>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dobrze by było jakbyście przeprowadzili jakieś szkolenie BHP z zakresu cytowania dla niektórych. Niektórzy aż nadto używają tego udogodnienia. Zamiast cytować 2-3 zdania do których mamy jakieś wątpliwości to niektórzy cytują całe długie posty opowiadając po 2-3 zdania. Okropnie takie coś źle się czyta, przynajmniej dla mnie.
Mniej więcej tak to wygląda.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras vel ipsum purus, vel scelerisque leo. In velit elit, pretium in iaculis sit amet, tincidunt eu velit. Duis quis ligula est, ut sollicitudin nibh. Vivamus viverra, ligula eu dictum tincidunt, quam arcu viverra enim, sit amet consequat dui est sit amet eros. Morbi id eros eget orci posuere lobortis. Sed dui ipsum, mollis in sodales vitae, viverra sit amet sapien. Pellentesque accumsan, metus eu egestas interdum, purus neque iaculis mi, vitae auctor lectus lorem id lacus. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Integer auctor tortor vehicula ante rutrum auctor. Aliquam pulvinar, dolor ut dictum laoreet, nulla nulla congue nisl, commodo vehicula orci dolor scelerisque orci. Vestibulum bibendum libero eu turpis tempor convallis. Proin at arcu arcu, sed semper tellus. Donec sed felis at orci adipiscing tincidunt. Donec imperdiet est nec mauris ullamcorper tristique.
Nullam aliquet est in nisi laoreet ac mollis purus porttitor. Quisque iaculis, quam eu porttitor tristique, purus tellus semper enim, ut accumsan justo nibh ut eros. Duis ut metus in augue hendrerit facilisis id sed arcu. Curabitur tincidunt laoreet dignissim. Suspendisse nec ante nibh. Duis aliquet luctus turpis, nec facilisis ipsum congue sed. Nullam pulvinar ultricies consectetur. Sed pretium nisl sit amet enim congue mollis. Vivamus ultrices pretium tincidunt. Vestibulum dictum eros vitae turpis volutpat non eleifend sem pulvinar. Phasellus eget mi leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent fringilla aliquet elit non adipiscing. Donec quis risus metus, lobortis euismod metus. Sed dui est, volutpat ac venenatis eu, pharetra vel dui. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Praesent auctor, nunc in blandit viverra, lorem leo tempus diam, quis facilisis diam neque a nisi.
Donec hendrerit interdum erat, ac hendrerit urna interdum sed. Mauris tristique sem et sapien imperdiet vel consectetur tellus egestas. Proin quis diam et ante cursus interdum viverra id metus. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Proin pellentesque, nunc quis aliquet sagittis, nibh magna imperdiet nunc, quis imperdiet arcu neque ut turpis. Nullam orci metus, feugiat eu malesuada vel, sagittis ut purus. Suspendisse justo tortor, interdum nec tempor a, lobortis in neque. Ut tristique tellus non nunc suscipit pretium. Nulla rhoncus euismod condimentum. Nam et est mi, vitae vehicula est.
Curabitur ultrices lorem id eros sodales eu volutpat ipsum semper. Integer tellus nisl, convallis non rhoncus eget, egestas in purus. Sed gravida iaculis felis, sit amet laoreet quam vestibulum in. Maecenas justo velit, dictum at rutrum eget, luctus vitae mauris
Edit:
Jak w temacie, jakie macie pomysly i propozycje zmian na forum? W ostatnim czasie duzo czasu poswiecam na techniczne dopracowanie forum i nie starcza juz czasu na podejscie od strony merytorycznej, zatem wszelkie wasze uwagi i sugestie beda bardzo pomocne.
Po prostu fajnie by było jakby ludzie odnosili się do konkretnych zdań w kogoś wypowiedzi. Przecież po to zostało wprowadzone cytowanie selektywne, żeby nie cytować całych wypowiedzi.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
SHAKAL czepiasz się szczegółów, dla większości zerowe znaczenie ma to jak ktoś używa cytowania, a poza tym chyba wszyscy i tak czytali by całe wypowiedzi, a nie zdania wyjęte z kontekstu.
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Małe propozycje.

1. Jako że na forum są typerzy, modzi i admini można zrobić co miesięczne plebiscyty na najlepszego moda, administratora, typera(akieta).

2. Może zrobić jakieś turnieje np w ogólno dostępną grę taką jak Haxball (coś widziałem, próbowane było ale nic nie wyszlo)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Dlaczego temat dyskusji o ekstraklasie został zamknięty i czy jest to dzialanie na stale czy tylko na jakis okres czasu.
p. s.
Sorry ze to nie pomysl na rozwoj forum ale uznalem ze najlepiej tu zapytac niz zakladac nowy temat w administracji czy pisac po kolei do kazdego Moda.
@down
Moj blad, szybciej napisalem niz pomyslalem, w tym dziale akurat jest Mod na ktorego mozna zawsze liczyc. Sprawa zalatwiona, przepraszam za zamieszanie.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Małe propozycje.
1. Jako że na forum są typerzy, modzi i admini można zrobić co miesięczne plebiscyty na najlepszego moda, administratora, typera(akieta).
Wybory są raz w roku - wystarczy
2. Może zrobić jakieś turnieje np w ogólno dostępną grę taką jak Haxball (coś widziałem, próbowane było ale nic nie wyszlo)
Może zróbmy jeszcze dziesiątki innych przedsięwzięć!

Wszystko przecież wymaga organizacji. Uważasz, że kolejna próba konkursu w Haxballa odniosłaby sukces? Masz pomysł na coś innego?
Zaproponuj i zorganizuj wszystko a na pewno będziesz zadowolony.
 
