>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

naz1kozak 5

naz1kozak

Użytkownik
Witam. Mam taką propozycję, czy też pomysł, jak zwał tak zwał, mianowicie proponowałbym wprowadzenie czegoś takiego co jest na zaprzyjaźnionym jak myślę z Wami forum tj. edit. Mianowicie jest tam bardzo fajna opcja, a właściwie dział pt.: Quasi Czat na którym to użytkownicy na bieżąco komentują, wymieniają się informacjami, sporzeżeniami, uwagami na różne dyscypliny, które są oczywiście podzielone na kategorie np. sporty motorowe, piłka nożna, tenis itd. Jestem stałym użytkownikiem edit, ale bardzo mi się podoba także to forum. Jedynie czego właśnie mi brakuje to takiego forumowego czatu, chodzi o to żeby to nie był taki jeden zbiorczy temat jaki jest chyba w tej chwili w dziale kącik bukmacherski, tylko właśnie żeby to był osobny dział, coś takiego na wzór tego co jest na edit. To taki mój mały pomysł. Pozdrawiam.
 
naz1kozak 5

naz1kozak

Użytkownik
Przepraszam, niewiedziałem. Ale w sumie to według mnie jest to trochę głupie z tym cenzurowaniem, i nie mówię właśnie tego w stosunku do Twojego forum tylko do tego który to zaczął - dlaczego tak jest i po co - niewiem. Przecież wszyscy gramy do tej samej i jednej bramki że tak powiem, czyli przeciwko bukmacherom, a My zamiast się łączyć, dzielimy, dla mnie osobiście jest to głupota, no ale cóż zrobić, może ktoś pierwszy powinien ustąpić, dając przykład innym. Aczkolwiek jeszcze wracając do tej mojej propozycji. Ja bym jednak się zastanowił na Twoim miejscu, może chociaż w formie takiego eksperymentu można by było spróbować wprowadzić coś takiego na próbę, a noż się przyjmnie, i może się spodoba użytkownikom, a przecież na tym forum co podałem w pierwszym poście są moderatorzy i wszelkie jakieś głupie, czy tam np. wulgarne komentarze są usuwane. Także ja bym prosił jeszcze raz o przemyślenie tego tematu, pozdrawiam.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Przecież wszyscy gramy do tej samej i jednej bramki że tak powiem, czyli przeciwko bukmacherom,
sprawdź na początek z czego się te fora utrzymują.

quasiczaty to pomysł mało przekonywujący, poziom na forum o którym rozmawiamy, jest żenująco niski, przynajmniej jeśli chodzi o tenis.
 
naz1kozak 5

naz1kozak

Użytkownik
sprawdź na początek z czego się te fora utrzymują.


quasiczaty to pomysł mało przekonywujący, poziom na forum o którym rozmawiamy, jest żenująco niski, przynajmniej jeśli chodzi o tenis.
No nie powiedziałbym aż tak dosadnie że poziom rozmowy pomiędzy uczestnikami jest żenująco niski, myślę że to trochę przesadzone słowa. Obserwuję to forum już od jakiegoś czasu i powiem tak że trzeba wierzyć w ludzi, naprawdę trzeba wierzyć w ludzi, ale przede wszystkim edukować, a jak ktoś łamie zasady i regulamin forum to banować - dobrze mówię Ojcze Chrzestny ;) ? No, a co do drugiej kwestii tj. zysków dla tego i jak mniewam innych forów o podobnej tematyce to przepraszam ale co ma przysłowiowy piernik do wiatraka? Co to ma do rzeczy ? To może od razu zakazać podawania przez osoby osiągające zysk i przedstawiające swoje typy i analizy innym forumowiczom - bo bukmacherzy przez to zbankrutują. Co to wogle za argument. Quasi Czat powinien być - trzeba wierzyć w ludzi, pozdrawiam i przepraszam za może mój zbyt stanowczy ton w tej sprawie, ale naprawdę gra jest warta świeczki, zobaczycie że dzięki Quasi Czatowi to forum zyska przede wszystkim na jescze większej atrakcyjności i otwartości na takie właśnie swobodne wypowiadanie się na bieżąco. Daje to także możliwość ujścia swoich emocji tzw. kanalizacja emocji, w pozytywnym kierunku poprzez właśnie Quasi Czaty.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
a co do drugiej kwestii tj. zysków dla tego i jak mniewam innych forów o podobnej tematyce to przepraszam ale co ma przysłowiowy piernik do wiatraka? Co to ma do rzeczy ? To może od razu zakazać podawania przez osoby osiągające zysk i przedstawiające swoje typy i analizy innym forumowiczom - bo bukmacherzy przez to zbankrutują. Co to wogle za argument.
naprawdę, sądzę, że powinieneś sprawdzić co to programy partnerskie, które łączą te fora z bukmacherami i na jakich zasadach działają bo wypisujesz straszne głupoty.
Jeśli jednak wolisz pisać bez wcześniejszego sprawdzenia o czym tak naprawdę piszesz, powiem ci w dużym skrócie, że fora te stanowią dla siebie niejako konkurencję.
Ostatnie 10 postów z quasiczatu tenisowego:
żółtek kreczuj

