>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
czy istnieje mozliwosc aby user dostal bana na pisanie w dziale za to ze pisze &quot;analizy&quot;, ktore calkowicie odbiegaja od rzeczywistosci i nie maja nic wspolnego z obiektywizmem, czy tez krztą sensu?
na dodatek nie sa one poparte zadnymi argumentami, a fakty sa bardzo czesto naginane a wrecz fałszowane.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Pomysl jest absurdalny i raczej nie ma takiej mozliwosci aby zbaowac uzytkownika, ktory przyczynia sie do rozwoju dzialu piszac w nim analizy.Ponadto powod dla, ktorego chcialbys dla kogos bana jest wzgledny bo dla jednego ktos moze pisac ciekawie, a dla drugiego moga byc to bzdury.
Zawsze mozesz polemizowac z innymi opiniami w dziale.
 
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
czyli np jesli wszedlbym do dzialu pilki noznej i napisal cos w stylu:
Polacy przzeciwko Grecji nie maja zadnych szans, sa po prsotu za ciency. Grecja jak kazdy wie byly Mistrz Europy jest zdcydowanie lepsza, bardziej ograna i doswiadczona druzyna, ktora potrafi wygrywac z najlepszymi. Kurs na Grecje to promocja w koncu Polska przed ME grala z takimi &quot;ogorkami&quot; jak Slowacja czy Andora i ledwo sie z nimi uporała a o mały włos nie przegrała. Z kolei Grecja rozgromiła Armenię i to stawia ich w zdecydowanie lepszym swietle. Polska nie ma szans jest zbyt cienka. Bardzo polecam gre na Grecje.
To teraz ustosunkuj sie do tego co napsialem wczesniej:
&quot;analizy&quot;, ktore calkowicie odbiegaja od rzeczywistosci i nie maja nic wspolnego z obiektywizmem, czy tez krztą sensu?

na dodatek nie sa one poparte zadnymi argumentami, a fakty sa bardzo czesto naginane a wrecz fałszowane.
pogrubionych uzylem w analizie, powinienes bez problemu to zauwazyc.
I czy cos takiego jest wg Ciebie w porządku?
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Tadzin w regulaminie masz tylko zapis o zakazie wprowadzania innych w błąd. Nie ma podobnych zapisów, które mogłyby być wykorzystane w tym przypadku. Każdy dział ma swojego moderatora i do niego możesz zwracać swoje uwagi. Wszystko zależy od opinii opiekuna działu. Moderator może zwrócić się do admina o ban na konkretny dział.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Tak jak wpominalem, pojecie pisania bzdur ( to co Ty napisales w kilku zdaniach ja troche bardziej uogolnie ) jest pojeciem wzglednym bo z czescia wypowiedzi o Grekach sie zgadzam, a druga czesc jest dla mnie absurdalna tak wiec podejmuje z nia dyskusje przytaczajac statystyki, fakty ( m.in takie, ze Grecja ograla Armenie 1:0 co wysoka wygrana nie jest ).Zapewne zauwazyles, ze forum sluzy do wymiany zdan i pogladow a nie do banowania uzytkownika za to ze jednemu wydaje ze ktos pisze bzdury.
Chyba przedstawilem w miare dobre rozwiazanie problemu, ktory Cie nurtuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
Ta drugaa czesc miala byc absurdalna, bo znam wyniki meczy Polski i jak i Grecji (sparingi), ackolwiek odnosnie siaatkowki mecz graa sie do 5 setow, no i jak uzytkownik pisze ze druzyna A pokonala gładko druzyne (wygrala 3-2), a nastepnie pisze ze druzyna C z A nie ma zadnych szans bo jest cienka (i uzywa takich argumentow nie pierwszy raz) no to ja nie wiem czy to jest forum bukmacherskie czy tez forum matematyki, bo tam 2+2 zawsze jest 4, a w sporcie druzyna C nie jest z gory skazana na pozarcie przez druzyne A itp etc.
User uzywa takiego zwrotu nie pierwszy raz a N-ty i to po licznych wtopach jakie notowal w dziale, pomimo ze po pierwszym drugim trzecim ... razie przyznawal sie ze faktycznie pisanie zwrotu &quot;nie ma szans, musza przegrac&quot; jest pozbawione sensu, to dalej to powtarza z tym samym skutkiem.
W sumie w tym przypadku chyba najlepszym komentarzem do tej sytuacji ktora opisuje jest jakze trafny opis uzytkownika Gystlik.
Tyle chcialem napisac, trudno ze nie da sie z tym nic zrobic. no trudno.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Pomysl jest absurdalny i raczej nie ma takiej mozliwosci aby zbanowac uzytkownika, ktory przyczynia sie do rozwoju dzialu piszac w nim analizy.
To tak tylko żeby potwierdzić jak wielką bzdurę napisałeś(co prawda widać,że to marna prowokacja,ale mimo wszystko taki post nadal &quot;wisi&quot;,a inni to czytają):
Errani S. - Sharapova M. - 4.50
Errani 2:0 - 8.14
Errani win 1set 6:0 - 126
Uderzamy na pewniaki. Errani to najlepsza tenisistka świata. Wgniata rywalki w ziemię i nie mają nic do powiedzenia. Niszczy je w każdym elemencie. Serwis to jej ogromny atut, jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy na świecie, zresztą co się dziwić, mając takie warunki fizyczne trzeba świetnie serwować. Returnem to nie daje rywalkom żadnych szans. Na linii końcowej to bezkonkurencyjnie najlepsza tenisista świata. Biega do wszystkiego, kontruje lepiej niż Nadal, w ofensywie to taką moc z forhendu i backhandu, że rywalki to najczęściej nawet nie próbują startować do piłki przez nią zagrywanych, bo nie mają szans dobiec. Chyba nic więcej nie trzeba dodawać. Po prostu tenisistka kompletna, posiadająca wszystkie atuty po swojej stronie i wygra dzisiaj na luzie swój pierwszy turniej Wielkiego Szlema, a potem pójdzie za ciosem i wygra Wimbledon, Igrzyska Olimpijskie, US Open i w przyszłym roku Australian Open i zakończy karierę bo nie będzie miała żadnej konkurencji. I wtedy może wróci równowaga w WTA, bo teraz nikt z Errani nie ma żadnych szans. A na pewno nie jakaś Sharapova. Jakaś ładna blondyneczka, ale co ona ma wspólnego z tenisem? Przecież te wszystkie jej zwycięstwa, trofea, puchary to był jakiś przypadek. Rywalki na jej widok głupiały, podziwiały tylko jej nogi i zapominały o tenisie i tylko w taki sposób Maria odnosiła kolejne zwycięstwa. Bo oprócz urody to przecież ona nie ma żadnych atutów w tym spotkaniu. Przecież serwis to jakaś katastrofa. DF za DFem, po prostu seryjne oddawanie punktów, a returnie to nawet nie warto wspominać, bo to przecież leci aut za autem, lub też bardzo często piłka w połowę siatki. No masakra. W wymianach z końcowej linii też jest beznadziejna. Kompletny brak kończącego uderzenia, regularności też kompletnie niema, co chwilę jakiś banalny błąd ze strony Rosjanki. Biegać też jej się nie chce, bo po co ma męczyć swoje długie nogi. Także jak widać Sharapova nie ma żadnych argumentów, aby wygrać ten mecz i będzie jej wielka porażka. A więc super pewny typ na Errani i spodziewam się tutaj 6:0 6:0 dla Włoszki, bo Sharapova nie ma tutaj żadnych szans choćby na gema.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
W pisaniu bzdur i zaczepek masz wieksze doswiadczenie ode mnie, nieprawdaz ?
Mozesz raportowac posta jak Ci sie on nie podoba albo... i tu Cie zaskocze bo moze ciezko bedzie Ci na to wpasc - podjac dyskusje z tym userem o czym wspominalem wczesniej.
Absurdem i bzdura jest to co piszesz, ze bedziemy banowac uzytkownika bo nie przypasowal Pete1989.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
W pisaniu bzdur i zaczepek masz wieksze doswiadczenie ode mnie, nieprawdaz ?
Mozesz raportowac posta jak Ci sie on nie podoba albo... i tu Cie zaskocze bo moze ciezko bedzie Ci na to wpasc - podjac dyskusje z tym userem o czym wspominalem wczesniej.
Absurdem i bzdura jest to co piszesz, ze bedziemy banowac uzytkownika bo nie przypasowal Pete1989.
Naprawdę sugerujesz,że ktokolwiek podejmie polemikę z gościem,który pisze takie bzdury?I szczerze powiedziawszy nie wyszła ci ta pseudointeligentna złośliwość,bo moim celem było ukazanie,że ktoś kto pisze analizę na pół strony niekoniecznie wnosi coś sensownego,ale lepiej było oczywiście pokazać się,że jest fajnym.Mogę taką analizę napisać dla każdego zawodnika,nawet mistrza Iranu w bierkach podwodnych,tylko pytanie po co?Żeby zapełnić miejsce?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Fakt, niepotrzebna.
Tyle,ze zwrociles uwage, ze opinia tego usera Ci sie nie podoba, a jesli tak to zawsze mozna podjac z nia dyskusje.Jesli gram na Lille, a ktos x2 to nie wnosze o bana dla uzytkownika bo nie zgadza sie z moja opinia a caly czas mam wrazenie, ze jest to proba zbanowania kogos kto ma odmienne zdania ( pomijam kwestie tego czy ktos pisze bzdury czy nie bo jak wpspominalem tego nie zmierzysz w kilogramach, a raczej jest to kwestia wzgledna ).
Przeprasam za zlosliwosc.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
W sumie sprawę tamtego gościa można uznać za zamkniętą,bo widać,że opiekunowie działu zrobili z jego twórczością porządek i adekwatnie nagrodzili.I czy ja gdzieś napisałem,że to źle żeby ktoś wchodził w dyskusję z kimś o innych poglądach?Napisałem tylko,że takich ludzi jak kolega tennispro powinno się ostrzej traktować,bo po kolejnym jego poście w dziale widać,że ewidentnie pisał &quot;dla jaj&quot;,a niewtajemniczonych mógłby wprowadzić w błąd.Tyle z moje strony.
 
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
Tyle ze w wyzej wymienionych przypadkach nie mozna tego nazwac żadną opinia, na moje oko opinia kojarzy sie z wlasnym zdaniem danej jednostki, jednakże popartej jakimis argumentami i konkretami, a nie gram i proponuje to bo mam tamie widzimisie i koniec. To nie jest wg mnei opinia a myslenie zyczeniowe nie poparte zadnymi argumentami. Cos takiego nic nie wnosi do dzialu i nie powinno sie w nich znajdowac, tak samo jak naginanie/zakłamywanie faktów tak że powstaja z nich basnie i legendy.
Chyba ze ktos stwierdznie &quot;to sa ogorki/sa ciency/sa cieniasami/są najlepsi/są mistrzami swiata&quot; uwaza za swietny konkret/argument no to wtedy mozna przyjac ze ma sie do czynienia z opinią. Co kto woli.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Ja mam takie pytanie: Co to się dzieje w dziale VIP typy? To są dosłownie jakieś jaja! Jakie to vip... Nowe tematy pojawią się z taką częstotliwością, że to jest nie na miejscu. Kiedyś w tym dziale, było kilku gośći z naprawdę dobrymi typami i kuponami, którzy według mnie właściwie prowadzili tematy, adekwatnie do miejsca. Jakieś analizy, uporządkowanie, systematyczność i skuteczność. Teraz tego brakuje... Naprawdę, to już nie jest dział VIP typy. Tylko dwóch gośći z obecnych ma tam temat który tam powinien być. Administracjo, weźcie się za ten dział aby swą rangą przyciągał. Ogólnie widzę również takie zjawisko: były moderator już nie aktywny w tej roli dostaję rangę Forum VIP i taka osoba z niczego może założyć tam temat... Nawet nie wiadomo jak ostatnio wyglądała jego gra, zysk, yield itd...