A 0

antek.bucik

Użytkownik
Witam. Nie wiem czy było ale brakuje takich tematów w działach każdej dyscypliny sportowej w których możnaby na bieżąco rozmawiać na temat przebiegu jakiegoś spotkania - taki QUASI CHAT. Może warto by było takie coś utworzyć? Na pewno podniosłoby to czas przebywania na forum i możliwość dzielenia się refleksjami podczas oglądania danego spotkania ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nie wiem czy było
Tak było. Różne wersje tego samego pytania pojawiają się niemal na każdej stronie tego tematu :|
Miejsca na spam w każdym dziale nie będzie na pewno... a co do tematu mającego podobne zadania dla całego forum to aktualna odpowiedź Administracji wygląda następująco:
&quot;Dyskusje na tematy bukmacherskie&quot; wrócą w najbliższym czasie na forum. Rozważamy kilka dodatkowych poprawek, a także alternatyw do tego działu. Myślę, że do końca kwietnia będzie to wprowadzone.
Proszę nie pisać w kółko o tym temacie, bo to powoli nudne.
Pozdro
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Zamykając Dyskusje na tematy Sportowe...
Spowodowaliscie, ze Forum Umarlo....
To byla Fajna Sprawa...uwazam ze powinniscie to przywrocic...
Podstawowa sprawa...zrobic Regulamin....i dac ludziom druga szanse...
Ludzie przynajmniej mozna bylo razem pogadac...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Zamykając Dyskusje na tematy Sportowe...
Spowodowaliscie, ze Forum Umarlo....
To byla Fajna Sprawa...uwazam ze powinniscie to przywrocic...
Podstawowa sprawa...zrobic Regulamin....i dac ludziom druga szanse...
Ludzie przynajmniej mozna bylo razem pogadac...
Kilka postów wyżej :|


&quot;Dyskusje na tematy bukmacherskie&quot; wrócą w najbliższym czasie na forum. Rozważamy kilka dodatkowych poprawek, a także alternatyw do tego działu. Myślę, że do końca kwietnia będzie to wprowadzone.
Proszę nie pisać w kółko o tym temacie, bo to powoli nudne.

Pozdro

nie dygać. wróci. ????
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Czy w najbliższych miesiącach planujecie jakiś konkurs tenisowy? Jeśli nawet nie w najbliższym czasie, to w przyszłości na pewno jeszcze jakiś zorganizujecie, myślę że warto zastanowić się nad zmianą jego formy. Napiszę co mi przyszło do głowy, choć nie twierdzę że jest to idealny pomysł, jednak może komuś się spodoba.
Wszyscy zgłoszeni do konkursu musieliby podać przynajmniej 15 typów w ciągu miesiąca (lub analogicznie 7,8 w ciągu dwóch tygodni), oczywiście maksymalnie 1 typ dziennie. Po upływie tego okresu, do następnego etapu przechodziłoby 30% użytkowników z największym zyskiem i tak kolejno doszlibyśmy do etapu w którym najlepsi walczyliby o nagrody. Oczywiście jeśli zgłosiłoby się 500 osób (nie mam pojęcia ilu ludzi zgłasza się tu do konkursów, bo raczej nie biorę w nich udziału) to do następnego etapu mogłaby przejść najlepsza 50,100, zależy w jakich ramach czasowych miałby się odbywać konkurs. Myślę, że taka forma konkursu dałaby szanse osobom, które wiedzą coś na temat tenisa i zmniejszyłoby to szanse na wygraną przypadkowych użytkowników. Łatwiej (chyba) wygrać konkurs, w którym trzeba &quot;pokonać&quot; tylko jednego przeciwnika aby przejść do następnego etapu, niż udowodnić swoją skuteczność, utrzymując się przez cały okres trwania konkursu w czubie tabeli. Tym bardziej, że tenis to sport indywidualny, nie da się trafić każdego typu, często wybranie kilku zdarzeń tego samego dnia jest bardzo trudne, a w przypadku ostatniego konkursu tenisowego, w którym użytkownicy &quot;pojedynkowali&quot; się między sobą na typy, z tego co zauważyłem wystarczył jeden, dwa słabsze dni (trzeba było podać aż 3 typy dziennie, które w większości było pewnie wybierane na chybił-trafił) i najprawdopodobniej odpadało się z konkursu. To tylko luźna propozycja, ale mogłoby to być ciekawe. Każdy konkurs to loteria, potrzeba szczęścia, ale jeśli miałby on taką formę można byłoby doszukać się w nim jakiegoś sensu i ciekawych typów (jeśli każdy będzie mógł podać 1 typ, będzie to najprawdopodobniej najlepszy według danego usera typ danego dnia). Coś trochę bliższego Typom Dnia, niby taki konkurs już jest, ale spójrzmy na to z drugiej strony. Ile osób korzysta z typów podawanych w TD, a ile korzystało z tych podanych w konkursie &quot;Masters Tennis&quot;? Myślę, że różnica jest nieporównywalna, a chyba o to na forum chodzi.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mozi
Na pewno jeszcze nie jeden konkurs tenisowy się u nas odbędzie. Prawdopodobnie po wakacjach, czyli we wrześniu.
Jak najbardziej rozważymy inne formuły konkursu, aby wprowadzić coś nowego. Weźmiemy także Twoją propozycję pod uwagę.
 
grzesio 46,6K

grzesio

Forum VIP
Nieche powolywac sie na przyklad innego forum o podobnej tematyce , ale jak ktos ma sie tu rejestrowac , aby politykować - BAN na miejscu i do widzenia.
Sa uzytkownicy forum majace mala ilosc postow , ale o duzej aktywnosci w HP i miedzy innymi w dziale Polityka etc.
 
Do góry Bottom