>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Mile widziane by było że jak ktoś dostaje czerwoną kartkę by było publicznie wiadomo za co ......
Czerwona kartka zwykle wiąże się z usunięciem postów, a zwykli użytkownicy nie mogą ich oglądać, co jest chyba naturale bo przecież po coś się je kasuje.

Jeśli chodzi o opcje z profilu, to też musiało by Cię przenieść do skasowanej wiadomości.

Macie dostęp do takich informacji zawsze, gdy post nie został usunięty.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Macie dostęp do takich informacji zawsze, gdy post nie został usunięty.
macie dostęp do wiadomości od Modów, w których jest notka administracyjna i wiadomość do Was, za co było to ostrzeżenie. Naprawdę, nie róbmy rewolucji francuskiej na forum :)
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
To i ja dorzucę swoją propozycję. Otworzenie tematu typy live z analizami. Zdarza się, że w &quot;Dyskusje...&quot; ktoś wrzuca coś bardzo ciekawego, wartego zagrania jednak ginie to pod naporem &quot;Barcelona 15!!!!!!!!!!!&quot;, &quot;Azarenka łam&quot; czy &quot;Federer ty pusiaku&quot;. W tym temacie byłyby tylko typy oraz dodatkowo 2-3 zdania krótkiej analizy, bo przy grze live nie ma się nad czym rozpisywać. W temacie zakaz komentarzy, oraz możliwość przyznawania punktów reputacji. Jak to widzicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Pomysł jest jednym słowem cienki i moim zdaniem nie ma sensu tworzenie kolejnych tematów, które by wyglądały niczym Dyskusje na tematy bukmacherskie. Jak ginie coś pod naporem w Dyskusjach to trudno. Jak ktoś ma ochotę znaleźć typy to niech sobie poszpera kilka stron wstecz i znajdzie, a tak w ogóle do analiz mamy działy więc moim zdaniem nie ma to najmniejszego sensu.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Jak ktoś podaje typy live to niech to robi poprzez dodawanie nowego posta a nie edytowanie starego bo tak można &quot;Oszukiwać&quot; i jest mało czytelne
np przykład &quot; w pad mi w oko więc podaje bez oskarżania ;;;
http://forum.bukmacherskie.com/f15/typy-wonderkido-75835-3.html#post2859893
Trudno powiedzieć co było grane a co nie
Post nr 43 /// Mam nadzieję że rozumiecie o co chodzi ..
Niedziela !

Typy Live !!! - Bet365 !
Berdych - Federer !
Berdych wygra 1 gema w 1 secie 1.44 - Stawka 100zł , Do wygrania 144zł ! ✅
Federer wygra 2 gema w 1 secie 1.40 - Stawka 100zł , Do wygrania 140zł ! ⛔
Berdych wygra 3 gema w 1 secie 1.53 - Stawka 100zł , Do wygrania 153zł ! ✅
Federer wygra 2 PUNKT w 1 secie w 4 gemie 1.40 - Stawka 100zł , Do wygrania 140zł ! ✅
Federer wygra 2 PUNKT w 1 secie 7 gemie 2.50 - Stawka 100zł , Do wygrania 250zł ! ✅ BRAWO ROGER !
Berdych wygra 1 seta ! 1.10 - Stawka 110zł - Do wygrania 121zł :wink: ✅
Federer wygra 2 punkt w 1 gemie 2 seta 1.44 Stawka 100zł - DO wygrania 144zł ! ✅
Everton zdobędzie 3 bramkę w meczu z Newcastle 2.60 Stawka 50zł Do wygrania 130zł ✅
Stoke City - Bolton 1-2 2 TYP LIVE Stawka 50zł 1.44 Do wygrania 72zł
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Wychodze z inicjatywą żeby założyc na forum temat: Dyskusje na tematy nie bukmacherskie w hyde parku, bo często w temacie na tematy bukamcherskie padaja rozne pytani badz inne posty nie zwiazane z bukamcherka, a hyde park powinien byc tez od tego ze powinnismy dyskutowac tez na tematy nie bukmacherskie, co wy na to administracja?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Hyde park do tego służy. Każdy może założyć temat np. o samochodach, o polityce, o &quot;dupie Marynie&quot;. Czasami są ciekawe i merytorycznie dyskusje o np. polityce, o pracy zagranicą, itd. Do tego zmierzamy.
Temat luźny i ogólny, o dyskusjach nie na tematy bukmacherskie to zniżenie się poziomem do onetu, a tego nie chcemy robić. Postom typu &quot;o, jaki głupi film leci na polsacie&quot; - mówimy stanowcze NIE!
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
nie to że się znowu czepiam ale słabo działacie forumowicz Kohlschreiber jawnie się przyznał do paru multikont i dalej sobie piszę w najlepsze tak tylko zagaiłem co by potem płaczu nie było ,że ktoś kogoś oszukał,wystarczy mieć czujność na takich gość zablokować im pw i sam zwątpi
choć samo to ,że wielu użytkowników podaje gg i tutaj jest kot pogrzebany ale to nie moja brocha komu kto pożycza
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
nie to że się znowu czepiam ale słabo działacie forumowicz Kohlschreiber jawnie się przyznał do paru multikont i dalej sobie piszę w najlepsze tak tylko zagaiłem co by potem płaczu nie było
Wiemy o tym (Modzi i Administracja) z resztą sam go &quot;naprowadziłem&quot; na przyznanie się... To nie ta osoba, która pożycza od innych, a zajmuje się tenisem także, więc spokojnie. Wszelkie próby pożyczek itp zgłaszajcie do Modów lub w temacie w tym dziale dotyczącym spamerów, to takie osoby będą pozbawiane PW. pozdro
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jedno pytanie do modów. Jest taki user niejaki nick. Całkiem nie dawno zmienił sobie typ po meczu po wyniku. Czy za takie coś nie powinno dostawać się bana ? Bo myślałem, że został frajer zablokowany a tymczasem pisze mi jakieś durne privy.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Za tamto przewinienie został ukarany czerwoną kartką. Później dostał kolejną czerwoną za obrażanie usera i przy okazji 2 żółtka za brak umiejętności pisania po polsku i nieumiejętność znalezienia Shifta na klawiaturze. Obecnie dostał dwutygodniową wycieczkę do Ostrawy.
 
