>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Nie porównujmy Polskie do Anglii trzeba po prostu znaleźć kompromis jakiś bo w tej postaci jest jak dla mnie zbyt duży bałagan podzielić to na ligi i pisać w nowym sezonie będą typy z jeszcze niższych lig także byłby to sposób jednak nie mnie o tym decydować tylko władzom forum.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
reforma działów piłkarskich miała miejsce kilka miesięcy temu więc wątpię aby teraz coś się miało zmienić. Po za tym ruichi pisałem Ci już na PW , że wskazana jest parzysta liczba podfor :razz: co do tych błędów w odróżnianiu lig. Po prostu od nowego sezonu , trzeba będzie takie posty przenosić a ich autorów informować na PW co i jak ;) Wątpię aby był wysyp setek osób w niższych ligach aby było to niewykonalne
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
reforma działów piłkarskich miała miejsce kilka miesięcy temu więc wątpię aby teraz coś się miało zmienić. Po za tym ruichi pisałem Ci już na PW , że wskazana jest parzysta liczba podfor :razz: co do tych błędów w odróżnianiu lig. Po prostu od nowego sezonu , trzeba będzie takie posty przenosić a ich autorów informować na PW co i jak ;) Wątpię aby był wysyp setek osób w niższych ligach aby było to niewykonalne
Spoko.. info od Ciebie dostalem po wrzuceniu posta tutaj. Jak mowie, nie bede sie wyklocal czy blagal o podfora. A nizsze ligi angielskie czy inne beda mialy mniejsze zainteresowanie niz polskie na polskim forum. Co jest zrozumiale. Sorry za brak polskich liter - w pracy jestem;p
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
1) Czy administracja ma w planach zbanowanie użytkownika Mozi oraz jego aktywnego multikonta?
2) Chyba był już ten temat omawiany kiedyś, ale nie mogę znaleźć, a mianowicie obowiązkowe rozliczanie typów w działach tematycznych (czy to przez moderatorów, czy piszących analizy)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
2) Chyba był już ten temat omawiany kiedyś, ale nie mogę znaleźć, a mianowicie obowiązkowe rozliczanie typów w działach tematycznych (czy to przez moderatorów, czy piszących analizy)
Regulamin forum nic nie mówi o obowiązkowym podliczaniu swoich typów w działach tematycznych. Moderatorzy także nie mają obowiązku podliczania typów w działach tematycznych, także jeśli moderator podlicza to tylko ze swojej woli, np Groven podlicza w LE typy i chwała mu za to ????
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Regulamin forum nic nie mówi o obowiązkowym podliczaniu swoich typów w działach tematycznych. Moderatorzy także nie mają obowiązku podliczania typów w działach tematycznych, także jeśli moderator podlicza to tylko ze swojej woli, np Groven podlicza w LE typy i chwała mu za to ????
Przecież nie obwiniam nikogo, rzucam tylko pomysł pod dyskusję.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Przecież nie obwiniam nikogo, rzucam tylko pomysł pod dyskusję.
To ja wiem, ja też nikogo nie atakuję, ale jeśli tak to zabrzmiało to przepraszam ;)
Oczywiście że kwestia do przemyślenia, na pewno lepiej wygląda dział w którym są podsumowane typy, ale to nie jest zależne ode mnie. Jedno jest pewne ciężko byłoby &quot;zmusić&quot; wszystkich użytkowników do podsumowywania swoich typów.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Witam,czy w dziale z kuponami nie powinien być OBOWIĄZEK zaznaczenia,że gra się za wirtualne pieniądze?Tak przynajmniej można by bardziej selektywnie podejść do niektórych użytkowników.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Witam,czy w dziale z kuponami nie powinien być OBOWIĄZEK zaznaczenia,że gra się za wirtualne pieniądze?Tak przynajmniej można by bardziej selektywnie podejść do niektórych użytkowników.
a jak Twoim zdaniem mielibyśmy weryfikować użytkowników czy grają za wirtualne pieniądze czy nie? żądać skanów/skrinów kuponów?
A co w przypadku gdy nawet user zaznaczy, że gra za wirtualne pieniądze, ale podeprze swój typ solidną analizą i ten okaże się trafny. Nie widzę tutaj jakiegokolwiek sensu takiego podziału tymbardziej w obliczu ustawy hazardowej... ????
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
a jak Twoim zdaniem mielibyśmy weryfikować użytkowników czy grają za wirtualne pieniądze czy nie? żądać skanów/skrinów kuponów?
A co w przypadku gdy nawet user zaznaczy, że gra za wirtualne pieniądze, ale podeprze swój typ solidną analizą i ten okaże się trafny. Nie widzę tutaj jakiegokolwiek sensu takiego podziału tymbardziej w obliczu ustawy hazardowej... ????
Pomysł ze screenami nie jest zły(wiem,że łatwo jest podrobić,ale przynajmniej taki oszust musi się trochę napracować).A co do analiz to jeżeli jest jakaś sensowna,to jestem jak najbardziej za,ale jeśli są stawiane dziennie kwoty po kilka tysięcy na &quot;suche&quot; typy przez dzieci,które takich pieniędzy nie widziały na oczy od komunii to chyba to się mija z celem.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Na pewno bardziej wartościowe tematy są tam gdzie gra się za prawdziwe pieniądze, a analizy można poczytać w działach, najlepiej by było jakby przed tytułem każdego tematu by jakiś oznacznik czy gra się na pieniądze czy for fun.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Pomysł ze screenami nie jest zły(wiem,że łatwo jest podrobić,ale przynajmniej taki oszust musi się trochę napracować)
nie można wprowadzić wymogu wrzucania screenów bo conajmniej połowa użytkowników nie miałaby ochoty/czasu/chęci tego robić i to jest dosyć oczywiste. Ja np. też nie jestem zwolennikiem &#39;zaglądania mi do portfela&#39;, zatem ten pomysł nie ma w mojej ocenie racji bytu. Macie swój rozum, obserwujecie tematy użytkowników/działy tematyczne i możecie oszacować czy dana osoba jest wiarygodna czy nie.
Na pewno bardziej wartościowe tematy są tam gdzie gra się za prawdziwe pieniądze, a analizy można poczytać w działach, najlepiej by było jakby przed tytułem każdego tematu by jakiś oznacznik czy gra się na pieniądze czy for fun.
Okej, ale to jest sztuka dla sztuki, bo ktoś może napisać, że gra za 500zł jakiś typ, a zagrał go za 3zł albo w ogóle był to typ wirtualny żeby ludzi podpuścić. Nie ma tutaj żadnej szansy udowodnienia czy dana osoba gra faktycznie za prawdziwe pieniądze, a powołując się na tych małolatów o których pisał pete1989 to oni byli, są i będą i mogą cisnąć kit, że grają za real money, a nie mają nawet 18tki i ich granie kończy się na taśmie w ziemniaku.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Ja np. też nie jestem zwolennikiem &#39;zaglądania mi do portfela&#39;, zatem ten pomysł nie ma w mojej ocenie racji bytu.
Skoro ktoś deklaruje,że gra za określoną stawkę,to sam nijako &quot;otwiera&quot; przed wszystkimi swój portfel. Piszesz,że każdy ma swój rozum, ale niby na jakiej podstawie ma ktoś określić wiarygodność drugiej osoby? Komuś nie wejdzie typ za 100 zł, następny też nie wejdzie za 1000, a na koniec postawi wirtualne 10000 zł i wtedy się odbije. Czy to ma świadczyć o jego wiarygodności,że wyrobił sobie dodatni wirtualny yield? Później taka osoba staję się wiarygodna i zaczynają się różne prośby o pożyczki,przez co koniec końców oszukani użytkownicy będą mieć pretensje do forum,że lansuje tego typu zachowanie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Komuś nie wejdzie typ za 100 zł, następny też nie wejdzie za 1000, a na koniec postawi wirtualne 10000 zł i wtedy się odbije. Czy to ma świadczyć o jego wiarygodności,że wyrobił sobie dodatni wirtualny yield?
Wtedy wiarygodny robi się tylko w oczach dzieci, które potrafią krzyczeć żeby dać takiego kogoś do Vipów...
Nic nie zastąpi zdrowo myślącego rozumu.
Później taka osoba staję się wiarygodna i zaczynają się różne prośby o pożyczki,przez co koniec końców oszukani użytkownicy będą mieć pretensje do forum,że lansuje tego typu zachowanie.
Pożyczki, płatne typy itp. są zakazane na forum. Jeśli ktoś jest na tyle naiwny aby wchodzić w takie &quot;interesy&quot; to od dawna mówimy, że ludzie robią to na własne ryzyko.
Czy ktoś gra wirtualnie czy za prawdziwe pieniądze - tego nie będziemy ani sprawdzili ani wymagali aby zaznaczać w temacie.
 
