>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
niby te podziękowania są testowane dopiero ale jako że jestem userem forum to chyba mam prawo do tego zdania.
Te podziękowania są chyba raczej nie potrzebne. Większość &quot;sogów&quot; to będzie z racji &quot;ja Cie lubię to Ci dam&quot; ???? nawet jak by ktoś jakąś głupotę napisał. I tak naprawdę niczemu nie będą one służyć. Moim zdaniem lepiej zrezygnować z tego ale to tylko moje zdanie. Już lepszą propozycję wystosował darius , żeby zrobić jakieś minigrupy. I każdy z chęcią starał by się pisać z sensem aby awansować w tejże hierarchii ;)
e// o już zginęło ? bo nie widzę ????
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Jaki sens ma dział Vip Typy skoro rownie dobrze mozna by go polaczyc ze zwyklym dzialem Kupony patrzac na ten punkt : &quot;Mile widziane jest prowadzenie statystyk swoich działań, lecz nie jest to wymagane&quot; .... w moim przekonaniu o dostanie sie do tego dzialu powinno sie walczyc poprzez dobre typowanie a teraz stracilo to sens ... to miejsce dla elity a nie dla tych co &quot;ładnie piszą&quot; ... mozna zrobic oddzielny dział &quot; Piękne Tematy&quot;
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
czyli liczy sie ilosc nie jakos ?? jesli tak to wasza zmiana ma sens ???? ja tam wole ogladac zaklady dwoch dobrych typerow niz szukac po kazdym temacie :&gt; dlatego tez ta cala elita ktora zapracowala sobie na temat w tym dziale .. teraz zostala zmieszana z blotem ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Elita? Czyli 2-3 typerow, ktorzy tam ostatnio byli? A co z pozostalymi? W wypadku Vipow, postawienie tylko na skutecznosc sie nie sprawdzilo, dzial powoli obumieral. Teraz staramy sie to wysrodkowac, tak aby wiecej ludzi zachecic do odwiedzania tego miejsca.
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
a zmiana nazwy Vip Typy na Piekne Typy tez nie ma szans ? bo teraz to w ogole nie bedzie pasowac ???? ogolnie chyba nie mam wiecej pytan bo widze ze i tak nic nie poradze na wasze smieszne zmiany ;/ pozdrawiam
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Masz racje, niewiele mozesz poradzic, ewentualnie mozesz zaproponowac jakas lepsza wizje Vipow. Na pewno ja przeanalizujemy, jesli okaze sie, ze ma szanse na wieksze powodzenie niz ostatnia obumarla wersja, istnieje mozliwosc, ze przetestujemy ja &quot;na zywo&quot;.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
no bo z porzadnego tematu Vipow zrobiliscie syf ... jestem slabym typerem dlatego chcialbym brac przyklad z najlepszych ... a wy najlepszych zrownaliscie z reszta spoleczenstwa ...w Vipach nie bylem bo sie do nich nie nadawalem .. ale teraz poziom spadl to jest szansa :p
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
no bo z porzadnego tematu Vipow zrobiliscie syf ... jestem slabym typerem dlatego chcialbym brac przyklad z najlepszych ... a wy najlepszych zrownaliscie z reszta spoleczenstwa ...w Vipach nie bylem bo sie do nich nie nadawalem .. ale teraz juz sam nie wiem :p
tzn. użytkownicy o jakich nickach są/byli najlepsi do tej pory?
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
nie obrażaj mnie człowieku bo chyba syfu nie widziałeś. Napisałeś 111 postów a zachowujesz się jak ch.... wie kto. Tak trudno w zakładkach doczepić temat usera który Ci odpowiada i możesz nie szukając odwiedzać kiedy chcesz. Rusz trochę swoją pustą głową i pomyśl, a nie obrażasz ludzi. Ja w dziale Vip w tej chwili jestem i nie mnie to oceniać czy zasługuję na to żeby prowadzić swój temat. Ktoś tak zadecydował i tyle. Robisz kur.... z tego aferę jak by ch... wie co się stało. Zadecydowali tak i tak będzie, mi to zwisa czy jest reputacja czy jej nie ma, czy ktoś jest w dziale Vip czy go nie ma. Popracuj nad swoimi umiejętnościami i wtedy się wypowiadaj, bo na razie Rambo z Ciebie taki jak z Najmana zawodnik MMA !
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Ci ktorzy spelniali wymogi wieksze niz &quot; pieknie napisany kupon &quot; :&gt;
ja Ci zadałem proste pytanie o nicki Najlepszych użytkowników, a Ty nie potrafisz na nie odpowiedzieć...zakładam, że nie wiesz..

a co do Twojego tematu to dam Ci radę...zacznij analizować, a nie typować a wtedy będziesz miał dużo większe szanse na zostanie Vipem niż teraz
 
G 6

gabiia

Użytkownik
Dlaczego ten user powyżej używając przekleństw nie otrzymuje upomnienia (kartki)? czy moderzy nie znają regulaminu.Za przekleństwa kartka się należy. i co z tego ,że wyraz częściowo wykropkowany? każdy wie o co chodzi.Widzę ,że nie traktuje się ludzi równo na tym Forum.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Dlaczego ten user powyżej używając przekleństw nie otrzymuje upomnienia (kartki)? czy moderzy nie znają regulaminu.Za przekleństwa kartka się należy. i co z tego ,że wyraz częściowo wykropkowany? każdy wie o co chodzi.Widzę ,że nie traktuje się ludzi równo na tym Forum.
To nie forum dla dzieci, za wykropkowane przeklenstwa nie ma kar. Poza tym, widzisz jakies wogole? ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Dlaczego ten user powyżej używając przekleństw nie otrzymuje upomnienia (kartki)? czy moderzy nie znają regulaminu.Za przekleństwa kartka się należy. i co z tego ,że wyraz częściowo wykropkowany? każdy wie o co chodzi.Widzę ,że nie traktuje się ludzi równo na tym Forum.
odpowiedz jest bardzo prosta...dlatego, że Pawoman za niewykropkowane przekleństwa sprzed 30 min w Dyskusjach bukmacherskich też nie dostał kartki...

E: Chłopie..dorośnij..bo ręce mi opadają..
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
odpowiedz jest bardzo prosta...dlatego, że Pawoman za niewykropkowane przekleństwa sprzed 30 min w Dyskusjach bukmacherskich też nie dostał kartki...
jakie ?? za&quot; pieprzysz &quot; ?? kulka to rozpoczal... jakos ja dostalem kartki za &quot;legła&quot; czy &quot;kuwa&quot; ale jak inni wyzywaja druzyny czy zawodnikow to nie dostaja ...

Dlaczego ten user powyżej używając przekleństw nie otrzymuje upomnienia (kartki)? czy moderzy nie znają regulaminu.Za przekleństwa kartka się należy. i co z tego ,że wyraz częściowo wykropkowany? każdy wie o co chodzi.Widzę ,że nie traktuje się ludzi równo na tym Forum.
bo ma 100 punktow reputacji ;d
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom