>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

K 108

kefir70

Użytkownik
Mój ostatni post w Dziale NIższych angielskich został zedytowany przez moda KUBA86.

Pozwoliłem sobie udzielić koledze KUBA86rady - zapamiętaj sobie i zapisz choćby w toalecie nad pisuarem- &quot;Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu&quot;.

Jeśli władze tego forum uważają , że spamuję - proszę jasno - nikt nikomu nie robi łaski. Ani ja forum , że piszę ani forum mi , że mnie tu gości.

Wkładająć dużo swojej wiedzy , czasu i wysiłku na systematyczne analizy - myślę , żę mam prawo do choćby symbolicznego podsumowania bardzo udanej kolejki. I wkurzenia jak jakiś nadgorliwiec za wszelką cenę chce podkreślić swoją władzę.
Jeśli tak bardzo to przeszkadza , że przerzuca się z miejsca na miejsce moje wypowiedzi - do innego posta - proszę to jasno sformułować.

I żeby była jasność - Nie oczekjuję traktowania mnie jako primobaleriny , tym bardziej , żę wyniki nadal pozostawiają dużo do życzenia - ale szanujmy wzajemną pracę. A moja praca na tym forum to systematyczne , pewnie czasem lepsze-gorsze, mniej-bardziej skuteczne analizy.
I o ile praca ta przynosi wreszcie fajny efekt w postaci wejścia typów w weekend 7/8 w większości po kursach ponad 2.00 to naturalnym odruchem jest pewna eksplozja radości. Choćby w formie dodatkowego posta. Zawierającego zresztą merytoryczne podanie aktualnych statystyk.

I wkurza mnie (możę to trochę też zboczenie zawodowe - w &quot;cywilu&quot; jestem prawnikiem) jak ktoś zaczyna grzebać w moich autorskich wypowiedziach.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Do mnie ten sam gosc co do Cygeiro tez bluzgal na PW , powinno sie ograniczac takową swobode takim dzieciakom.

edit: cyg to akurat byla ironia , przeciez nie będe optowal za eliminacja takowych ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Wszystko łykasz to co Ci się powie/napisze?
Nie Marcinie, po prostu taki post byl najprostsza i najpewmiejsza metoda weryfikacji tego co napisal. Pisanie PW do Modow skonczylo by sie odsylaniem od jednego do drugiego (mam w tym pewne doswiadczenie ;-)). A po drugie moglem zasugerowac sie tym ze moj post (w ktorym zwrocilem Mu uwage) zostal szybko usuniety przez jakiegos Moda a jemu nie zwrocono uwagi na lamanie regulaminu.
Ja proponuje zmienić ten punkt regulaminu o zakazie gry LIVE .
To na pewno bylo by najprostsze rozwiazanie bo jak wczesniej wspomnialem przegladajac ten dzial widac ze to przewinienie jest nagminne.
Do mnie ten sam gosc co do Cygeiro tez bluzgal na PW , powinno sie ograniczac takową swobode takim dzieciakom.
Jasne ze lepiej by bylo gdy by takich osobnikow eliminowac z forumowej spolecznosci ale jak to sobie wyobrazasz? Nie ma skutecznych sposobow walki z buractwem. Jesli za takie PW Modzi zaczeli by karac to zaczela by sie seria prowokacji by tylko ktos nielubiany napisal brzydkie PW. Taka ludzka natura. Trzeba imo po prostu przywyknac ze nie kazda osoba prezentuje poziom godny dyskusji i sie takimi jednostkami nie przejowac. Jak w zyciu ;-)
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Witam,czy jest możliwość przywrócenia dostępu do OT osobom pokroju cygeiro?Ostatnimi czasy da się zauważyć pozytywny trend usuwania użytkowników, którzy lekko mówiąc mało wnoszą do tematu, to może podtrzymacie tą dobrą passę i przywrócicie dostęp innym niesłusznie zablokowanym, co by uczynić OT bardziej atrakcyjnym i bogatszym merytorycznie?
 
