>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
W jaki sposób awansował ?? nie chce mi sie dokładnie liczyć ale temat jest na MINUSIE .. ja się tam nie pcham by nie było chociaż na minusie nie byłem ... ale tu chodzi o FORUM
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
W jaki sposób awansował ?? nie chce mi sie dokładnie liczyć ale temat jest na MINUSIE .. ja się tam nie pcham by nie było chociaż na minusie nie byłem ... ale tu chodzi o FORUM
może do vip teraz awansuje sie dzieki ujemnemu yiedlowi ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
W jaki sposób awansował ?? nie chce mi sie dokładnie liczyć ale temat jest na MINUSIE .. ja się tam nie pcham by nie było chociaż na minusie nie byłem ... ale tu chodzi o FORUM
Było głosowanie , w którym wybrano użytkowników Odi oraz zikos
Decyzje podejmują moderatorzy.
Musisz zadać to pytanie do kogoś , kto głosował na użytkownika zikos.
Przeciwko Twojej osobie było chociażby to , grasz po kursach 1.15.
Osobiście do VIPów zaglądam do osób , które grają US Sports [moja działka] , bo na tym się znam najlepiej.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Przeciwko Twojej osobie było chociażby to , grasz po kursach 1.15.
Ja tu czegoś nie rozumiem gra po kursach 1.15 jest na plusie ,a gość gra po kursach dużo wiekszych i jest na minusie,morał z tego jest taki żeby grać duże kursy bo modom to się podoba nie ważny jest zysk tylko żeby ładnie to wyglądało heheh.
podbijam pytanie Cygeiro
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Wszędzie armia krzykaczy.
Nie poradzi sobie w VIPach to przeniesiemy Jego temat do KzS.
Ja też nie wiem kto na kogo głosował - ankieta nie była podpisana.
Są plany , aby userzy dowiadywali się kto i jak głosował.
Nazwa brzmi &#39;&#39;Propozycje i pomysly rozwoju forum...&#39;&#39; , a narazie skupiamy się kto powinnien być , a kto nie w VIPach.
Nie pasuje - załóżcie temat swój i podawajcie typy.
Pomyślimy jak roziwązac ten problem.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
no właśnie nazwa tematu brzmi &quot;Propozycje i pomysły rozwoju forum...&quot; to pierwszym pomysłem jest &quot;zabieg kosmetyczny&quot; działu VIP z ,którego jest na okrągło beka ja się nie wymądrza itp ale sami sobie robicie pod górkę
nie pisz mi żebym zakładam temat i podawał typy bo to mi nie jest potrzebne ,tylko piszę swoje obserwacje jako postronny obserwator,dziwnym trafem zawsze jest problem z tym działem więc coś w tym musi być.
 
windover 28,1K

windover

Użytkownik
Dokładnie tak jak mówisz TrackBank. Może to forum w ankiecie powinno wybierać tematy do strefy VIP? A nie modzi w niejawnym głosowaniu.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Panowie spokojnie, trwa właśnie dyskusja wśród nas zielonych jak rozwiązać tą sytuację, zmierza ona już do końca, wg mnie, więc niedługo wszem i wobec zostanie przedstawione rozwiązanie, zapewniam, że z części sugestii, które tutaj zostały przedstawione skorzystamy.

Co do podstaw kierowania ludzi do działu VIP to niestety, ale głosowanie jest zdaje się jedyną możliwą opcją.

