>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

other 60

other

Użytkownik
Duża część zarejestrowanych, a śmiem twierdzić, że większość rejestruje się na forum by spróbować swoich sił w konkursie.
Chyba teraz to sobie żartujesz, przecież po wprowadzeniu ograniczeń w braniu udziału w konkursach, nowozarejstrowany obywatel nie ma prawa wziąć udziału w jakimkolwiek turnieju.
Ci ludzie się nie rejestrują, bo im się nie chce, o czym napisał Brutus, skoro im się nie chce,( a admini nie darzą sympatią takich osobników), to nie powinni mieć dostępu do minerałów, w które zaopatrzone jest forum.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
AKA SHAKAL -- Nie ale zrobił bym jakiś rygor

a dostęp do HP ograniczył bym na maxa bo co niektórzy tam wypisują woła o pomstę
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
Dział tenisowy.
Wiele razy przeglądając analizy WTA widzi sie błędne analizy i automatycznie ripostuje sie uzytkownika z tym ze jest to zle odbierane przez niektorych moderatorów ale z tego co widze to nie ma w zadnym innym temacie mozliwosci odpowiedz na ta analize; ani napisania wlasnego zdania dlaczego ta analiza jest błędna. . .

EDIT:??
Jakas odpowiedz..?
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Panowie,a co myślicie o takim numerze,żeby przykleić do HP,lub do jakiegoś działu sportowego,jakiś Temat z ważnymi wydarzeniami dla Polskiego Sportu.Obojętnie czy to pozytywnymi,czy negatywnymi,ale na pewno takimi,o których warto pamiętać......Nadać np temat &quot;Koniec Kariery Adama Małysza&quot; wkleić tam z 2,3 strony naszych postów,które pisaliśmy na gorąco,będąc w entuzjazmie czy smutku,można by czasem odświeżyć np po dwóch latach wspomnienia i poczytać co myśleliśmy na gorąco:wink:Takich wydarzeń było by max 5,6 w roku,naprawdę ważnych wydarzeń,jak koniec kariery Adama,czy np poważny wypadek Roberta,to teraz nie ma może większego sensu,ale to Forum jak i my będzie trwać lata,nawet jak się zmienimy,będziemy mieć wszyscy żony dzieci itp:smile:Fajnie będzie wrócić wspomnieniami:wink:
Mozecie się odnieść,co o tym myślicie,Pozdro;)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Moja dzisiejsza propozycja jest by znowu utworzyc temat typu: Dyskusje o polskiej ekstraklasie.

Taki temat juz kiedys byl ale zostal zlikwidowany (osobiscie nie wiem dlaczego tak sie stalo).

Uwazam ze byl by to przydatny temat bo wiele osob &#39;zyje&#39; swoimi ekipami, czesto bywa na treningach itp. Mozna by kazdego dnia wylapac jakies ciekawe informacje od innych uzytkownikow. Dzieki temu wiedza o innych druzynach (bo kazdy kibic raczej wie co sie dzieje w jego zepole) byla by szersza a tematy dotyczace kolejek dotyczylyby konkretnych analiz. Wszelkiego rodzaju podsumowania czy wrazenia po meczu zawieral by temat dyskusji.

Moim skromnym zdaniem to bylby temat cieszacy sie sporym zainteresowaniem i mogacy przyniesc sporo korzysci osoba typujacym nasza lige.

Rozumiem ze w przypadku takiego tematu zachodza obawy o napinki &#39;kibicow&#39; ale jest spore grono osob ktore pomimo kibicowania roznym druzyna potrafia rozmawiac z pelnym szacunkiem dla innych. Na pewno oczywscie trafi sie kilku debili ktorzy do tego nie dojrzeli ale czy to jest powod by rezygnowac z tematu ktory dla wielu osob moze okazac sie przydatny?

Obecnie widac ze wielu ludzi chce rozmawiac o polskiej pilce klubowej nawet pomiedzy kolejkami, czynia to po trochu w tematach: Kto bedzie Mistrzem... lub tez Transfery, kontuzje... Jednak moim zdaniem lepiej stworzyc do tych dyskusji osobny temat a tamte watki zostawic dla konkretnych informacji.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
A ja mam pytanie odnośnie tematu, który w swoim temacie poruszył prof...

http://forum.bukmacherskie.com/f35/miazdzenie-systemu-przez-profa-zero-litosci-dla-bukow-31095-9.html