 
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
Podobno na koniec kazdego miesiaca modzi glosuja nad tematami ktore maja wejsc do vip, a ktore maja spasc. OK no to pytanie takie : skąd sie wzial w vip temat usera Horus ?? Z ksiezyca czy jak? najpierw jest mowa ze jedni wchodza inni spadaja i modzi glosuja co i jak a tu nagle no prawie srodek miesiaca i z ksiezyca bierze sie ktos w vip BO TAK. co dlaczego po co na co z jakiego powodu, skoro awans do vip jest taki a nie inny a jednak jak widac wcale taki nei jest???
temat rok inactive, tak wiec jesli chodzi o &quot;glosowanie&quot; za statystyki mialby zero szans, tak wiec co z ksiezyca ten temat?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Horus w VIPach był od dawna, jednak parę miesięcy temu chciał by zamknąć jego temat. Ostatnio poprosił o ponowne otwarcie. To takie trudne do wydedukowania :?:
 
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
Horus w VIPach był od dawna, jednak parę miesięcy temu chciał by zamknąć jego temat. Ostatnio poprosił o ponowne otwarcie. To takie trudne do wydedukowania :?:
w vip jest 40 tematow, z czego aktywnych 10-15 tak wiec, tak jest to trudne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ja już nawet tam nie zaglądam, co najwyżej do tematu Lutka, który na pewno trzyma pewien poziom i przede wszystkim ma ANALIZY i jak coś stawia to wiem czym się kieruje. Suche typy z trafialnością sięgającą 30% to normalka w tym dziale, ale dawno już utracił on swoją renomę. Administracja jednak jasno pokazuje, gdzie go ma, w żaden sposób nie ustosunkowując się do waszych w pełni słusznych zarzutów.
nie mam nic do Fabika, mimo iż ostro dyskutujemy w tematach politycznych, ale takie typy:
Grecja - Czechy over 0.5 @ 1.09
PZPN - Rosja X2 @ 1.36
to kabaret troszkę jest..
Aha akurat Horus ładnie zaczął, pisze kilka słów do typów, więc zastrzeżeń ja do niego przynajmniej nie mam, są &quot;lepsi&quot;, ale palcem wskazywać nie będę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
e mam nic do Fabika, mimo iż ostro dyskutujemy w tematach politycznych, ale takie typy: Cytat: Grecja - Czechy over 0.5 @ 1.09 PZPN - Rosja X2 @ 1.36 to kabaret troszkę jest..
Jeśli dają zysk to kabaretem nie są. A Fabikowi chyba w kwietniu i maju statsy wychodziły na plus. Horus pojawił się po przerwie, ale za darmo tam się nie znalazł...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@Tadzin
Nie każdy gra cały rok. Są ludzie, którzy skupiają się tylko na jednej dyscyplinie np. piłce nożnej, hokej, żużel. Jak wiemy ligi nie trwają 12 miesięcy. Dlatego ludzie przerywają prowadzenie tematu.
Inne powody &quot;zawieszenia&quot; tematu to sprawy osobiste jak np. wyjazd, czy po prostu brak czasu.
Takim osobom zamykamy temat z opcją powrotu. Skorzystał z tego Horus, który kilkanaście miesięcy do VIPów dostał się dzięki znakomitym typom i statystykom. Teraz wrócił do prowadzenia tematu z dobrymi wynikami.
Na pozostałe posty nie będę się rozpisywał. Już pisałem jakiś czas temu.
Macie konkretne dane i informację to możemy podyskutować. Przytaczanie jakiś statystyk z kosmosu nie ma sensu.
Większość tematów przynosi zyski. Prowadzą oni statystyki. Proszę pokazać tematy, które od kilku miesięcy są na minus.
Proszę konkretnie o tematy, które wybitnie nie nadają się do VIPów i dlaczego. Bo nie dążymy tego usera sympatią? Bo ktoś ma lepszy bilans od mojego? Tylko takie powody mi przychodzą go głowy w tym momencie. Tak samo jest z osobami, które dostają bana. Początkowo forum super, dobre typy, promocje etc. Nagle dostaje taki user bana za spam, czy wulgaryzmy i zmienia o 180% zdanie. Jakie forum jest chu...
Co miesiąc wchodzą fajne, ciekawe i przede wszystkim z dodatnim bilansem tematy do działu VIP. Staramy się o najlepszą selekcję do/z VIPów.
Szukacie analiz? W działach sportowym jest ich od groma. Nie każdy VIP ma czas pisać analizę. Dla niektórych są ważne dobre typy i dodatni bilans, inny wolą analizy. Wszystkim się nie dogodzi...
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Do góry Bottom