>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Myślę parę tematów z KZS nadaję się do vip (jedna nie będę mówił głośno o kim mowa) można przejrzeć nie wiem skąd te stwierdzenia nie mam w czym wybierać. Druga sprawa że mnóstwo tematów w ogóle nie jest tam ruszanych stoją od roku czy paru miesięcy i po co?A może wróci. Nie gra w ogóle to powinna być wysiadka. To co jeszcze zauważyłem że więcej osób przegląda KZS niż VIP (od jakiegoś czasu) a zawsze było zdaję się odwrotnie.
Nie chcesz o tym głośno mówić to po co w ogóle ten post.
Masz na oku temat który jest dobry wysyłasz pod koniec miesiąca obojętnie któremu moderatorowi link do tematu i wtedy dany temat jest brany pod uwagę jako kandydat do działu VIP.
Druga sprawa zamknięte tematy tworzą archiwum najlepszych typerów forum także pewnie pozostaną w dziale. Inna kwestia jeśli temat jest otwarty a user raz podaje typy a raz nie - też mnie to nurtuje także Ci nie odpowiem.
To że więcej osób odwiedza KzS niż VIP-ów, wystarczy spojrzeć ile tematów jest w jednym i drugim dziale. W KzS jest 6 tyś tematów w VIP 34. Patrząc na statystyki to najchętniej przeglądanym działem są Typy Dnia. To tylko statystyki, jednak po napisanym poście w dziale VIP liczba odwiedzin wzrasta, ale dokładne statystyki mają chyba Admini. Także jeśli Cię to ciekawi to kieruj do nich PW.
Na drugą część posta odpowiedział Ci Dingsaller.
 
