>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

marnik 18

marnik

Forum VIP
Nie warto wdawać się w polemike z Marnik, bo jak sam pisze, typy daje nie dla pasożytów i innych o których nie chce się wypowiadać. Ciekawe dla kogo on te typy umieszcza w VIP Typy.

Natomiast warto uszczegółowić zarzuty:

Niechlujne umieszczanie typów, to tak samo jak niechlujny język, kulturalny człowiek takim językiem się nie posługuje.
Ja natomiast widzę te krople potu spływające z czoła i brody przy wykonywaniu tak ciężkiej pracy jak podanie dyscypliny i ligi.

Każdy z typerów oszukuje nagminnie na kursie -&gt; dotyczy to faktu umieszczania najwyższego kursu z grupy wszystkich buków. Oczywiście każdy z VIP Typerów powie że ma otwarte konta u wszystkich buków i dlatego podaje kurs u tego buka u którego aktualnie jest on najwyższy. Zdarzają się typy u buków u których tych zakładów nie ma (są usunięte), co oznacza że VIP Typer nawet nie sprawdził czy taki zakład jest u tego buka. Zdarza się również że po wejściu na buka podanego przez typera kurs jest wyraźnie niższy pomimo że minęło raptem 5 minut.
Jest oczywistością że nie ma takiego typera (ani jednego w Polsce) który miałby otwarte konto u każdego buka.
Propozycja zmiany to wprowadzenie tylko 5 najpopularniejszych buków tak aby kurs był podawany tylko z grupy tych 5 buków.

Oszustwa w wynikach też się zdarzają, każdy kto dokładnie śledzi typowania to się z tym spotyka. Przyczyną jest brak kontroli.

No i tak gwałtowny protest przeciwko wprowadzeniu kontroli oszustw wyraźnie świadczy o intencjach Marnika.

pozdr
Proszę Cie wybierz z mojego tematu dowolny typ z dowolnym kursem, potwierdzę go screenem, a Ty przeprosisz mnie w swoim kolejnym poście za nazwanie mnie oszustem i sugerowaniem tego innym.
Jeżeli uwazasz, że proces selekcji typów jest banalnie prosty i nie wymaga pracy, prosze bardzo założ temat na forum, pokaż, że nie mecząc sie będziesz osiągał jakieś tam wyniki powyżej 0. Czyli będziesz miał zysk.
Nie będę zamieszczał informacji przy moich typach, że to siatkówka, myśle ze kazdy inteligentny człowiek widząc nazwe tematu tego już sie domyśli. Teraz uwaga żądanie podawania ligi. Jeżeli ktoś sie orientuje w siatkówce to doskonale wie jaki turniej gram i jaka lige. Jeśli ktos nie wie trudno musi sobie sam znaleźć.
Swoje typy zamieszczam dla innych aktywnych użytkowników, jezeli przy okazji skorzystają na tym inni nieaktywni - trudno, tak musi być. Poza chęcia dzielenia sie typami jest jeszcze kilka innych powodów dla prowadzenia tematu i pokazywania swoich umiejętności, jeśli nie wiesz jakie to powody to trudno, ja na pewno nie będę sie nikomu z nich zwierzał.
Nikt nie ma kont we wszytskich bukach w necie? Zapewne tak, ja natomiast mam konta we wszystkich europejskich bukach mających przyzwoitą oferte z siatkówki. Mniej wiecej jest to liczba 20 kont.
Ostatnie zdanie jeżeli jeszcze raz zasugerujesz na forum ze jestem oszustem i nie udowodnisz mi oszustwa to dostaniesz ostrzeżenie.
 
slander 10

slander

Użytkownik
Czytając ostatnie wypowiedzi moderatorów w tym temacie, &#39;starzy moderatorzy&#39; powinni się zastanowić nad poziomem jaki prezentują ich nowi koledzy.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Dla wyjaśnienia:
Ja mam otwarte konto na betsson, bet-at-home, bwin, betway, expekt, unibet, bet365, sportingbet i betfair. Mam również konto na moneybookers. Trzy spośród tych kont są aktywne, na nich mam kase i z nich korzystam przy obstawianiu zakładów. Pozostałe są wyzerowane głównie po wykorzystaniu bonusów. Był czas gdy aktywowałem nieczynne konta (czyli robiłem wpłate) i otrzymywałem korzyści w postaci dodatkowego zysku np. 5 zł, ale od ponad roku tego już nie robię bo jest to bez sensu. Polecenie wypłaty dla buka nigdy nie jest realizowane natychmiastowo, zazwyczaj najwcześniej na następny dzień. Moneybookers też ma swoją marże, gdy pobieram z niego kase.