Co z tymi gośćmi ?? Czy nie lepiej zrobić dostęp do wielu działów dopiero po zalogowaniu ?? Masa gości przegląda forum tylko co z tego wynika ??
poczytaj wcześniej. Też to kiedyś proponowałem ale Marcin pisał , że forum ma dobre statystyki jeśli chodzi o nowych użytkowników i póki co nie ma sensu wprowadzania takich wymogów.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Takie wymogi powiększyły by grono tzw. &quot;zielonych&quot;, czyli userów totalnie nie znających się na niczym, ale mimo to piszących swoje pseudo analizy... Ci, którzy się nie rejestrują najwyraźniej nie mają nic do &quot;sprzedania&quot; od siebie, bo gdyby mieli, to nawet z czystej pychy i chęci pokazania się by się zarejestrowali i coś pisali.
Choć z drugiej strony, nie raz przekonałem się, że na tym forumku uważa się, że lepiej pisać głupoty niż wcale ????
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Dział tenisowy.
Wiele razy przeglądając analizy WTA widzi sie błędne analizy i automatycznie ripostuje sie uzytkownika z tym ze jest to zle odbierane przez niektorych moderatorów ale z tego co widze to nie ma w zadnym innym temacie mozliwosci odpowiedz na ta analize; ani napisania wlasnego zdania dlaczego ta analiza jest błędna. . .