other 60

other

Użytkownik
Witam,czy jest możliwość przywrócenia dostępu do OT osobom pokroju cygeiro?Ostatnimi czasy da się zauważyć pozytywny trend usuwania użytkowników, którzy lekko mówiąc mało wnoszą do tematu, to może podtrzymacie tą dobrą passę i przywrócicie dostęp innym niesłusznie zablokowanym, co by uczynić OT bardziej atrakcyjnym i bogatszym merytorycznie?
Popieram inicjatywę w 100%.
Ze swojej strony wnoszę o gruntowne porządki w działach Kupony ze Statystykami i Kupony, bo tam syf niemiłosierny panuje:|
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Witam. Jest mi ktoś w stanie logicznie wytłumaczyć dlaczego w dziale NBA mój post o treści podanej poniżej jest notorycznie usuwany? Co w nim jest takiego drażniącego?
Po kilku miesiącach chcę po prostu zakończyć tamten rozdział, bo od jutra już nie będę dysponować taką ilością wolnego czasu. Czy na koniec nie należy mi się choć drobna refleksja?
Zanim ktoś zacznie pisać, że płaczę, itp. To proponuje pierw spojrzeć do działu NBA i wtedy ew. pisać swoje spostrzeżenia.
Treść mojego posta:
Witam
Na wstępie chciałbym prosić moderatorów o nie usuwanie tego wpisu. Chociażby ze względu na czas poświęcony w ten dział, a będzie to podsumowanie mojego wkładu.
Zacznę od tego, że cały czas mam w pamięci czerwień, która mi towarzyszyła przy wejściu na FB.
Nie ukrywam, że czekałem na serię, która ostatnio mi właśnie towarzyszy, aby móc spokojnie odejść - trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny.
Dlatego dla mnie rozdział z pisaniem tutaj swoich przemyśleń o koszu właśnie dobiegł końca.
Jeżeli ktoś się zdążył przekonać do moich spostrzeżeń lub jest negatywnie do nich nastawiony - dziękuję, że poświęciliście chociaż czas na jego czytanie.
Moja decyzja głównie jest podyktowana, że nie będę dysponować już taką ilością wolnego czasu, która pozwoliłaby aktywnie brać udział w tym forum.
Dlatego nie chcę robić czegoś na odwal, bo zawsze jeżeli się za coś biorę, to staram się robić, jak najlepiej potrafię.
Dlatego czerwień w koszu zawsze była dla mnie negatywnym bodźcem, ale bodźcem, który dawał mi znak, że zawsze muszę się bardziej skupić i więcej przemyśleć.
Dla innych, to była okazja do publicznego wyśmiana, co kompletnie nie pomaga, ale jednak motywuje.
Dlatego czekałem na ten moment, kiedy będę mógł z podniesioną głową podziękować wszystkim za współpracę.
Nie ukrywam, że pewien niesmak pozostanie, bo aktywność, to jedno, a wiedza i zamiłowanie do sportu, to drugie. Tym drugim wiele razy próbowałem Wam pomóc.
Niesmak, który pozostanie, to taki, że posiadanie odmiennego zdania od osób wyżej postawionych na forum, koliduje z tym by być wyróżnionym na tym forum. A te osoby wyżej chyba powinny zauważać wiedzę, zamiłowanie w danej dyscyplinie.
Proszę nie myśleć, że zależy mi na nie wiadomo jakich laurach. Wystarczyłoby minimalne ludzkie pojęcie i chęć wynagrodzenia pisania i poświęcania czasu jakąś rangą.
To był kolejny argument, który za mną przemawiał, bo Polska, to jest bardzo dziwny kraj.
Jeżeli człowiek ma dobre chęci. Chce pomóc, ale jest skreślany, bo prowadzi coś swojego, to nie ma żadnych szans. Jednak właśnie ograniczenia czasowe i skupienie się na swoim, to dla mnie obecnie priorytet.
Uważam, że w czasach, gdzie inni starają zarobić na biedzie innych, wciskaniu kitu (fixy), to takim osobom powinno się pomagać. Niestety ten zwyczaj nie jest znany w Polsce.
Jeżeli ktoś ma lepiej i ma szczere chęci, to reszta będzie mu stawiać kłody pod nogi.
Wiele razy w poważniejszych branżach nagina się przepisy, aby tylko nawiązać współpracę z kimś, kto na czymś się zna.
Ego niektórych nie pozwala wyjść poza pewne bariery. Towarzyszące przy tym myśli takim osobą są zazwyczaj absurdalne, ale do tego się nie przyznają publicznie. Tak jest wszędzie - niestety.
Niestety, ale takim jesteśmy właśnie narodem.
Jak wspomniałem zawsze chcę pomagać ludziom i przynosi mi to ogromną radość, dlatego jeżeli ktoś chce się czasami doradzić, to nie odcinam się od kontaktu z ludźmi z tego forum. Jednak zanim napiszesz, to chciałbym poinformować, że mam dosyć wiadomości &quot;co na dzisiaj&quot;, itp.
Uwielbiam rozmowy na poziomie i takich oczekuję od osób piszących do mnie, czyli kultura - przede wszystkim. Dlatego proszę się nie zdziwić jeżeli będę sprawiał wrażenie osoby nieprzyjemnej jeżeli nie będą zachowane podstawowe cechy kultury osobistej.
Wiele osób może mnie kojarzyć z różnych wpisów. Jednak mam nadzieję, że towarzysząca maksyma &quot;Nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz&quot; pozwoli choć przez chwilę wam się zastanowić nad pochopnie wyciągniętymi wnioskami.
Chciałbym również nadmienić, że okres na tym forum, to dla mnie kolejne nowe doświadczenie. Nowe poznane osoby, które nie okazują się obojętne i starają się pomóc, dlatego muszę w tym miejscu pochwalić, że ludzie z władzą pozostają sobą. Tymi osobami są Roxanne oraz Baqu! Wielkie dzięki, że mogłem za pośrednictwem tego forum Was zapoznać, bo to sama przyjemność pisać na normalnym poziomie z osobą, która piastuje wyższe stanowisko.
Proszę tylko na końcu zaoszczędzić nerwów, bo to nie jest wymierzony atak, a refleksja!
Refleksja, która powinna sięgnąć każdego, który poświęcił czas na przeczytanie mojej wypowiedzi.
Na koniec dodam, że przy akceptacji regulaminu u bukmachera, zamiast niego powinien być puszczany film &quot;Podwójna gra / Two for the Money&quot;.
Choć neguję takie podejście jak w tym filmie, że wszystko jest za pieniądz, to film powinien każdy obejrzeć, kto zamierza grać na poważnie u bukmachera. Szczerze polecam ten film każdemu grającemu!
Jeszcze raz zwracam się z prośbą o nie usuwanie tego wpisu, niech to będzie po prostu podsumowaniem mojego pisania tutaj i możliwością odejścia z twarzą, bo nie jestem dzieciakiem.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Po pierwsze, dział NBA nie jest tematem do Twoich pożegnań. Po drugie, Twój post wisiał w tym temacie ponad godzinę, pomimo, ze jest niezwiązany z tematem. Kto chciał, ten się w tym czasie z nim zapoznał. Po trzecie, pożegnanie możesz wstawić w swoim temacie. Pozdrawiam
 
