>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

mark 2,3K

mark

Forum VIP
Nie podchodze tak do tego bo temat Dyskusje bukmacherskie kompletnie mnie nie interesuje . To bylo najprostsze wytlumaczenie powodow dla ktorych nie nalezy smiecic w innym temacie bo widocznie czesc osob nadal nie potrafi tego zrozumiec
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Osobiscie założyłbym w wybranych działach coś w stylu Quasi Czatu czy rozmowy w trakcie spotkań.
Oczywiście moderowane - w sensie bez reklam , prosb o kase etc.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Dla mnie mniej wartościowym userem jesteś właśnie Ty Pete1989. Od 17 stycznia tego roku (na taki wgląd pozwala mi &quot;historia&quot;) nie napisałeś żadnego postu w jakimkolwiek dziale tematycznym dotyczącym jakiegokolwiek sportu. 90% twojego czasu na forum to puste posty w Dyskusjach. Pozostałe 10% postów, które zostały napisanie poza Dyskusjami również pozostawia wiele do życzenia - większość z nich to zaśmiecanie właśnie tego tematu, w którym tak chętnie wylewasz swoje żale od momentu braku Dyskusji.
Sądząc po tych statystykach, nie masz nic istotnego do przekazania.
Dlatego nie dziw się, że nikt nie ma zamiaru Ci podawać choćby jednego sensownego argumentu za zamknięciem Dyskusji, skoro sam przez niemal 3 miesiące nie potrafiłeś napisać jednego sensownego posta w działach dotyczących różnych dyscyplin sportowych, o których tak ochoczo chciałbyś dyskutować w Dyskusjach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kuite 1

kuite

Użytkownik
No w końcu widze ze nie pomyliłem tematów - byłem troche zdzwiony dyskusją moderatora z kimstam nawet nie wiem o czym.
Ja np. potrafie po przebiegu 20- 25 minut meczu dosc dobrze okreslic under/over spotaknia (oczywiscie na tyle ile jest to mozliwe) ale fajnie by było poznac typy specjalistow od innych dyscyplin.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Dlaczego klikając LUBIĘ to jako że lubię jakiś temat/topic wstawia się do facebooka logo Bwin?? Dzisiaj chciałem dodać sobie że lubię temat jednego autora a tu potem taka niespodziewajka na facebooku.
Wydaje mi się, że powinno być wklejone na tablicę lubię + nazwa tematu z forum.
No i po 2 wiadomo jaką wspaniałą ustawę mamy, więc zdało by się to skorygować ;) z tym lubię.
Pozdrawiam
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Na MŚ w snookerze będzie raczej na 99% zorganizowany konkurs typerski, który będe prowadził ja. Co do Game Desire to może niech, tak jak to było zazwyczaj, moderator działu snooker takie coś zorganizuje? ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dlaczego klikając LUBIĘ to jako że lubię jakiś temat/topic wstawia się do facebooka logo Bwin?? Dzisiaj chciałem dodać sobie że lubię temat jednego autora a tu potem taka niespodziewajka na facebooku.
Wydaje mi się, że powinno być wklejone na tablicę lubię + nazwa tematu z forum.
No i po 2 wiadomo jaką wspaniałą ustawę mamy, więc zdało by się to skorygować ;) z tym lubię.
Pozdrawiam
Jeśli nie ma w temacie grafiki to FB pobiera obrazek ze strony głównej (na dole są 6 buttonów) w kolejności losowej.
Zawsze można użyć opcji &quot;udostępnij na facebooku) i wówczas mamy możliwość wybrania miniaturki lub jej wyłączenie.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Co do zamknięcia Dyskusji:
Pewnie chodzi Ci o dział Hyde Park. Dział ten służy do różnych, często luźnych rozmów. Nie naliczamy tam postów z uwagi na jakość wypowiedzi. Temat &quot;dyskusje na temat bukacherskie&quot; pełni rolę &quot;czatu&quot;, dlatego nie przeszkadzają tego typu posty. Jeżeli kogoś takie temat irytuje prosta recepta- nie odwiedzać go.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Odnośnie tego turnieju w snooka mogę podjąć się organizacji.... tylko czekam na dyspense ????
moze lepiej byloby zrobic na poolshark&#39;u ten turniej..znacznie bardziej realistyczna gra niz ta platformowka na gamedesire rodem z pegasusa
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
moze lepiej byloby zrobic na poolshark&#39;u ten turniej..znacznie bardziej realistyczna gra niz ta platformowka na gamedesire rodem z pegasusa
myślę, że większość zawodników grała już na gamedesire (poprzednie edycje chociażby)... natomiast na poolshark np. ja nigdy nie grałem.
z resztą jeśli chcesz realizmu, to na GD jest przecież wersja PRO, dużo bardziej realistyczna niż standard... tylko tak biorąc pod uwagę poziom poprzedniej edycji turnieju, to połowa uczestników by nie potrafiła na PRO wbić breaka 25+ ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Odnośnie cytowania selektywnego;

Ostatnio modna forma cytowania, części wypowiedzi.
Wiec chodzi mi oto czy można zamiast jak teraz jest:

Napisał darius010 -&gt;
Zrobić tak:

Napisał darius010
Gdzie przy kliknięciu na strzałkę, otwierała by się cała wypowiedź.

