>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
No i komuś coś wypadnie, lub oleje konkurs (nie każdy ma sztywną grupę kolegów na forum i będzie musiał grać z przydziałów) więc gdzieś ta dobra zabawa na pewnym etapie się kończy.
Zresztą było coś podobnego na wiosnę tylko ludzie grali w parach, a gdzie tu grać po tyle osób.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Mam problem z dostępem do niektórych stron poszczególnych tematów. Domyślnie otwiera mi się nie ostatnia, a np. czwarta z pięciu stron tematów i nie można przejść do kolejnej. Klikam na &quot;następna&quot; i tylko odświeża mi się aktualnie przeglądana strona. Problem powtarza się co jakiś czas, może nie zbyt często, ale jednak.
Jeśli może to pomóc, to dodam, że chodzi konkretnie o ten temat: http://forum.bukmacherskie.com/f21/eliminacje-do-ms-2014-12-10-2012-europa-82446-4.html
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Mam problem z dostępem do niektórych stron poszczególnych tematów. Domyślnie otwiera mi się nie ostatnia, a np. czwarta z pięciu stron tematów i nie można przejść do kolejnej. Klikam na &quot;następna&quot; i tylko odświeża mi się aktualnie przeglądana strona. Problem powtarza się co jakiś czas, może nie zbyt często, ale jednak.
Jeśli może to pomóc, to dodam, że chodzi konkretnie o ten temat: http://forum.bukmacherskie.com/f21/eliminacje-do-ms-2014-12-10-2012-europa-82446-4.html
jest takie coś jak opcja Szukaj ;)
http://forum.bukmacherskie.com/f16/klopot-z-dostaniem-sie-na-6-strone-w-dziale-tenis-78763.html#post2942995
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Znam opcję &#39;Szukaj&#39; i chętnie bym jej użył, ale w tym przypadku ciężko dopasować słowa do wyszukiwania w taki sposób, aby trafić na posty, do których podałeś link.
Jeden z użytkowników napisał, że problem można rozwiązać przechodząc do historii w FF i zaznaczając &#39;wszystkie możliwe opcje&#39;. Problem faktycznie znika, ale dla wielu może to być bardzo niewygodne, bo mogą mieć zapisane w historii ważne rzeczy, których wcale nie chcą &#39;czyścić&#39;. Ale rozumiem, że nikt nie wynalazł lepszej metody, więc ok :]
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Znam opcję &#39;Szukaj&#39; i chętnie bym jej użył, ale w tym przypadku ciężko dopasować słowa do wyszukiwania w taki sposób, aby trafić na posty, do których podałeś link.
Jeden z użytkowników napisał, że problem można rozwiązać przechodząc do historii w FF i zaznaczając &#39;wszystkie możliwe opcje&#39;. Problem faktycznie znika, ale dla wielu może to być bardzo niewygodne, bo mogą mieć zapisane w historii ważne rzeczy, których wcale nie chcą &#39;czyścić&#39;. Ale rozumiem, że nikt nie wynalazł lepszej metody, więc ok :]
Ze swojego doświadczenia wiem że strony nie otwierają się wtedy gdy np jest 21 postów w danym temacie co daje dwie strony tematu, jeśli ktoś usunie chociaż jeden post i zrobi się 20 postów w temacie co da jedną stronę, wtedy druga strona często nie daje się otworzyć.
Dzisiaj też tak mam w pewnym temacie po zrobieniu porządku nie mogę wejść na jedną ze stron.
Ja przeważnie zmieniam przeglądarkę i po pewnym czasie wraca wszystko do normy, nie wiem czemu się tak dzieje. A czyszczenie ciasteczek pomaga ale tak jak piszesz kasuje nieraz ważne rzeczy, więc lepiej zmienić przeglądarkę.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Miernie wygląda przejrzystość forum dla nowych użytkowników, kompletnie brakuje czytelnych zasad korzystania z poszczególnych działów (regulaminów, przystępnego i zwięzłego wprowadzenia: jaki jest cel poszczególnych działów, subfora posiadają raczej mętne niewiele znaczące nazwy).
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Od kilku lat spotkałem się z taką opinią dotyczącą przejrzystości forum.
Napisz konkretnie o jakie działy chodzi, bo regulamin forum jest w dziale administracja, regulaminy i zasady ważniejszych działach. Opisy działów są sprecyzowane.
Czasami trzeba troszkę pomyśleć, poczytać i wszystko się wie. Domyślam się, że porównujesz forum bukmacherskie do forum o innej tematyce np. komputerowej czy motoryzacyjnej. To kompletnie nie ma sensu.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Oczywiście nie wchodziłem we wszystkie podfora, ale przykładowo nowy użytkownik na forum korzystający z działów takich jak tenis, żużel, hydepark czuje się jak dziecko we mgle. Nie wiem, może źle szukam - w każdym razie nie znalazłem przystępnych informacji, jakiegoś &quot;how-to&quot; dla nowych użytkowników (ogólne FAQ dla forum to opis strony technicznej; regulamin &quot;Typów Dnia&quot; to jedyne konkretniejsze treści, jakie znalazłem do tej pory).
Trudno domyślać się przeznaczenia poszczególnych działów/tematów na podstawie krótkiej nazwy w stylu &quot;Typy Bukmacherskie&quot;. Widzę, że na forum przyjęty został pewien ogólny schemat tworzenia analiz, ale sposobem na zrozumienie tego wzorca jest chyba przeglądnięcie wpisów innych użytkowników i wyciągnięcie średniej &quot;o, tak mniej więcej ma to wyglądać&quot; ;)

Czasami trzeba troszkę pomyśleć, poczytać i wszystko się wie
W pewnych przypadkach nawet najlepsze dedukcje ani intensywne myślenie nie pomoże zrozumieć logiki forum:
W dziale tenisowym mój post został skasowany bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Do dziś nie mam zielonego pojęcia dlaczego, nie złamałem regulaminu, napisałem treści adekwatne do tematu. Jak dla mnie takie działanie to niedbalstwo moderatora i totalne lekceważenie użytkownika.
Inny przykład: wchodzę np. do Hyde Parku (&quot;Internetowej odskoczni od bukmacherki&quot;), a tam najpopularniejszym tematem jest... &quot;Dyskusje na Tematy Bukmacherskie&quot;.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
@AuroksReno, co do Hyde Parku to jest odskocznia od bukmacherski w większości tematów. Jednak temat o dyskusjach został stworzony, by spokojnie (czasami kontrowersyjnie) bez nabijania postów podyskutować o danym spotkaniu, spytać sucho typy czy wynik spotkania. I dział OffTopic najlepiej się do tego nadawał. Poza tym polecam używać opcji szukaj.
Pozdrawiam.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Oczywiście nie wchodziłem we wszystkie podfora, ale przykładowo nowy użytkownik na forum korzystający z działów takich jak tenis, żużel, hydepark czuje się jak dziecko we mgle. Nie wiem, może źle szukam - w każdym razie nie znalazłem przystępnych informacji, jakiegoś &quot;how-to&quot; dla nowych użytkowników (ogólne FAQ dla forum to opis strony technicznej; regulamin &quot;Typów Dnia&quot; to jedyne konkretniejsze treści, jakie znalazłem do tej pory). Trudno domyślać się przeznaczenia poszczególnych działów/tematów na podstawie krótkiej nazwy w stylu &quot;Typy Bukmacherskie&quot;. Widzę, że na forum przyjęty został pewien ogólny schemat tworzenia analiz, ale sposobem na zrozumienie tego wzorca jest chyba przeglądnięcie wpisów innych użytkowników i wyciągnięcie średniej &quot;o, tak mniej więcej ma to wyglądać&quot;
Decydując się na rejestrację na Forum Bukmacherskim chyba domyśliłeś się że ideą tego forum są typy bukmacherskie, czy tutaj potrzeba jakiś wskazówek? Forum to polega na wzajemnej wymianie typów i spostrzeżeń. Dział żużel a w nim podfora/tematy odnośnie każdych zawodów myślę że inteligentny użytkownik domyśli się o czym dyskutuje się w konkretnym temacie. Dział tenis a w nim tematy odnośnie różnych zawodów też każdy domyśli się o czym dyskutować. Każdy dział tematyczny (żużel, siatkówka, tenis, piłka nożna) to działy w których dyskutujemy o konkretnym zagadnieniu czy coś tu może być niezrozumiałe? nie sądzę.
W pewnych przypadkach nawet najlepsze dedukcje ani intensywne myślenie nie pomoże zrozumieć logiki forum: W dziale tenisowym mój post został skasowany bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Do dziś nie mam zielonego pojęcia dlaczego, nie złamałem regulaminu, napisałem treści adekwatne do tematu. Jak dla mnie takie działanie to niedbalstwo moderatora i totalne lekceważenie użytkownika.
Twój wpis w dziale tenis:
Widzę, że Djoković dzisiaj popsuł sporo kuponów. Miał wejście smoka (6:0), ale pomimo wygrania 16 z 29 gemów cały mecz dość przekonująco wtopił
Rzeczywiście merytoryczność tego post jest ogromna.
Cytując regulamin forum który zaakceptowałeś przy rejestracji:
9. Moderatorzy i Administratorzy forum nie muszą tłumaczyć się ze swoich decyzji. Decyzje podejmowane przez Administracje forum są niepodważalne.
Dodam tylko że moderatorzy nie usuwają postów od swojego &quot;widzi mi się&quot; raczej nie usuwamy postów ale jeśli kompletnie nie przydają się w dalszej dyskusji to określane są mianem spamu i wtedy są kasowane. Twój post nie rokował i został usunięty przez opiekuna tego działu.
Inny przykład: wchodzę np. do Hyde Parku (&quot;Internetowej odskoczni od bukmacherki&quot;), a tam najpopularniejszym tematem jest... &quot;Dyskusje na Tematy Bukmacherskie&quot;.
No i ?
DNTB to typowy shoutbox poziom merytoryczny jest tam prawie równy zero, polega to na szybkiej wymianie informacji. To forum nie skupia się na takich działach najważniejsze dla nas są działy sportowe a te w porównaniu z innymi forami bukmacherskimi są daleko z przodu.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Forum to polega na wzajemnej wymianie typów i spostrzeżeń.
Właśnie. Sam sobie zaprzeczasz z tym co napisałeś dalej.

Dodam tylko że moderatorzy nie usuwają postów od swojego &quot;widzi mi się&quot; raczej nie usuwamy postów ale jeśli kompletnie nie przydają się w dalszej dyskusji to określane są mianem spamu i wtedy są kasowane. Twój post nie rokował i został usunięty przez opiekuna tego działu.
Poczytaj pozostałe wpisy w tym samym temacie o ATP w Paryżu. Tak naprawdę przynajmniej kilkanaście postów tamże &quot;kompletnie nie przydaje się w dalszej dyskusji&quot; albo &quot;nie rokuje&quot;, ale wiszą pomimo to.
Moderator odstawił właśnie wspomniane przez Ciebie &quot;widzi mi się&quot;.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Właśnie. Sam sobie zaprzeczasz z tym co napisałeś dalej.
Tak, na pewno ????
Poczytaj pozostałe wpisy w tym samym temacie o ATP w Paryżu. Tak naprawdę przynajmniej kilkanaście postów tamże &quot;kompletnie nie przydaje się w dalszej dyskusji&quot; albo &quot;nie rokuje&quot;, ale wiszą pomimo to.
Moderator odstawił właśnie wspomniane przez Ciebie &quot;widzi mi się&quot;.
Przejrzałem przed chwilą ten dział/temat i nie widzę postów o tak słabej merytoryczności jak Twój. Także poproszę konkrety.
Tak się zastanawiam, skoro nic Ci się tu nie podoba to dlaczego się tu zarejestrowałeś?
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Tak się zastanawiam, skoro nic Ci się tu nie podoba to dlaczego się tu zarejestrowałeś?
Ponieważ zainteresowała mnie idea tego forum i spora popularność. Niestety świat nie jest idealny i czasami oczekiwania rozmijają się z rzeczywistością, ja akurat mam kilka zastrzeżeń do funkcjonowania tego forum.
Oczywiście takie problemy wynikają w dość naturalny sposób, da się je rozwiązać, wystarczy dobra wola. Jednak czasami trafia się na niedbalstwo i ignorancję moderatorów:
Przejrzałem przed chwilą ten dział/temat i nie widzę postów o tak słabej merytoryczności jak Twój. Także poproszę konkrety.
Więc ciężko w takiej sytuacji o jakąkolwiek konstruktywną dyskusję.
dawid// nadal brak konkretów więc rzeczywiście dalsza dyskusja nie ma sensu.
Przyjemnego korzystania z forum.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Poczytaj pozostałe wpisy w tym samym temacie o ATP w Paryżu. Tak naprawdę przynajmniej kilkanaście postów tamże &quot;kompletnie nie przydaje się w dalszej dyskusji&quot; albo &quot;nie rokuje&quot;, ale wiszą pomimo to.
Moderator odstawił właśnie wspomniane przez Ciebie &quot;widzi mi się&quot;.
Czasami jest tak, że moderator nie jest do końca przekonany czy usunąć post czy nie.
Wtedy albo go usuwa albo edytuje (przy edycji dopisuje się wtedy użytkownikowi, aby dodał coś więcej od siebie) albo pozostawia i czeka czy ten post coś wniesie w dalszą dyskusję.
Przy tej ostatniej opcji czeka się kilka godzin (czy też dni) - jeśli jednak taki post coś wnosi to ok; jeśli okazuje się bezużyteczny, to jest ostatecznie usunięty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Możesz rozwinąć swoją wypowiedź?
Jutro kwalifikacje do GP Abu Dhabi, a w dziale nie ma nawet tematu dotyczącego tego wydarzenia, na GP Korei też nikt z prowadzących ten dział nie założyły nowego tematy dot tego GP. Jak już się takowy temat pojawi to ledwo przed rozpoczęciem kwalifikacji. Od razu odpowiem na pytanie które zapewne by się tu pojawiło, tak wiem o tym że sam mogę taki temat założyć ale z tego co wiem to ja nie jestem moderatorem i to nie należy do moich zadań.
 
Do góry Bottom