>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ja mam taką propozycję ale dotyczącą działu o lidze brazylijskiej i argentyńskiej. Mianowicie proszę o zdjęcie uprawnień moderatorskich na ten dział i Robsonowi i Simonsowi. Z tego co wiem Mod ma to za zasługi i może obaj się kiedyś tam zasłużyli dla tego działu. Ale teraz jakoś ciężko mi dojrzeć tam wpisy Simonsa, a i Robson widzę, że sobie wakacje od tego zrobił. Poza tym w jednym z moich postów Robsonowi nie pasowało coś to i zmienił jego treść w niewielkim ale zawsze stopniu. Więc skoro nie piszę i jeszcze mu nie pasuję, że ktoś próbuje tam wykonać robotę to moim zdaniem wióra stamtąd.
I takie małe pytanko. Kiedy będę miał dostęp do HP. Miałem mieć na 10 dni zablokowany dostęp, a trwa to już dłużej.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja mam taką propozycję ale dotyczącą działu o lidze brazylijskiej i argentyńskiej. Mianowicie proszę o zdjęcie uprawnień moderatorskich na ten dział i Robsonowi i Simonsowi. Z tego co wiem Mod ma to za zasługi i może obaj się kiedyś tam zasłużyli dla tego działu. Ale teraz jakoś ciężko mi dojrzeć tam wpisy Simonsa, a i Robson widzę, że sobie wakacje od tego zrobił. Poza tym w jednym z moich postów Robsonowi nie pasowało coś to i zmienił jego treść w niewielkim ale zawsze stopniu. Więc skoro nie piszę i jeszcze mu nie pasuję, że ktoś próbuje tam wykonać robotę to moim zdaniem wióra stamtąd.
I takie małe pytanko. Kiedy będę miał dostęp do HP. Miałem mieć na 10 dni zablokowany dostęp, a trwa to już dłużej.
????
Widze foch minął i zacząłeś szukac dziury gdzie indziej.
A usunąłem Twój dopisek bo był niezodny z regulaminem, NIE OBRAŻA SIĘ ZAWODNIKÓW I DRUŻYN!
Jak przegrywasz to musisz porażke wziąc na klate, nie wiem po co te płacze.
Potem widziałem nagle foch i brak analiz jednego dnia, no, ale okres minał szybko i znowu piszesz.
Skoro Ci tak bardzo zależy to przejmij prosze ten dział ode mnie, nie musze go moderowac. :spokodfhgfh:
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Nazwa tematu brzmi: Propozycje i pomysly rozwoju forum... Czyli jaki masz pomysł na rozwój forum? Bo kwestia bana na HP to nie jest kwestia rozwoju forum.
napisze grzecznie: zmień płyte ;) 22 na 23 użytkowników przyzna mi racje i powie że lepiej napisać tu niż pisać do was bo do was sie poprostu nie dotrze,albo olejecie post albo napiszecie coś nie na temat,piłka krótka ;)
ja postuje o jedną rzecz,wrzućcie do basketu jednego z użytkowników, Unicaja albo marcinjuve.Tam poza Roxanne nikt nie ma pojęcia tyle o euro baskecie co wymnienieni użytkownicy...fajnie by było jakby ktoś oprócz Roxanne dbał o ten dział.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Żeby ktoś miał dostać moda to się pierw musi udzielać chyba w tym dziale, a 1 post na miesiąc w jakimś dziale to chyba nie jest specjalne udzielanie się.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Temat brzmi: Propozycje i pomysly rozwoju forum...
a więc po 1. proponuję przemyślenie pewnych zapisów regulaminu w typach dnia, po 2.jeśli już wymagania się zmieniły/zaostrzyły, jeśli chodzi o konkursy ( i bardzo dobrze! ), to proponuję to samo zrobić w typach dnia ! Jakby nie patrzeć to też konkurs z nagrodami. Mianowicie mam na myśli przede wszystkim takie coś jak kiepskie analizy... Myślę, że gdyby przez marzec zaostrzyć nieco wymagania, to analizy byłyby na wyższym poziomie, bo obecnie to jest to równia pochyła...
 
porky 104

porky

Użytkownik
Może by warto było w końcu pomyśleć o dziale Snooker?

German Masters - hmm, aż się dziwię że został stworzony wątek do tego eventu bo dyskusja była naprawdę zażarta.. (wątek otwiera mod.. oczywiście nie zajmujący się tym działem na co dzień :cool:)

Welsh Open - michau nawet nie raczył założyć odpowiedniego tematu dla tego zdarzenia, musiał zrobić to zwykły user. Podczas samego turnieju moderator ten napisał aż 3 posty na 7 dni trwania rozgrywek (w każdym dniu były po 3 sesje), z tym że dwa z nich były nie na temat Welsh Open (prowadzona dyskusja nt O&#39;Sullivana).

China Open (kwalifikacje) - tutaj nasz mod szaleje i zakłada temat! Kosztowało go to niezmiernie dużo pracy.. Wkleja obrazek z logo i drabinką i podaje datę turnieju głównego! Zaprasza do dyskusji i.. na tym kończy się jego udział w tym temacie..

Wątek z kwalifikacjami do German Masters w ogóle się nie pojawił, podobnie było z turniejem Shoot-Out, w chwili obecnej rozgrywane są pojedynki grupowe Champions League (pewnie się już nie pojawi temat)

Wczoraj zakończyły się mecze kwalifikacyjne (China Open) - nie ma o tym ani słowa..
Wczoraj został wyłoniony nowy Mistrz Polski w snooka - cisza..
(odnośnie dwóch ostatnich pozycji nie mówię, że ma to być nie wiadomo jak obwieszczone ale tutaj przypominam, że jest taki wątek jak: &quot;Newsy i dyskusje dotyczące Snookera&quot; i chyba nadaje się do takich informacji).

Pójdźmy dalej: &quot;Kalendarz i rankingi - sezon 2010/2011&quot; - może warto by było uaktualnić co jakiś czas rankingi?

Podsumujmy 3 ostatnie turnieje (w tym kwalifikacje):

German Masters 02-06.02.2011 - liczba postów: 3 (w tym 0 napisanych przez ludzi zajmujących się tym działem)

Welsh Open 14.02-20.02.2011 - liczba postów: 38 ???? szkoda tylko, że duża część to luźna gadka (w tym 5 napisanych przez ludzi zajmujących się tym działem)

China Open kwalifikacje 24.02-27.02.2011 - liczba postów: 5 (w tym 1 napisany przez ludzi zajmujących się tym działem)

Dopóki Assitalia i pitekk zajmowali się działem Snooker coś się tu działo (teraz nie wiem czy oni tu jeszcze są modami bo w ogóle nie widzę ich) a w chwili obecnej wygląda to tragicznie.

Jak widać zaangażowanie zielonych odpowiedzialnych za ten dział jest &quot;ogromne&quot; dlatego apeluję o przemyślenie tej sprawy.

Poza tym dlaczego dobrze rozwijający się do niedawna dział, majacy tak dużą liczbę postów jest w kategorii &quot;pozostałe sporty&quot; obok takich tuz jak: lacrosse, krykiet i trotting?

PS Moim celem nie jest obrażanie nikogo, ani wyśmiewanie. Jestem na forum kilka lat, w dziale Snooker pisałem troszkę i po prostu zależy mi na jego rozwoju. Może nie zawsze zachowywałem się w porządku, ale widocznie tego wymagała sytuacja. Mam nadzieję, że ja i inne osoby bo przypomnę, że jeszcze kilka miesięcy temu pisało tam po kilkadziesiąt osób (więcej niż w ręcznej, sportach walki, hokeju czy formule 1) doczekamy się konkretnej odpowiedzi i uzasadnienia. Tym samym zaznaczam, że w żadnym wypadku nie zgłaszam siebie jako kandydata na moda w tym dziale bo byli userzy, którzy pisali więcej i mieli większy wkład w ten dział.

