, bo nie ma z kim tam rozmawiać.
Dlaczego? Bo wielu (nie wszyscy) użytkowników, którzy mogą (ale nie bardzo im się chce) wnieść jakąś treść, siedzi w HP. Jest to jeden z powodów dla których HP jest zamknięte.
Wraz ze stażem, rangą na forum użytkownicy czują się pewni siebie. Pozwalają sobie na więcej, a w DNTB dają upust swoim emocjom. Dotyczy to zarówno zwykłych userów jak i moderatorów. Banowanie użytkowników, którzy się zagalopują, a są wartościowi na swój sposób, powoduje to, że później się obrażają, odchodzą i wracają po kilku tygodniach, miesiącach. Jak więc ktoś chce trzymać w ryzach cały miszmasz skoro ciężko jest utrzymać czasami porządek w działach tematycznych.
Prawda jest taka, że większość osób myśli, że bycie moderatorem to proste zadanie. Nie, to nie jest proste zadanie. Cały czas masz dylemat czy post danego delikwenta usunąć. Niektóre posty to przerost formy nad treścią (patrzcie na moje referaty z początku mojej kariery forumowej), ale prawda jest taka, że nawet czytając dyskusje z którą się nie zgadasz, masz SWOJE PRZEMYŚLENIA. Mówisz - gość plecie głupoty. Przecież to ja mam rację. Nie chcesz, nie bierz udziału w dyskusji. Masz na to ochotę - napisz, skomentuj!
W DNTB nie ma mowy o dyskusji, która trzyma wątek. To jest skakanie z płatka na płatek, łapania się drobnych sygnałów, które nie są nic warte w większości.
Można zrobić badania i policzyć ile postów w DNTB jest naprawdę wartościowych. Ile typów weszło, ile razy ktoś napisał hasło &quot;zza firanki&quot;, czy po prostu modlił się w stylu &quot;Stachu łam&quot;. Do tego liczenie punktów w stylu &quot;Polska 16-14, zajebiście&quot;. Dochodzą do tego posty na tematy życiowe - śmieszne filmy, dupy, bieganie, polityka. Od wszystkiego macie tematy, gdzie DYSKUSJA JEST UPORZĄDKOWANA.
O to właśnie chodzi, o porządek. Ktoś kto wejdzie do HP i nie przejrzy 50 stron wypocin, nie wyciągnie nic. Trzeba tam siedzieć przez większość dnia (co praktykuje wielu użytkowników marnując przy tym swoje życie), by wyciągnąć wartościowe treści, gdzie na 200-250 stron, jest to zaledwie 10%.
DNTB to jedynie miejsce, gdzie można bezproduktywnie spędzić czas. Od czasu do czasu zaczerpnąć nieco bardziej wartościowej informacji. Część osób może odejdzie, część jednak zostanie. Temat nie zostanie już więcej otworzony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
chaotin 13

chaotin

Użytkownik
Odniosę się do dwóch części , jeśli można :
Piszecie, że były tam wartościowe typy - OK. Ile jednak z tych typów odbywało się na zasadzie, że bliżej nieznany użytkownik wbijał do działu i pisał &quot;x to pewniak, grajcie grubo&quot;. Część pograła, weszło - świetnie super, dzięki koleś, uratowałeś mój dzień. Kolejny dzień, kolejny user wchodzi i piszę podobny tekst. Ludzie grają, typ nie wchodzi załamka.
Nikt o zdrowych zmysłach nie bierze pod uwagę nieznanej a co za tym idzie niezaufanej osoby , która podaje w temacie : &quot; pewniak , grajcie grubo ! &quot; .Na akceptację &quot;środowiska&quot; trzeba przecież zapracować.Zresztą takie kwiatki zdarzają się przecież w działach tematycznych z taką różnicą , że tamte tematy są na bieżąco monitorowane i ogarniane.
O to właśnie chodzi, o porządek. Ktoś kto wejdzie do HP i nie przejrzy 50 stron wypocin, nie wyciągnie nic. Trzeba tam siedzieć przez większość dnia (co praktykuje wielu użytkowników marnując przy tym swoje życie), by wyciągnąć wartościowe treści, gdzie na 200-250 stron, jest to zaledwie 10%.
Jeśli ktoś tam wejdzie pierwszy raz , faktycznie może dostać zawrotów głowy.Posty są tam nabijane w zastraszającym tempie.Prawdą również jest , że z tych 250 stron , może 10-20 % jest merytorycznych.Reszta to np. : &quot; Real gol ! Ronaldo z wolnego !!!&quot; , powielone przez 10 użytkowników , którzy oglądają mecz na żywo.
Jest wielu ( ba , to jest nawet większość piszących w DnTB ) którzy ciągle nic nie wnoszą do tego tematu ( sam muszę przyznać , że napisałem tam naprawdę kilka zbędnych postów ) i raczej się tego nie zmieni.Jeśli trochę ogarnia się już ten temat , wystarczy ignorować osoby , które według mojego uznania są tam zbędne.Wtedy z 250 stron , może zrobić się 30/40/50 albo i więcej procent postów , naprawdę godnych uwagi.
Co do reszty wypowiedzi się zgodzę. ;)
 
Do góry Bottom