>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

mozi 552

mozi

Użytkownik
Wnoszę o pojawienie się negatywnej reputacji! Na poprzednim dużym forum społecznościowym, na którym miałem okazję się udzielac była możliwośc przydzielenia pozytywnej i negatywnej reputacji. Jest na FB kilkunastu nieciekawych typków, który chciałbym obdarowac negatywami, bo najzwyczajniej w świecie na to zasługują ;D
Także nie widzę sensu. Większość userów dawałoby negatywy nie za dany post, ale stosunek do danego typera. Tak jak ja mam słabą opinię przez przeszłe ekscesy, które jeszcze w dodatku podkolorowano i myślę, że wiele osób kierowałoby się tym i to nie tyczy się tylko mnie. Po za tym za co te negatywy? Za nietrafiony typ? Bez sensu, a przecież jak ktoś pisze kiepskie analizy, czy bzdury to nie zostanie za to pochwalony i to wystarczy.
----
VIP
Dział bardzo ważny na forum i znowu widzę przybrał inną formę. Nie zastanawiał się nigdy ktoś z administracji o zorganizowaniu co miesiąc &quot;wyborów&quot; na nowego Vipa i ewentualnie użytkownika który z tego działu wypadnie? Głosy oddawaliby userzy, którzy śledzą poczynania swoich ulubionych typerów w poszczególnych działach i to dla nich powinien być dział VIP. Chociaż znając to forum to nie pierwszy wpadłem na ten pomysł i dawno został już tu skrytykowany :razz:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Czy ja mam tylko w stronach bukmacherskich ograniczenia na dział czy wszyscy ? A jak ja tylko to za co mam ? Bo chciałem dodać posta w jednym z tematów z blogami, a nie mogę.
AKA SHAKAL nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:

  1. Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,
  2. Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,
  3. Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Nie przesadziliście z tym czasem w przód Panowie?? ???? u mnie jak i na innych zegarach na rożnych stronach,telewizjach itp,widnieje 18:40 a na Naszym Forum 18:44 ???? Tak pozostanie??
Edit: Ok Marcin,rozumiem,u mnie są 4 minuty,a czas mam dokładnie zgrany z TVN24,stąd moje pytanie,Dzięki,Pozdro.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja tutaj widzę tylko 2 minuty różnicy, więc nie ma co narzekać.
Czas z tego co wiem pobierany jest automatycznie z serwera, wiec raczej nic nie zmienimy.
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Elo. Można prosić o odblokowanie PW ? Bo mam zablokowane ale po miesięcznej przerwie moje zachowanie uległo zmianie a PW przyda mi się :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja w ramach rozwoju forum proponuję zacząć aby modzi i admini trzymali się tego co piszą. Tutaj akurat takie przykłady z konkursów:


W tym temacie pojawiać się będą wyniki po każdej kolejce.
Kolejki były 19 i 20, jest 23, a tu nadal nic.



Inny przykład, 19 marca zadałem w Uczcie pytanie kiedy pojawi się podliczenie grupy i tabela.
Oto odpowiedź:

Moje grupy są podliczone, tabelę mam po sześciu kolejkach.
Zaktualizuję ją i wrzucę.
Ale raczej poczekam na koniec dzisiejszej kolejki.

Kolejka się skończyła, tabeli nie było, więc raczyłem się następnego dnia upomnieć o nią i to nie od razu z rana, a ok godziny 14:

Kolejka się skończyła, tabelo nie widać :-|

Mija, mija czas, a tu nadal nic, więc wczoraj znów musiałem się upomnieć:

Jakimś cudem 6 grup jest podliczone i ma wrzuconą tabelę, więc może w grupie 1 też łaskawie ktoś by to w końcu zrobił, zwłaszcza, że było pisane, że tabela będzie wrzucona. Jak coś się pisze, że się zrobi to należe wykazać się odrobiną konsekwencji i to zrobić, a nie sobie lecieć w hóia letko mówiąc.