zarabiajacy 0

zarabiajacy

Użytkownik
Moglibyscie porzadek w Hydeparku zrobic bo tam sie kur wa burdel robi... wyzwiska, jezdza po sobie jak po ... zero poszanowania drugiej osoby
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Moglibyscie porzadek w Hydeparku zrobic bo tam sie kur wa burdel robi... wyzwiska, jezdza po sobie jak po ... zero poszanowania drugiej osoby
odpowiedź na Twojego posta ze strony modów będzie bardzo przewidywalna
&quot;od tego jest raportowanie&quot; :razz:
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Niestety nie mam dostepu do hydeparku.
ban za nic...
gdyby mial, bylby tam porzadek!

I bardzo dobrze, że nie masz.

W innych działach robisz taki burdel, że strach pomyśleć co byłoby w HP.


A działania modów i administracji skupiają się właśnie na tym, żeby takim ludziom, którzy robią burdel ograniczać dostęp do HP.
A co do robienia porządku to i tak ludzie będą narzekać i nadal będą niezadowoleni. Jak się zacznie usuwać to wtedy, że rygor za duży.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
To nie czytaj i niebedziesz mieć problemów z
kur wa burdel robi... wyzwiska, jezdza po sobie jak po ... zero poszanowania drugiej osoby
twoje słownictwo mówi nam wystarczająco dużo o tobie..
ps:
Przepraszam że cytuje to coś ...
 
zarabiajacy 0

zarabiajacy

Użytkownik
B_R_U_T_U_S takiego pasozyta to jeszcze nie widzialem. na tym forum nie ma osoby ktorej bys sie nie czepial. Chłopie , twojnjedyny cel w zyciu to to forum bukamcherskie, w zyciu codziennym u ciebie powinna byc tragedia skoro jedyne co robisz to sledzisz ludzi , raportujesz i czepiasz sie. Wproawdzasz niemila atmosfere na forum. Robisz to z taka blyskotliwoscia, niby nie wyraziscie , ale tak zeby ukluc dobrze. I to tyczy mnostwa ludzi, ktorych denerwujesz. Twoja walka , wyobraznia powoduje ze masz niechec do wszystkich ludzi. na tym forum wydajesz sie byc czlowiekiem obrazonym na swiat, egoistycznym, wpatrzonym w siebie. Jedyne co cie cieszy to podbudowanie wlasnego ego wyrzywajac sie na innych uzytkownichach forum.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Temat brzmi: Propozycje i pomysly rozwoju forum...
Zarabiający Twój post i w związku z nim cała dyskusja - czy coś zaproponowałeś dla rozwoju forum?
Ten temat to nie jest &quot;temat o wszystkim&quot;.
Jeśli uważałeś, że jest coś nie tak w postach pisanych w HP trzeba było zaraportować je.
Nie wiem czy wiesz, ale wasze forum jest otwarte do gosci. Musze sie wylogowywać jak chce hp czytac.
Racja - musisz być na wylogowanym bo multikonta masz poblokowane.
Kolejne off topowe posty będą usuwane. Bo już widać, że zaraz będziecie się kłócić. Jeśli macie coś do wyjaśnienia to piszcie sobie na PW.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Tak sobie pomyślałem, że można było by wprowadzić na forum ChatBox ;)
Na jakieś szybkie miłe rozmówki. Tematy i tak cały czas są zasypywane nowymi postami, a taki Chatbox byłby tylko małym dodatkiem ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Było to poruszane kilka razy, nie będzie Chatboxa, jest odpowiedni temat na forum i to wystarcza
i nie przedstawiajcie już argumentów , bo znamy je na pamięć
 
Do góry Bottom