>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Witam,

Proszę o zmianę grupy o której mówi wyżej jeden z Użytkowników ponieważ jest to jawna manipulacja.Ja wstępowałem do innej grupy, o innej nazwie, która została zmieniona bez jakichkolwiek podstaw, a co za tym idzie został zmieniony kontekst grupy.Nie wiem który z bohaterów to zrobił bo się nie przyznał, ale nigdy się tam z żadnymi grupami nie działo i było wszystko w porządku.

Jeśli kogoś boli ta grupa czy przeszkadza to niech sobie założy własną, anty grupę czy jakąkolwiek inną i będzie wszystko grało.

Pozdrawiam.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Te grupy to są jakieś jaja z moje punktu widzenia. O kant dupy z czymś takim. Przecież tutaj jest forum bukmacherskie, a nie portal społecznościowy czy jakiś serwis randkowy gdzie możecie się umawiać. Mi tam wszystko jedno co się z nią stanie. Ja natomiast nie wstąpiłem do tej grupy, bo jest tam Fabik 10 i tyle w temacie....
 
porky 104

porky

Użytkownik
Te grupy to są jakieś jaja z moje punktu widzenia. O kant dupy z czymś takim. Przecież tutaj jest forum bukmacherskie, a nie portal społecznościowy czy jakiś serwis randkowy gdzie możecie się umawiać. Mi tam wszystko jedno co się z nią stanie. Ja natomiast nie wstąpiłem do tej grupy, bo jest tam Fabik 10 i tyle w temacie....
Ale skoro forum umożliwia takie coś to widocznie można zakładać, więc jakim prawem zmienia nazwę?
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Co to za forumowy cyrk, jakieś FB Bandy czy jakieś Komitety Walki z Płaczkami ?
No po to chyba sa te grupy spolecznosciowe zeby laczyc ludzi o podobnych zainteresowaniach czy pogladach. By w takiej grupie mogli swobodnie z soba dyskutowac nie robiac balaganu w innych dzialach forum.
Nie wiem który z bohaterów to zrobił bo się nie przyznał
Podobno Modzi nie moga zmieniac nazw grup wiec jeden osobnik z ModTeam wyrasta tu na faworyta ;-) (Macieq wie ktory).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Te grupy to są jakieś jaja z moje punktu widzenia. O kant dupy z czymś takim. Przecież tutaj jest forum bukmacherskie, a nie portal społecznościowy czy jakiś serwis randkowy gdzie możecie się umawiać. Mi tam wszystko jedno co się z nią stanie. Ja natomiast nie wstąpiłem do tej grupy, bo jest tam Fabik 10 i tyle w temacie....
Ale co komu przeszkadzała taka grupa?Miała humorystyczny wydźwięk i nikogo nie obrażała(znaczy tak mi się wydawało).I służyła ona bynajmniej skupieniu się na wartości merytorycznej szeroko pojętej bukmacherki a nie nad użalaniem się nad sobą.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
. By w takiej grupie mogli swobodnie z soba dyskutowac
Grupa negatywnie nastawiona do płaczków czyli osób które permanentnie narzekają jak bardzo skrzywdził je los, bo trzynasty raz z rzędu nie siadł im jeden mecz na kuponie albo Federer sprzedał mecz który wcześniej postawili..
Gratuluje tematu dyskusji.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Grupa negatywnie nastawiona do płaczków czyli osób które permanentnie narzekają jak bardzo skrzywdził je los, bo trzynasty raz z rzędu nie siadł im jeden mecz na kuponie albo Federer sprzedał mecz który wcześniej postawili..
Gratuluje tematu dyskusji.
Nie wiem czemu to ja niby jestem autorem tych slow,ale niech Ci bedzie:razz:
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Niestety nikomu nic nie wiadomo na ten temat.
w 20 minut sie raczej tego nie dowiecie...

ktokolwiek to zmienił, wątpię żeby miał na tyle odwagi cywilnej by sie przyznać, może niech chociaż zmieni z powrotem nazwę, choć z drugiej strony to by oznaczało że to ktoś od was a tego nie potwierdzicie?
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Grupa negatywnie nastawiona do płaczków czyli osób które permanentnie narzekają jak bardzo skrzywdził je los, bo trzynasty raz z rzędu nie siadł im jeden mecz na kuponie albo Federer sprzedał mecz który wcześniej postawili..
Gratuluje tematu dyskusji.
Byl fanclub pewnego moda kiedys i nikomu to nie przeszkadzalo.
Tak samo nie widze nic zlego w tym ze dyskutuja o takim problemie jak nadmierne wylewanie zali. Wiele osob to dyskutuje i tam w spokoju moga o tym pogadac - ich sprawa. Temat jak kazdy inny.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Beka ????????????
Wczoraj mnie nie było już ale to ja zmieniłem tą nazwę????, także swoją flustracje nie kierujcie w kierunku innych modów czy adminów tylko grzmotami i piorunami możecie we mnie walić????
Dostałem zaproszenie klikam i myśle wtf, kolejna forumowa moda, a nie chce mi sie bawić w takie pierdoły chociaż osobiście niż nie mam do takich inicjatyw. Grupa publiczna to dla beki zmieniłem nazwę nie sądziłem że taka afera wyjdzie ????

