>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jeśli nie ma ciekawych tematów to nikt nie awansuje - zdarzały się takie przypadki. To samo z resztą tyczy się spadków. Na siłę nikogo w tej chwili nie pakujemy. Może awansować 1-2 osoby, a zarazem nikt. A ja wcześniej odniosłem się do postu Funta, w którym chodziło o coś zupełnie innego.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Jeśli nie ma ciekawych tematów to nikt nie awansuje - zdarzały się takie przypadki. To samo z resztą tyczy się spadków. Na siłę nikogo w tej chwili nie pakujemy. Może awansować 1-2 osoby, a zarazem nikt. A ja wcześniej odniosłem się do postu Funta, w którym chodziło o coś zupełnie innego.
Co to znaczy ciekawy temat??
To jest forum bukmacherskie, a w bukmacherce nie chodzi o efektowne wygrywanie/wtapianie pieniedzy a o yield (efektowne czyli piekna analiza na nie wiadomo ile wersow, ktora tak naprawde nie ma znaczenia).
Jesli yield jest znany, znana jest wartość typera, a nie czy prowadzi &quot;ciekawy&quot; temat czy tez &quot;nudny&quot;. Co to w ogole ma do rzeczy?
Co do spadków to prosiłbym o jakieś konkrety, bo takie lakoniczne wypowiedzi do niczego nie doprowadzą (chyba ze ten post ktory napisales nie jest odpowiedzią na moj post to sobie poczekam moze ktos odpowie).
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ciekawe tematy - przynoszące zysk.
Z VIPów wypada się tak samo jak awansuje - ankietą. Brane są pod uwagę słabe topici i degraduje się 0-2 osoby.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
To z jakiej przyczyny znajdują się tematy zysku nie przynoszące? I nie jest to jeden miesiąc czy dwa bo jak powyżej napisałem wyszło że 4 miesiące (nie sprawdzałem jeszcze starszych wpisów).
I po drugie, jestem w 100% pewny że bodajże w lutym wszedł zapis o tym iż każdy Vip musi na koniec miesiąca podać swoj yield. Miało to zacząć obowiązywać od marca. Mamy kwiecień, osoby ktore tego nie przestrzegały dalej nie przestrzegają tego + nie potrafię znaleźć tego zapisu o konieczności pdoawania yiedlu (chyba ze został zwyczajnie usuniety co zapewne mialo miejsce.)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
I po drugie, jestem w 100% pewny że bodajże w lutym wszedł zapis o tym iż każdy Vip musi na koniec miesiąca podać swoj yield. Miało to zacząć obowiązywać od marca. Mamy kwiecień, osoby ktore tego nie przestrzegały dalej nie przestrzegają tego + nie potrafię znaleźć tego zapisu o konieczności pdoawania yiedlu (chyba ze został zwyczajnie usuniety co zapewne mialo miejsce.)
Kiedyś , z rok temu był taki wymóg dość mocno przestrzegany , że aby utrzymać się w dziale VIP trzeba było prowadzić regularne statystyki i dodatkowo mieć yield min 5%. Jaki był efekt ? Po pewnym czasie w dziale zostało 2-3 aktywne tematy. Reszta wymarła.
W dziale VIP owszem , zysk jest jak najbardziej wskazany ale chodzi też o to , że znajdziesz tam &quot;nieprzypadkowe&quot; typy. Tzn , ktoś jak coś stawia to na ogół wie co stawia , a nie leci na farta. Nie trzeba grać z VIPEM cały miesiąc , od czasu do czasu można sobie typ zapożyczyć.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Kiedyś , z rok temu był taki wymóg dość mocno przestrzegany , że aby utrzymać się w dziale VIP trzeba było prowadzić regularne statystyki i dodatkowo mieć yield min 5%. Jaki był efekt ? Po pewnym czasie w dziale zostało 2-3 aktywne tematy. Reszta wymarła.
Tak wiem o tym jestem już troche czasu na forum i pameitam tamte czasy, ale nie takie bylo moje pytanie i w dalszym ciagu czekam na odpowiedz. Tak nawiasem mowiac ile razy toczona jest &quot;bitwa o dzial vip&quot; w kolko sa przytaczane te same argumenty. Tak więc czekam na odpowiedz na moje pytanie i proszę aby poraz kolejny nie była to wymijająca odpowiedź jak wszytskie dotychczasowe.
W dziale VIP owszem , zysk jest jak najbardziej wskazany ale chodzi też o to , że znajdziesz tam &quot;nieprzypadkowe&quot; typy. Tzn , ktoś jak coś stawia to na ogół wie co stawia , a nie leci na farta. Nie trzeba grać z VIPEM cały miesiąc , od czasu do czasu można sobie typ zapożyczyć.
Nie ma czegoś takiego jak &quot;nieprzypadkowy typ&quot;. Mnie osobiscie nie intereusje to czy ktos jest znawcą czy specjalistą danej dziedziny bo nie świadczy to o tym że równie dobrze bedzie szlo mu w gamblingu. Jak dla mnie moze to byc nawet jasnowidz ktory ma farta i trafia typy z dobra regularnoscią. Tu nie chodzi o jakąkolwiek wiedzę czy typ perełke, lokate, swietny typ czy peffke. Tu jedynym wyznacznikiem jest to czy typ jest trafiony czy nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
firer 886

