>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
ok Prasa ale na Boga jak Ty to zweryfikujesz czy to jest ciekawe, istotne czy wazne ? moge ci napisac ze mam info z szatni odry wodislaw, 1 reka, wszystkie newsy, ale podam propozycje, mecz ulozy sie inaczej i wyjde na idiote ? to nie moje forum, nie jestem tu modem, praktycznie sienie udzielam ale od kilku lat regularnie je czytam i widze jak spore zrobiło postepy w porownaniu do konkurencji. gratuluje i jak interesuje was cała otoczka klubu odra w. śl. to chetnie sie zobacze w strefie zamknietej, info nie codziennie ale prawdziwe i zetelne. pzdr i zycze powodzenia w nowym roku.
nikt nie wymaga 100% skuteczności. Dlatego napisz do Marcina, tak jak jest napisane w regulaminie SZ.
 
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
witam. czy tylko mi czy wszystkim zmniejszył się zoom całego forum? Jeśli wszystkim do wydaje mi się że wcześniejszy stan forum (większe litery) było lepszym rozwiązaniem. Wszystko było czytelniejsze. Jeśli tylko u mnie tak jest to sorry za zawracanie głowy.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zoom regulujesz w przeglądarce.
Jeżeli masz laptopa to na &quot;tałcz padzie&quot;
J89// zdecydowanie &quot;taczpadzie&quot;
 
qbaz 0

qbaz

Użytkownik
Nie wiem czy padła już taka propozycja, bo niestety, ale nie przejrzę całego tego tematu.

Czy myślał ktoś kiedyś o założeniu kanału IRC dla tego forum, myślę, że byłoby to dobre rozwiązanie. Wiem, że jest temat w Hyde Parku, ale jednak jest to forum i na pewno ciężej się pisze niż na Ircu.

Co o tym myślicie?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
IRC, czat nie jest potrzeby na tak dużym forum.
Wprowadzenie czatu spowoduje zmniejszenie aktywności użytkowników na forum. Może doprowadzić do zmniejszenia poziomu wypowiedzi na forum. Już w tym momencie jest dużo spamu na forum, które trzeba często usuwać. Na czacie ten precedens będzie większy.
Ogólnie dobrze jest jak jest, dodatkowe &quot;gadżety&quot; forum nie są aktualnie potrzebne. Jednakże nie wykluczamy w przyszłości czatu (parę lat :p).
 
piechota 0

piechota

Użytkownik
Przed samym czatem to forum powinno ugruntować pozycje lidera wsród for bukmacherskich, jako to najlepsze, jedyne etc. Bo gdybybył załozony czat to własnie zmniejszenie aktywnosci uzytkownikow obnizyloby poziom i spowodowalo upadek forum z biegem czasu.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Przed samym czatem to forum powinno ugruntować pozycje lidera wsród for bukmacherskich, jako to najlepsze, jedyne etc. Bo gdybybył załozony czat to własnie zmniejszenie aktywnosci uzytkownikow obnizyloby poziom i spowodowalo upadek forum z biegem czasu.
A nie jest liderem? najlepsze? ;)
Tego &quot;jedyne&quot; nie da się osiągnąć- for sure ;)
 
piechota 0

piechota

Użytkownik
A nie jest liderem? najlepsze? ;)
Tego &quot;jedyne&quot; nie da się osiągnąć- for sure ;)
Jest;) Mysle ze za rok, dwa będzie &quot;jedyne&quot; liczace się. Będzie hegemonem wsród pozostałych, dalej bedzie sie rozwijac plus konkursy, reklamy buków, coż potencjal jest ogromny;)
 
J 5

jawa123

Użytkownik
nie wiem czy bylo, a nie chce mi sie calego tematu przekopywac, ale jakies powiadomienie o priv msg by sie przydalo albo jakos bardziej wyroznic ze w skrzynce ejst wiaodmosc bo po prostu wiaodmosci mimo czestego bycia an forum odczytuje po paru dniach zapominajac by sprawdzic czy są. Ten mały napis ze jest jedno nieprzeczytane jest malo widoczny
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jest powiadomienie w formie pop-upu.
Wchodzisz w prywatne wiadomości, w panelu kontrolnym znajdujesz &quot;zaawansowane ustawienia&quot; a następnie zaznaczasz:
Jeżeli jesteś w trakcie przeglądania forum i otrzymujesz nową prywatną wiadomość możesz zostać o tym powiadomiony w formie pop-upu.
[ ] Powiadamianie o otrzymywaniu prywatnej wiadomości w formie pop-upu.
 
Baqu 1,3M

Baqu

Forum VIP
nie wiem czy bylo, a nie chce mi sie calego tematu przekopywac, ale jakies powiadomienie o priv msg by sie przydalo albo jakos bardziej wyroznic ze w skrzynce ejst wiaodmosc bo po prostu wiaodmosci mimo czestego bycia an forum odczytuje po paru dniach zapominajac by sprawdzic czy są. Ten mały napis ze jest jedno nieprzeczytane jest malo widoczny
poza tym co napisał kukla w &quot;Panel użytkownika&quot; a dokładniej w &quot;Zaawansowane ustawienia&quot; znajduje się opcja która dotyczy tego co napisałeś czyli emailowych powiadomień o nowych wiadomościach w skrzynce.
 
Do góry Bottom