I nadal nic, a przecież tabelke tylko trzeba wrzucić, bo już jest zrobiona. Więc dziś pytam znów:

Czy zbyt subtelnie wyrażone zostało niezadowolenie z powodu totalnego braku słowności jednego z moderatorów, że nikt nie raczył zareagować :?:
Przecież to jest kpina jakaś chyba.

I cały czas zero odzewu, totalne zero. Więc może ktoś mi wytłumaczy raz, a porządnie dlaczego tak jest:?:
Bo chętnie się bym dowiedział dlaczego ktoś wmawia mi, że coś zrobi, a potem ma to totalnie w dupie, bo to raczej nie przystoi moderatorowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
I cały czas zero odzewu, totalne zero. Więc może ktoś mi wytłumaczy raz, a porządnie dlaczego tak jest Bo chętnie się bym dowiedział dlaczego ktoś wmawia mi, że coś zrobi, a potem ma to totalnie w dupie, bo to raczej nie przystoi moderatorowi.
adqs napisał, że Kuba ma na głowie 3 konkursy...Zatem jesli to prawda to taka rada, żeby po prostu nie obciążać 1 osoby tyloma konkursami, bo później są niepotrzebne pretensje i problemy.
#1434 haftus Avatar haftus Dołączył: 01.05.2010 Postów: 306 Reputacja: 21 czemu nie ma &quot;dyskusji na tematy bukmacherskie&quot; ?
tez mnie to ciekawi ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
z tą ilością konkursów poszczególnych moderatorów, to nie przesadzajmy... Po prostu wymówka, zamiast powiedzieć wprost, że nie ma się aktualnie czasu. Np. tabela Ekstraklasy Ladbrokes na ok. 100 osób zajęła mi nieco ponad 2 godziny... Zaraz Wam zrobię tą tabelę i będzie spokój:grin:
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
z tą ilością konkursów poszczególnych moderatorów, to nie przesadzajmy... Po prostu wymówka, zamiast powiedzieć wprost, że nie ma się aktualnie czasu. Np. tabela Ekstraklasy Ladbrokes na ok. 100 osób zajęła mi nieco ponad 2 godziny... Zaraz Wam zrobię tą tabelę i będzie spokój:grin:

Jeżeli się nie ma czasu to się nie mówi, że coś się zrobi, bo to jest po prostu oszukiwanie kogoś.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
A &#39;Dyskusje...&#39; aż tak Wam są do szczęścia potrzebne? Jak Wasz udział w życiu forum ma się sprowadzać tylko do pisania w hp, to raczej nie jest to dobra droga.

A zamknięte pewnie dlatego, że jak zwykle był tam spory burdel ????
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
A &#39;Dyskusje...&#39; aż tak Wam są do szczęścia potrzebne? Jak Wasz udział w życiu forum ma się sprowadzać tylko do pisania w hp, to raczej nie jest to dobra droga.

A zamknięte pewnie dlatego, że jak zwykle był tam spory burdel ????
wszyscy którzy pytali o przyczynę zamknięcia tego tematu prowadzą własne tematy z typami/piszą analizy w działach więc kompletnie nie trafiłeś. Z resztą jak jeszcze miałem dostęp do Dyskusji na tematy bukmacherskie to ciebie też tam widywałem z tego co pamiętam, więc nie wiem o co ci chodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
haftus 140

haftus

Użytkownik
A &#39;Dyskusje...&#39; aż tak Wam są do szczęścia potrzebne? Jak Wasz udział w życiu forum ma się sprowadzać tylko do pisania w hp, to raczej nie jest to dobra droga.

A zamknięte pewnie dlatego, że jak zwykle był tam spory burdel ????
Wiesz, fajnie tam było pogadać tak na luzie. A skoro nie zliczało postów to komu to przeszkadza ^^ ?
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
a przy okazji popłakać, wyzwać sportowców od najgorszych, szukania ustawek, zaczepiać innych... długo by wymieniać minusy
WTF ? ;]
Po miesięcznej przerwie już tak nie jest, a więc nie wiem o co Ci chodzi w tym momencie. Ale najlepiej jest wytykać złe rzeczy. ;] ????
 
Do góry Bottom