>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

kosa248 456

kosa248

Użytkownik
W sumie to rzeczywiście można by się obejść bez zakładania nowego działu. Wystarczyłoby przykleić w każdej lidze temat z kontuzjami. Bo pisać w tematach na poszczególne kolejki nie byłoby dobrym rozwiązaniem, ponieważ załóżmy że jakiś piłkarz dajmy na to złamał nogę i nie może grać do końca sezonu. Ktoś zamieszcza o tym informację w ten weekend w temacie na obecną kolejkę, a za dwa tygodnie ktoś inny sprawdza temat na następną kolejkę i się o kontuzji nie dowiaduje.
Według mnie dobrze by było przeprowadzić ankietę, czy by userzy się w to angażowali, żeby później się nie okazało, że tematy - o ile administracja wyrazi zgodę na ich założenie - będą świecić pustkami.
 
W 0

wiater

Użytkownik
fajnie jakby w działach: VIP Typy, typy ze statystykami i typy było coś takiego jak ocenianie tematu.Dzięki temu każdy użytkownik mógłby oceniać jakość typów użytkownika który prowadzi temat. Przed wejściem do tematu wiedzielibysmy co myślą o nim inni użytkownicy.

W innych forach ta opcja jest koło przycisków: &quot;Narzędzia wątku&quot;, &quot;Przeszukaj ten temat&quot;.
Troszke szkoda że na tym forum ta opcja jest wyłonczona ;/
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
fajnie jakby w działach: VIP Typy, typy ze statystykami i typy było coś takiego jak ocenianie tematu.Dzięki temu każdy użytkownik mógłby oceniać jakość typów użytkownika który prowadzi temat. Przed wejściem do tematu wiedzielibysmy co myślą o nim inni użytkownicy.
W innych forach ta opcja jest koło przycisków: &quot;Narzędzia wątku&quot;, &quot;Przeszukaj ten temat&quot;.
Troszke szkoda że na tym forum ta opcja jest wy ł on czona ;/
Były już takie propozycje. Dawanie &quot;piwa&quot; czy innych pochwał za dany post.
Fora, które mają taką opcję to raczej amatorskie... dodatkowo infantylnie to wygląda i zmierza do infantylnego zachowania userów...
Taka opcja na tym forum nie będzie dostępna.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Według mnie i chyba nie tylko, nakaz wklejania analiz z TD do działów tematycznych jest nietrafiony.
Rozumiem, że administracja chciała trochę rozruszać działy, ale chyba lepiej mniej typów, analiz, a rzetelne i poparte jakimiś argumentami, bo większość analiz z TD to zwykłe statystyki, wiec to chyba nie jest nikomu potrzebne.
Kto chce niech wkleja i tyle.
Pzdr.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Według mnie i chyba nie tylko, nakaz wklejania analiz z TD do działów tematycznych jest nietrafiony.
Rozumiem, że administracja chciała trochę rozruszać działy, ale chyba lepiej mniej typów, analiz, a rzetelne i poparte jakimiś argumentami, bo większość analiz z TD to zwykłe statystyki, wiec to chyba nie jest nikomu potrzebne.
Kto chce niech wkleja i tyle.
Pzdr.
Jak najbardziej popieram. Kiedys dalo sie jeszcze poczytac w dzialach cos ciekawego a teraz proporcje wygladaja tak ze ponad polowa to sa typy ktorych ludzie nie graja a staraja sie ustrzelic jedynie ladny kurs do konkursu. Analizy sa slabe albo tragiczne (ostatnio ktos wkleil cala tabele Premiership po to by analiza wygladala na obszerniejsza). Statystyki to kazdy moze chyba sobie sprawdzic sam, w analizie powinno chodzic o to by wyciagac wlasne wnioski i dzielic sie nimi z innymi a obecnie niestety forum od tego odchodzi.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Również popieram to co napisał Fabik i cygeiro. Taka prawda, że teraz połowy analiz w działach nawet nie czytam, bo w większości nie są one obiektywne, rzetelne lub w ogóle są bezsensowne. Pomysł z rozruszaniem działów tematycznych dobry, ale nie koniecznie tym sposobem ;)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ja jeszcze cos od siebie dodam.
Moim zdaniem lepszym rozwiazaniem bylo by wyznaczenie trojki Modow ktorzy by analizy oceniali (nie sztuka jest odroznic rzeczowy kometarz od jalowych statystyk) i do dzialow tematycznych wklejali by tylko te wartosciowe (mam swiadomosc ze bylo by ich niewiele ale zastanowmy sie czy stawiamy na ilosc czy na jakosc).
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Według mnie i chyba nie tylko, nakaz wklejania analiz z TD do działów tematycznych jest nietrafiony.
Rozumiem, że administracja chciała trochę rozruszać działy, ale chyba lepiej mniej typów, analiz, a rzetelne i poparte jakimiś argumentami, bo większość analiz z TD to zwykłe statystyki, wiec to chyba nie jest nikomu potrzebne.
Kto chce niech wkleja i tyle.
Pzdr.
Zgadzam się z kolegami, którzy wypowiedzieli się wyżej. Wchodząc do Działu Tematycznego mam zamiar wycągnąć jak najwięcej informacji a nie durnych statystyk. Chcę zasięgnąć opinii użytkowników, którzy znają się na rzeczy i wnoszą coś do tematu. Poza tym te peFFki z kursem w okolicach 5.00 to śmiech na sali.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Albo po prostu zakaz wklejania tabel .. bo na tabele każdy sobie moze sam spojrzeć. Taki zakaz u nie których to 3/4 analizy.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Ja myślę, że jeżeli użytkownik uzna, że jego analiza jest naprawdę rzeczowa to po prostu wklei ją do działu tematycznego, a jeżeli ktoś szuka kursów ~5 żeby tylko punktów nabić to wklejanie tego trochę mija się z celem...
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Ale czasami kursy w granicach 5.00 są pewne, a nie grane na siłe. Jeżeli już ktoś poda typ z kursem powyzej 5.00 to jest skazany na porazke i nie moze wkleic do działu? Kazdy moderator ma swoj dział i najlepiej niech on oceni analize, jezeli sie slaba to ją usunie. Tylko wtedy w TD powinni byc modzi z MT, zeby widzieli że taka analiza została skasowana.
PS: Sam nie jestem zwolennikiem tego punktu
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Ale czasami kursy w granicach 5.00 są pewne, a nie grane na siłe. Jeżeli już ktoś poda typ z kursem powyzej 5.00 to jest skazany na porazke i nie moze wkleic do działu? Kazdy moderator ma swoj dział i najlepiej niech on oceni analize, jezeli sie slaba to ją usunie. Tylko wtedy w TD powinni byc modzi z MT, zeby widzieli że taka analiza została skasowana.

PS: Sam nie jestem zwolennikiem tego punktu
Dlatego napisałem &quot;a jeżeli ktoś szuka kursów ~5 żeby tylko punktów nabić&quot;. Widziałem twoją analizę na jutrzejsze kwalifikacje i w pełni się z Tobą zgadzam i typ jak najbardziej ma prawo wejść i do działu pasuje, ale jeśli ktoś szuka nie wiadomo jakich typów, których za pieniądze by w życiu nie zagrał to wtedy jest to trochę zbędne (wklejanie analizy), bo ciężko mu analizą wyjaśnić swój typ, bo jest on na czuja albo w ogóle &#39;z kosmosu&#39;.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja jeszcze cos od siebie dodam.
Moim zdaniem lepszym rozwiazaniem bylo by wyznaczenie trojki Modow ktorzy by analizy oceniali (nie sztuka jest odroznic rzeczowy kometarz od jalowych statystyk) i do dzialow tematycznych wklejali by tylko te wartosciowe (mam swiadomosc ze bylo by ich niewiele ale zastanowmy sie czy stawiamy na ilosc czy na jakosc).
Cyg moim zdaniem nietrafiony pomysł.Bo to na prawdę jest bezsensowna praca, czytanie 100 czy więcej analiz, żeby wyłapać kilka fajnych.

Moim zdaniem najlepiej będzie tak jak kiedyś.

Ja do TD rzadko zaglądam, ale to co widzę to podają tam analizy osoby co mają jednego, dwa posty i są na FB właśnie po to, żeby wygrać ten miesięczny konkurs, a nie po to, żeby napisać dobrą analizę.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Cyg moim zdaniem nietrafiony pomysł.Bo to na prawdę jest bezsensowna praca, czytanie 100 czy więcej analiz, żeby wyłapać kilka fajnych.
Moim zdaniem najlepiej będzie tak jak kiedyś.
Ja do TD rzadko zaglądam, ale to co widzę to podają tam analizy osoby co mają jednego, dwa posty i są na FB właśnie po to, żeby wygrać ten miesięczny konkurs, a nie po to, żeby napisać dobrą analizę.
No ale ja mowie w sensie ze Admini chca rozruszac dzialy tematyczne to lepsza taka opcja niz to co jest teraz. 100 postow to jest na poczatku miesiaca, z biegiem czasu jest coraz mniej a Modzi i tak to powinni czytac z uwagi ze kiepskie analizy sa usuwane z TD.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wszyscy macie racje i ja też jestem tego samego zdania. Jak widze jakiś taki post to aż nie chce mi się wpisywac w temat obok niego...
Mam nadzieje że wrócimy do normalności bo posty z księżyca sa tak do bani że szkoda gadac! Ktoś tam pisał że modzi powinni przebierac analizy i jak uznają za godną to ją wrzucac do działu. To jet\st jakas recepta. ja kiedyś sam tak robiłem gdy mialem dużo czasu to wchodzilem w temat na dany dzień i te któe się nadawały starałem się kopiowac do działów. Ale naprawde bardzo mało takich było analiz. A teraz to już paranoja jak wszystkie trzeba czytac. I weź tutaj coś znajdz w gąszczu tych tabel...

Napisałem do adminów w tej sprawie oby podjeli mądrą decyzje ;)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tutaj chcę wyrazić swoją opinie odnośnie wklejania analiz z TD. Wiele ludzi wkleja bezsensowne analizy, niepoparte żadnymi argumentami co wprowadza zamęt w działach, bo tych ludzi nie interesuje to co napisali ani dyskusja na temat danej ligi tylko to by spełnić regulamin i wkleić tą analizę. Myślę że lepszym rozwiązaniem byłby powrót do dawniejszych zasad kiedy nie było trzeba wklejać analiz, myślę że nie tylko ja mam takie zdanie. Wystarczy wejść w pierwszy lepszy dział i przeczytać jedną dwie &quot;analizy&quot;. ;)
 
Do góry Bottom