>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W dziale Międzynarodowe\Towarzyskie jest tylko jeden temat zbiorczy do młodzieżówek. Może warto tworzyć osobne tematy bo na przykład teraz trwają ME U21, a za 4 dni rozpoczynają się MŚ U17. Może warto pomyśleć nad tworzeniem osobnych tematów, bo chyba nie można narzekać na brak aktywności w tym temacie. Taka luźna propozycja, ale proszę o rozpatrzenie takiej możliwości ;)
@Robson
Dzięki ! ;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
W dziale Międzynarodowe\Towarzyskie jest tylko jeden temat zbiorczy do młodzieżówek. Może warto tworzyć osobne tematy bo na przykład teraz trwają ME U21, a za 4 dni rozpoczynają się MŚ U17. Może warto pomyśleć nad tworzeniem osobnych tematów, bo chyba nie można narzekać na brak aktywności w tym temacie. Taka luźna propozycja, ale proszę o rozpatrzenie takiej możliwości ;)
No jeśli jest Ci to potrzebne to sam możesz przecież stworzyć temat więc nie widzę problemu...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Proszę kogoś odpowiedzialnego za to forum o reakcję na to co się dzieje w dziale NBA. Jest tam towarzystwo wzajemnej adoracji. Niejaki forum vip olo może sobie bezkarnie obrażać kogo chce, natomiast gdy się odpisze coś na ten temat posty są od razu usuwane. Czyli ktoś kto ma rangę vip może sobie na prawo i lewo pisac co chce i obrażać, a jeśli jemu się coś odpisze to w minutę posty są usuwane tak ?? Chore.
Czyli rozumiem, że nie będzie żadnej reakcji osoby odpowiedzialnej za forum ?? Pytam na jakiej podstawie post obrażający mnie vipa olusia ma się w najlepsze a kiedy ja tylko coś odpisałem to w minutę kasowanko ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czyli rozumiem, że nie będzie żadnej reakcji osoby odpowiedzialnej za forum ?? Pytam na jakiej podstawie post obrażający mnie vipa olusia ma się w najlepsze a kiedy ja tylko coś odpisałem to w minutę kasowanko ?
Jeżeli pojawia się w temacie &quot;spinka&quot; między userami to należy ją przerwać. Moderator widocznie przerwał waszą spinkę na Twoim poście. Także kilka innych zostało usuniętych - pewnie nawet ich nie zauważyłeś. Nie bardzo rozumiem Twojego oburzenia. Pisząc o obrazie masz chyba na myśli ten fragmet w wypowiedzi Olo: &quot; bo oznacza to, że za bardzo nie potrafisz w prawidłowy sposób przeprowadzić procesu myślowego&quot;. Na tym forum widziałem już ogromnie dużo postów obrażających innych użytkowników ale ten fragment uznaje za bardzo kulturalną opinię na temat Twojej poprzedniej wypowiedzi.
Co więcej widziałem kłótnie w dziale koszykówka gdzie także Ty brałeś udział, tam zdecydowanie gorsze stwierdzenia padały od różnych osób w róznym kierunku, między innymi Twoim. Ale jakoś nie zgłaszałeś tego.
Zatem w czym problem?
Ten fragment, który uznajesz, że niestosowny usunąłem z posta Olo. To, że jest VIP Forum nie ma żadnego znaczenia.
Ale patrząc przez pryzmat Twojej ostatniej propozycji dotyczącej działu VIP oraz tej sytuacji to domyślam się, że powoli będziesz miał coraz więcej uwag. Mam nadzieje, że czujesz się usatysfakcjonowany rozwiązaniem tej sytuacji. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Proszę kogoś odpowiedzialnego za to forum o reakcję na to co się dzieje w dziale NBA. Jest tam towarzystwo wzajemnej adoracji. Niejaki forum vip olo może sobie bezkarnie obrażać kogo chce, natomiast gdy się odpisze coś na ten temat posty są od razu usuwane. Czyli ktoś kto ma rangę vip może sobie na prawo i lewo pisac co chce i obrażać, a jeśli jemu się coś odpisze to w minutę posty są usuwane tak ?? Chore.
Czytam dział codziennie, sam nie usunąłbym Twoich postów, zrobili to dwaj odrębni moderatorzy. Nie uważam, że jest tam towarzystwo wzajemniej adoracji. Każdy ma swój specyficzny język, ale jeżeli ktoś obraża innego użytkownika forum zawsze reaguje i daje kartkę, nie zauważyłem abyś raportował jakikolwiek post albo pisał PW o obrażaniu - czekam na taką informację gdyż ja po prostu tam nic takiego nie widzę.

pozdr,
Baqu
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W dziale Międzynarodowe\Towarzyskie jest tylko jeden temat zbiorczy do młodzieżówek. Może warto tworzyć osobne tematy bo na przykład teraz trwają ME U21, a za 4 dni rozpoczynają się MŚ U17. Może warto pomyśleć nad tworzeniem osobnych tematów, bo chyba nie można narzekać na brak aktywności w tym temacie. Taka luźna propozycja, ale proszę o rozpatrzenie takiej możliwości ;)
Przeniosłem posty z ME u21 w osobny temat i otworzyłem temat na MŚ u17. Tak więc zapraszam do dyskusji ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
ted 9,5K

ted

Forum VIP
zrób w calośći tego posta i wklej mi na PW to podmienie

co do tematu to jasno sie autor okresil ze nie bedzie go dluzej prowadzić
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
W ramach prewencyjnej ochrony przed spamem każdy ma takie ograniczenia. Mam nadzieję, że linki będą zgodne z regulaminem forum i poszczególnych działów. Masz już 10 postów.
 
K 19

kmm020

Użytkownik
witam. chcialbym sledzic forum Typy Dnia. jest tam opcja powiadamiania o nowych temat codziennie. czy istniej taka mozliwosc aby ustawic opcje informowania o nowych tematach poprzez natychmiastowe wyslanie e-maila tak jak w przypadku sledzenia poszczegolnych tematow?
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Widzę, że wypisujecie tu swoje propozycje rozwoju forum. Jeśli miałbym dodać coś od siebie, to dwie kwestie:
a) typer powinien opuszczać dział VIP po dwóch miesiącach z rzędu zakończonych ujemnym bilansem. Jedna wpadka mogłaby być jeszcze tolerowana, ale dwie to już zdecydowanie zbyt dużo na VIPa. W takim przypadku powinna nastąpić degradacja z szansą na powrót (po poprawieniu statystyk).
b) lepsza organizacja Typów Dnia od strony administracyjnej, tj. podliczanie typów na bieżąco i aktualizowanie tabeli po upływie ustalonego czasu (regularnie, co kilka dni). To największe forum bukmacherskie w kraju, jest tylu moderatorów i z pewnością mogłoby to funkcjonować lepiej. Głównie chodzi o tabelę, która mogłaby być aktualizowana np. co 3 dni. Niekoniecznie przez jedną osobę, moderatorzy mogliby przecież przesyłać sobie plik excela i nie sądzę, aby był z tym większy problem. Kwestia organizacji, bo jest 8 moderatorów odpowiedzialnych za Typy Dnia + ModTeam.
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Tak
Proponuje coś związanego ze sportami amerykańskimi , jeśli NFL zniesie lockout.
Uniwersytecki futbol [NCAAF] to masa meczy , a tam grają i jest w ofercie każdego buka lepszego prawie.
Wrzesień/October/Listopad/Grudzień to masa meczy - MLB sie konczy , NHL [grozba lockoutu też] i NBA sie zaczynaja , NFL i NCAAF w srodku sezonu.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Pisałem tutaj już chyba post odnośnie konkursów, moim zdaniem jest ich dość sporo i na bieżąco.Będzie startować LM czy ligi także założę się, że będzie jakaś Uczta piłkarska czy coś w ten deseń.Uważam, że jest ich nadto sporo, a druga sprawa to niektórzy [ aluzja do żadnego konkretnego usera ] tylko liczą na te konkursy, a moim zdaniem są one tylko miłym dodatkiem do forum tylko liczą na te konkursy, a moim zdaniem są one tylko miłym dodatkiem do forum [ polecam zaglądać do działów, czasem jest fajna dyskusja oraz sporo informacji.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Źle zostałem zrozumiany ;) Jasna sprawa, że jest wiele konkursów sponsorowanych i w ogóle nie ma co narzekać w tej kwestii.
Chodziło mi jedynie o konkurs stricte forumowy obecny zawsze każdego dnia :] - typy dnia. Tak jak pisałem jest to trochę walka o najwyższy kurs i ja osobiście za bardzo stamtąd typów ani analiz nie biorę ani nawet z nich nie korzystam...Bo tak jak pisałem jest to walka o jak najwyższe kursy i może można by pomyśleć nad jakąś inną formułą konkursu co by byłą bardziej przydatna dla wszystkich ;)
 
Do góry Bottom