PS 2 Vader, fajnie by było jak byś mi w końcu zdjął bana na dział Snooker, chyba wystarczająco czasu już minęło..

Pozdrawiam, porky.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Ja również mam pewną propozycję, która moim zdaniem nie jest głupim pomysłem. Chodzi o oddzielenie od siebie działów Eredivisie i Jupiler League. Rozumiem, że chodzi o dwa małe państewka leżące obok siebie i dwa średniaki europejskie jeżeli mowa o ligach. Kilka argumentów jednak za tym, że te dwa działy nie powinny być powiązane:
1) Zaległe spotkania + zmiany w terminarzu. Często dochodzi do sytuacja, gdzie gra tylko jedna liga, lub terminarz zostaje zmieniany. Do tego można dodać sytuacje, kiedy bukmacherzy wystawiają kursy na jedną ligę szybciej niż na kolejną. Tak jak było w ostatniej kolejce, gdzie założyłem temat o Eredivisie i nie było jeszcze kursów na Jupiler League. Zimą było również wiele przypadków kiedy jedna liga grała, druga nie i później było zamieszanie z terminami. To psuje jakość danego działu, ponieważ łatwiej nie zauważyć zaległe spotkania, ponieważ temat jest np zamknięty.
2) Jak wiemy ja jedynie piszę o Eredivisie, a belgijską ligę bardziej ogarnia Benek. W każdej kolejce Eredivisie jest kilka propozycji i analiz do spotkań z naszej strony, oraz strony innych użytkowników/moderatorów. Liga belgijska nie jest jednak tak oblegana i co kolejka pojawiają się co prawda propozycje, ale nie jest ich zbyt dużo i zazwyczaj są one działem Benka.
3) Obydwie ligi są średniakami europejskimi, czysta prawda, lecz myślę, że mimo tego zasługują na osobne działy, skoro np. liga szkocka ma swój osobny dział, która nie jest zbyt silniejsza od lig o których teraz piszę.
Myślę, że podział rozjaśni trochę obydwa tematy. Wydaję mi się, że przez to liga holenderska może nabrać trochę więcej uroku a belgijska wpaść bardziej w jej cień, ale nie będzie więcej problemów z brakującymi kursami jednej z lig, zaległymi spotkaniami i wydaję mi się, że łatwiej będzie promować jedną i drugą ligę. Będzie mniej chaosu a więcej ładu i składu. Mam kilka pomysłów na polepszenie jakości ligi, ale tyczy się to jedynie Eredivisie, ponieważ Jupiler League jest mi obca, dlatego fajnie by było jakby Holandia miała swój osobny dział, a Belgia swój.
Co o tym sądzicie?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
To nie jest zły pomysł tylko jest kilka za i przeciw. Eredivisie na pewno sobie poradzi jako pojedynczy dział. Jest zainteresowanie samą ligą jak i zapleczem holenderskiej ekstraklasy. O tym samym nie mogę napisać jeśli chodzi o Jupiler Pro League. Tutaj sprawa wygląda zupełnie inaczej. Sporadycznie ktoś zarzuci analizę (prócz mnie - nie skromnie, ale taki jest fakt) np. Groven. O niższej belgijskiej już się nie wypowiem, bo w tym sezonie zostały napisane 2-3 analizy :?: Tutaj sam się nei udzielam, bo to liga, która rządzi się swoimi prawami. Jeśli chodzi o rozdzielenie działów to na pewno będzie mi samemu bardzo ciężko ogarnąć samą Belgię, bo jednak by było jakieś zainteresowanie ze 3-4 analizy muszą się pojawić co weekend z samej Juplier Pro League, a do tego przydałoby się skrobnąć choć jedną do Tweede Klasse.
Nie wiem czy to ma sens i chyba jednak zaprzestałbym na samym pomyśle. Chyba, że z czasem pojawi się osoba, która mocno interesuje się Belgią, wtedy można spróbować. Teraz się wstrzymajmy.
PS Napisane chaotycznie i nie składnie, ale chory jestem, więc wybaczcie.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Jak już przy tym temacie jesteśmy to mam propozycję dot. Lig Nordyckich. Można wyjść z inicjatywą i potworzyć tematy na wkrótce rozpoczynający się sezon w Norwegii czy Szwecji i po przerwie Danii. Można by już prowadzić dyskusje o transferach, informacjach przed startem sezonu itp. Najgorzej jak wkrótce ludzie zaczną otwierać sami tematy dla jednego typu i potem będzie:
&quot;Dania 2011&quot;
&quot;Puchar Danii&quot;
&quot;Dania Superleague&quot;
&quot;Szwecja Superetann&quot;
&quot;Szwecja 2011&quot;
&quot;Szwecja 1. liga&quot;
itd.
Po prostu nagromadzenie tematów sprawia, że ludzie sami nie wiedza gdzie mają co wklejać i przez to tworzą nieraz niepotrzebnie nowe tematy i robi się bałagan.
A mogło by być jasno określone, np.
-wszystko dot. Norwegii wklejamy tu
-wszystko dot. Szwecji tu.
Praktycznie oczywiste jest, że w pod-forum &quot;Pozostałe ligi&quot; porządku zaprowadzić się jako tako nie da, bo co rusz pojawiają się typy z Malty, San Marino czy 3. Tureckiej i ciężko Modom wszystkie możliwe tematy otworzyć. To by nie miało sensu. I tak jest dobrze.
Jednak co do &quot;Lig Nordyckich&quot; to uważam, że jest ich na tyle mało, że śmiało można spróbować już coś ruszyć i niech to będzie ładne i przejrzyste.
Niby jeszcze za wcześnie o tym mówić, ale lepiej za wcześnie niż za późno ;)
e:
:?:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Vader, z tego co wiem Ty odpowiadasz za dział Snooker..
Ciekawe, wiesz, że ja odpowiadam za dział Snooker a nie wiesz jak sprawdzić kto jest modem na forum? Podpowiadam -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/forumleaders.html
Tam znajdziesz wykaz modów wraz z działami jakimi się opiekują.
Dopóki Assitalia i pitekk zajmowali się działem Snooker coś się tu działo (teraz nie wiem czy oni tu jeszcze są modami bo w ogóle nie widzę ich) a w chwili obecnej wygląda to tragicznie.
Jak już jestem przy tym temacie. Jeśli wspomniane osoby zajmowałyby się działem jak kiedyś to nadal byliby modami tego działu.
Ale może odniosę się do kilku spraw.
Poza tym dlaczego dobrze rozwijający się do niedawna dział, majacy tak dużą liczbę postów jest w kategorii &quot;pozostałe sporty&quot; obok takich tuz jak: lacrosse, krykiet i trotting?
Miło mi, że zauważyłeś temat Lacrosse. Starałem się trochę rozwinąć tę dyscyplinę sportu razem z Olo i foxem. Ale Dart jest aktywniejszy.
Dlaczego Snooker jest obecnie tam? Ponieważ w jego miejsce został przeniesiony dział Sporty Walki. Dział mający mniejszy potencjał został wyparty przez dział mający większy potencjał.
Moim celem nie jest obrażanie nikogo, ani wyśmiewanie.
Dość ciekawa teza - dlaczego o tym za chwilę.
Jestem na forum kilka lat, w dziale Snooker pisałem troszkę i po prostu zależy mi na jego rozwoju. Może nie zawsze zachowywałem się w porządku, ale widocznie tego wymagała sytuacja.
Jeśli zależałoby Ci na rozwoju działu to byś nie wyśmiewał się i szukał napinek w dziale Snooker a zaczął konstruktywnie prowadzić dyskusję. Ty natomiast ograniczyłeś się do napinania i ustawiania sobie dziecinnych podpisów.
Ale miło, że zauważyłeś, iż nie zawsze zachowywałeś się w porządku.
Mam nadzieję, że ja i inne osoby bo przypomnę, że jeszcze kilka miesięcy temu pisało tam po kilkadziesiąt osób (więcej niż w ręcznej, sportach walki, hokeju czy formule 1)
Nie przesadzajmy... w szczycie tam było aktywnych max. 15 osób. Nie próbuj nawet porównywać Snookera do F1 (z poprzednich sezonów, bo w tym pewnie będzie słabo - brak Kubicy). Hokej mimo mniejszej aktywności w tym sezonie jako sama dyscyplina sportowa bije na głowę Snooker.
Z kolei Sporty Walki dziś dział jest &quot;tworzony&quot; przez ok. 5-7 osób aktywnie piszących i chłopaki już dorównali Snookerowi sprzed roku.
Tym samym zaznaczam, że w żadnym wypadku nie zgłaszam siebie jako kandydata na moda w tym dziale bo byli userzy, którzy pisali więcej i mieli większy wkład w ten dział. PS 2 Vader, fajnie by było jak byś mi w końcu zdjął bana na dział Snooker, chyba wystarczająco czasu już minęło..
Domyślam się, że zupełnie przypadkowy jest Twój post w momencie gdy modem został adqs...
Trudno rozważać aby ktoś został modem jakiegoś działu jeśli ten ma ban na ten dział.
Dlatego dostajesz szansę. Zdjąłem Ci bana i możesz pokazać jak udzielasz się merytorycznie w dziale - a nie wyśmiewać się i napinać.
Pozdrawiam
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
I kolejny raz piszesz kompletne bzdury, ale cieszę się, że temat poruszył porky, gdyż na PW byłem ignorowany przez wszystkich administratorów - Ty coś jeszcze próbowałeś pisać, Lucas zlał mnie kompletnie, Odra - &quot;ja nic nie wiem&quot;.
Zacznę od tego, że w swoim stylu zacytowałeś tylko najwygodniejsze do odpowiedzi fragmenty posta porky&#39;iego. Standardowo już pominąłeś kwestię miana moderatora dla michaua. Statystyki, które podał porky są zatrważające. Welsh Open 3 posty, China Open (kwal.) założenie tematu (!), a o German Masters (nowy turniej, warto coś o nim wspomnieć, wyjaśnić, że jest to reaktywacja) i o Mistrzostwach Polski nie wspomnę (w których to poznaliśmy nowego Mistrza Polski). Porky wspomniał także o rankingach i kalendarzu - naprawdę bardzo świeże wiadomości, normalnie szok! Widać, że taka osoba zasługuje na moderatora.
Ja natomiast &quot;za zasługi&quot; otrzymałem VIP-a, chociaż nie działałem w dziale podobny okres, co michau. No ale wiadomo, są równi i równiejsi. Bo jak to inaczej wytłumaczyć?
O Assie to już nie wspomnę, wywalenie go, to samobójstwo. Gdyby nie on, to temat ten nigdy nie znalazłby się w jednych z bardziej popularnych. Ale wiadomo, nie pasował chyba &quot;do koncepcji&quot;.
Jeśli także porky wspomniał o liczbach - warto także przytoczyć, ile w turniejach głównych było ich, gdy udzielałem się tam ja i Ass, a ile, gdy opiekę sprawował nad nimi michau. Dla przykładu podam turnieje UK Championship, Masters oraz Welsh Open.
Poprzedni sezon, kadencja Assa i moja:
UK Championship - liczba postów - 121
The Masters - liczba postów - 117
Welsh Open - liczba postów - 108
Łącznie - 346
Obecny sezon, kadencja michaua:
UK Championship - liczba postów - 78
The Masters - liczba postów - 40
Welsh Open - liczba postów - 38
Łącznie - 156
Liczba ta drastycznie maleje i czy faktycznie związane jest z brakiem zainteresowania userów, czy może brakiem tzw. &quot;rozkręcenia&quot; działu? Uważasz Vader, że wszystko jest w porządku? Że skoro wyleciałem wraz z końcem roku, to tak samo nie powinien być potraktowany michau?
Pozdrawiam
 
