>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
a przy okazji popłakać, wyzwać sportowców od najgorszych, szukania ustawek, zaczepiać innych... długo by wymieniać minusy
No tak,przecież lepiej zamknąć od razu cały temat.Jak ktoś przeszkadza,dać mu bana na HP i tyle.Wielka filozofia.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
To była pewna forma czatu, a nie czat - miały to być dyskusje na dany temat, który ostatecznie zamienił się w livescore, bałagan i rzadko co prowadzono merytoryczne dyskusje. Fakt można tam było otrzymać szybką odpowiedź np. o livescore&#39;a, wynik etc., ale okazało się, że więcej tam mało interesujących wpisów niż tych wartościowych.
Na początku - po tej przerwie wcześniejszej rzecz jasna - było wszystko w porządku. Userzy trzymali się tematu, nie było poważniejszych napinek etc. Jednak w ostatnim czasie usunąłem ponad 150 postów :!: I to miało bardzo duży wpływ na aktualną sytuację. Poza tym jak już Snajper wspomniał - coraz więcej napinek, ubliżanie sportowcom, drużynom sportowym co było troszkę żenujące. Teraz również będzie przerwa, a może i w ogóle zrezygnujemy z tego tematu w Off Topicu.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Benek czy to taki wielki problem banować osoby,które robią to co wyżej napisałeś?Kilka banów,wszystko się ładnie wyklaruje i zostaną osoby które trzymają się prostych zasad pisania na temat.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
To dajcie nam shoutboxa.
Gdzie niby mamy pisać? Kazda opinia o meczu tenisowym czy innym sporcie jest bardzo szybko usuwana tylko dlatego, że nie jest analizą. Nie kazdy ma czas na jej pisanie.
Ale lepiej ukarac tych, którzy chcą po prostu porozmawiac o sporcie w miłym gronie zamiast zbanowac tych, ktorzy szukają napiny. Ehhh..
PS: Po co usuwacie posty? Niepotrzebne dodatkowe zajęcie. Dobrze wiecie, że jest to typowy shoutbox i nikt nie czyta postów kilka stron wcazesniej !
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Pete - wiesz co w ostatnim czasie troszkę mnie przeraziło :?: Bana na OT musiałoby otrzymać naprawdę sporo userów, stąd ta decyzja. Trzeba troszkę ochłonąć, jest wiele innych działów, którymi trzeba się zająć, a nie tylko Hyde Parkiem, który jest tak naprawdę (a przynajmniej powinien być) najmniej istotnym działem na forum. Mam nadzieję, że poziom merytoryczny wzrośnie, to i wtedy rozwiąże się problem z konkursowiczami jak i z Dyskusjami, które może zostaną ponownie otwarte.
E: Haftus Shoutboxa na pewno nie będzie - ten temat był wielokrotnie poruszany.
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Benek, a odblokujecie mi PW ?
Moje zachowanie się znacznie poprawiło, a teraz jak nie będzie dyskusji to PW będzie potrzebne żeby wymienić z kimś uwagi.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
E: Haftus Shoutboxa na pewno nie będzie - ten temat był wielokrotnie poruszany.
Ok, ale gdzie mamy pisać krótkie opinie o meczach? Działy tematyczne odpadają bo tam moderatorzy usuwają. (zresztą wcale sie nie dziwie, tam potrzeba porządku !)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ok, ale gdzie mamy pisać krótkie opinie o meczach?
Po co ?
Zobacz, że po meczach ligi mistrzów wiele osób potrafi napisać rozprawki o meczach. 1-2 zdaniowe opinie nie są nikomu potrzebne i nic nie wnoszą.
Edit: Pierwszy i nie ostatni ???? .
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Damian to pytanie nie do mnie, a do Adminów i ew. MT.
Haftus w kilku działach są tematy do dyskusji. Z resztą póki co trzeba się wstrzymać bądź trzeba zacząć pisać bardziej rozwinięte, a zarazem merytoryczne posty w odpowiednich tematach.
E: AKA SHAKAL pierwszy raz się z Tobą zgodzę.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Benek sam piszesz,że przeraziła Cię ilość osób które powinny dostać bana na HP-I CO Z TEGO?Powinny dostać-niech dostaną.Widocznie nic nie wnosili do &quot;Dyskusji...&quot;.Nawet jakby zostało 10 osób,które piszą na temat i tak powinien być ten topic otwarty.Bukmacherka nie polega tylko na graniu przed meczem i czekaniu na wynik,ale w wielu przypadkach na graniu live.Wg Ciebie gdzie można porozmawiać na tym forum o meczu np.tenisa na żywo?W dziale ma ktoś napisać,że podczas gry ktoś złapał kontuzje?Albo że warto coś zagrać?Nie,od tego były &quot;Dyskusje&quot;.A argument,że dużo osób nie powinno tam pisać jest po prostu śmieszny,bo w OT jest wiele innych durnych tematów z jednym wpisem na 3 dni i jakoś to nikomu nie przeszkadza.
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Damian to pytanie nie do mnie, a do Adminów i ew. MT.
Haftus w kilku działach są tematy do dyskusji. Z resztą póki co trzeba się wstrzymać bądź trzeba zacząć pisać bardziej rozwinięte, a zarazem merytoryczne posty w odpowiednich tematach.
E: AKA SHAKAL pierwszy raz się z Tobą zgodzę.