już na 2 kraty browarów uciułałem na Raonicu, na jego podaniu

na trawie powinna zdecydowanie lepiej grac
a czeszka ostatnio forma nie grzeszy

Makarova !

Witam panowie South M.

dawno nie widziałem tak słabego grajka jak Ze Zhang
ale Kamke musiał zagrać dno

hm a polecasz cos ciekawego na dzis?

McHale

Chińczyk zaczął grać

Janka już połamała
Poziom rzeczywiście wysoki.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
quasiczaty to pomysł mało przekonywujący, poziom na forum o którym rozmawiamy, jest żenująco niski, przynajmniej jeśli chodzi o tenis.
Poziom rzeczywiście wysoki.
Tak jak kiedyś Ci już pisałem - szanuję Twoją wiedzę tenisową i zyski jakie z niej czerpiesz, ale któryś raz już tylko narzekasz i narzekasz. Jedno pytanie - skoro jest tak do bani to po co jesteś jeszcze na tym forum ? Ja jak cały czas narzekam i mi się nie podoba to spadam z danego miejsca. Chyba, że postawiłeś sobie za cel zmienić forum :]
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Powyższa wymiana zdań, którą przytoczyłeś cytując mnie, nie dotyczyła tego forum...
Z tamtego forum już dawno zniknąłem. Poziom na tym forum jest jaki jest, droga pod górkę jest trudna, a stworzenie quasiczatów na pewno tego nie ułatwi.
Co do tego forum - rzeczywiście jakiś cel sobie postawiłem i dlatego często koryguję błędy w analizach w dziale tenisowym. Wbrew pozorom wszystkim typującym życzę jak najwyższych zysków.
 
naz1kozak 5

naz1kozak

Użytkownik
Dingsaller co do pierwszej kwestii odnośnie forów to rzeczywiście być może masz racje, powiem szczerze że się akurat na tym nie znam więc może być różnie. A co do wycinku jednego z quasi czatu którego wkleiłeś zapewne z forum, którego nie wolno nazwy wymieniać (cenzura) to proszę mi pokzać gdzie tu jest niski poziom tej wymiany komentarzy. Bo ty chyba nie za bardzo rozumiesz IDEI quasi czatu. O to właśnie na nich chodzi, o emocje, ale skoro ony są jak mniewam Tobie obce (wystarczy przeczytać to co napisałeś - ta pogarda...) no to soryy ale nie mamy o czym rozmawiać. Ja jeszcze raz podkreślam, Chodzi o wolną wymianę zdań (prawie że na bieżąco), swoich wrażeń i odczuć, EMOCJI ! w konkretnej dyscyplinie sportu - po to istnieją właśnie takie forumowe quasi czaty.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Na forum nie było i nie będzie quasi czatów. One tylko zmniejszają zdecydowanie aktywność userów w działach tematycznych, przez co zdecydowanie spada wartość merytoryczna forum.

Przykład - dział koszykówka tu i tam.

Temat PLK - u nas 16 stron, chłopaki sobie na poziomie dyskutują o spotkaaniach, szansach różnych ekip. Tam, 4 strony, niemal wszystko analizy 1 usera.

PLKK - u nas 105 postów, tam jeden.

Hiszpania - tam 2 strony, z czego część to cytaty z pokolorowanymi typami po prostu, zostałoby normalnych postów 1-1.5 strony. U nas 3 strony postów i dyskusji, sensownych postów.

Euroliga - u nas 15 stron, tam 2, większość 1 user.

Damska Euroliga - tam nawet nie ma tematu.

EuroChallenge + Eurocup - tam 2 strony, u nas 8.

Wszelkie pozostałe ligi - tam max 50 postów w sezonie, u nas ponad 200.


A co do jakości postów to tutaj nie zostawia się w tematach 1-zdaniowych bezsensownych postów.


