>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

takos85 145

takos85

Użytkownik
Dział &quot;vip&quot; schodzi na psy!! są tam typerzy którzy już dwa miesiące nie osiągają plusa!! Każdy vip przecież powinien prowadzić podliczenie miesięczne, bo na jakiej podstawie ocenić jego dobrą skuteczność ?? Na podstawie domysłów, a może statystyk za rok 2011 ??
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Dział vip jest w dość marnej &#39;kondycji&#39; od dłuższego czasu. Właściwie można by zmienić nazwę na &quot;mod typy&quot;, bo i zdecydowana większość tematów to tematy moderatorów, a nie tematy generujące porządne zyski ????
Zazwyczaj osoby nie prowadzące statystyk, zwyczajnie nie robią ich dlatego, że nie przyniesie im to zbytniej chluby.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Właściwie można by zmienić nazwę na &quot;mod typy&quot;, bo i zdecydowana większość tematów to tematy moderatorów, a nie tematy generujące porządne zyski
Pokaż osoby w &quot;kuponach&quot; prowadzące regularnie temat i mające dodatni yield chociażby na moim poziomie, to gwarantuję Ci, że po 2 dodatnich miesiącach dany temat będzie w VIPach...
Wyklucz osoby grające po np.100-200 pln, a gdy są na minusie to niby nagle zagrają za 5000 pln na live(a nóż się uda odrobić straty), bo to jest kpina i chęć zaistnienia na forum...
W kuponach jest jeden wielki śmietnik, ktoś zejdzie na minus, to zakłada nową odsłonę tematu lub zaprzestaje prowadzenia tematu, więc się nie dziwmy, że i VIPy obniżyły temat, bo po prostu nie ma większego wyboru..
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
W kuponach jest jeden wielki śmietnik,
No to chyba Moderacja jest od tego by to poprawić. Wiele osób zgłaszało różne nieprawidłowości ale niewiele się z tym dzieje (a nie daj Boże komuś zwrócić uwagę że np. nie prowadzi statystyk w dziale gdzie jest to wymagane to wielkie oburzenie). Raportowanie takich tematów też niewiele daje (kiedyś to często robiłem więc wiem).
A co do VIPow to przecież padła jasna deklaracja Adminów że wolą więcej słabych tematów niż mniej dobrze wyselekcjonowanych - taka polityka forum. Nie ma co do tego wracać bo to nic nie zmieni.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Przecież to nie ich wina, ze regularnie na tym nikt nie zarabia...a w vipach ktos musi byc wiec co to za roznica
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Pokaż osoby w &quot;kuponach&quot; prowadzące regularnie temat i mające dodatni yield chociażby na moim poziomie, to gwarantuję Ci, że po 2 dodatnich miesiącach dany temat będzie w VIPach...
Wyklucz osoby grające po np.100-200 pln, a gdy są na minusie to niby nagle zagrają za 5000 pln na live(a nóż się uda odrobić straty), bo to jest kpina i chęć zaistnienia na forum...
W kuponach jest jeden wielki śmietnik, ktoś zejdzie na minus, to zakłada nową odsłonę tematu lub zaprzestaje prowadzenia tematu, więc się nie dziwmy, że i VIPy obniżyły temat, bo po prostu nie ma większego wyboru..
Hmm, chyba nie napisałem, że w dziale kupony są ciekawe tematy, które powinny zająć miejsce moderatorów w dziale vip. Po prostu uważam, że jeśli już moderatorzy tworzą sobie tematy w dziale vip to mogliby przynajmniej pokazywać jak się utrzymuje porządek we własnym temacie, prowadząc regularne statystyki.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
w dziale vip to mogliby przynajmniej pokazywać jak się utrzymuje porządek we własnym temacie, prowadząc regularne statystyki.
Była już mowa o tym, że bycie w dziale vip nie oznacza przymusu robienia statystyk.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Wyklucz osoby grające po np.100-200 pln, a gdy są na minusie to niby nagle zagrają za 5000 pln na live(a nóż się uda odrobić straty), bo to jest kpina i chęć zaistnienia na forum...
Popieram zdecydowanie, nie sztuką jest wpisać na forum, że stawiasz na 500 czy tam więcej. Yield jest co prawda jakimś pomocnym miernikiem odnośnie typera, ale nie do końca odzwierciedlą skuteczność kogoś do typowania. Niektórzy szczycą się takim miernikiem jak &quot;ZYSK&quot; czy &quot;Yield&quot;. Okej to są wartościowe wskaźniki, ale dodatkowo każdy kto łapie się do Vip Typów powinien mieć określony % skuteczności podanych typów (tutaj myślę o określeniu konkretnego progu trafionych typów). I nawet jeśli jest na ✅ czy nawet ma niezły Yield, a nie ma określonego poziomu skuteczności powinien odpadać.