windover 28,1K

windover

Użytkownik
Nie chcesz o tym głośno mówić to po co w ogóle ten post.
Po to jeśli jesteś tak ciekaw sam sobie przejrzyj KZS. Mod jest o tego by sobie sam to przejrzał ja nikogo nie zamierzam proponować bo to na pewno wywoła dyskusje &#39;&#39;a czemu nie ja? - skoro poda ktoś kogoś&#39;&#39;
Druga sprawa zamknięte tematy tworzą archiwum najlepszych typerów forum
To chyba nie temat VIP typy i Archiwum najlepszych typerów przynajmniej nic takiego nie widnieje w nazwie.
O jakich pierwiastkach mowa?
przykładowo COL / NOS @ kurs itp.
To co jeszcze zauważyłem że więcej osób przegląda KZS niż VIP (od jakiegoś czasu) a zawsze było zdaję się odwrotnie.
To że więcej osób odwiedza KzS niż VIP-ów, wystarczy spojrzeć ile tematów jest w jednym i drugim dziale. W KzS jest 6 tyś tematów w VIP 34.
A ja dobrze pamiętam ,że ilość tematów była zawsze podobna i mimo tego więcej odwiedzających było VIP typy niż w KZS nawet przy 6-tyś tematów. Tyle
jak się nie znasz na czymś to nie graj. jeśli chcesz zagrać to albo poszukaj albo zapytaj..od tego masz priv
Gram tylko to na czym się znam. Piszę ogólnikowo. Czytaj wyżej o co chodziło.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Możeby zrobic temat ranking bukmacherów naziemnych na wzor tematu o internetowych ankieta i krotka wypowiedz dlaczego za, moze za wiele naziemnych na razie nie ma ale mysle ze pozwolilo by to przyblizyc bardziej informacje o ziemniakach i dlaczego wybieramy tego akurat bukmachera? Co o tym myślicie?
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Witam wszystkich!
Przyszedł mi do głowy taki fajny pomysł odnośnie porównywania skuteczności wszystkich aktywnych Typerów na forum. Nie wiem czy wcześniej taki pomysł był przedstawiany, ale w głowie siedzi mi to od jakiegoś czasu. Chodzi o
Ranking Typerów
O co mi dokładnie chodzi? Jeśli technicznie byłoby w ogóle to tutaj wykonalne, sporządzany byłby Ranking wszystkich Typerów na forum w jednym miejscu (wzorowany do rankingów piłkarskich, np. Ranking FIFA). Największym wyznacznikiem pozycji czy miejsca w rankingu byłyby w takiej kolejności (oczywiście to subiektywna opinia): Zysk, Yield, Ilośc typów, ich Skuteczność. Aktualizowany byłby co weekend (albo co miesiąc), i zmiana pozycji w rankingu spowodowałaby przesunięcie się w górę, bądź w dół o X pozycji (co też byłoby zaznaczone, czy kolorem zielonym czy czerwonym, np: +4 lub -1).
Wyglądałoby to w taki sposób (Przykład):
Miejsce :: Typer :: Zysk :: Yield :: Ilośc typów :: Skuteczność :: Zmiana pozycji
1. Edek Zgredek z Krainy Kredek :: +1540j :: +12,25% :: 455 :: 63% :: +3
2. RobertByku :: +355j :: +4,57% :: 70 :: 71% :: -5
Zysk byłby liczony w jednostkach, lub innych przyjętych kryteriach (złotówki czy cokolwiek innego), zaś przy nazwie Typera powinien byc odnośnik do tematu z typami, który prowadzi! Ważne by temat był prowadzony rzetelnie, zgodnie z prawdą, co rusz aktualizowany, bez zbędnych pauz, bo tylko wtedy ma to sens.
To jest wstępna wizja, która może uatrakcyjnić typowanie na forum. Do tego gdyby było to technicznie wykonalne, umieścić w jednym miejscu, co dałoby wielkie pole do popisu jeśli chodzi o pokazanie rzeczywistych wyników WSZYSTKICH aktywnych Typerów. Wtedy można się nawzajem porównywać i sprawdzić, kto rzeczywiście jest najlepszym Typerem na forum. Warunkami koniecznymi by to miało jakikolwiek sens jest to by Typy, zyski, wygrane, przegrane kupony BYŁY ZGODNE Z RZECZYWISTOŚCIĄ, inaczej taka zabawa jest bezcelowa.
Czekam na Wasze zdanie na ten temat, chętnie podyskutuję :grin:
Pozdrawiam!
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
uważam że nie ma to sensu (w przeszlosci byly wspominane takie pomysly, wszytskie skonczyly tak samo) z jednego waznego powodu: wiele jak nie wiekszosc tematow z vipow nie ma miesiecznych statystyk, pomimo ze byl nakaz podawania yieldu, to i tak nie jest to przestrzegane.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
RobertByku nie jest to wykonalne. Po pierwsze wątpię by ktoś się tym zajmował. Po drugie nie każdy gra jednakową wartością jednostki (tzn dla jednego 1j to 100 zł dla innego 10 zł). Nie każdy też podaje typy w jednostkach są także w złotówkach czy ojro. Po trzecie jeśli wyznacznikiem byłby zysk to jest poroniony pomysł, wyznacznikiem jest yield. Mentalność ludzi jest taka, że wolą widzieć zysk 5000 zł przy yieldzie 5% niż 500 zł przy yieldzie 20%.
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Po drugie nie każdy gra jednakową wartością jednostki (tzn dla jednego 1j to 100 zł dla innego 10 zł). Nie każdy też podaje typy w jednostkach są także w złotówkach czy ojro.
Dlatego pisałem powyżej, że przyjęłoby się jakieś wartości do statystyk rankingu - jakieś sztywne zasady, np. stawkowanie 1-10j i koniec.
Po trzecie jeśli wyznacznikiem byłby zysk to jest poroniony pomysł, wyznacznikiem jest yield. Mentalność ludzi jest taka, że wolą widzieć zysk 5000 zł przy yieldzie 5% niż 500 zł przy yieldzie 20%.
To można uwzględnić sam Yield, ilość typów i skuteczność, opierając się na jednostkowaniu, który opisałem powyżej.
Po pierwsze wątpię by ktoś się tym zajmował.
Właśnie dlatego m.in. pisałem czy w ogóle jest to wykonalne ???? A szkoda, bo to byłby miły dodatek i uatrakcyjniłoby działanie na forum.
uważam że nie ma to sensu (w przeszlosci byly wspominane takie pomysly, wszytskie skonczyly tak samo) z jednego waznego powodu: wiele jak nie wiekszosc tematow z vipow nie ma miesiecznych statystyk, pomimo ze byl nakaz podawania yieldu, to i tak nie jest to przestrzegane.
Skoro nie są dalej przestrzegane to co te tematy robią w dziale VIPów? Jeśli obejmuje ich jakiś regulamin prowadzenia tematu, to powinni go przestrzegać. Nie robią tego - nie będą dalej w VIPach. Jeśli rzeczywiście tak to wygląda jak opisujesz, to w sumie nie ma sensu taka zabawa w rankingowanie Typerów. No chyba, że rzeczywiście by zaczęli wszyscy prowadzić statystyki regularnie.
Dzięki za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam! ????
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Skoro nie są dalej przestrzegane to co te tematy robią w dziale VIPów? Jeśli obejmuje ich jakiś regulamin prowadzenia tematu, to powinni go przestrzegać. Nie robią tego - nie będą dalej w VIPach. Jeśli rzeczywiście tak to wygląda jak opisujesz, to w sumie nie ma sensu taka zabawa w rankingowanie Typerów. No chyba, że rzeczywiście by zaczęli wszyscy prowadzić statystyki regularnie.
nie potrafie odpowiedeziec na to pytanie. taki stan rzeczy w vip jest bo jest, albo dlatego ze ten dzial teraz mozna by nazwac &quot;dzial modow&quot; a nie &quot;dzial vipow&quot;, tudziez &quot;mods typy&quot;.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Fajny pomysł, który podniósłby poziom forum i umożliwił jakąś merytoryczną wymianę zdań pomiędzy ludźmi, którzy generują stał zysk (czyli jakieś 0,5-1% grających). Jeśli komuś zależy na &quot;wartości&quot; tego forum to powinien to przemyśleć.
 