Może i jest to kosmetyczna zmiana, ale wydaje mi się że ułatwiła by trochę korzystanie z owego cytowani, bo przy dłuższych tematach, można było by szybciej odnaleźć post.

Podobnie jest na wielu innych forach dyskusyjnych więc myślę że tu też mogła by ta funkcja być.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Wiem, ze nie powinienem się wychylać, ale to forum straciło &quot; duszę&quot; bez shoutboxa. kazde liczace sie forum ma cos na wzor czatu. Tutaj to zlikwidowaliscie. Nie wiem czy rzeczywiscie widzicie jakies pozytywne aspekty takiego ruchu, orpocz tego ze moderatorzy dzieki temu wiecej sobie odpoczna i praktycznie beda niepotrzebni. Usuniecie z HP SB wcale nie przynioslo zwiekszonego ruchu w innych dzialach, po prostu ludzie z braku sb spamuja winnych tematach. Przez ten ruch zabijecie to forum. Uzytkownicy ktorzy cos znaczyli na tym forum, uciekaja do konkurencji, i na forum niedlugo pozostana bezrobotni modzi i spamerzy. Przemyslcie jeszcze raz ta decyzje ???? _
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wiem, ze nie powinienem się wychylać, ale to forum straciło &quot; duszę&quot; bez shoutboxa. kazde liczace sie forum ma cos na wzor czatu. Tutaj to zlikwidowaliscie. Nie wiem czy rzeczywiscie widzicie jakies pozytywne aspekty takiego ruchu, orpocz tego ze moderatorzy dzieki temu wiecej sobie odpoczna i praktycznie beda niepotrzebni. Usuniecie z HP SB wcale nie przynioslo zwiekszonego ruchu w innych dzialach, po prostu ludzie z braku sb spamuja winnych tematach. Przez ten ruch zabijecie to forum. Uzytkownicy ktorzy cos znaczyli na tym forum, uciekaja do konkurencji, i na forum niedlugo pozostana bezrobotni modzi i spamerzy. Przemyslcie jeszcze raz ta decyzje ???? _
Dla mnie użytkownicy, którzy coś znaczą to ci, którzy piszą w działach tematycznych bez względu na to czy są te dyskusje czy nie ma. Nie powiem sam tam wchodziłem i czasem ja pomogłem, a czasem sam dostałem tą pomoc ale chyba nie o to chodzi na takim forum. Jak chcesz sobie pogadać o pierdołach to masz gg albo PW i tam możesz to robić. Mi tam aż tak nie jest potrzeby ten temat, bo wolę się udzielać w dziale tematycznym jak tylko mogę, a to że dla Ciebie priorytetem jest tylko to, to znaczy, że nie miałeś zbyt wiele do wniesienia od siebie. Z resztą widać to po ilości postów jakie zaliczyłeś przez półtora roku swojej działalności. Kto ma pisać w dziale, ten i tak napiszę, a czy będą te dyskusje to już inna sprawa.
 
homel 918

homel

Użytkownik
kapszti nieraz pytales o streama do latino itp. wiel potrzebnych spraw tam mozna bylo zalatwic, pomoc zyskac, a tak to nie widac zadnej aktywnosci. Jedni spamuja w tematach dzialowych, inni wola w SB, gdzie jest na to miejsce - czat.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Uzytkownicy ktorzy cos znaczyli na tym forum
Przecież parę postów wyżej już lukascash odniósł się do podobnej wypowiedzi. Tutaj.
Homel jesteś tu od 2009 roku napisałeś 116 postów w tym połowa to przysłowiowe suchary z typami. I co tacy użytkownicy coś niby znaczą dla forum ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
&quot;Dyskusje na tematy bukmacherskie&quot; wrócą w najbliższym czasie na forum. Rozważamy kilka dodatkowych poprawek, a także alternatyw do tego działu. Myślę, że do końca kwietnia będzie to wprowadzone.
Proszę nie pisać w kółko o tym temacie, bo to powoli nudne.
Pozdro
 
Do góry Bottom