EDIT:??
Jakas odpowiedz..?
Zacznę od tego, że piszę w swoim imieniu.
Na początek coś nie do końca związanego z Twoim pytaniem
Zatem z mojej strony wygląda to tak: przede wszystkim TENIS jest obok piłki nożnej chyba najpopularniejszym sportem u buków. Codziennie (zwłaszcza od poniedziałku powiedzmy do piątku) jest bardzo bogata oferta na ten sport. I co najważniejsze mecze tenisowe odbywają się w ciągu dnia o różnych godzinach, są różne turnieje, co może powodować, że prawie przez cały dzień (zwłaszcza przez ten początek tygodnia) jest jakiś mecz do grania stąd tenis jest często komentowany przez użytkowników forum, co widać:
-po pierwsze: po ilości przeglądających dział TENIS
-po drugie: po ilości wpisów (lepszych bądź niestety gorszych) w DYSKUSJACH NA TEMATY BUKMACHERSKIE
Niestety czasami ten poziom z DYSKUSJI NA TEMATY BUKMACHERSKIE przenosi się do działu TENISOWEGO.
Dział sportowy jest według mnie przeznaczony przede wszystkim na analizy, typy z analizami oraz na dyskusję na przynajmniej przyzwoitym poziomie.
I teraz odpowiadając na Twoje pytanie.
Jak ja działam (bo tak jak napisałem na początku wypowiadam się w swoim imieniu)?
1. Usuwam posty, które powinny się znajdować tylko w DYSKUSJACH NA TEMATY BUKMACHERSKIE, np. wypowiedzi w stylu &quot;O widzicie jednak Federer przegrał ha ha&quot;.
2. Usuwam posty, w których jakiś użytkownik zwrócił uwagę drugiemu, ale uczynił to w sposób niegrzeczny bądź nie popierając żadnym argumentem, np. &quot;No co ty, Soda to przegra, jest w słabej formie&quot;.
3. Usuwam posty, w których użytkownik zwrócił uwagę drugiemu w sposób taki, że mogła by się z tego wywiązać jakaś fajna dyskusja, ale ja wiem na 90%, że się wywiąże z tego jakaś pyskówka albo coś podobnego. Dlaczego to wiem? Bo działam tak tylko wtedy gdy autorem takich postów, o których piszę w tym punkcie są jak ja to nazywam napinacze, a takich w dziale TENIS jest kilku. Oczywiście (i tu mogę się wypowiedzieć z pełną świadomością także w imieniu innych modów z działu TENIS) staramy się takich napinaczy upominać (bądź banować), ale nie zawsze jest to takie proste.
Zatem w tym przypadku działam zgodzie z zasadą LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ NIŻ LECZYĆ. Ponieważ wolę szybko usunąć, gdyż domyślam się, że taki napinacz rozkręci dyskusję nie na poziomie i potem będzie dużo więcej do usuwania. Jest kilku takich napinaczy, ale &quot;nazwiskami&quot; nie będę oczywiście tutaj sypał.
Jeśli jest tak, że sytuacja z punktu 3. dotyczy osoby, która nie jest tym napinaczem, to post pozostawiam i czekam co się z tego wywiąże.
Zatem niekiedy ma dla mnie znaczenie nie tylko to co jest napisane, ale także kto to napisał. I co się z tym wiąże, staram się troszkę bardziej ulgowo traktować nowych użytkowników, to znaczy takich, dla których dany post jest na przykład dopiero trzecim na forum. Najczęściej każdy taki post pozostawiam (nawet jeśli jest to powiedzmy tylko suchy typ), ale jednocześnie dodaję, żeby następnym razem taki użytkownik się bardziej postarał. Jeśli taki suchy typ podaje ktoś kto jest dłużej na forum to po prostu post usuwam.
To tyle co mogę napisać od siebie. To wszystko o czym napisałem wynika chyba przede wszystkim z tego jak tenis jest popularną dyscypliną u buków i jakie wzbudza w związku z tym emocje.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Musisz przyznać punkty reputacji kilku innym osobom, zanim będziesz mógł je ponownie wręczyć użytkownikowi t0mson
Podziękować można 3 razy w ciągu 24 godzin. Jeśli raz podziękowałeś danemu użytkownikowi, musisz ocenić posty 2 innych osób, zanim będziesz mógł ponownie wysłać punkty reputacji dla tego samego użytkownika.
Więc tak dawałem ostatnio jakieś dwa tygodnie temu ✅ t0msonowi chyba i teraz nie mogę bo nie dawałem odpowiedniej ilości innym ok rozumiem, że chodzi o ograniczenie nabajania ✅, ale uważam, że można to tak zaprogramować, że po na przykład trzech dniach/tygodniu nie obowiązywała zasada dwóch innych osób. Bo to jest bezsensu... zwłaszcza, że niema tu żadnego nabijania ✅ na siłę.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Moja dzisiejsza propozycja jest by znowu utworzyc temat typu: Dyskusje o polskiej ekstraklasie. Taki temat juz kiedys byl ale zostal zlikwidowany (osobiscie nie wiem dlaczego tak sie stalo).
Został zlikwidowany poprzez decyzję &#39;z góry&#39;. Było zbyt dużo animozji pomiędzy kibicami różnych drużyn.
Nie mniej jednak na prośbę zmieniona została nazwa tematu, do którego zapraszam: http://forum.bukmacherskie.com/f19/dyskusje-o-ekstraklasie-kontuzje-ciekawostki-transfery-45128.html
Zastrzegam, że jeśli poziom dyskusji będzie nieodpowiedni temat
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Może by warto było w końcu pomyśleć o dziale Snooker?
German Masters - hmm, aż się dziwię że został stworzony wątek do tego eventu bo dyskusja była naprawdę zażarta.. (wątek otwiera mod.. oczywiście nie zajmujący się tym działem na co dzień :cool:)
Welsh Open - michau nawet nie raczył założyć odpowiedniego tematu dla tego zdarzenia, musiał zrobić to zwykły user. Podczas samego turnieju moderator ten napisał aż 3 posty na 7 dni trwania rozgrywek (w każdym dniu były po 3 sesje), z tym że dwa z nich były nie na temat Welsh Open (prowadzona dyskusja nt O&#39;Sullivana).
China Open (kwalifikacje) - tutaj nasz mod szaleje i zakłada temat! Kosztowało go to niezmiernie dużo pracy.. Wkleja obrazek z logo i drabinką i podaje datę turnieju głównego! Zaprasza do dyskusji i.. na tym kończy się jego udział w tym temacie..
Wątek z kwalifikacjami do German Masters w ogóle się nie pojawił, podobnie było z turniejem Shoot-Out, w chwili obecnej rozgrywane są pojedynki grupowe Champions League (pewnie się już nie pojawi temat)
Wczoraj zakończyły się mecze kwalifikacyjne (China Open) - nie ma o tym ani słowa..
Wczoraj został wyłoniony nowy Mistrz Polski w snooka - cisza..
(odnośnie dwóch ostatnich pozycji nie mówię, że ma to być nie wiadomo jak obwieszczone ale tutaj przypominam, że jest taki wątek jak: &quot;Newsy i dyskusje dotyczące Snookera&quot; i chyba nadaje się do takich informacji).
Pójdźmy dalej: &quot;Kalendarz i rankingi - sezon 2010/2011&quot; - może warto by było uaktualnić co jakiś czas rankingi?
Podsumujmy 3 ostatnie turnieje (w tym kwalifikacje):
German Masters 02-06.02.2011 - liczba postów: 3 (w tym 0 napisanych przez ludzi zajmujących się tym działem)
Welsh Open 14.02-20.02.2011 - liczba postów: 38 ???? szkoda tylko, że duża część to luźna gadka (w tym 5 napisanych przez ludzi zajmujących się tym działem)
China Open kwalifikacje 24.02-27.02.2011 - liczba postów: 5 (w tym 1 napisany przez ludzi zajmujących się tym działem)
Myślałem, że to co tu pisał porky zostanie dostrzeżone przez opiekuna działu snooker, tudzież administratora. Jak widać nie wywarło to na nikim wrażenia. Ok, rozumiem, kolejna szansa dla moda na wykazanie się, na zaopiekowanie działem - nie ma sprawy. A teraz co? Zero reakcji.
No bo jak można nie założyć tematu kwalifikacji, do najważniejszego snookerowego turnieju w całym roku i sezonie, jakim są Mistrzostwa Świata, a kilka dni później jest takowy do PTC i założony przez osobę nie zajmującą się tym działem na co dzień? Czy znów ja lub ktoś inny mówi rzeczy nieistotne, nieprawdziwe? Jeśli tak to niech administratorzy mnie poprawią. Bo i tak dziwna jest słaba aktywność w innych tematach do kwalifikacji, no te 4-5 postów były w tym CHina Open (co i tak woła o pomstę), ale brak tematu do kwal. MŚ!? No przepraszam ile jeszcze coś takiego będzie miało miejsce?
 