firer

Użytkownik
Kiedyś , z rok temu był taki wymóg dość mocno przestrzegany , że aby utrzymać się w dziale VIP trzeba było prowadzić regularne statystyki i dodatkowo mieć yield min 5%. Jaki był efekt ? Po pewnym czasie w dziale zostało 2-3 aktywne tematy. Reszta wymarła.
No i wlasnie lepiej by bylo gdyby w Vipie bylo tylko pare tematow ale tylko takich ktore regularnie przynoszą zysk niz ma byc 20 z czego polwa ledwo wychodzi na zero
 
windover 28,1K

windover

Użytkownik
pierwszy lepszy temat, wchodze prowadzony przez addicted, statystyka typu &quot;ile jestem na plus/minus od kiedy obstawiam pod kazdym postem&quot; i co teraz jest &quot;ładne&quot; +1000, pod postem, mamy kwiecien, no wiec patrzymy wstecz, 1 marzec +1500, 29 styczen &quot;+1130&quot;, 28 listopad &quot;+1375&quot;, tak wiec nie mamy tu do czynienia nawet z zerowym yiedlem a nawet ujemnym. No i to są właśnie &quot;VIP Typy&quot;.
Jak dla Funta to odkąd odszedł stamtąd Filip i pogoniono Salate to już jest ewidentnie Mod Typy..Ten dział miał być w założeniu dla nas użytkowników a nie dla moderatorow..Jeśli tak to dlaczego moderatorzy decydują jak ma wyglądać i kto tam ma być..Czemu to nie my?..Logicznym było by sporządzenie ankiety gdzie przez cały miesiąc każdy mógłby głosować na swoich ulubieńców..Przecież to my gramy te typy..Co nam da kolejny Mod ?..
Ale to tylko moje zdanie...A jak to ładnie ujął Pan Administrator.. Funt się raczej do normalnych nie zalicza ;)
Może chodzi tutaj ile jest modów na forum a ilu użytkowników więc liczba 14 modów na 35-tematów to jednak prawie połowa.
Funt na pewno miał tu też na myśli siebie czemu go tam nie ma choć kiedyś go sam proponowałem a odpowiedzi nawet nie dostałem ,kiedyś też proponowałem swój temat i też odpowiedzi nie dostałem.;)
Myślę ciekawym pomysłem była by ogólnodostępna ankieta który temat miał by trafić do VIP typów a chętni na pewno by się znaleźli i to nie koniecznie na PW do jakiegoś moda.
Przyznam szczerze ,że jeśli chodzi o ciekawy temat to ten który ma coś więcej niż suchy typ i tutaj Lutek góruje jak kiedyś Henio. Jaki zysk generuje osoba która podlicza ogólny zysk tematu np 1500zł a co miesiąc i miesiąc w miesiąc ma wciąż zysk lekko dodatni lub ujemny -czyli plus minus te 1500zl.
Może się mylę ale modzi odpowiadając myślą że są tutaj atakowani a przecież tylko dyskutujemy a nie na każdą wypowiedź łatwo wam się odpowiada a wasze decyzje są kwestionowane to chyba oczywiste że każdy ma jakieś ALE
Z ciekawości zajrzałem do działu VIP. Otwartych tematów mamy 18, połowa z nich należy do moderatorów, połowa do userów. Z tematów moderatorów mocno aktywne są 4 tematy. Więc nie wiem skąd jakieś pomówienia że jest to dział Mod Typy. No chyba że mi się otwiera jakaś inna strona. Zresztą każdy może zaproponować temat który może awansować do tego działu, jeśli jest dobry to na pewno awansuje..
Mod jednak mógłby się jakoś pofatygować. A dwa to ,że nie chodzi o tematy aktywne tylko o tematy które tam są. Nie dzielcie tego na aktywne lub nie..
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Może chodzi tutaj ile jest modów na forum a ilu użytkowników więc liczba 14 modów na 35-tematów to jednak prawie połowa.
