>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

L 147

luminat

Użytkownik
Nie chce mi się przeglądać całego tematu, ale czy forum od jakiegoś czasu nie przymula? Bo u mnie otwieranie strony zajmuje pół minuty i tak się dzieje coraz częściej, czy to nie mała przesada?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie chce mi się przeglądać całego tematu, ale czy forum od jakiegoś czasu nie przymula? Bo u mnie otwieranie strony zajmuje pół minuty i tak się dzieje coraz częściej, czy to nie mała przesada?
ja nie mam żadnych problemów , forum chodzi jak należy.
Miałem kiedyś podobne problemy jak Ty , zmieniłem przeglądarkę na Google Chrome , regularnie czyszczę cache itp i wszystko git chodzi. Ewentualnie możesz mieć jakieś problemy z kompem. No chyba , że Ci aby forum muli
edit// w takim razie musisz czekać na odpowiedź kogoś z administracji. pozdro
 
L 147

luminat

Użytkownik
Mi tylko te forum wolno się otwiera, całą reszta stron otwiera się błyskawicznie. Nie zawsze tak jest, ale najcześniej w godzinach szczytu czyli m. in. teraz. Według mnie to wina serwera, który nie nadąża za ilością zapytań i stąd za zwłoka.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Nie mam jakiegoś super szybkiego połączenia internetowego ale to forum zawsze otwiera mi się najszybciej;] Coś porównywalnego z google.pl;] Tak jest i teraz więc problem nie tkwi w serwerze.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mi tylko te forum wolno się otwiera, całą reszta stron otwiera się błyskawicznie. Nie zawsze tak jest, ale najcześniej w godzinach szczytu czyli m. in. teraz. Według mnie to wina serwera, który nie nadąża za ilością zapytań i stąd za zwłoka.
Nic z tych rzeczy.
Aktualne dane.
Page generated in 0.21137 seconds with 7 queries [Server Loads: 0.59 0.55 : 0.54]
Forum odświeżą się w pół sekundy. Taki jest u nas &quot;standard&quot;.
Nie mam jakiegoś super szybkiego połączenia internetowego ale to forum zawsze otwiera mi się najszybciej;] Coś porównywalnego z google.pl;] Tak jest i teraz więc problem nie tkwi w serwerze.
Potwierdzam.
Ponadto spróbuj na innej przeglądarce, wyczyść ciasteczka. Zresetuj może połączenie z internetem.
 
windover 24,4K

windover

Użytkownik
Jak masz np Firefoxa i często odwiedzasz np FB.com to dlatego CI się szybko otwiera ,tak samo jak google bo pewnie masz na głównej.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Wszystko zależy również od tego jak dbasz o komputer czy zabezpieczasz się Antywirusem czy Spyware usuwasz, Ciasteczka itd. a nie od przeglądarki i liczby wyświetleń
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Panowie mam pytanie, pewnie było już milion razy zadawane ale naprawdę nie mogę nigdzie znaleźć.
Gdzie można ustawić taką opcję, abym nie widział postów niektórych użytkowników bo jak czytam niektóre wypociny to aż rzygać mi się chce.
Z góry dziękuję za odpowiedź ????
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Panowie mam pytanie, pewnie było już milion razy zadawane ale naprawdę nie mogę nigdzie znaleźć.

Gdzie można ustawić taką opcję, abym nie widział postów niektórych użytkowników bo jak czytam niektóre wypociny to aż rzygać mi się chce.

Z góry dziękuję za odpowiedź ????
Panel użytkownika --&gt; ustawienia --&gt; edytuj listę ignorowanych
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
proponuje przyjrzeć się tematom w dziale Kupony bo to co ostatnio się wyprawia woła o pomstę .. wielu tematach ŚMIETNIK - przeważnie tematy zaśmiecane są wypocinami w stylu :
Jakie typy na dziś
Idzie ci super podaj coś na później
Litości wiem że oni są nowi ale to już przesada !
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jaka jest różnica między rangą znawca a typer ?? Bo dla mnie typer to i znawca zarazem. Pytam z czystej ciekawości ;)
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Jaka jest różnica między rangą znawca a typer ?? Bo dla mnie typer to i znawca zarazem. Pytam z czystej ciekawości ;)
typer jest za dobre typowanie, znawca jest za wiedzę merytoryczną w jakimś temacie, która niekoniecznie idzie w parze z dobrymi wynikami w typowaniu..
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Mogę się dowiedzieć, kto zmienił moją sygnaturę (nie po raz pierwszy)

Miała ona taką treść:
Za dobre typy pompujcie reputację:
dawid.400 (&quot;Panowie nie róbcie jaj kurs 5 a wy nawet dzięki nie dacie ostatni raz zarzuciłem takim typem&quot; oraz &quot;Dzięki ładnie nabiliście bo aż 400 punktów reputy i TOP8 reputations jest .&quot; oraz innym: snoopdogg, fox71 (&quot;Się starałem, dzięki nie dostałem...&quot;), filip_r2

Raz mi ktoś usunął, wrzuciłem jeszcze raz, i teraz mi zmieniono na taką jaką widać. Wiadomo regulamin mówi, że administracja może usunąć bez zgody użytkownika, ale żeby od razu grozić banem?

Sama sygna się ludziom podoba, więc nie wiem czemu komuś zabrakło dystansu do siebie?

Sorry jak nie ten topic ale myślę, że tutaj to najlepiej pasuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Mogę się dowiedzieć, kto zmienił moją sygnaturę (nie po raz pierwszy)
Miała ona taką treść:
Za dobre typy pompujcie reputację:
dawid.400 (&quot;Panowie nie róbcie jaj kurs 5 a wy nawet dzięki nie dacie ostatni raz zarzuciłem takim typem&quot; oraz &quot;Dzięki ładnie nabiliście bo aż 400 punktów reputy i TOP8 reputations jest .&quot; oraz innym: snoopdogg, fox71 (&quot;Się starałem, dzięki nie dostałem...&quot;), filip_r2
Raz mi ktoś usunął, wrzuciłem jeszcze raz, i teraz mi zmieniono na taką jaką widać. Wiadomo regulamin mówi, że administracja może usunąć bez zgody użytkownika, ale żeby od razu grozić banem?
Sama sygna się ludziom podoba, więc nie wiem czemu komuś zabrakło dystansu do siebie?
Sorry jak nie ten topic ale myślę, że tutaj to najlepiej pasuje.
Dokładnie. Sygnatura jak każda inna.. Modzi mają też w zwyczaju edytować komuś posty.....
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Jak już mamy poprawiac to bardzo dobrze działające forum to ja wnoszę o dodanie/poprawie takiego małego detalu - oczywiście w miarę możliwości:
:idea: Typy podajemy według wzoru:
Cytat:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:

Wzór bardzo klarowny, ale:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
* Tak więc pierwszy wers - Dyscyplina... - Można by ustawic w normalnym czarnym kolorze. Lub co będzie bardziej skomplikowane - aby po kliknięciu np. ODPOWIEDŹ w TYPACH DNIA - od razu - automatycznie odpalał się poniższy (lekko zmodyfikowany przeze mnie) wzór:

Dyscyplina:

Spotkanie:
Typ:
Bukmacher:
Analiza:

Dlaczego wnoszę o takie zmiany? - W końcu posty w dziale TYP DNIA powinny byc podawane wg wzoru - czyli typ z analizą - a nie jakieś wypociny czy w najgorszym wypadku spam czy jakieś ogłoszenia z Fixami, Insiderami itd... Jeżeli chce skopiowac ( i przyspieszyc sobie pisanie analizy - to żeby byc 100% zgodny z regulaminem - muszę zaznaczyc czerwony fragment tekstu i przekolorowac go na czarno... Tak się czepiam, ale już przyzwyczaiłem się tak robic i lekko mnie to juz denerwuje.
* Myślę, że taka mała zmiana oszczędziłaby kilkunastu sekund przy pisaniu analizy w dziale TYP DNIA.
Pozdrawiam Gystlik.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Chciałem spytać na jakiej podstawie działa strefa VIP ?? Czegoś w niej nie rozumiem. Od razu zaznaczam, że nie chodzi o mnie, bo moje wyniki jak dotychczas były mizerne w dużej części.
Ale np taki użytkownik wujo, którego temat obserwuje od paru miesięcy jest non stop na plusie i non stop praktycznie podaje typy.
Link do tematu:
http://forum.bukmacherskie.com/f35/typki-od-wujaszka-51932-20.html
Pytanie moje w czym on jest gorszy od np Roxanne albo Prasy, których typy są raz na ruski rok a statystyk tam nie widziałem od dawna. Nie chcę wzbudzać jakieś wojenki, ale jak na mój zdrowy rozsądek to coś jest nie tak...
 
horus 129

horus

Użytkownik
Dział VIP Typy, przeznaczony jest dla osób, które mogą pochwalić się ponadprzeciętną skutecznością, prowadzą starannie i merytorycznie swój temat z typami oraz piszą ciekawe i interesujące analizy sportowe. Jest to dział dla najlepszych typerów na forum.

Mile widziane jest prowadzenie statystyk swoich działań, lecz nie jest to wymagane.

Jeśli uważasz, że twoje typy są na tyle interesujące aby znaleźć się w VIP-ach, wyślij prywatną wiadomość do członka grupy ModTeam, moderatora działu lub do administracji.

Zgłoszenia są zbierane przez odpowiedzialną za to osobę i pod koniec każdego miesiąca, wszyscy moderatorzy na forum, poprzez głosowanie wybierają 2-3 nowe tematy, które znajdą się w dziale VIP Typy.
Być może po prostu ten użytkownik o którym wspomniałeś nie zgłosił chęci dołączenia do działu &quot;VIP&quot;.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Od siebie powiem, że nie trzeba zgłosić chęci bycia częścią działu VIP, trzeba zostać &quot;namaszczonym&quot; przez kogoś z nas, po czym musi wygrać w głosowaniu z innymi propozycjami.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Proszę kogoś odpowiedzialnego za to forum o reakcję na to co się dzieje w dziale NBA. Jest tam towarzystwo wzajemnej adoracji. Niejaki forum vip olo może sobie bezkarnie obrażać kogo chce, natomiast gdy się odpisze coś na ten temat posty są od razu usuwane. Czyli ktoś kto ma rangę vip może sobie na prawo i lewo pisac co chce i obrażać, a jeśli jemu się coś odpisze to w minutę posty są usuwane tak ?? Chore.
 
Do góry Bottom