>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Jak funt pisał , TD to temat wstępny do dalszej części forum , ja też jak zaczynałem przygodę z bukmacherką to typów najpierw szukałem w TD , potem dopiero w VIP.
I z perspektywy tego czasu sugerowałbyś teraz nowicjuszowi żeby zaglądał do typów dnia gdzie znaczny odsetek to &quot;amatorskie&quot; analizy czy kierował się do działów tematycznych/tematów z kuponami :?: Pamiętaj, o oczywistościach nie rozmawiamy.
Też myślałem , że rozmawiamy o oczywistych oczywistościach i fakt , że piłka europejska króluje na tym forum to sprawa jasna. Więc nic dziwnego , że aktywność spadła.*
Skoro Twoim zdaniem warto zostawić ten dział ze względu na parenaście osób (z których do końca miesiąca zostanie pewnie 7-8) które piszą tylko w czasie gdy grają ligi europejskie to wypada mi tylko uszanować Twoje zdanie. Swoje już przedstawiłem.

Słusznie. Twoje analizy też tam widziałem :|
Fajna anegdotka. Szkoda że nic nie wnosi.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
I jak na tym wyszedłeś ?
A Ty jak zaczynałeś przygodę z bukmacherką to od razu kokosu zbiłeś ? Kurde , Gystlik bodajże w tamtym miesiącu ze skutecznością ponad 90% utłukł coś ponad 1000pkt , a to sporo , średnio z każdego miesiąca 50osób , grając płaską stawką 100j jest w tej zielonej części tabeli , czyli że na plus. To chyba są tam dobre typy co nie ?
I z perspektywy tego czasu sugerowałbyś teraz nowicjuszowi żeby zaglądał do typów dnia gdzie znaczny odsetek to &quot;amatorskie&quot; analizy czy kierował się do działów tematycznych/tematów z kuponami
są czarne owce ale dużo analiz jest dobrych i na poziomie.
ajna anegdotka. Szkoda że nic nie wnosi.
Twoja o obiektywności wnosiła dokładnie tyle samo - czyli nic.
edit / koniec dyskusji bo Ci się detektor spali.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A Ty jak zaczynałeś przygodę z bukmacherką to od razu kokosu zbiłeś ?
Jasne, że nie i do tej pory nie zbijam. Moja &quot;kariera&quot; typera to nadal spory minus. Tylko co z tego ? Nie o tym temat ;)
Generalnie uważam, że ten konkurs nic nie wnosi, jest nudny i moglibyście wymysleć dla dobra forum i wszystkich userów coś lepszego, ale jak uważacie :]
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Generalnie uważam, że ten konkurs nic nie wnosi, jest nudny i moglibyście wymysleć dla dobra forum i wszystkich userów coś lepszego, ale jak uważacie
Aktualnie na forum jest masa konkursów , w puli ponad 20tys zł ,gadżety , BILETY na mecze EURO , co raz pojawiają się nowe konkursy , z przeróżnych dyscyplin , każdy konkurs to inna formuła a tu jeszcze mało i czepiliście się Typów Dnia :| no sory
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Aktualnie na forum jest masa konkursów , w puli ponad 20tys zł ,gadżety , BILETY na mecze EURO , co raz pojawiają się nowe konkursy , z przeróżnych dyscyplin , każdy konkurs to inna formuła a tu jeszcze mało i czepiliście się Typów Dnia no sory
A czy ja narzekam ? Wszelakie konkursy organizowane przez różnych bukmacherów - super sprawa. Ale ten jest jakby sztandarem forum...A jest po prostu słaby. I szkoda. No, ale jak pisałem - swoje zdanie w tym temacie już wypowiedziałem. MacieqLeo ma rację podał dobre argumenty. Pzdr ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Generalnie uważam, że ten konkurs nic nie wnosi, jest nudny i moglibyście wymysleć dla dobra forum i wszystkich userów coś lepszego, ale jak uważacie
A czy ja narzekam ?
Narzekasz, narzekasz ;)
Krzykaczy zawsze jest dużo ale żadnych konkretnych argumentów nie ma. Zaproponuj coś co będzie lepsze niż Typy Dnia. Ostatnio wprowadziliśmy zapis o dodatkowych punktach za skuteczność w TD. Wystarczy spojrzeć jak użytkownicy poprawili swoją skuteczność. Nie ma już grania na pałę, po kursie (no może jest ale nie aż tyle co było). Na regularność podawania typów przez userów raczej nie mamy wpływu bo w regulaminie jest taki zapis:
W ciągu miesiąca należy podać co najmniej 10 typów. Gracz który w miesiącu nie poda minimum 10 typów, nie będzie uwzględniany w klasyfikacji końcowej konkursu.
Niektórzy po prostu robią minimum czyli 12-15 typów w miesiącu i zajmują premiowane miejsca. Ciężko spotkać gracza który zanotuje 70-100% skuteczności przy 30 typach z rzędu.
Panowie nie szukajmy dziury w całym Typy Dnia nie funkcjonują źle. Są jeszcze elementy do poprawienia, zresztą jak wszędzie bo nie ma rzeczy idealnych.
Typy dnia to typy podawane wraz z analizą więc według mnie jeśli ktoś ma rozum i zdrowo myśli to po przeczytaniu analizy wie czy warto zagrać jakiś typ czy user pisze jakieś pierdoły i nie warto grać. Bo niektóre analizy są bardzo przyjemne i jak się okazuje trafne bo typy wchodzą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Witam wszystkich, po dłuższej przerwie w ostatnim czasie wznowiłem aktywność – może mógłbym przydać się w jakimś dziale związanym oczywiście z piłką nożna albo typami dnia.
 
timao 178

timao

Użytkownik
Pewnie będzie to OT, ale nie wiem gdzie zadać takie pytanko. ;-)
Czy można zmienić nazwę tematu w dziale kupony?
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Możesz. Są modzi działu Kupony oraz Modteam, do nich konkretnie napisz. Na skróty Ci powiem, że ja akurat ani do MT ani do modów Kuponów nie należę.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Jakby sie jeszcze znalazł jakiś szpec który wrzucił by do tego działu piłkarskie kadry uczestników turnieju mężczyzn to poleciały by odemnie punkciki reputacji ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jakby sie jeszcze znalazł jakiś szpec który wrzucił by do tego działu piłkarskie kadry uczestników turnieju mężczyzn to poleciały by odemnie punkciki reputacji ????
Wszystko jest już przygotowane, na pewno znajdziesz tam składy i inne przydatne informacje z każdej konkurencji IO. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać na Adminów i dział IO pojawi się na stronie głównej.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Powstał dział, jak najbardziej słusznie, o Igrzyskach Olimpijskich. Jako opiekunowie zapisanych jest sześciu moderatorów+ ModTeam, a moim zdaniem śmietnik jest tam niesamowity, jeszcze takiego na tym forum nie widziałem. Rozumiem, że każdy chce coś napisać na temat olimpiady ale niektóre posty całkowicie nic nie wnoszą merytorycznego, a tylko rozmazują temat.

Kilka przykładów:
http://forum.bukmacherskie.com/f390/pilka-nozna-mezczyzn-igrzyska-olimpijskie-londyn-2012-a-79368.html#post2985114
http://forum.bukmacherskie.com/f390/siatkowka-mezczyzn-igrzyska-olimpijskie-londyn-2012-a-79451.html#post2986688
http://forum.bukmacherskie.com/f390/siatkowka-mezczyzn-igrzyska-olimpijskie-londyn-2012-a-79451-2.html#post2985370

I rekordy tutaj bije dyskusja ogólna o IO:
http://forum.bukmacherskie.com/f390/igrzyska-olimpijskie-londyn-2012-ogolna-dyskusja-79154.html#post2987305
http://forum.bukmacherskie.com/f390/igrzyska-olimpijskie-londyn-2012-typy-dlugoterminowe-79445.html#post2982840

Podałem tylko kilka postów, oczywiście każdy może inaczej oceniać przydatność dla innych użytkowników. Dobrze byłoby tam posprzątać i utrzymywać poziom z innych tematów.
 
Do góry Bottom