firer 886

firer

Użytkownik
Zdecydowanie ktoś powinien ogarnąć dział Vip. To co najbardziej mnie smieszy w tym dziele to to ze polowa typerów nie prowadzi statystyk. Prowadzenie statystyk to powinien byc obowiązek Vipa. Do tego takich &quot;prawdziwych&quot; vipow od ktorych warto pobierac typy tez jest niewielu , aczkolwiek ci nieliczni podaja bardzo pomocne typy
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Jak dla Funta to odkąd odszedł stamtąd Filip i pogoniono Salate to już jest ewidentnie Mod Typy..Ten dział miał być w założeniu dla nas użytkowników a nie dla moderatorow..Jeśli tak to dlaczego moderatorzy decydują jak ma wyglądać i kto tam ma być..Czemu to nie my?..Logicznym było by sporządzenie ankiety gdzie przez cały miesiąc każdy mógłby głosować na swoich ulubieńców..Przecież to my gramy te typy..Co nam da kolejny Mod ?..
Ale to tylko moje zdanie...A jak to ładnie ujął Pan Administrator.. Funt się raczej do normalnych nie zalicza ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jak dla Funta to odkąd odszedł stamtąd Filip i pogoniono Salate to już jest ewidentnie Mod Typy..Ten dział miał być w założeniu dla nas użytkowników a nie dla moderatorow..Jeśli tak to dlaczego moderatorzy decydują jak ma wyglądać i kto tam ma być..Czemu to nie my?..Logicznym było by sporządzenie ankiety gdzie przez cały miesiąc każdy mógłby głosować na swoich ulubieńców..Przecież to my gramy te typy..Co nam da kolejny Mod ?..

Ale to tylko moje zdanie...A jak to ładnie ujął Pan Administrator.. Funt się raczej do normalnych nie zalicza ;)
@Funt jakie Mod Typy :?: W VIPach aktywniejsze grono reprezentują userzy. A poza tym to nie moja wina, że do ankiet zgłasza się garstka userów. Od ponad roku przeprowadzane są ankiety i zgłoszeń otrzymałem bardzo mało. Większość sami modzi wyszukali w KzS czy K i wrzuciliśmy do ankiet. Jak ktoś chce dołączyć do VIPów to niech się nie boi tylko pośle PW do mnie przed końcem miesiąca i na pewno weźmie udział w ankiecie.

Pozdrawiam.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
@Funt jakie Mod Typy :?: W VIPach aktywniejsze grono reprezentują userzy. A poza tym to nie moja wina, że do ankiet zgłasza się garstka userów. Od ponad roku przeprowadzane są ankiety i zgłoszeń otrzymałem bardzo mało. Większość sami modzi wyszukali w KzS czy K i wrzuciliśmy do ankiet. Jak ktoś chce dołączyć do VIPów to niech się nie boi tylko pośle PW do mnie przed końcem miesiąca i na pewno weźmie udział w ankiecie.
Pozdrawiam.
po co dołącząć do &quot;vipow&quot; skoro te tematy niczym nie roznia sie od kzs czy kuponow? (nie mowie o wszytskich rzecz jasna co by ktos sie poczul urazony, jednakze takze w kzs sa tematy lepsze i gorsze i tak samo jest w vipach)
pierwszy lepszy temat, wchodze prowadzony przez addicted, statystyka typu &quot;ile jestem na plus/minus od kiedy obstawiam pod kazdym postem&quot; i co teraz jest &quot;ładne&quot; +1000, pod postem, mamy kwiecien, no wiec patrzymy wstecz, 1 marzec +1500, 29 styczen &quot;+1130&quot;, 28 listopad &quot;+1375&quot;, tak wiec nie mamy tu do czynienia nawet z zerowym yiedlem a nawet ujemnym. No i to są właśnie &quot;VIP Typy&quot;.
Zeby nie bylo, do usera addicted nic nie mam, po prostu on w dziale Vipow byl aktualnie na najwyzszej pozycji bo napisal cos w swoim temacie.
 
Do góry Bottom