Generalnie powinno chodzić o to, żeby te typy skuteczne, a nie żeby ktoś pokazywał ile na postawił &quot;wirtualnie&quot;. Bo to czasem jest też pod publikę chyba, te wysokie stawki. Yield też da się podnieść w taki sposób, a statystyka skuteczności nie zawsze jest dobra.
Dingsaller może faktycznie masz rację, że jest zbyt mała liczba zwykłych użytkowników w Vipach, ale uwierz mi nie ma tak na prawdę w czym wybierać, a po za tym to u niektórych nawet nieźle typujących panuję niesamowity chaos. I ciężko wtedy ocenić obiektywnie tego użytkownika.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Przecież to nie ich wina, ze regularnie na tym nikt nie zarabia...a w vipach ktos musi byc wiec co to za roznica
Ciekawe skąd się biorą więc osoby które są w Vipach na plus (i to w długim okresie czasu). Nie wiem po co pierd***sz takie bzdury , w vipach ktoś musi być i oczywiście są tam osoby które typują bardzo dobrze i są w całej swojej działalności na plus.
Popieram zdecydowanie, nie sztuką jest wpisać na forum, że stawiasz na 500 czy tam więcej. Yield jest co prawda jakimś pomocnym miernikiem odnośnie typera, ale nie do końca odzwierciedlą skuteczność kogoś do typowania. Niektórzy szczycą się takim miernikiem jak &quot;ZYSK&quot; czy &quot;Yield&quot;. Okej to są wartościowe wskaźniki, ale dodatkowo każdy kto łapie się do Vip Typów powinien mieć określony % skuteczności podanych typów (tutaj myślę o określeniu konkretnego progu trafionych typów). I nawet jeśli jest na czy nawet ma niezły Yield, a nie ma określonego poziomu skuteczności powinien odpadać.
Bzdury gadasz , kogo obchodzi skuteczność typów skoro pieniądze są zarobione? na yieldzie nie da się oszukiwać , to nie jest pomocny miernik , tylko wyznacznik umiejętności typera. Ktoś kto ma dodatni yield w dłuższym okresie czasu , jest dobrym typerem i koniec. % skuteczności podanych typów? to najgorsza bzdura jaką słyszałem . A co jeśli ktoś gra progresją i trafia jeden typ na 10 a mimo wszystko jest na ✅ ? taka osoba jest według ciebie słabym typerem? . Oczywistym jest , że odpowiednie dysponowanie budżetem to podstawa . Jeśli ktoś gra taką taktyką że stawia sobie 20 kuponów za 10 zł a jeśli mu nie wejdą to gra za 1000 zł to ok. , nie widze problemu jeśli wychodzi na tym na plus.
Generalnie powinno chodzić o to, żeby te typy skuteczne, a nie żeby ktoś pokazywał ile na postawił &quot;wirtualnie&quot;. Bo to czasem jest też pod publikę chyba, te wysokie stawki. Yield też da się podnieść w taki sposób, a statystyka skuteczności nie zawsze jest dobra.
Generalnie zapominasz chyba , że są jeszcze inne sposoby na ogranie buka niż granie płaską stawką na single. Co jeśli ktoś gra tylko typy po kursach 21.00 i trafia jeden typ na 20? jest słabym typerem ? według % trafionych typów tak.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Czy aby zawsze zarobione? Na forum nikogo nie rozliczamy z zarobionych bądź straconych pieniędzy. Każdy może zagrać za ile tak na prawdę chce. A jak robi? a jak piszę to w postach to zupełnie inna sprawa. Trafności typu nie podważysz w żaden sposób. Jeśli ktoś podaje sporo trafionych potem typów wcześniej czy później będzie na plus, wiadomo zależy też od stawkowania. Ale matematycznie wtedy jest tez wyższe prawdopodobieństwo zysków niżeli przy mniejszej skuteczności typów.
Ja mam swoje zdanie, nie neguję Twojego DawidBarca.
Yield jest zależny również od skuteczności jak i stawkowania. Nie tylko od stawkowania. Automatycznie jeśli wyższa skuteczność to yield jest wyższy. Dlatego jestem za poprawnością typów, a potem za wypracowaniem swojej taktyki gry, stawkowania. Yield jest już następstwem i końcowym miernikiem, który ma jakieś konkretne składowe.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jeśli ktoś podaje sporo trafionych potem typów wcześniej czy później będzie na plus, wiadomo zależy też od stawkowania. Ale matematycznie wtedy jest tez wyższe prawdopodobieństwo zysków niżeli przy mniejszej skuteczności typów.

Bzdura.

Podaje typy z kursem 1.01, mam 95% skuteczności, będę kiedyś na plus :?:

Podaję kupony AKO z kursem 5 i trafiam co 4. Będę na plus :?:

Skuteczność to żadne kryterium. Jedynym kryterium na podstawie którego możemy klasyfikować ludzi jest właśnie yield. Klasyfikując na podstawie skuteczności dojdziemy do takich absurdów jak wyżej napisałem.

Jak ktoś ma 30% yield, a trafia co 5 kupon, to tylko pogratulować. A nie jeszcze źle, że ma tylko 20% skuteczności. Skuteczność nie daje kasy, a o to w tym wszystkim chodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Olo popadasz w skrajność sugerując od razu granie po minimalnych kursach. Nie taką skuteczność miałem na myśli. A wiem, że skuteczność kogoś kto gra po niskich kursach nie rzuca na kolana. Ale jeśli ktoś jest skuteczny i na dodatek dobrze dobiera stawki od razu staje się zauważalny. Yield obrazuje nam przecież skuteczność + dobór stawek jakimi się kierujemy. W długim okresie, kiedy podajemy duża ilość typów musimy mieć jakąś skuteczność żeby utrzymać poziom Yieldu na pewnym satysfakcjonującym poziomie. Stajemy się wtedy regularni i w miarę możliwości omijamy &quot;czarne serie&quot; porażek. Ważne jest też w jakim czasie ten Yield został uzyskany? W długim czasie do uzyskania przyzwoitego Yieldu nie potrzeba skuteczności? Wtedy już mniej liczy się wysokie stawkowanie, no chyba że mamy nieograniczony budżet? No ale po co wtedy grać;-)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Panowie nie bardzo ogarniam o czym teraz jest dyskusja...
Polecam poczytać:
Podstawy Bukmacherstwa
Yield - informacje
Trochę teorii
Yield jest zależny również od skuteczności jak i stawkowania. Nie tylko od stawkowania. Automatycznie jeśli wyższa skuteczność to yield jest wyższy.
Yield obrazuje nam przecież skuteczność + dobór stawek jakimi się kierujemy.
Skuteczność ma się nijak do yieldu.
Z kilkuletniej historii działu VIP pamiętam dwie największe porażki (tematy).
Był jeden co miał non stop yield dodatni, nawet wysoki. Osiągnął go trafiając na początku kilka taśm przy stawkach 200-500 zł. A później nam przez kilka miesięcy serwował dawkę taśm ze stawkami 5-20 zł.
Yield miał wysoki, skuteczność tragiczną.
Podobne motywy można znaleźć na forum. Już tutaj było opisane. Ktoś gra normalnie stawkami po 20-100 zł a czasami rzuci stawkę 8000-10000 zł. Takim wirtualnym sposobem i wirtualnie nieograniczonym kapitałem zawsze wyjdzie się na plus (jedyny mi znany wyjątek - Elit Typer, który i tak nie potrafi wyjść na plus).
Nie bardzo wiem już teraz o czym piszecie.
Jeśli ktoś uważa, że dział VIP ma słabe tematy to niech wyśle propozycje dobrych tematów na PW do kogoś z zarządu forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
takos85 145

takos85

Użytkownik
Moje zdanie i spostrzeżenia są takie:
Aby dostać się do działu vip to należy osiągnąć dwa kolejne miesiące dodatni yield tak ??
Więc chyba jasne jest to, że aby się w nim się utrzymać to POWINNY być prowadzone statystyki miesięczne, które obrazują czy udało się osiągnąć w kolejnych miesiącach plus czy też nie. Bo jak to ? Dwa miesiące dobre na forum to vip do końca istnienia FB ? Rozumiem, że każdy ma słabszy miesiąc, ale drugi, trzeci to już powinno go tam nie być.. A nie dowiemy się czy miesiąc był dobry czy nie GDY NIE MA STATYSTYK MIESIĘCZNYCH.
Poza tym jakiś czas temu wkradł się punkt o obowiązku podawania w dziale vip statystyk... Już znikł ?
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Poza tym jakiś czas temu wkradł się punkt o obowiązku podawania w dziale vip statystyk... Już znikł ?
Został zamieniony na:
Mile widziane jest prowadzenie statystyk swoich działań, lecz nie jest to wymagane.
Widać strachliwe te nasze VIPy.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Olo popadasz w skrajność sugerując od razu granie po minimalnych kursach.
Ale powiedz co jest złego w graniu kursów 1,01?
Na forum pewna osoba prowadzi taki temat, zaczęła jakoś w połowie grudnia o ile dobrze pamiętam z kapitałem 5,50€, a dziś ma około 70€ grając po kursach na betfair 1,01-1,03. Obrócił gościu swój kapitał około 12 razy w przeciągu około 2,5 miesiąca. Czy to jest zły wynik?
Może sumy jak na razie nie powalają, ale moim zdaniem jest to dobra taktyka do obstawiania.
http://forum.bukmacherskie.com/f15/800-typow-1-01-w-drodze-do-szczescia-69276-7.html
Pokażcie mi na forum drugą osobę która obróciła początkowy kapitał 12 razy w ciągu 2,5 miesiąca. Nie znajdziecie pewnie.
Więc nie wiem czemu ten temat nie jest przeniesiony do działu vip. Bo nie gra &quot;zwykłych&quot; kursów jak wszyscy?
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
Ktoś gra normalnie stawkami po 20-100 zł a czasami rzuci stawkę 8000-10000 zł. Takim wirtualnym sposobem i wirtualnie nieograniczonym kapitałem zawsze wyjdzie się na plus
Jest prosty sposób, by zapobiec takim manipulacjom. Wystarczy wprowadzić taką zasadę, że stawkujemy od 1 do 10 j., żadnych zł itp., po prostu umowne jednostki - każdy może sobie pod nie podstawić swoją kwotę według chęci i możliwości. Innymi słowy należy wprowadzić jakieś odgórne zasady stawkowania - inaczej odrywamy się od rzeczywistości.
A przy ograniczonym stawkowaniu yield staje się bardzo miarodajnym wskaźnikiem. Skuteczność niekoniecznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
windover 28,1K

windover

Użytkownik
Myślę parę tematów z KZS nadaję się do vip (jedna nie będę mówił głośno o kim mowa) można przejrzeć nie wiem skąd te stwierdzenia nie mam w czym wybierać. Druga sprawa że mnóstwo tematów w ogóle nie jest tam ruszanych stoją od roku czy paru miesięcy i po co?A może wróci. Nie gra w ogóle to powinna być wysiadka. To co jeszcze zauważyłem że więcej osób przegląda KZS niż VIP (od jakiegoś czasu) a zawsze było zdaję się odwrotnie.
Co to za porządek w temacie jak ktoś gra pierwiastkami xxx over 10 @ kurs albo jakieś nazwisko @ kurs.
Teraz nie znasz się na danej dyscyplinie i szukasz co to jest.
To żaden porządek. Dobra ktoś sobie podlicza statystyki skąd wiesz że są prawdziwe (każdy jest obdarzony taką prawdomównością?) nikt tego nie sprawdza bo komu chciałoby się to liczyć. Dla mnie widać kto gra za jaki kurs nawet nie podaję stawki widzę ile mu wchodzi ile nie i wiem że to w miarę skuteczny typer. Oczywiście widząc że nie gra non stop kursach 1,15 = 1 zdarzenie.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Co to za porządek w temacie jak ktoś gra pierwiastkami xxx over 10 @ kurs albo jakieś nazwisko @ kurs.
Teraz nie znasz się na danej dyscyplinie i szukasz co to jest.
To żaden porządek. Dobra ktoś sobie podlicza statystyki skąd wiesz że są prawdziwe (każdy jest obdarzony taką prawdomównością?) nikt tego nie sprawdza bo komu chciałoby się to liczyć.
O jakich pierwiastkach mowa?
Zapis o którym wspominasz jest czytelny, kopiujesz nazwisko do oddsportal i ci wyskakuje co to za dyscyplina, o której i gdzie masz w tej chwili najwyższy kurs. Chociaż niektórych buków nie ma w oddsportal (np. panbet).
Co do drugiego punktu - szanujmy się, jak ktoś podrabia statystyki to sam się kompromituje, jak ktoś tego nie rozumie, to mi go żal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Do góry Bottom