theluk 3,1K

theluk

Użytkownik
Komuś nie wejdzie typ za 100 zł, następny też nie wejdzie za 1000, a na koniec postawi wirtualne 10000 zł i wtedy się odbije. Czy to ma świadczyć o jego wiarygodności,że wyrobił sobie dodatni wirtualny yield?
Niestety ale na tym forum wirtualne progresje mnożą się jak grzyby po deszczu,
z resztą pewnie nie tylko na tym forum , każde dziecko chce być gwiazdą z dodatnim yeldem ;)
Idealnie by było gdyby była tylko jedna możliwość stawkowania: 1/10...3/10...10/10 .
Wtedy by było widać jak na dłoni prawdziwą wartość typera. Nie będę wrzucał wszystkich do jednego worka bo nieliczne jednostki na forum dają przykład takiej właśnie dobrej gry.
Gdyby była taka możliwość to nakazałbym takiego właśnie stawkowania, gdzie 10/10 to max. Bez żadnych stawek pieniężnych , bo czy to ważne za ile gra się zł ?
Ważny jest zysk i do tego w zupełności wystarczą jednostki ,a nie stawka 50zl czy 500zl ;)
Ale oczywiście byłoby to trudne do wyegzekwowania więc na pewno nic się nie zmieni w tym temacie i trzeba mieć własny rozum i takich &quot;wirtualnych progresantów&quot; porostu olewać ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Macie swój rozum, obserwujecie tematy użytkowników/działy tematyczne i możecie oszacować czy dana osoba jest wiarygodna czy nie.
Taaaa...Ktoś nowy albo z przypadku wejdzie w temat np usera prof, ktory dziennie &quot;stawia&quot; po kilka tys zł zobaczy 700 reputy i pięknie może się nadziać i akurat nie trafić, choć reputa i stawka pokazują, że wydaje sie to pewny bet.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Mnie zastanawia co niektórzy robią w dziale VIP ...
Będąc nowym bym poczuł się trochę rozczarowany nazwą działu VIP po przejrzeniu kilku tematów tam znajdujących się ...
 
Do góry Bottom