Do Marnika:
Zauważ że każdy kto przeczyta w/w tekst może napisać że to co napisałem to nieprawda i ja nie mam żadnej możliwości udowodnienia że to co napisałem jest prawdą. Tak samo nikt kto mi zarzuca że napisałem nieprawdę też nie ma możliwości tego udowodnienia. Jeżeli napisałeś że masz konto u 20 buków, to oczywiście nie możesz udowodnić że napisałeś prawdę, tak jak nikt inny (ze mną włącznie) nie może udowodnić że napisałeś nieprawdę.
Między innymi dlatego też nie mogę Ci udowodnić że oszukujesz przy kursach, zwłaszcza że akurat Twoich typów nie śledziłem.
Nie o to chodzi.

Jest bardzo wysoko prawdopodobne że typer który podaje kursy korzystając z bardzo wielu buków robi to dlatego że ma motyw: jeżeli zakład nie wejdzie to nic nie traci, jak wejdzie to przy wyższym kursie ma większy zysk i większy yield. Nawet jakby miał jakieś wyrzuty sumienia to i tak będzie to robił, bo nagminnie robią to jego koledzy, a to oznacza że ich yield jest wyższy i konkurencja byłaby niesprawiedliwa.
Zauważ również że ten temat ma tytuł: „Propozycje i pomysły rozwoju forum”, a ja nie ograniczyłem się tylko do krytyki lecz podałem również propozycje rozwiązania problemów.
W tym temacie nie ma miejsca na słowa uznania i podziękowania dla VIPtyperów, a szkoda że nie ma takiego tematu bo chętnie podziękowałbym kilku VIPtyperom za ich pracę.

Dla mnie Twoje wypowiedzi to twierdzenie że wszystko jest dobrze, bardzo dobrze, nic nie trzeba zmieniać, jest super....
Ale gdy przez miesiąc obstawiam wszystkie kupony jednego z VIPtyperów, on na koniec miesiąca w statystyce ma yield +10%, a ja mam –2%. Więc nasuwa się pytanie czyje typy są wirtualne, czyje rzeczywiste? Jeżeli jego są rzeczywiste to ja jestem nieudacznikiem, debilem który nie potrafi skorzystać z publikowanych gotowców. Jest również druga możliwość że moje typy są rzeczywiste, naprawdę obstawiane po rzeczywistych kursach, a jego tylko wirtualne.
Niestety prawdziwa jest ta druga możliwość, a propozycje zmiany moim zdaniem całkowicie uzasadnione. Jak również umieszczanie ich tutaj w tym temacie też uzasadnione.
Szkoda że zamiast dyskusji jak z dobrego zrobić jeszcze lepsze, robi się nagonka na mnie.

pozdr
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dla wyjaśnienia:
Ja mam otwarte konto na betsson, bet-at-home, bwin, betway, expekt, unibet, bet365, sportingbet i betfair. Mam również konto na moneybookers. Trzy spośród tych kont są aktywne, na nich mam kase i z nich korzystam przy obstawianiu zakładów. Pozostałe są wyzerowane głównie po wykorzystaniu bonusów. Był czas gdy aktywowałem nieczynne konta (czyli robiłem wpłate) i otrzymywałem korzyści w postaci dodatkowego zysku np. 5 zł, ale od ponad roku tego już nie robię bo jest to bez sensu. Polecenie wypłaty dla buka nigdy nie jest realizowane natychmiastowo, zazwyczaj najwcześniej na następny dzień. Moneybookers też ma swoją marże, gdy pobieram z niego kase.

Do Marnika:
Zauważ że każdy kto przeczyta w/w tekst może napisać że to co napisałem to nieprawda i ja nie mam żadnej możliwości udowodnienia że to co napisałem jest prawdą. Tak samo nikt kto mi zarzuca że napisałem nieprawdę też nie ma możliwości tego udowodnienia. Jeżeli napisałeś że masz konto u 20 buków, to oczywiście nie możesz udowodnić że napisałeś prawdę, tak jak nikt inny (ze mną włącznie) nie może udowodnić że napisałeś nieprawdę.
Między innymi dlatego też nie mogę Ci udowodnić że oszukujesz przy kursach, zwłaszcza że akurat Twoich typów nie śledziłem.
Nie o to chodzi.

Jest bardzo wysoko prawdopodobne że typer który podaje kursy korzystając z bardzo wielu buków robi to dlatego że ma motyw: jeżeli zakład nie wejdzie to nic nie traci, jak wejdzie to przy wyższym kursie ma większy zysk i większy yield. Nawet jakby miał jakieś wyrzuty sumienia to i tak będzie to robił, bo nagminnie robią to jego koledzy, a to oznacza że ich yield jest wyższy i konkurencja byłaby niesprawiedliwa.
Zauważ również że ten temat ma tytuł: „Propozycje i pomysły rozwoju forum”, a ja nie ograniczyłem się tylko do krytyki lecz podałem również propozycje rozwiązania problemów.
W tym temacie nie ma miejsca na słowa uznania i podziękowania dla VIPtyperów, a szkoda że nie ma takiego tematu bo chętnie podziękowałbym kilku VIPtyperom za ich pracę.

Dla mnie Twoje wypowiedzi to twierdzenie że wszystko jest dobrze, bardzo dobrze, nic nie trzeba zmieniać, jest super....
Ale gdy przez miesiąc obstawiam wszystkie kupony jednego z VIPtyperów, on na koniec miesiąca w statystyce ma yield +10%, a ja mam –2%. Więc nasuwa się pytanie czyje typy są wirtualne, czyje rzeczywiste? Jeżeli jego są rzeczywiste to ja jestem nieudacznikiem, debilem który nie potrafi skorzystać z publikowanych gotowców. Jest również druga możliwość że moje typy są rzeczywiste, naprawdę obstawiane po rzeczywistych kursach, a jego tylko wirtualne.
Niestety prawdziwa jest ta druga możliwość, a propozycje zmiany moim zdaniem całkowicie uzasadnione. Jak również umieszczanie ich tutaj w tym temacie też uzasadnione.
Szkoda że zamiast dyskusji jak z dobrego zrobić jeszcze lepsze, robi się nagonka na mnie.

pozdr


Dyskusje na temat zmian w dziale VIP są cały czas, z tym, że prowadzone między moderatorami, o to się nie masz co martwić.

A nagonka na Ciebie robi się z tego powodu:

każdy z typerów oszukuje nagminnie na kursie
Gadasz tutaj po prostu głupoty i tyle.

Pokaż pierw chociaż po jednym przykładzie oszustwa każdego z VIP-ów. Czekam. Zakładam, że przykłady masz gotowe, skoro tak każdy kantuje.

Dla Twojej wiadomości podawanie kursu z jakiegoś buka, o którym nie słyszałeś to nie jest oszustwo.

często typy umieszczane są na kilkanaście minut przed rozpoczęciem meczu
Czas umieszczania typów, akurat jest stosunkowo mało istotny. Jeżeli ktoś umieszcza akurat 10-15 minut przed meczem to jego sprawa, może akurat tak ma czas, nie każdy siedzi bez przerwy przed komputerem.

czasami są oszustwa na wynikach
Przez cały czas mojego moderowania takie przypadki potrafiłbym policzyć chyba na palcach jednej ręki, a na osoby, które to robiły potrzebowałbym jeszcze mniej palców. A trochę ludzi się przez VIP-y przewinęło.

Często typy tam zamieszczane są w sposób niechlujny (brak informacji o dyscyplinie, lidze)
Co do niechlujności, to chyba nie bardzo wiesz co to słowo znaczy, skoro uważasz brak informacji o dyscyplinie za niechlujność.
Zresztą nikt nie musi pisać jaka to dyscyplina, nie ma takiego przymusu. Można samemu poszukać, a jak to za trudne to zapytać na PW autora typu albo nawet kogoś na HP, tam często jest sporo osób i ktoś zwykle zna odpowiedź. Wystarczy chcieć.

No i nie bardzo wiem co znaczy &quot;itd. itd.&quot;.

Może przydałaby się mała ikonka z boku - zgłoszenie oszustwa do moderatora?
Jest taka opcja na forum &quot;Wyślij wiadomość&quot;, każdy ma w profilu taką opcję. Więc wybierasz jakiegoś moderatora i piszesz - proste.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Może przydałaby się mała ikonka z boku - zgłoszenie oszustwa do moderatora?
Ja28 w każdym poście pod avatarem &#39;delikwenta&#39; masz ikonkę wykrzyknika w czerwonym kwadracie (raportuj zły post)
wtedy taki post trafia na email moderatora danego działu ;)
 
madridistas 0

madridistas

Użytkownik
Moglibyśmy zrobić na forum jakiś konkurs/turniej dotyczący World Cup RPA 2010, aby zachęcić użytkowników można by np. zwycięzcę obdarować rangą Typer o ile oczywiście Administracja się zgodzi ???? Pzdr
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ze swojego punktu widzenia mogę Cię zapewnić że forum mi śmiga aż miło. Usuń cookie , przeczyść kompa ( programy niepotrzebne , pliki itp) , przeskanuj antywirem itp itd.
 