Z ciekawości zajrzałem do działu VIP. Otwartych tematów mamy 18, połowa z nich należy do moderatorów, połowa do userów. Z tematów moderatorów mocno aktywne są 4 tematy. Więc nie wiem skąd jakieś pomówienia że jest to dział Mod Typy. No chyba że mi się otwiera jakaś inna strona. Zresztą każdy może zaproponować temat który może awansować do tego działu, jeśli jest dobry to na pewno awansuje.
Funt na pewno miał tu też na myśli siebie czemu go tam nie ma choć kiedyś go sam proponowałem a odpowiedzi nawet nie dostałem ,kiedyś też proponowałem swój temat i też odpowiedzi nie dostałem.
Jeśli zgłaszasz jakiś temat modowi to bierze on udział w ankiecie, a że się nie dostaje do VIP to widocznie były lepsze. Mod nie musi Ci odpisywać.
Myślę ciekawym pomysłem była by ogólnodostępna ankieta który temat miał by trafić do VIP typów a chętni na pewno by się znaleźli i to nie koniecznie na PW do jakiegoś moda. Przyznam szczerze ,że jeśli chodzi o ciekawy temat to ten który ma coś więcej niż suchy typ i tutaj Lutek góruje jak kiedyś Henio. Jaki zysk generuje osoba która podlicza ogólny zysk tematu np 1500zł a co miesiąc i miesiąc w miesiąc ma wciąż zysk lekko dodatni lub ujemny -czyli plus minus te 1500zl. Może się mylę ale modzi odpowiadając myślą że są tutaj atakowani a przecież tylko dyskutujemy a nie na każdą wypowiedź łatwo wam się odpowiada a wasze decyzje są kwestionowane to chyba oczywiste że każdy ma jakieś ALE
Przeważnie 3 wcielenia jakiejś osoby są najlepsze na forum. Historia lubi się powtarzać.
Nie każdy musi grać w złotówkach i mieć dobry dla oka zysk w wysokości 1500 zł ktoś może mieć zysk 4 jednostki a i tak mieć więcej kasy niż te 1500 zł.
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
zagladnij do dzialow np NBA czy NHL tam prowadzone sa symboliczne rankingi typerow
Owszem, są tam symboliczne rankingi, mi bardziej chodziło po głowie coś naprawdę wielkiego, unikalnego. Zbiór wszystkich, bez względu na to w jakim sporcie się specjalizują i ich porównanie. Najprostsze rozwiązania są zawsze najlepsze. Wtedy można wywnioskować, kto naprawdę jest najlepszy, bo szczerze przyznając dział VIP Typy nie odzwierciedla tego wcale. Przykładem może być jakikolwiek user, który ma średni Yield większy od dłuższego czasu, niż połowa tematów w dziale VIP Typy. Dział VIP Typy z nazwy sugeruje, że znajdują tam się najlepsi a tak nie jest. Ranking rozwiązałby tę sprawę, dałby jasny pogląd na to &quot;who is the best&quot;.

po co dołącząć do &quot;vipow&quot; skoro te tematy niczym nie roznia sie od kzs czy kuponow? (nie mowie o wszytskich rzecz jasna co by ktos sie poczul urazony, jednakze takze w kzs sa tematy lepsze i gorsze i tak samo jest w vipach)
I po to podałem pomysł z Rankingiem, łatwo by rozwiązał ten problem. Nikt nie musiałby zapisywać się do VIP Typów, każdy byłby w nim uwzględniony i byłby miarodajnym źródłem informacji o najlepszych na forum.

Można nawet pokusić się o rozbudowanie pomysłu Rankingu - to Ranking by decydował o miejscu w VIP Typach, wtedy nazwa byłaby godna. Na sam koniec miesiąca wg rankingu pierwszych 10 najlepszych userów byłoby w VIP Typach. 10 tematów = mniej syfu w dziale, więcej porządku i PEWNOŚĆ, że znajdują się tam najlepsi na dany moment/miesiąc. Jak ktoś będzie dobry, to się utrzyma w &quot;dziesiątce&quot; = będzie dalej w dziale VIP, jak ktoś będzie w miejscach poniżej &quot;dziesiątki&quot; automatycznie spada z działu. Proste, jasne i bardzo uczciwe. Po co się bawić w ankiety, głosowania, pisanie do Modów? Ranking rozwiązałby ten problem. Prostota!
 