other 60

other

Użytkownik
Chcę dostać bana, na 3 miesiące.
Moje posty są usuwane, pozwalacie pisać ludziom co mają w avatarach hitlera i stalina.
Nie ma sensu udzielanie się na takim forum.
Niestety. Takie są fakty.
Także do za 90 dni. Wam ludziom forum(normalnym) radzę podjąć batalię z osobami typu Typer36, którzy nie są zrównoważeni psychicznie. Jeśli was jara jego pogląd o stalinie i hitlerze to życzę powodzenia podczas III WŚ. Reszta zależy od was. Zrozumcie wasze priorytety, postanówcie coś w obronie ojczyzny. Jeśli chcecie zginąć w mękach przez takie ***** jak Typer36 to wasza sprawa. See you.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Ty się nie udzielasz na forum. Siedzenie w Dyskusjach na tematy bukmacherskie i posty typu: Ale Brama Palermo! czy Grecy na 1-0! nie ma nic wspólnego z udzielaniem się na forum. Niestety. Takie są fakty.
Reszty głupot, które napisałeś, nie mam zamiaru komentować.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Myślałem, że to co tu pisał porky zostanie dostrzeżone przez opiekuna działu snooker, tudzież administratora. Jak widać nie wywarło to na nikim wrażenia. Ok, rozumiem, kolejna szansa dla moda na wykazanie się, na zaopiekowanie działem - nie ma sprawy. A teraz co? Zero reakcji.
&quot;tudzież administrator&quot; dostrzegł. Moderator działu z tego co mi wiadomo także.
Nie będę się wypowiadał w imieniu moda - ale tak sobie myślę, że może chciał dać szansę np. Tobie na wykazanie się, może tym &quot;krzykaczom&quot; co mówią, że tam nic się nie dzieje.
Skoro tak narzekasz to proszę bardzo - załóż temat. Skoro jest już założony to proszę bardzo - napisz coś sensownego.
Myślę, że dość wyczerpująco udzieliłem Ci informacji przy okazji &quot;zmiany Twojej rangi&quot;.
Ja nie widzę przeszkód abyś był ponownie modem w dziale snooker. Jeśli nie masz tych PW to napisz do mnie. Podeślę Ci jeszcze raz, ja je mam zachowane w archiwum.
Jeśli nie chcesz być modem to równie dobrze możesz pisać jako user/VIP Forum w tym dziale skoro tak zależy Ci na snookerze.
Natomiast jeśli masz na celu tylko pisanie w tym temacie o tym co nie zostało zrobione to dziękuję Tobie bardzo.
Jeśli zaczniesz coś robić w dziale snooker możesz ponownie powrócić do tego tematu i pochwalić się tym.
Tutaj nie będzie serialu: &quot;pittek i dział snooker&quot; czy też &quot;porky i dział snooker&quot;.
Pozdrawiam
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Wnoszę o pojawienie się negatywnej reputacji! Na poprzednim dużym forum społecznościowym, na którym miałem okazję się udzielac była możliwośc przydzielenia pozytywnej i negatywnej reputacji. Jest na FB kilkunastu nieciekawych typków, który chciałbym obdarowac negatywami, bo najzwyczajniej w świecie na to zasługują ;D
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Zmien forum... a tak powaznie mowiac to jest taka opcja &quot;ignoruj&quot;.... bedziesz mial problem z glowy.
Na dodatek negatywna reputacja wprowadzila by dodatkowe &quot;szarpanki&quot; na forum, a takich na chwile obecna nie brakuje. Mi te przepychanki nic nie przeszkadzaja ale sam rozumiesz...
NO OFFENCE.
 
Do góry Bottom