Dlaczego tam tak jest - bo dyskusje przeniosły się do quasi czatów, ludziom nie chce się pisać w tematach.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Nie widzę tu praktycznie żadnej wymiany zdań. Te same emocje możesz wyrażać przecież w temacie &quot;dyskusje bukmacherskie..&quot;.
Pierwotną ideą quasiczatu na pewno nie było &quot;wymiana emocji&quot; lecz dyskutowanie o potencjalnych typach z tej dyscypliny i dochodzenia do wspólnych wniosków. Tyle, że do póki ludzie nie wyrobią sobie jakiejś podstawy do dyskusji o danej dziedzinie sportu to kończy się to jak kończy, najcześcięj wiązanką przekleństw pod adresem bogu ducha winnego zawodnika...
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Moja propozycja dotyczy typów dnia a mianowicie :
Ktoś poda np Polska-Rosja Over 1,5 to czemu ja nie mogę podać Over 4,5 przecież to dwa różne typy !! /// Nie typy a linie - tak mi się wydaje ... ...

Nie każdy może siedzieć przed Komputerem i czekać by tylko wybiła godzina &quot;ZERO&quot; ktoś utworzył nowy temat na kolejny dzień i by być tą pierwszą osobą dającą dany typ .
Rozumiem że nie można podawać tych samych typów np Over 2,5 i Over 2,5 bo to był by absurd ...
dobra i jeszcze jedno ktoś podaje typ Polska - Rosja 1/1 &#39; Wygra 1 i 2 połowę &quot; to czemu typ Polska - Rosja 1 jest zaliczany ??
Przecież mógł jakiś TYPER &quot; podający dobre typy &quot; napisać analizę ktoś ją czyta i myśli spoko ja dam czyste Polska i napisze coś do tego ...
Mam nadzieję że jasno to napisałem ....
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Moja propozycja w odpowiedzi na post wyżej jest taka by zlikwidować dział Typy Dnia.
a) Znaczny odsetek pisze analizę pod kurs, co skutkuje podaniem słabego typu, a początkujący,niedoświadczeni typerzy sugerują się typami z typów dnia i zwyczajnie je grają
b) Po co kontynuować zabawę dla parunastu osób
Sporządziłem nawet na szybko wykres żeby lepiej było widać i choć to bardzo mała próba (tylko dane z maja br) to widać tendencję że z każdym dniem było o 1,72 analiz mniej.


Ostatniego dnia miesiąca w grze brało udział 9 osób (choć może znalazł się ktoś kto celowo nie napisał analiz). To mówi samo za siebie.
Forum zaoszczędziłoby 300 złotych, na inne, ciekawsze konkursy
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
To co napisał MacieqLeo w 100% jest prawdą. W zasadzie nic dodać nic ując na temat Typów Dnia czytając powyższą opinię. Pomyślcie Panowie nad czymś lepszym, bo osobiście nie widzę argumentu ani jednego za Typami Dnia.
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Zlikwidować Typy Dnia to tak jakby odciąć nogę tylko dlatego, ze się na niej potknąłeś..
Przecież przez tamten dział przewija się dziennie tyle ludzi co przez wszystkie pozostałe..
Owszem wchodzą tam głównie goście i młodsi stażem użytkownicy..
Ale wchodzą..Dzień w dzień..
Nikt na siłę tych tysięcy tam codziennie nie zapędza..
Nie chcesz grac tych typów..Nikt Cię nie zmusza..
Sam pamiętam, że właśnie od tamtego działu zaczynałem swoją przygodę z FB..
No ale gdyby iść tym tokiem rozumowania..To po zlikwidowaniu TD koniecznie trzeba zakończyć zywot VIP Typy..Bo tam to tragedia..W dziale kupony 70 % tematów przynosi straty - proponuje usunąć..KzS podobnie - do wywalenia..itd..
Nie jest tajemnicą że na bukmacherce zarabia tylko nikły procent graczy (nie przekraczający 5 %)...
Nie mamy na to wpływu..Możemy jedynie w swoich tematach lub poprzez swoje analizy próbować pomagać.. Ale nie decydujmy za nich..
Pozdrawiam..
Funt
(Nie pije do nikogo - jedynie wyrażam swoją opinię)..
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Moja propozycja dotyczy typów dnia a mianowicie :
Ktoś poda np Polska-Rosja Over 1,5 to czemu ja nie mogę podać Over 4,5 przecież to dwa różne typy !! /// Nie typy a linie - tak mi się wydaje ... ...
Walczysz z kimś do samego końca o zwycięstwo w generalnej. Masz do tego kogoś 20pkt straty. Piszesz analizę na Over 3.5 gola , pół godziny później widzisz analizę swojego rywala na over 2.5 co kto wygrywa konkurs ? Ponadto dziennie jest tyle możliwości dodania róznych typów , ze wcale nie trzeba się czaić na nowy temat z typami.
Sporządziłem nawet na szybko wykres żeby lepiej było widać i choć to bardzo mała próba (tylko dane z maja br) to widać tendencję że z każdym dniem było o 1,72 analiz mniej.
Wziąłeś pod uwagę fakt , że pokończyły się ligi europejskie ? Dodatkowo piszesz , że im dalej w miesiąc tym mniej osób. Raczej logiczne , że osoby które mają małe szanse na dobry wynik sobie odpuszczają.
Swego czas jak ligi grały pełną parą pół godziny zajmowało aby podliczyć typy. po 7 stron bywało , po 130 postów , wiele wiele bardzo ciekawych i sensownych analiz.
jeszcze co do tego quasiczatu. domyślam się o jaki forum chodzi choć byłem tam ledwo 2-3 razy. Ciekawa statystyka mi się rzuciła w oczy: Euro pełną parą , ludzie powinni szukać ciekawych wypowiedzi , analiz , typów , pomocy , a więc:
Tam: quasiczat 200osób , dział Euro 2012 50 osób
U nas: Dyskusje na tematy bukmacherskie: 55 osób ; Euro 2012 130 osób.
Morał ? Quasi czatu nie będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Wziąłeś pod uwagę fakt , że pokończyły się ligi europejskie ? Dodatkowo piszesz , że im dalej w miesiąc tym mniej osób. Raczej logiczne , że osoby które mają małe szanse na dobry wynik sobie odpuszczają.
Myślałem że o rzeczach oczywistych nie rozmawiamy w ogóle. Stąd przemilczałem że niektórzy odpuszczają.
Ligi europejskie się kończą? Na piłce nożnej świat się nie kończy. Inne dyscypliny zaczynają królować. Pod tym względem maj nie różni się niczym od sierpnia.