chuck-norris 0

chuck-norris

Użytkownik
Modzi (niektórzy) to są tylko tutaj od banowania, np. za to że się nie lubi ich klubu, którym kibicują! Tadzin świetne sugestie, popieram Cię w 100 %.
Ja proponuję zrobić ankietę, kto nadaję się do działu VIP z tych co obecnie tam się znajdują. Dodatkowo powinno być miejsce na uzasadnienie swojej decyzji w przypadku, gdy ktoś będzie za usunięciem &quot;vipa&quot;
VIP = STATYSTYKI MIESIĘCZNE = YIELD dodatni (niekoniecznie co miesiąc)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Modzi (niektórzy) to są tylko tutaj od banowania, np. za to że się nie lubi ich klubu, którym kibicują!
Napisał to ten, który miał sporo kartek i w konsekwencji wyłapał bana. Teraz piszesz z multikonta...
Że zacytuje Twoją ostatnią wypowiedź na poprzednim koncie.
hahahaha karny dla farsy ??? HAHAHAHAHHA ŻAL.PL
Obraza klubów, zawodników, użytkowników jest zgodnie z regulaminem karana.
Na tamtym koncie masz blokadę na HP. To konto żebyś mógł przeczytać spokojnie dostałeś blokadę na pisanie. Poczekaj aż skończy się ban na tamtym koncie.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
rozwiazac napewno by rozwiazal
czy prostota to nie wiem, znajdz sumienna osobe, ktora kazdy weekend zechce poswiecic na przegladanie, przeliczanie typow..
Takiej osoby nie należy szukać, ponieważ na rozwoju forum powinno zależeć administratorowi/właścicielowi. Pytanie czy właścicielowi forum zależy na rozwoju tej strony. Jeśli nie liczy tylko na kasę z programów partnerskich to mógłby się umówić z którymś z moderatorów, który na jakiś warunkach by tym kierował. Jeśli właściciel ma gdzieś jakość to dlaczego ma na tym zależeć użytkownikom.

Jeśli zgłaszasz jakiś temat modowi to bierze on udział w ankiecie, a że się nie dostaje do VIP to widocznie były lepsze. Mod nie musi Ci odpisywać.
Myślałem, że jakieś szczątkowe zasady kultury osobistej są wymagane od osoby na twoim stanowisku. Jedną z takich zasad jest odpowiadanie komuś kto zadaje ci pytanie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Moderatorzy na forum nie są, żeby za Was rozliczać kupony, prowadzić statystyki i waszą księgowość. Mają szereg innych zajęć i obowiązków na forum.
Taki ranking jest niewykonalny ze względu na to, że mało kto prowadzić regularnie i rzetelne statystyki m.in z yield.
Dużo pada ogólników, ale zero konkretów. Podajcie linki do tematów, które Waszym zdaniem są znakomite, mają dodatki yield (od dłuższego czasu) i nadają się do VIPów...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Już kiedyś oto prosiłem jednak ze względu na małą ilość chętnych został ten wniosek oddalony może od nowego sezonu doczekamy się przebudowy działu UK....
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
No tak. Tylko, że teraz wpisy pojawiają się często i regularnie na wszystkich szczeblach (i to nie tylko my dwaj piszemy), więc myślę, że uzasadnienie teraz jest większe...
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
47 postów na 43 kolejki L1 i 43 kolejki L2 to często :?:

Nie żartuj, toć to pół posta na kolejkę danej ligi.


III i IV liga polska mają odpowiednio 83 i 89 postów na 2 razy mniej kolejek. Odwiedzinami też biją niskie angielskie na głowę. Więc może dla każdej z tych lig róbmy osobne podforum co :?:

Nie wspominam już o PLKK :razz:
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
47 postów na 43 kolejki L1 i 43 kolejki L2 to często :?:
Nie żartuj, toć to pół posta na kolejkę danej ligi.

III i IV liga polska mają odpowiednio 83 i 89 postów na 2 razy mniej kolejek. Odwiedzinami też biją niskie angielskie na głowę. Więc może dla każdej z tych lig róbmy osobne podforum co :?:
Nie wspominam już o PLKK :razz:
Nie wiem, nie zagłębiam się w staty odwiedzin. Po prostu jeśli czymś się zajmuję to chcę by było jak najlepiej, ale nie będę darł kotów o forum przecież. Nie wiem tylko czy akurat sarkazm jest potrzebny :p kiedy zadałem proste pytanie.
 
Do góry Bottom