mariuszm127 134

mariuszm127

Użytkownik
To i ja dorzucę swoją propozycję. Otworzenie tematu typy live z analizami. Zdarza się, że w &quot;Dyskusje...&quot; ktoś wrzuca coś bardzo ciekawego, wartego zagrania jednak ginie to pod naporem &quot;Barcelona 15!!!!!!!!!!!&quot;, &quot;Azarenka łam&quot; czy &quot;Federer ty pusiaku&quot;. W tym temacie byłyby tylko typy oraz dodatkowo 2-3 zdania krótkiej analizy, bo przy grze live nie ma się nad czym rozpisywać. W temacie zakaz komentarzy, oraz możliwość przyznawania punktów reputacji. Jak to widzicie?
Jestem za.
Aby nie robić bałaganu, każdy użytkownik mógłby prowadzić tylko jeden temat w tym dziale, oczywiście zakaz wszelkich komentarzy. Proponuję zrobić ankietę, Wam Drodzy Administratorzy w niczym to nie zaszkodzi, a przy okazji dowiemy się, co sądzą na ten temat inni użytkownicy.
Pozdrawiam ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie ma takiej możliwości, 2-3 zdaniowe analizy można wrzucać do działów tematycznych, także nie widzę sensu tworzenia nowego tematu czy jak Ty sugerujesz działu.
 
mariuszm127 134

mariuszm127

Użytkownik
Nie ma takiej możliwości, 2-3 zdaniowe analizy można wrzucać do działów tematycznych, także nie widzę sensu tworzenia nowego tematu czy jak Ty sugerujesz działu.
Ale z tego co kojarzę, w działach tematycznych nie można podawać typów z live...
Na forum jest wielu użytkowników, którzy dobrze zarabiają grając tylko i wyłącznie zdarzenia na żywo, a nie mogą prowadzić swoich tematów ;]
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Możecie prowadzić temat w dziale kupony. Zakłady live można w nim oddawać.
Nie widzę sensu osobnych tematów czy działów na zakłady live. Zanim napiszecie analizę i wstawicie to na forum na dane zdarzenie na pewno kurs ulegnie zmianie, o ile nie zostanie wycofany.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
1) Wciąż proponuję zdjąć Moziemu status świętej krowy i zbanować jego multikonto.
2) Proponuję żeby zamiast usuwać wulgarne posty, to najpierw je kartkować (jeśli możecie to spójrzcie na ostatnie perełki tego gościa). Raportowałem wczoraj jego prostackie teksty, dziś robił to samo, widzę że już usunięte, ale skoro drugi dzień z rzędu mu się udało to podejrzewam że jutro też mu włos z głowy nie spadnie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
2) Proponuję żeby zamiast usuwać wulgarne posty, to najpierw je kartkować (jeśli możecie to spójrzcie na ostatnie perełki tego gościa). Raportowałem wczoraj jego prostackie teksty, dziś robił to samo, widzę że już usunięte, ale skoro drugi dzień z rzędu mu się udało to podejrzewam że jutro też mu włos z głowy nie spadnie.
Za dzisiejszy post dostał czerwoną kartkę. A z tego względu że wyzwiska zawodników u tego usera to recydywa, więc do HP nie ma już dostępu.
 
Do góry Bottom