Swego czas jak ligi grały pełną parą pół godziny zajmowało aby podliczyć typy. po 7 stron bywało , po 130 postów , wiele wiele bardzo ciekawych i sensownych analiz.
Powyżej 130 postów było tylko raz, więc nie bywało tylko było. W roku 2010, 2011, 2012 nigdy nie było 7 stron, ale to nie ma znaczenia bo dyskutować o przeszłości to sobie mogą historycy.

wiele wiele bardzo ciekawych i sensownych analiz.
Jako moderatora tego działu nie posądzałem Cię o obiektywność. Chyba słusznie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Myślałem że o rzeczach oczywistych nie rozmawiamy w ogóle. Stąd przemilczałem że niektórzy odpuszczają.
Ligi europejskie się kończą? Na piłce nożnej świat się nie kończy. Inne dyscypliny zaczynają królować. Pod tym względem maj nie różni się niczym od sierpnia.
Też myślałem , że rozmawiamy o oczywistych oczywistościach i fakt , że piłka europejska króluje na tym forum to sprawa jasna. Więc nic dziwnego , że aktywność spadła.
Powyżej 130 postów było tylko raz, więc nie bywało tylko było. W roku 2010, 2011, 2012 nigdy nie było 7 stron, ale to nie ma znaczenia bo dyskutować o przeszłości to sobie mogą historycy.
Może z tymi 130 przesadziłem trochę ale 90 i wiecej bylo sporo.
Jako moderatora tego działu nie posądzałem Cię o obiektywność. Chyba słusznie.
Słusznie. Twoje analizy też tam widziałem :|
Jak funt pisał , TD to temat wstępny do dalszej części forum , ja też jak zaczynałem przygodę z bukmacherką to typów najpierw szukałem w TD , potem dopiero w VIP.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
ja też jak zaczynałem przygodę z bukmacherką to typów najpierw szukałem w TD
I jak na tym wyszedłeś ? Bo ja początkowo będąc na tym forum i go nie znając próbowałem korzystać z TP i szczerze szybko mi się odechciało. Ten konkurs nie wnosi nic poza tym, że nowi do niego zaglądają. Nie może być innego lepszego ? Przecież ten konkurs polega na typowaniu najwyższych kursów i pisaniu analiz pod kursy. Nie byłem w tym dziale chyba z rok i nie zamierzam, bo nie wnosi on NIC. Kompletnie nic. A tylko mami nowych. Mógłby mamić jakiś inny konkurs - lepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom