>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Sorry, że się wpierdzielam, ale jeden z userów już wpadł na taki pomysł jak Ty, i z tego co widzę, dostał kartkę za złamanie regulaminu forum, więc rób jak chcesz.
Zamknięcie dyskusji ostatnimi czasy zawsze zwiększało aktywność w innych tematach HP, typu &quot;Piwo&quot;, &quot;$licznotki&quot; itp. Taka obserwacja :p
dla mnie to bez sensu, temat jak kazdy inny w hp tylko nie na temat piwa, mandatu ale zakladow ... to moze nazwac temat quazi czat i wtedy moze byc na kazdy temat zwiazany ze sportem a nie tylko wielkie trzymanie sie bukmacherki tak jak bylo

zreszta na innych forach tak to dziala i wiekszych problemow nie ma
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Tak.. A te tematy naprawde są ważniejsze na FB ;]
Benek odpowiesz mi?
Od czegoś trzeba zacząć, skoro Dyskusje są zamykane po to, by userzy zabierali głos gdzie indziej, to niech tematy o piwie będą takim preludium do częstszych analiz w działach ????
Osobiście, jestem za tematem z dyskusjami na tematy bukmacherskie, ale nie mam zamiaru naciskać, bo trafiają do mnie argumenty Modów, którzy o zamknięciu tego tematu zdecydowali.
Skoro nikt z MT/Adminów nie zabrał tu głosu - a jestem pewien, że czytają ten temat, to widocznie ignorują Cię i nie mają zamiaru Ci tej opcji z powrotem udostępniać - tak to przynajmniej widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
No dobra ale przez te 2 tyg. po przerwie moje zachowanie uległo zmianie i już tak się nie zachowam.. To chyba mogą mi odblokować. A po 2gie jak zamknięto dyskusje to bym mógł konwersować z kimś na PW. Bo inaczej nie ma opcji.. ;/
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
No dobra ale przez te 2 tyg. po przerwie moje zachowanie uległo zmianie i już tak się nie zachowam.. To chyba mogą mi odblokować. A po 2gie jak zamknięto dyskusje to bym mógł konwersować z kimś na PW. Bo inaczej nie ma opcji.. ;/
A za co dostałeś blokadę na PW?
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Benek sam piszesz,że przeraziła Cię ilość osób które powinny dostać bana na HP-I CO Z TEGO?Powinny dostać-niech dostaną.Widocznie nic nie wnosili do &quot;Dyskusji...&quot;.Nawet jakby zostało 10 osób,które piszą na temat i tak powinien być ten topic otwarty.Bukmacherka nie polega tylko na graniu przed meczem i czekaniu na wynik,ale w wielu przypadkach na graniu live.Wg Ciebie gdzie można porozmawiać na tym forum o meczu np.tenisa na żywo?W dziale ma ktoś napisać,że podczas gry ktoś złapał kontuzje?Albo że warto coś zagrać?Nie,od tego były &quot;Dyskusje&quot;.A argument,że dużo osób nie powinno tam pisać jest po prostu śmieszny,bo w OT jest wiele innych durnych tematów z jednym wpisem na 3 dni i jakoś to nikomu nie przeszkadza.
Tak a potem wielkie żale jak się blokuje &quot;znanych&quot; userów i zakładania FB Bandy 2011
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Sorry, że się wpierdzielam, ale jeden z userów już wpadł na taki pomysł jak Ty, i z tego co widzę, dostał kartkę za złamanie regulaminu forum, więc rób jak chcesz.
A później został Modem - happy end ????.

Mnie to tam kila z tymi dyskusjami bo da się bez tego żyć, może nawet i dobrze bo jak widać to nawet Modzi mają ze sobą problemy [ czyt. nie każdy ma ze sobą po drodze, nie chodzi o to mi, że mają coś z głową ] i ostatnimi czasy wypływa to poza ich dział także niech sobie ogarną sprawy między sobą, a później ustalą wspólny front i będzie grało..

Damian nie kumam o co Ci chodzi z tym PW, napisz komuś w temacie, ewentualnie weź gg i będzie po sprawie.

Wpadajcie do tematycznych, też można czasem znaleźć ciekawe opinie, analizy, dyskusję [ m.in patrz na temat o polskiej ekstraklasie - pierwszy, lepszy przykład z brzegu ].
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Najpierw był szum z powodu śmiesznych analiz i ich prymitywnej monotonnej struktury czyli, że opierają się na samych statystykach albo śmieszą sposobem w jaki userzy budują zdania a teraz zamknięto Dyskusje i już się znowu zaczyna.
To niech się zmniejsza ilośc userów i pijawek. Będzie lepiej. Na pewno żaden moderator nie będzie kasował kilkuzdaniowych postów jeżeli zawierają one choć trochę trafnych argumentów . Można by to było spokojnie obgadać co do tego jakie posty należy kasować i jaka wartość merytoryczna jest wymagana by post mógł zostać i wcale nie było by żadnego śmietnika.
Damian1948 , czy Ty jesteś normalny ? To jest chyba n-ty post w tym temacie nt zdjęcia bana. Zamiast żalić się napisz do administratorów na gg , skype , ICQ czy yahoo albo po prostu wystarczy , że raz napiszesz tutaj i poczekasz a nie męczysz i męczysz jak dziecko, które nie dostało upragnionej zabawki.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dawczan zapewniam, że to nie sprawi problemu na dłuższą metę. Na początku może parę osób faktycznie mniej będzie aktywnych na forum, ale ostatecznie wyjdzie to na dobre. Bo ostatecznie kogo mamy uważać za aktywnego Usera, który tylko siedzi w Dyskusjach czy też innego, który pisze na temat, z sensem w danym dziale tematycznym
OK. Tyle tylko, uważam też, że przez zamknięcie dyskusji w HP będzie dyskusja w danych działach przez którą wielokrotnie mogą zaginąć w gąszczu postów cenne analizy...No, ale jak uważacie. Wg mnie bany paru - parunastu osobą wyjaśniłyby sprawę.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dawczan dlaczego w gąszczu postów :?: Chyba odwrotnie - w Dyskusjach mogły takie właśnie analizy zostać pominięte. Jeśli kogoś interesuje dane spotkanie, dany zakład to przeleci cały temat, w którym będą konkretne dyskusje, bez pierdół - jak na forach zagranicznych np.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
a przy okazji popłakać, wyzwać sportowców od najgorszych, szukania ustawek, zaczepiać innych... długo by wymieniać minusy
Tak a potem wielkie żale jak się blokuje &quot;znanych&quot; userów i zakładania FB Bandy 2011
Syndrom oblężonej twierdzy - zjawisko polegające na wzbudzaniu poczucia zagrożenia ze strony mniej lub bardziej wyimaginowanego wroga

do damian1948 (nie pisz tak dużo w tym dziale bo muszę klikać zobacz post ???? ) : myślę że ułatwię sprawę i tobie i grupie trzymającej władzę jak powiem jak to wygląda z mojej perspektywy: oni nie chcą ci zdjąć zakazu prywatnych wiadomości (chyba tak?) bo widać na pięć mil morskich że jesteś dzieciakiem, który sie jeszcze musi dużo kultury nauczyć

Co do samego zamknięcia tematu Dyskusje na tematy bukmacherskie to pewnie za pare dni zostanie znowu otwarty, a tyle to nawet nolify wytrzymają, więc nie ma co narzekać. Jasne że część osobników obniży aktywność na forum bo tylko tam pisząl. Na dłuższą metę na dobre im i to wyjdzie bo dostrzegą inne działy na forumku (i vice versa)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dawczan dlaczego w gąszczu postów Chyba odwrotnie - w Dyskusjach mogły takie właśnie analizy zostać pominięte. Jeśli kogoś interesuje dane spotkanie, dany zakład to przeleci cały temat, w którym będą konkretne dyskusje, bez pierdół - jak na forach zagranicznych np.
Zamiast postów w dyskusji będą posty w działach, gdzie analizy mogą zginąć...Bo wytworzą się paro zdaniowe dyskusje. Takie moje zdanie, no ale może się mylę ;)
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Dawczan dlaczego w gąszczu postów :?: Chyba odwrotnie - w Dyskusjach mogły takie właśnie analizy zostać pominięte. Jeśli kogoś interesuje dane spotkanie, dany zakład to przeleci cały temat, w którym będą konkretne dyskusje, bez pierdół - jak na forach zagranicznych np.
A kto w Dyskusjach pisał analizy?Tam co najwyżej ludzie odsyłali do konkretnych działów,więc to żaden argument.Mnie zastawia tylko co komu ten temat tak nagle zaczął przeszkadzać?Sami piszecie,że jest tyle innych działów,więc jak ktoś nie chce czytać Dyskusji to z pewnością znajdzie coś innego dla siebie.A jak widać powyżej, dużo osób chce ich przywrócenia(co jest również niemałą hipokryzją ze strony modów,którzy też tam dużo pisali).
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Pete - dobrze źle napisałem nie analizy, a informacje. Poza tym już nie będę pisał na temat Dyskusji, nie mam czasu dzisiaj. Ciągle będziemy krążyć wokół jednego tematu pisząc to samo, lecz ubierając w inne słowa. A to chyba mija się z celem, napisałem swoje przemyślenia na ten temat, kilka osób się zgodziło, kilka wyraziło inną opinię, a jeszcze inni zareagowali na to negatywnie. Ja już na dzisiaj dziękuję.
Pozdrawiam i życzę dobrej nocy.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Ci którzy nie będą zaglądać i tak niewiele wnosili. Siedzenie w Dyskusjach nie ma dla forum żadnej wartości merytorycznej. Na forum na pewno pozostaną wartościowi userzy, którzy bardziej cenią sobie rzetelną i merytoryczną dyskusję w poszczególnych działach niż puste rozmówki w Dyskusjach. Dobrze się stało.
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
to gdzie będzie można np. dowiedzieć się wyniku(pewnie zaraz ktoś napisze że sam trzeba sobie poszukać ???? czy ktoś podeśle wynik na kom,czy nawet jakaś dyskusja odnośnie danego zdarzenia )Przecież nie będe pisał tyle wiadomości na pw? ile to czasu zajmie ????
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Heh ???? Dyskusja wre pełną parą,powiem tak.....Patrząc z perspektywy faceta,który ma konto tylko na jednym Forum Bukmacherskim(Tak,to nie żart)Jestem troszkę zawiedziony,nie będę ukrywał,że lubiłem czasem wejść i powymieniać się uwagami,czy spostrzeżeniami z kilkoma osobami,które mają to samo Hobby co ja,jest tu mnóstwo inteligentnych Facetów z pasją,nie ważne czy to Legionista,kibic Lecha,Arki.....potrafiliśmy podywagować na poziomie,pożartować,umówić się na piwko,pokazać sobie Faka z sektora gości na sektor gospodarzy,taka swego rodzaju &quot;HP rodzinka&quot;:cool:Sport to nasza pasja,jest to jedyne miejsce w sieci o tej tematyce,w którym się udzielam(polubiłem to Forum,więc nie zakładałem konta gdzie indziej)nie znam nawet nazw innych For,co może Was dziwić,bo niektórzy mają pewnie konta na kilku lub kilkunastu,polubiłem osoby udzielające się w tym miejscu,nie bądźmy sztywniakami Panowie.....ja jak i wielu nie jestem tylko chłopcem z HP,staram się też pisać analizy,pomagać innym,ogólnie udzielać się na Forum,osób typowo &quot;Hajdparkowych&quot; jest tak naprawdę garstka,a czytając posty nade mną,wydaje mi się,że macie nas wszystkich za intruzów,nie bądźmy typowymi polskimi Hipokrytami.....nagle nikt nie chce Luźnego czata co? a może nie chcecie podpaść Administracji,Moderatorom,czy koledze wyżej,który poparł ideę zamknięcia rozmów? ???? Bo krzywo na Was popatrzy na zlocie? ???? Ja tam z FB korzystał będę,będę dawał też coś z siebie i ze swojej wiedzy,lecz jeśli Administracja nie przywróci owego działu,będe zawiedziony;) Peace!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Heh ???? Dyskusja wre pełną parą,powiem tak.....Patrząc z perspektywy faceta,który ma konto tylko na jednym Forum Bukmacherskim(Tak,to nie żart)Jestem troszkę zawiedziony,nie będę ukrywał,że lubiłem czasem wejść i powymieniać się uwagami,czy spostrzeżeniami z kilkoma osobami,które mają to samo Hobby co ja,jest tu mnóstwo inteligentnych Facetów z pasją,nie ważne czy to Legionista,kibic Lecha,Arki.....potrafiliśmy podywagować na poziomie,pożartować,umówić się na piwko,pokazać sobie Faka z sektora gości na sektor gospodarzy,taka swego rodzaju &quot;HP rodzinka&quot;:cool:Sport to nasza pasja,jest to jedyne miejsce w sieci o tej tematyce,w którym się udzielam(polubiłem to Forum,więc nie zakładałem konta gdzie indziej)nie znam nawet nazw innych For,co może Was dziwić,bo niektórzy mają pewnie konta na kilku lub kilkunastu,polubiłem osoby udzielające się w tym miejscu,nie bądźmy sztywniakami Panowie.....ja jak i wielu nie jestem tylko chłopcem z HP,staram się też pisać analizy,pomagać innym,ogólnie udzielać się na Forum,osób typowo &quot;Hajdparkowych&quot; jest tak naprawdę garstka,a czytając posty nade mną,wydaje mi się,że macie nas wszystkich za intruzów,nie bądźmy typowymi polskimi Hipokrytami.....nagle nikt nie chce Luźnego czata co? a może nie chcecie podpaść Administracji,Moderatorom,czy koledze wyżej,który poparł ideę zamknięcia rozmów? ???? Bo krzywo na Was popatrzy na zlocie? ???? Ja tam z FB korzystał będę,będę dawał też coś z siebie i ze swojej wiedzy,lecz jeśli Administracja nie przywróci owego działu,będe zawiedziony;) Peace!
piękne słowa ???? Zgadzam się w zupełności ???? peace V
 
C 94

crock

Użytkownik
hmmm ja napiszę tak. Gdzie ja będę przeprowadzać teraz monolog o 5 nad ranem w stanie co najmniej chwiejnym?:p
A tak serio. Hmmm dyskusje-fajna sprawa, można było szybko i w prosty sposób zdobyć jakieś informacje(jaki wynik, co gdzie, kiedy) bez potrzeby wertowania poszczególnych działów. Dowiedzieć się jak przebiega spotkanie, jakieś kontuzje, czy też jakieś info tuż przed rozpoczęciem zdarzenia.
Snajper śmieszy mnie trochę twoje podejscie do tego. Fakt faktem mieliśmy do czynienia z achami i ochami w przypadku trafnych typów, czy chowania głowy w piasek w przypadku porażki, jednak jak można zauważyć userom zbytnio to raczej nie wadziło, a i pewnie dość często wywoływało szydere ????
W tym momencie i przy np Twoich argumentach mam wrażenie, ze ten temat wadził, tylko zastanawiam się dlaczego. Jak rozumiem forum jest dla userów, a nie dla samego bytu, skoro jest zapotrzebowanie- wydaje mi się, że trzeba starać się zapewnić realizację. Ale pewnie się mylę...
2 argumenty na + tego tematu:
-granie live
-możliwość wyrażenia/podpatrzenia co grają poszczególni userzy bez konieczności wertowania tematów całego forum
Jeżeli nie macie zamiaru wracać do tego tematu mam propozycję, a mianowicie utworzenie tematu np w dziale kupony, gdzie każdy mógłby wrzucić swój typ-bez konieczności popierania go analizą, szybko i przyjemnie, bez wertowania poszczególnych tematów. Czy byłby to typ zagrany przed spotkaniem czy na LIVE.
 
Do góry Bottom