Sry panowie, mój błąd, nazwę przywróciłem nie wiedziałem że to dla was tyle znaczy ! także nie płaczemy
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Może sie ktoś kto mi dał bana pochwalić za co i na ile?

e: bana na Off Topic rzecz jasna*

pisałem nie na temat tzn. zwróciłem uwagę moderatorowi że pisze nie na temat...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W przypadku bana to byś nie napisał tego postu...
Blokadę na OF masz za pisanie nie na temat. Jak zauważymy poprawę w twoim zachowaniu to blokadę się ściągnie.
Poza tym to jest temat &quot;propozycje i pomysły rozwoju forum&quot;. Nie wiem co twój post wnosi do tematu. Znów piszesz nie na temat...
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Nieznam sytuacji ale czemu staracie sie egzekwować &#39; prawo&#39; , którego sami nie przestrzegacie?
O ile sie nie myle w temacie &quot; Wylacznie na tematy bukmacherskie&#39; ma byc zakaz pisania o ustawkach w gry i rozmow nie na tematy bukmacherskie. Wystarczy pobyc w owym temacie , czasami zajrzec tam , ze nie wszystkich ta zasada obowiązuje.
Gdy jakis user napisze post nie zwiazany ściśle z bukmacherką jest upominany potem blokowany. Jednak gdy tak robi mod już sie w jego strone ostrzeżen żadnych nie kieruje, czy to nie nazywa sie hipokryzja?
Ja rozumiem notoryczne łamanie zakazu, ale tu mówie tylko i wyłącznie o przestrzeganiu zasadl DLA WSZYSTKICH .
Poza tym fajnie by bylo tez okreslic jasne zasady kiedy mozna uzyc przeklenstwa w owym temacie keidy nie. JA juz w swojej karierze dostalem za slowo &#39; dupa&#39; takze nic mnie nie dziwi. A zdarzylo sie widywac slowa typu ja pier... bez zadnego upominania.
Zasady sa nie jasne i nie dla wszystkich i dobrze o tym wiecie.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Dlaczego Moderatorzy przyzwalaja na lamanie regulaminu. Dokladnie chodzi o dzial &#39;Kupony ze statystykami&#39;. Po tym jak zwrocilem uwage jednemu userowi otrzymalem takie o to PW:

Pomijam jego poziom bo wiem ze inaczej nie potrafi ale skad takie praktyki Modow? A ten punkt regulaminu jest lamany nagminnie w wielu tematach wiec albo nalezalo by byc konsekwetnym i dzialac zgodnie z regulaminem albo jesli uwazacie ze gre live rowniez mozna prezentowac w swoim temacie i zaliczac do statystyk to po prostu uaktualnic regulamin.
e: Chodzi oczywiscie o zakaz grania live w temacie.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Niestety za PW Nie każą moderatorzy Cygeiro. A że zezwolili to już swoją drogą także proponuję w tej sprawie interweniować u adminów a nie w tym dziale ;)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Niestety za PW Nie każą moderatorzy Cygeiro. A że zezwolili to już swoją drogą także proponuję w tej sprawie interweniować u adminów a nie w tym dziale ;)
Ja sobie zdaje z tego sprawe ze za PW nie karza ale tez i nie pisze w tej sprawie. Skladam konkretna propozycje uaktualnienia regulaminu do akceptowanej rzeczywistosci. Uwazam po prostu ze nie w porzadku jest ze jeden dostaje przyzwolenie a inni grac live w temacie nie moga wedle regulaminu.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Moje propozycje
- uregulowanie podawania kuponów live w tematach z kuponami
- zróżnicowanie między Kuponami i Kuponami ze Statystykami - na dzień dzisiejszy jest to niemal to samo
- wprowadzenie obowiązku statystyk
- pozwalanie na większą dyskusję w tematach z kuponami, z tego co zaobserwowałem to więcej niż połowa postów z komentarzami do typów jest usuwana

Pod koniec każdego miesiąca organizowane jest także drugie głosowanie, w którym spośród tematów z chociaż jednym zamieszczonym typem w danym miesiącu, wybierane są 1-2 tematy, które muszą opuścić ten dział. Jest to zwykle związane ze zbytnim obniżeniem skuteczności lub ogólnego poziomu prezentowanych typów.
i egzekwowanie tego punktu regulaminu vip typów (o ile nie jest jeszcze egzekwowany a tak mi się wydaje choć moge się mylić)
 
Do góry Bottom