>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

snajper 322

snajper

Forum VIP
A tak serio. Hmmm dyskusje-fajna sprawa, można było szybko i w prosty sposób zdobyć jakieś informacje(jaki wynik, co gdzie, kiedy) bez potrzeby wertowania poszczególnych działów.
Czyli wychodzi na to, że inne działy na forum są najmniej ważne. Liczy się tylko HP i najlepiej jakby dział znajdował się zaraz pod TD?

Gwarantuje Ci, że szybciej znajdziesz w dziale co, gdzie, kiedy zanim ktoś Ci odpisze w HP
 
G 35

gesio

Użytkownik
mam pytanko typu czy obrazanie innych typerow w prywatnych wiadomosciach jest na ty forum jakos karalne (ostrzezenia czy podobne tego typu rzeczy), bo pisze sobie analize a jakis typ mi wysyla PW z wielkim halo jakim to nie jestem zerem itp ????
 
C 94

crock

Użytkownik
Czyli wychodzi na to, że inne działy na forum są najmniej ważne. Liczy się tylko HP i najlepiej jakby dział znajdował się zaraz pod TD?
Gwarantuje Ci, że szybciej znajdziesz w dziale co, gdzie, kiedy zanim ktoś Ci odpisze w HP
Źle się wyraziłem albo nie zrozumieliśmy się. Ja nic takiego nie napisałem, że są mniej/bardziej ważne. Wyrażam zdanie ze swojej perspektywy, jako osoby która nie ma czasu/chęci do rozpisywania się , czy też przeglądania wszystkich działów tematycznych+ jeszcze odwiedzenia interesujacych mnie tematów typerów. Więc wbijałem sobie do dyskusji i przeglądając do 5 stron mogłem przejrzeć szybko co jest proponowane, czy też akurat ktoś zamieścił jakąś ciekawą informację itp.
Czy też sytuacja sprzed dosłownie chwili, 15 min do spotkania- mam fajny typ, zapodaje w dziale, po czym po jakimś czasie dostaje odpowiedź, że nie ma sensu żeby tam pisać bo nie można tego zagrać już heh
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
mam pytanko typu czy obrazanie innych typerow w prywatnych wiadomosciach jest na ty forum jakos karalne (ostrzezenia czy podobne tego typu rzeczy), bo pisze sobie analize a jakis typ mi wysyla PW z wielkim halo jakim to nie jestem zerem itp ????
Nie ma żadnych konsekwencji,jak sama nazwa wskazuje jest to prywatna wiadomość do załatwiania prywatnych spraw.Z wielu opinii tutejszych userów jak i mojej samej mogę Ci doradzić,że ignorowanie takich osób jest naprawdę skutecznym rozwiązaniem:]
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
mam pytanko typu czy obrazanie innych typerow w prywatnych wiadomosciach jest na ty forum jakos karalne (ostrzezenia czy podobne tego typu rzeczy), bo pisze sobie analize a jakis typ mi wysyla PW z wielkim halo jakim to nie jestem zerem itp ????
Forum bukmacherskie &gt; Panel uzytkownika &gt; Edytuj liste ignorowanych
Najlepszy sposob ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bludek 367

bludek

Użytkownik
Coś się zepsuło z powiadomieniami o PW. Przy każdym wejściu na stronę główną FB wyskakuje komunikat:

&lt;forum.bukmacherskie.com&gt;
Otrzymałeś nową prywatną wiadomość.
...

Wiadomość pół godziny temu przeczytana, 29 minut temu &#39;odpisana&#39;, 15 minut temu nawet usunięta, a mimo to komunikat nie daje za wygraną...

---

Edit: w operze usunięcie ciastek nie pomogło. Wygląda to tak jakby strona główna się nie odświeżała. Po wejściu do działu, przeczytaniu wszystkich postów i ponownego przejścia do strony głównej przy dziale jest ikonka nowych postów. Po ponownym wejściu w dział nowych postów nie ma... Wszystko to oczywiście tylko klikając PPM, bez żadnego cofnij, itd.

Jednak to pewnie wina Opery, bo w innej przeglądarce działa.

Dziękuję.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nikt nam nie zgłaszał podobnych problemów. Spróbuj na innej przeglądarce, wyczyść ciasteczka. Jeśli problem się będzie pojawiał pisz na priv.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
windover 26,5K

windover

Użytkownik
to gdzie będzie można np. dowiedzieć się wyniku(pewnie zaraz ktoś napisze że sam trzeba sobie poszukać ???? czy ktoś podeśle wynik na kom,czy nawet jakaś dyskusja odnośnie danego zdarzenia )Przecież nie będe pisał tyle wiadomości na pw? ile to czasu zajmie ????
google.pel
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Łał, chciałeś zabłysnąć a się zblazniles.