T 9

theart

Użytkownik
Mam pewną propozycję odnośnie oznaczania typerów, być może była o tym mowa. Można doinstalować jakiś system punktowy, który pod ilością postów pokazywałby ilość trafionych zakładów/typów. Ułatwiłoby to ocenę typu bo teraz większość patrzy na ilość postów a to bywa złudne. W razie czego chętnie pomogę w instalacji.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie wiem czy dobrze Cię rozumiem ale na forum jest 3 działy z kuponami. Vipy i KzS to są działy w których statystyki są obowiązkowe i co jakiś czas każdy właściciel tematu musi owe statystyki zrobić. Jest też dział dla tych którzy nie lubią statystyk i prowadzą sobie temat aby pomagac innym/ bądź dla siebie.
 
T 9

theart

Użytkownik
Do mnie piszesz? Mówię o liczniku pod avatarem, żeby każdy miał ilość trafnych typów, ilość nietrafnych, wtedy łatwiej ocenić poziom.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Do mnie piszesz? Mówię o liczniku pod avatarem, żeby każdy miał ilość trafnych typów, ilość nietrafnych, wtedy łatwiej ocenić poziom.
ale po co licznik, skoro co miesiąc są statystyki? A większośc typerów co kilka kuponów zamieszcza swój aktualny stan
 
T 9

theart

Użytkownik
Żeby nie patrzeć w statystyki, widzisz typ, patrzysz na licznik i wiesz czy facet umie obstawiać. Moim zdaniem to chwila roboty a spore ułatwienie i dodatkowa motywacja dla typiarzy.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Żeby nie patrzeć w statystyki, widzisz typ, patrzysz na licznik i wiesz czy facet umie obstawiać. Moim zdaniem to chwila roboty a spore ułatwienie i dodatkowa motywacja dla typiarzy.
Kolejny uzytkownik który wszystko chce miec podane na tacy. Jesli już naprawde nie chce Ci sie nawet sprawdzić czyj typ grasz to wejdz do działu Vip, zobacz na tabelke ze statystykami i graj typy 3 najlepszych.
Ps. Moge miec trafionych 96/100 typów po 1.01. Licznik bede miał 96 i co uznasz mnie wtedy za super gościa znajacego sie na obstawianiu?
 
T 9

theart

Użytkownik
Co to ma do lenistwa chłopie, to tylko ułatwienie, jak widzę że ktoś ma 96/100 to wtedy wchodzę w jego statystyki, po co mam marnować czas na kogoś kto ma 1/1. Zastanów się.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Co to ma do lenistwa chłopie, to tylko ułatwienie, jak widzę że ktoś ma 96/100 to wtedy wchodzę w jego statystyki, po co mam marnować czas na kogoś kto ma 1/1. Zastanów się.
Jest dobrze jak jest, każdy na bieżąco przedstawia swój bilans w działach (na dodatek w Vipach jest specjalna tabela z yieldem), a jak Ci się nie chce przeglądac wątków i tych statystyk to przykro mi bardzo. Nie zajmuje to sporo czasu.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Wiatm mam taka propozycje aby stworzyc osobny dzial na surebety albo na forum albo w SZ gdyz surebet- z ang. pewny zaklad i jak sie madrze dysponuje swoim kapitalem to nie ma mozliwosci zeby przegrac trzeba znac regulaminy poszczegolnych bukow jak juz pisalem troszke sie zajmuje juz surebetami i jakby administracja chciala to moglbym poprowadzi taki dzial taka moja propozycja prosze o odpowiedz
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Wiatm mam taka propozycje aby stworzyc osobny dzial na surebety albo na forum albo w SZ gdyz surebet- z ang. pewny zaklad i jak sie madrze dysponuje swoim kapitalem to nie ma mozliwosci zeby przegrac trzeba znac regulaminy poszczegolnych bukow jak juz pisalem troszke sie zajmuje juz surebetami i jakby administracja chciala to moglbym poprowadzi taki dzial taka moja propozycja prosze o odpowiedz
nie wiem jak inni, ale ja uważam, że nie ma potrzeby robienia specialnego działu pod to co piszesz ( chociaż nie przecze, że jeżeli wszytsko się rozwinie kiedyś w przyszłości to można o tym pomyśleć ). kilka tematów z surebetami już było ▶ http://forum.bukmacherskie.com/search.php?searchid=3976655 aczkolwiek jeżeli chcesz z tym powalczyć na czele własnej koncepcji i formy to myśle, że wystarczy iż żałożysz temat w dziale Systemy Bukmacherskie ▶ http://forum.bukmacherskie.com/f18/ i zaczniesz tam swoją &quot;przygodę&quot;.
pozdr,
 
Do góry Bottom