porky 104

porky

Użytkownik
Ciekawe, wiesz, że ja odpowiadam za dział Snooker a nie wiesz jak sprawdzić kto jest modem na forum? Podpowiadam -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/forumleaders.html
Tam znajdziesz wykaz modów wraz z działami jakimi się opiekują.
Dzięki, tego akurat nie umiałem zrobić, teraz posiądą już tą zdolność.
Wiem o tym, że to Ty jesteś odpowiedzialny za ten dział od Marcina Odry akurat.
Jak już jestem przy tym temacie. Jeśli wspomniane osoby zajmowałyby się działem jak kiedyś to nadal byliby modami tego działu.
Nie znam całej sytuacji ale dziwne, że ludzie poświęcający tyle czasu nagle całkowicie zrezygnowali z tego. Nie wierzę, że coś nie miało na to wpływu ale to już nie moja sprawa.
Miło mi, że zauważyłeś temat Lacrosse. Starałem się trochę rozwinąć tę dyscyplinę sportu razem z Olo i foxem. Ale Dart jest aktywniejszy.
Nie wiem po co to pisałeś (?) chyba tylko po to by pokazać swój czynny udział na forum bo z tematem nie ma to nic wspólnego.
Dlaczego Snooker jest obecnie tam? Ponieważ w jego miejsce został przeniesiony dział Sporty Walki. Dział mający mniejszy potencjał został wyparty przez dział mający większy potencjał.
Nie przekonałeś mnie, poproszę o jakieś konkretne argumenty dlaczego dział Sporty Walki ma większy potencjał niż dział &quot;Snooker&quot;.
Jeśli zależałoby Ci na rozwoju działu to byś nie wyśmiewał się i szukał napinek w dziale Snooker a zaczął konstruktywnie prowadzić dyskusję.
A z kim miałem dyskutować? Z samym sobą? Nikt w dziale nie pisał, a mod odpowiadający za niego miał i ma nadal to gdzieś. Wkleiłem Ci wyżej liczbę postów w poszczególnych tematach. Udajesz, że tego nie widzisz? Jakoś nie specjalnie się do tego odniosłeś.
Ty natomiast ograniczyłeś się do napinania i ustawiania sobie dziecinnych podpisów.
Napinanie? Pewnie Ci chodzi o to, że poprawiałem userów piszących tam głupoty.. No tak, lepiej jak będzie pisać cokolwiek (nawet totalnie mijające się z prawdą) jak nic.
Dla Ciebie moje opisy były dziecinne - spoko. Dla mnie np dziecinne jest ustawienie w avatarze Vadera i próba wcielenia się w jego postać.
Ale miło, że zauważyłeś, iż nie zawsze zachowywałeś się w porządku.
W przeciwieństwie do co niektórych potrafię się przyznać do błędu.
Nie przesadzajmy... w szczycie tam było aktywnych max. 15 osób. Nie próbuj nawet porównywać Snookera do F1 (z poprzednich sezonów, bo w tym pewnie będzie słabo - brak Kubicy). Hokej mimo mniejszej aktywności w tym sezonie jako sama dyscyplina sportowa bije na głowę Snooker.
Czemu mnie to nie dziwi? Bronisz hokeja bo to Twoje oczko w głowie. Chętnie i tu posłucham argumentów dlaczego to hokej biję na głowę Snooker. Oczywiście mowa o Hokeju bez NHL bo on przecież jest w innym dziale. Pomijając fakt, że dział &quot;Hokej&quot; ma większe pole manewru (wiele lig) to trzeba przyznać, że ludzie jakoś tam &quot;nie szaleją&quot;. Na kolejkę ukazuje się jeden, dwa posty i tyle.

Z kolei Sporty Walki dziś dział jest &quot;tworzony&quot; przez ok. 5-7 osób aktywnie piszących i chłopaki już dorównali Snookerowi sprzed roku.
Piszesz, że &quot;Sporty Walki&quot; tworzy 5-7 osób i jest super bo dorównali, a dwie linijki wyżej nadmieniasz, że w &quot;Snookerze&quot; było max 15 osób, więc w czym te &quot;Sporty Walki&quot; są lepsze?
Domyślam się, że zupełnie przypadkowy jest Twój post w momencie gdy modem został adqs...
Dokładnie tak jak piszesz. Tym samym i tak nie mam pojęcia co jego osoba ma do tego bo z tego co widzę (Twój super sposób, który mi dzisiaj pokazałeś) to jest modem w dziale &quot;Piłka ręczna&quot; a ze &quot;Snookerem&quot; ma mało wspólnego. Mnie interesuje ten dział w chwili obecnej i do niego się odnoszę. Skoro już jesteśmy przy adqs, gratuluję mu (zrobiłem już to raz w HP) i życzę powodzenia na nowej drodze.. użytkowania forum.
Trudno rozważać aby ktoś został modem jakiegoś działu jeśli ten ma ban na ten dział.
Tak się składa, że już zdążyłem poznać troszkę Twój styl myślenia, zwłaszcza jeżeli chodzi o moją osobę i wolałem się &quot;ubezpieczyć&quot; tymi słowami. Sądzę, że jak bym tego nie poczynił wywnioskowałbyś, że piszę żeby oczernić michau i tym samym oczekuję wejścia na jego stanowisko (oczywiste jest, że teraz się wszystkiego zaprzesz).
Dlatego dostajesz szansę. Zdjąłem Ci bana i możesz pokazać jak udzielasz się merytorycznie w dziale - a nie wyśmiewać się i napinać.
Chyba jedyne zdanie, który mnie satysfakcjonuje z Twojej wypowiedzi bo jak by nie patrzeć nie napisałeś zupełnie nic na temat faktów które przedstawiłem i tym samym wnioskuję, że nie poczynisz żadnych kroków żeby to zmienić. No cóż. Albo Ci nie zależy na dobru forum albo jesteś po prostu bezradny (sam sobie odpowiedz na to pytanie).
Pozdrawiam również.
 
other 60

other

Użytkownik
Liczą się dla was statystyki. To logiczne. Lecz widząc dzień w dzień to samo, xxx użytkowników zalogowanych i xxx gości, trochę mnie to przygnębia. Każdy niezalogowany użytkownik internetu ma dostęp do 3/4 zasobów forum, to jest nie fair w stosunku zarejestrowanych ludzi. Gdyby zaostrzyć rygor dostępu do informacji, na pewno w kilka dni (tygodni) liczba uczestników FB wzrosłaby, a i poziom merytoryczny oraz efektywny wkład w forum byłby większy. Wysuwam propozycję rygoru wejścia na forum. Tak by wyrównać szanse piszących wiele postów, wnoszących od siebie mnóstwo pracy i takich co wklepują literki na klawiaturze w okno dialogowe tylko po to by móc przeczytać kilka wartościowych analiz czy też opinii na temat danego zdarzenia.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą w 100% statystyki na ten moment :
286 zalogowanych oraz 391 gości
/////////////////////////////////////
Liczba gości moze byc poprostu zawyzana....
Nie widzę celu w tym &quot;gość &quot; widząc te statystyki tym bardziej nie będzie się logował zrobi jak większość pozostanie gościem :pIJAWKĄ:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
A ja się nie zgadzam z other.
Zresztą zależy co administracja forum FB chce. Czy mieć przejrzyste forum, czy więcej zarejestrowanych użytkowników ?
Skoro tam 400 gości czy tam ileś przegląda forum, to znaczy, że nie ma ochoty na pisanie na forum, ani brania udziału w forumowych konkursach. Może brak czasu ogranicza ich do pisania na forum ? Może Ci goście to większość dziadków niedzielnych z STSa ? ????
Duża część zarejestrowanych, a śmiem twierdzić, że większość rejestruje się na forum by spróbować swoich sił w konkursie.
Sam czasami dostaję PW od użytkowników którzy mają tu długoletni staż 4-2, a ilość postów mają najczęściej 0 czy 1-5.
Zresztą ostatni wywarła się dyskusja na temat takich analiz jak Kajzera, czyli opisywanie statystyk. Czy więc chcecie takich użytkowników tu mieć coraz więcej ?
 
Do góry Bottom