Moderatorzy, Cały czas nam zarzucacie ze dla nas HP jest ważniejszy niż tematyczne.. Ale nikt tego nie powiedział. Jest to tylko luźny czat.

@Snajper: szybciej znajdziemy w dziale niż w HP? Mi w 9/10 przypadkach to się nie udawało, bo nie każdy gra hitowe spotkania.
Zawsze gdy spytam o coś w HP, w ciągu 3 minut otrzymam odpowiedź.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
No sorry ale jak ja widzę posty typu &quot;O której wyścig F1, albo o której dziś zaczynają sie kwalifikacje skoków&quot; to mnie krew zalewa.
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
No sorry ale jak ja widzę posty typu &quot;O której wyścig F1, albo o której dziś zaczynają sie kwalifikacje skoków&quot; to mnie krew zalewa.
Po to był luźny czat. Że jak ktoś był na fonie albo coś to Sobie zapytał.
Ty nigdy o nic nie pytałeś..
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Po to był luźny czat. Że jak ktoś był na fonie albo coś to Sobie zapytał.
Ty nigdy o nic nie pytałeś..
O takie banalne rzeczy na pewno nie. Większość gdyby nie forum to dawno by zginęło. Lenistwo w tym dziale czasami było niesamowite
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Widzę, że dyskutujecie i dyskutujecie i ...
Powiem szczerze, że rzadko się udzielałem w temacie Dyskusje... ale niejednokrotnie go przeglądałem i według mnie nie było tam nic ciekawego, kiedy była jakiś mecz zwłaszcza ważny to można było 10 postów pod rząd przeczytać w stylu Barca, Gool , Goal, ale bramka itd. Oczywiście było tam podawanych wiele typów, ale w czym problem, żeby te same typy podać w dziale tematyczny.

Każdy wie, że Dyskusje to był Czat pod przykrywką, wiec niema sensu pisać że nie.
Rozumiem, że wielu użytkowników się przyzwyczaiło do pisanie w owym temacie, ale to jest tak jak z Małyszem, na razie wam zależy ale w końcu zapomnicie.


Uważam, że Dyskusje powinny powrócić na forum, ale w innej formie, lecz nie mam pomysłu w jakiej, bo poprzednio tak jak ktoś wyżej napisał, nic merytorycznego tam nie było.
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Po to był luźny czat. Że jak ktoś był na fonie albo coś to Sobie zapytał.
Ty nigdy o nic nie pytałeś..
Szybciej by sprawdził samemu. Ale lepiej wejść na FB zamiast na program tv i czekać x minut na odpowiedź. Tego nie da się logicznie wytłumaczyć.
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Na Twoim miejscu bym płakał, bo z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że Ty na HP to mieszkasz. :-(
Za to po ilości Twoich postów które napisałeś przez 3 lata można wywnioskować że jesteś hieną która tylko czeka na nowe wpisy w działach tematycznych, a nóż jakiegoś typka się znajdzie, prawda ?
Druga sprawa jest taka że nie jesteś moim targetem dyskusyjnym. Oczywiście bez napięcia. ????
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Błazen, a raczej leń pyta o wynik na forum. Zamiast w google wpisać, wejść na jakiś livescore, czy soccerway to najlepiej niech inni szukają bo mi się nie chce, taka jest wasza polityka.
Tak? A co jesli ktoś gra arabskiego hokeja? Przykład z kosmosu ale do takiego spotkania szybko się w Googlach live nie znajdzie.

A przykład z życia - ostatnio, siatka grecka - Olympiacos - nie dało sie znalezc live, aż ktoś miły w HP zarzucił.

Ale tak, skoro grasz tylko piłkę to nie masz czego szukać w HP. Ehhh..
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tak? A co jesli ktoś gra arabskiego hokeja? Przykład z kosmosu ale do takiego spotkania szybko się w Googlach live nie znajdzie.
A przykład z życia - ostatnio, siatka grecka - Olympiacos - nie dało sie znalezc live, aż ktoś miły w HP zarzucił.
Ale tak, skoro grasz tylko piłkę to nie masz czego szukać w HP. Ehhh..
Może się wtrącę, w goglach wszystko znajdziesz, trzeba być niezłym esem albo kompletnym leniem żeby żeby nie umieć tej czynności wykonać.
A z siatkówką nie trafiłeś bo wystarczy spojrzeć do odpowiedniego działu i na pierwszej stronie masz wszystkie potrzebne linki i lajfskory. Jak nie znasz greckiego do gogle tłumacz i jedziesz.
 
Do góry Bottom