No dobra ale tu mi nikt z wymienionych wyżej nie odpisał, a na PW nie mogę im napisać.
Mógłbyś zapytać kogoś w moim imieniu ?
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Benek sam piszesz,że przeraziła Cię ilość osób które powinny dostać bana na HP-I CO Z TEGO?Powinny dostać-niech dostaną.Widocznie nic nie wnosili do &quot;Dyskusji...&quot;.Nawet jakby zostało 10 osób,które piszą na temat i tak powinien być ten topic otwarty.Bukmacherka nie polega tylko na graniu przed meczem i czekaniu na wynik,ale w wielu przypadkach na graniu live.Wg Ciebie gdzie można porozmawiać na tym forum o meczu np.tenisa na żywo?W dziale ma ktoś napisać,że podczas gry ktoś złapał kontuzje?Albo że warto coś zagrać?Nie,od tego były &quot;Dyskusje&quot;.A argument,że dużo osób nie powinno tam pisać jest po prostu śmieszny,bo w OT jest wiele innych durnych tematów z jednym wpisem na 3 dni i jakoś to nikomu nie przeszkadza.
Bardzo dobry argument z tym LIVE&#39;m ????
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Benek sam piszesz,że przeraziła Cię ilość osób które powinny dostać bana na HP-I CO Z TEGO?Powinny dostać-niech dostaną.Widocznie nic nie wnosili do &quot;Dyskusji...&quot;.Nawet jakby zostało 10 osób,które piszą na temat i tak powinien być ten topic otwarty.Bukmacherka nie polega tylko na graniu przed meczem i czekaniu na wynik,ale w wielu przypadkach na graniu live.Wg Ciebie gdzie można porozmawiać na tym forum o meczu np.tenisa na żywo?W dziale ma ktoś napisać,że podczas gry ktoś złapał kontuzje?Albo że warto coś zagrać?Nie,od tego były &quot;Dyskusje&quot;.A argument,że dużo osób nie powinno tam pisać jest po prostu śmieszny,bo w OT jest wiele innych durnych tematów z jednym wpisem na 3 dni i jakoś to nikomu nie przeszkadza.
Podpisuje się obiema rękoma ;)
Takimi tematami są np. ślicznotki (czy jak to tam się nazywa) z erotycznymi obrazkami (nie mówie że mi sie to nie podoba ale niekiedy to przesady ;]).. itd.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dawczan zapewniam, że to nie sprawi problemu na dłuższą metę. Na początku może parę osób faktycznie mniej będzie aktywnych na forum, ale ostatecznie wyjdzie to na dobre. Bo ostatecznie kogo mamy uważać za aktywnego :?: Usera, który tylko siedzi w Dyskusjach czy też innego, który pisze na temat, z sensem w danym dziale tematycznym ;)
Poza tym nie zamykamy HP, a ew. Dyskusje.
E: Co do LIVE to się zgodzę - bo nie mogę się nie zgodzić w tym wypadku. Banować tyle osób nie mamy zamiaru, ponieważ w tym momencie dział ten mógłby być odebrany jakby dla wybranych i ogólnie mija się to z celem. Ten LIVE to jedyny mankament, który faktycznie jest prawdziwym argumentem, ale i bez LIVE człowiek żyć może - wiem to nie odpowiedź, ale jeśli będzie trzeba to niestety będziecie musieli się przyzwyczaić do aktualnej sytuacji. W każdym bądź razie zapewniam, że poruszymy z Administracją ten wątek.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
no to ja sobie stworze w off topie temat: rozmowy o bukmachercie... no i tam bedziemy pisac... wkoncu temat jak kazdy w hp i chyba nie potrzeba blogoslawienstwa moderatora tak jak inne tam dzialajace tematy
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
no to ja sobie stworze w off topie temat: rozmowy o bukmachercie... no i tam bedziemy pisac... wkoncu temat jak kazdy w hp i chyba nie potrzeba blogoslawienstwa moderatora tak jak inne tam dzialajace tematy
Sorry, że się wpierdzielam, ale jeden z userów już wpadł na taki pomysł jak Ty, i z tego co widzę, dostał kartkę za złamanie regulaminu forum, więc rób jak chcesz.
Zamknięcie dyskusji ostatnimi czasy zawsze zwiększało aktywność w innych tematach HP, typu &quot;Piwo&quot;, &quot;$licznotki&quot; itp. Taka obserwacja :p
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Sorry, że się wpierdzielam, ale jeden z userów już wpadł na taki pomysł jak Ty, i z tego co widzę, dostał kartkę za złamanie regulaminu forum, więc rób jak chcesz.
Zamknięcie dyskusji ostatnimi czasy zawsze zwiększało aktywność w innych tematach HP, typu &quot;Piwo&quot;, &quot;$licznotki&quot; itp. Taka obserwacja :p
Tak.. A te tematy naprawde są ważniejsze na FB ;]
Benek odpowiesz mi?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ważniejsze są działy tematyczne. Poza tym jak ktoś sobie wklei zdjęcie panienki czy napisze jakie dobre piwo pił to przynajmniej wiadomo, że jest na temat w danym temacie - a dlaczego rzadko to widać w Dyskusjach :?: :|
Damian - napiszę gdzie trzeba z zapytaniem - nic więcej zrobić nie mogę.
 
Do góry Bottom