>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

homel 918

homel

Użytkownik
Wygrzebiesz Snajper jakis przypadkowy post, niewiadomo skąd i ... Szybko pisze, czasem takie błędy mi się zdarzają.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
To ja poszukałem trochę dłużej.
Mam rozumieć, że te wypowiedzi pisała Twoja młodsza siostra/brat?

jak tam LM same :plusy: bez niespodzianek pieknie ???? co prawda dzisiaj under Braga-celtic ine za bardzo ale ok

gra ktos jutro prezenty;
Timiszoare 2,20 + budocznost Podgoricza 1,6 ?
powinienes im podziekowac a nie narzekac
nie dosc ze klikaja zebys fajna kase zarobil to ty jakeis problemy masz...
dobrze kombinujesz, to sie chwali , ale nie przesadzaj...
widze ze wiele sie na forum nie zmienilo
jemjogurt dalej interesy robi dobrze , ten to wie jak zaorbic a sie ie orobic :piwo:

natomaist ja zapraszam do tematu http://forum.bukmacherskie.com/f15/mourinho-wsrod-typerow-37673-4.html#post1745719

caly meisiac banicji pracowalem ciezko na budowie zeby wlasnie zaczac grac profesionalnie
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Wygrzebiesz Snajper jakis przypadkowy post, niewiadomo skąd i ... Szybko pisze, czasem takie błędy mi się zdarzają.
To dzisiejszy, kilka minut temu napisany ???? Zawsze istnieje możliwość edycji po napisaniu postu ????
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
W tym sezonie będzie kolejna edycja ligi typerów ekstraklasy? Bo to był jeden z lepszych konkursów na forum i cieszył się dużym zainteresowaniem...
Edit do odpowiedzi: To fajnie, czekam z niecierpliwością.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Nowe emoty by się przydały ...
@down: dziwne podejście do sprawy, nowe emoty na pewno nie sprawiłyby, że forum byłoby mniej poważne.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nowe emoty by się przydały ...
przeciez te są fajne ???? wogóle kiedyś było coś na ten temat że forum ma nie wyglądać jak jakieś dla dzieci i strasznie kolorowo tylko poważnie. Sam lubię używać emot i akurat te co są wyglądają dobrze i w miarę poważnie , nie to co widziałem na innych forach czy to komputerowych czy innych jakieś takie wycudowane ???? ????

edit: było kiedyś właśnie żeby zmienić emoty , dodać coś tam jakieś inne pierdółki i spotkało się to raczej z negatywną oceną. Moim zdaniem emoty mają akurat małe znaczenie ale nie mam też nic przeciwko jak by były nowe, wiadomo że co nowe to fajne ????
 
U 0

umberpwner

Użytkownik
Myśleliście nad ShouBox&#39;em? ???? Taki mini czat przydałby się na forum do luźnych pogawędek :p. Czy nawet zapytać co inni myślą o kuponie który mamy zamiar wystawić. Myślę, że nie zaszkodziłoby to a przyniosło wiele frajdy.
Nowe emoty by się przydały ...
przeciez te są fajne :grin: wogóle kiedyś było coś na ten temat że forum ma nie wyglądać jak jakieś dla dzieci i strasznie kolorowo tylko poważnie.
Dokładnie tak. Forum o takiej tematyce nie powinno być kolorowe, dziecinne itp. Te emotki co są wystarczą i znakomicie się sprawdzają dla &quot;rozluźnienia&quot; postu. Kto chce popisać z emotkami może to robic na GG :p
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Myśleliście nad ShouBox&#39;em? ???? Taki mini czat przydałby się na forum do luźnych pogawędek :p. Czy nawet zapytać co inni myślą o kuponie który mamy zamiar wystawić. Myślę, że nie zaszkodziłoby to a przyniosło wiele frajdy.
Przeczytaj kilka stron wcześniej. Jest dział Hyde Park i tam można spytac o kupon. Shoutboxu nie będzie.
Co do emonitek to nie wiem po co komu nowe. Te są i spełniają wszystkie zakładane potrzeby. Nowych też pewnie nie będzie. Forum ma przekazywac treści o zawartości merytorycznej, a nie stos minek ...
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Myśleliście nad ShouBox&#39;em? ???? Taki mini czat przydałby się na forum do luźnych pogawędek :p. Czy nawet zapytać co inni myślą o kuponie który mamy zamiar wystawić. Myślę, że nie zaszkodziłoby to a przyniosło wiele frajdy.
Myslę, że na takim forum nie powinno być shoutboxa, zbyt dziecinny itp. Temat do dyskusji ten co jest wystarczy, a jak chcesz popisać na mini czacie to mozesz to zrobić na GG :p
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
A ja mam pytanie co do konkursów. A konkretnie jednego. Typer Premiership. Konkurs był bardzo fajny , tylko rozpoczęty był gdzieś tak w połowie ligi. Są jakieś plany aby taki konkurs był ? Nawet nie chodzi o jakieś nagrody pieniężne a o upominki jak był ostatnio , koszulka itp ;)
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Jestem niemal pewien, że konkurs nie będzie trwał przez cały sezon, po pierwsze sponsora się nie znajdzie na takie coś, a po drugie nie sądzę, żeby ktoś prowadził konkurs przez cały sezon.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Będzie jakiś sponsorowany konkurs z NBA ?? ... już jakiś czas temu pisałem do Marcina, ale żadnego odzewu nie ma ..
do sezonu jeszcze troche czasu a więc spokojnie..napewno coś będzie ;)

Ja odrazu chce zaproponować konkurs ze zbliżających sie mistrzostw świata w koszykówce....czasu już naprawde niewiele ale mozna jeszcze coś zdziałać:razz:
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
do sezonu jeszcze troche czasu a więc spokojnie..napewno coś będzie ;)

Ja odrazu chce zaproponować konkurs ze zbliżających sie mistrzostw świata w koszykówce....czasu już naprawde niewiele ale mozna jeszcze coś zdziałać:razz:
Na MŚ raczej będzie.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
do sezonu jeszcze troche czasu a więc spokojnie..napewno coś będzie ;):razz:
do sezonu sporo, ale sponsora w tydzień chyba nie uciułają ... lepiej szybciej zareagować, niż potem się tłumaczyć ..

poza tym Ja tylko narzuciłem myśl i chęć, a reszta już zależy od szacownego grona ..
 
Do góry Bottom