>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Temat brzmi: Propozycje i pomysly rozwoju forum...
Można się domyśleć, że nie jest to temat zbiorczy do każdego problemu jaki nurtuje użytkownika forum.
Masz sprawę/problem - wyjaśniasz to na PW z zainteresowanymi osobami albo piszesz w odpowiednim temacie w tym dziale lub zakładasz nowy temat.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Proponuję, by zdjąć cenzurę ze słowa c e c h u j e

i karać za przekleństwa i bluzgi (tak naprawdę a nie tylko w regulaminie)


Tak samo jest cenzura na abstrachu jąc, ale nie wiem czy jest techniczna możliwość jej zdjęcia.


A Maciuś powiedz gdzie są nieukarani to ja chętnie nadrobię ;) (o ile mnie kukla nie wyprzedzi)
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Tak samo jest cenzura na abstrachu jąc, ale nie wiem czy jest techniczna możliwość jej zdjęcia.


A Maciuś powiedz gdzie są nieukarani to ja chętnie nadrobię ;) (o ile mnie kukla nie wyprzedzi)
Nie za bardzo mi sie chce za każdym razem wysyłać do ciebie PW żebyś kartkował, może tak kartkować z urzędu? Pare razy raportowałem, ale tego to chyba nikt nawet nie czyta, bo nie widziałem efektu żadnego. Co ty na to Oluś?
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Fajnie by było jakby wszystkie osoby rozliczały typy w działach tematycznych bo sporo osób napiszę analizę i potem nie wiadomo czy weszło czy nie ,przeważnie jak nie wejdzie to nikt tego minusa nie wstawi (a co to za wstyd?) .Bo po co pisać analizę jak potem nie wiadomo czy one są trafione czy nie .Taka luźna rozkmina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
W regulaminie nieby jest wzmianka o estetycznym prowadzeniu tematu i dodawania ✅ ⛔ ale niektórzy sobie olewają. Sam czasem od razu nie podsumuwuję ale 90% raczej ejst podliczone.
Dobra propozycja moim zdaniem.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie wiem czy jest taka możliwość, ale może warto byłoby w tematach konkursowych wprowadzić możliwość poprawy swojego postu przez np. 5 minut, na pewno zmniejszyłoby to ilość postów typu: &quot;proszę o dopisanie buka&quot; itp.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nie wiem czy jest taka możliwość, ale może warto byłoby w tematach konkursowych wprowadzić możliwość poprawy swojego postu przez np. 5 minut, na pewno zmniejszyłoby to ilość postów typu: &quot;proszę o dopisanie buka&quot; itp.


Wystarczy używać takiej magicznej opcji jak &quot;Podgląd wiadomości&quot; i wtedy nie ma problemu.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Przyszła mi do głowy taka myśl. Może forum postawiło by swój serwer TeamSpeak 3? Dla tych co nie wiedzą o czym mowa, już wyjaśniam - jest to program dzięki któremu można komunikować się między sobą w czasie rzeczywistym za pomocą mikrofonów. Myślę, że byłoby to świetne urozmaicenie, taka rozbudowa HydeParku i &quot;rozmów na tematy bukmacherskie&quot;. Co do kosztów to takie forum jak to nasze myślę nie miałoby najmniejszych problemów z utrzymaniem, a firm hostingowych jest od groma. Co wy na to? Troszkę abstrakcyjny pomysł, ale może komuś z administracji się spodoba? ????
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
A może by tak na PokerStarsie utworzyć klub pokerowy ForumBukmacherskie w Home Games? Stworzyc kilka stolików nawet na witrtualne pieniądze, albo jakas lige? Dużo osob siedzi wieczorami, sledza swoje livescore&#39;y, a przy okazji mozna by troche pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A może by tak na PokerStarsie utworzyć klub pokerowy ForumBukmacherskie w Home Games? Stworzyc kilka stolików nawet na witrtualne pieniądze, albo jakas lige? Dużo osob siedzi wieczorami, sledza swoje livescore&#39;y, a przy okazji mozna by troche pograć.
Propozycja zaakceptowana przeze mnie.
Gdy będzie duże zainteresowanie to załatwię nagrody dla uczestników turniejów/ligi.
http://forum.bukmacherskie.com/f220/pokerstars-klub-forum-bukmacherskie-64447.html
@narosdz
Pomysły typu komunikator skype, radio itd nie wchodzą na razie w grę. To jest forum dyskusyjne i na tym się skupiamy.
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
I szaliki jeszcze :roll:
Wątpię, by coś poza koszulkami zostało przez forum wydane, choć poczekam na to by potwierdzić tę tezę w 100%, co na to Administracja.
Szaliki to całkiem trafiony pomysł, pod warunkiem że zlot byłby w sezonie zimowym. :]
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
I co będziesz z nimi robił? Chodził po mieście i będziesz szpecił tramwaje, busy i przystanki w stylu szczeniackiego kibica lokalnej drużyny? Wg mnie to szkoda pieniędzy.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
to jeszcze getry i spodenki , zebrać ekipę , zgłosić zespół do B klasy i za kilkanaście lat może LM będzie ????
I co będziesz z nimi robił? Chodził po mieście i będziesz szpecił tramwaje, busy i przystanki w stylu szczeniackiego kibica lokalnej drużyny? Wg mnie to szkoda pieniędzy.
to by była nowoczesna forma reklamy ;)
a tak na serio to chyba masz racje
 
Do góry Bottom