Umieszczanie tam tematów na podstawie wyników wszyscy wiemy jak się skończyło, dział umarł, mimo, że nie postawiliśmy przecież jakichś potężnych wymagań, wielu się z nich nabijało.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
może do vip teraz awansuje sie dzieki ujemnemu yiedlowi ?

widze dyskusja o mnie chlopie zobacz wszystkie tematy nie rozumiem twojego oburzenia ,raz wchodzi innym razem nie .Ujemny Yield gdzie Ty masz bo ja widze od kilku miesiecy jestem na plusie .Jesli ktos nie umie stawkowac jego sprawa

na palach jednej ręki mozna policzyc tematy ktore są na plusie ...wiec nie wiem po co te oburzenie
Chlopy starac sie tez zeby miec w miesiacu dodatki yield !!!Do Roboty!!
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
widze dyskusja o mnie chlopie zobacz wszystkie tematy nie rozumiem twojego oburzenia ,raz wchodzi innym razem nie .Ujemny Yield gdzie Ty masz bo ja widze od kilku miesiecy jestem na plusie .Jesli ktos nie umie stawkowac jego sprawa
na palach jednej ręki mozna policzyc tematy ktore są na plusie ...wiec nie wiem po co te oburzenie
Chlopy starac sie tez zeby miec w miesiacu dodatki yield !!!Do Roboty!!
Specjalnie przejrzałem Twoj temat, bo moja wczesniejsza odpowiedz nawiazywala wylacznie do tego co pisal Brutus, na dodatek to co napisalem nalezalo potraktowac z przymruzeniem i nie odnosilo sie do Twojej osoby. Tym nie mniej obejrzalem Twoj temat i wydaje mi sie ze jest bardzo dobrym przykładem na temat który powinien znajdowac sie w Vip.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Ja również jestem za tym by wyniki głosowań , tematy brane pod uwage do działu Vip były jawne by każdy widział jakie były tematy brane pod uwagę i kto jak głosował ... to chyba nie jest takie trudne do zrobienia ....


Pozdrawiam ...
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
policz sobie ostatni miesiąc zysk około 150j średnia stawka około 150j jak to ma być plus nadający się do Vip to spoko każdy ma inne poglądy .. dla mnie średnio to wygląda
ps nie uwiozłem sie na niego to był pierwszy temat jaki sprawdziłem ....
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Została zablokowana jego największa broń, PW, może jeszcze HP Bana dostanie.
Ps: Jednak trop się potwierdzil i to szybciej niż przypuszczałem ;)
 
takos85 145

takos85

Użytkownik
Napisał to ten, który miał sporo kartek i w konsekwencji wyłapał bana. Teraz piszesz z multikonta...
Że zacytuje Twoją ostatnią wypowiedź na poprzednim koncie.
Obraza klubów, zawodników, użytkowników jest zgodnie z regulaminem karana.
Na tamtym koncie masz blokadę na HP. To konto żebyś mógł przeczytać spokojnie dostałeś blokadę na pisanie. Poczekaj aż skończy się ban na tamtym koncie.
No coż ban minął chociaż do dzisiaj go nie rozumiem, więc się wypowiem jeśli oczywiście można? Bo różnie z tym tutaj jest.
Vader i co z tego, że piszę z multikonta ? Skoro dostałem bana za coś co inni mogą pisać ? Założyłem sobie drugie i się wypowiedziałem, zakazane to ?
Piszą ludzie gorsze wyzwiska i jakoś bana nie dostają.
Temat &quot;vip&quot; widzę cały czas aktualny.. Piszecie, że głosujecie to naprawdę niesamowite, że zagłosowaliście na kumpla po fachu, żeby wszedł do działu (z góry uprzedzam, że nic do niego nie mam bo typy w miarę dobre, chodzi mi tylko o zasadę).
Inni z działu vip mają jakieś statystyki z poprzedniego sezonu NBA hehe, ale jest zielono więc widnieje w stopce chociaż aktualnych statystyk to jeszcze tam nie było..
Inni jeszcze 4 miesiące z rzędu mają minus, ale są w vipach.
Jeszcze inni nie wiedzą co to statystyki. A skoro się tam dostali to chyba musieli je wcześniej robić ?
Zasada prosta jak ...:
1) dodatni yield dwa lub trzy miesiące z rzędu = vip,
2) dwa x ujemny yield tzn. miesiącu po miesiącu = spadek
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom