>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ta, już widzę ten wyścig, o to, kto więcej plusików uzbiera :]
Dokładnie...
To ja też wyrażę swoje zdanie... też mam prawo do tego :]
Takie zabawy w dawanie plusików, piw, pochwał czy jeszcze czegoś to coś jak http://www.fotka.pl czy inne nasze klasy gdzie każdy daje notkę i chcę dostać to samo. Najlepiej to &quot;dziesiątki&quot; :|
W sumie kojarzę jedno forum bukmacherskie gdzie jest taki system. Tam są pochwały. Widziałem jak ludzie dawali &quot;pochwały&quot; z uzasadnieniem: &quot;Fajnie gra się z nim w pokera&quot;. &quot;Dobry ziomek z niego&quot; itp.
Osobiście dla mnie to trochę dziecinne...
Chcesz podziękować? Napisz na PW.
Podobnie jak dziękowanie komuś za typy pisząc to w temacie i dodając: &quot;post do usunięcia&quot;.
Skoro do usunięcia to po co piszesz w temacie? Napisz na PW.
 
A 0

astralproject

Użytkownik
Proponuję wyodrębnić dział pokera z działu hazardowego, to najpopularniejsze forum w Polsce i ludziom niezwiązanym z branżą, poker kojarzy się z hazardem. Propozycja jest odpowiednia, jak na trudne czasy związane z ustawą hazardową...
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
a co z shoutboxem? pamiętam że kiedyś był chyba na forum. Co się z nim stało ? Moim zdaniem powinien zostać przywrócony ????
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
chyba tutaj.
ślepy ja ? czy zniknęła opcji wyświetlania wideo linków YT ?
bo teraz same linki, a już &quot;przejścia w obraz&quot; nie ma ;(

pozd(R)awiam
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Opcja ta zostanie do jutra poprawiona, wystapil z nia problem i musiala zostac tymczasowo wylaczona.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
nie myśleliście aby zrobić taki mini czat ? Fajnie by było pogadać normalnie z każdym userem. Jest niby zrobiony temat &quot;dyskusje na tematy bukmacherskie&quot; ale to nie jest to samo co czat gdzie można dostać szybką odpowiedz na zadane pytanie. Na pewno już kiedyś takie pytanie padło ale nigdzie nie mogłem znaleźć...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
nie myśleliście aby zrobić taki mini czat ? Fajnie by było pogadać normalnie z każdym userem. Jest niby zrobiony temat &quot;dyskusje na tematy bukmacherskie&quot; ale to nie jest to samo co czat gdzie można dostać szybką odpowiedz na zadane pytanie. Na pewno już kiedyś takie pytanie padło ale nigdzie nie mogłem znaleźć...
Hmmm... padło...
Zobacz 3 posty wyżej...
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
nie mówię, że nie ale jesli dorosli ludzie by rozmawiali a nie gimnazjaliści to była by pełna kultura bo są tu ludzie na wysokim poziomie. To Wy tu rządzicie i Wy decydujecie więc nie ma problemu dla mnie i tak forum jest zaje.... pozdrawiam
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
To nie będzie propozycja rozwoju forum a raczej zapytanie o dalszy rozwój forum, czy po pierwszym stycznia kiedy to w życie wchodzi ustawa antyhazardowa na FB cokolwiek się zmieni, oczywiście chodzi mi o te zmiany negatywne niestety ;/
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Pozwolę sobie zaproponować jedną małą opcję, ale za to bardzo ułatwiającą, przyśpieszającą i umilającą odpowiadanie na posty innych. Mam na myśli tak zwane &quot;cytowanie selektywne&quot;. Spotkałem się z tym na wielu innych forach, gdzie zawsze spotykało się z dużym poparciem. Kiedy po raz pierwszy wszedłem w dyskusję na tym forum strasznie brakowało mi możliwości zaznaczenia fragmentu z wcześniejszych postów i po kliknięciu na odpowiednim przycisku automatycznego dodania ich jako cytatu do okna z odpowiedziom. Zamiast tego jestem zmuszony do użycia przycisku &quot;cytuj&quot; a później usuwania wszystkiego co jest zbędne. W zasadzie, bardzo rzadko cytuje się cały post poprzedników, najczęściej zależy nam na jednym czy dwóch zdaniach.
Fajnie jest, gdy lecę od góry tematu, czytam posty a gdy zobaczę, coś co chcę zacytować i skomentować zaznaczam i klikam na przycisk &quot;cytowanie selektywne&quot; pod danym postem, później czytam następny i znowu jeśli coś będzie warte zacytowania i skomentowania zaznaczam i klikam, później kolejny itp., na koniec w oknie gdzie wpisuje odpowiedź mam po kolei wszystkie zaznaczane przeze mnie fragmenty w znacznikach &quot;quote&quot; oraz informacją jaki user jest w danym momencie cytowany.
Taka mała rzecz a cieszy i na prawdę świetnie się sprawdza. Bardzo, bardzo pożyteczna opcja. Jeśli nie jasne jest to co napisałem, i nieumiejętnie opisałem co mam na myśli to jednym z for, na jakich jest ta cudowna opcja jest: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Proszę o rozpatrzenie mojej prośby dodania takowej &quot;zabawki&quot;, która pozwala zaoszczędzić czas i nerwy ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W poprzedniej wersji skryptu, czyli by przemo była taka opcja.
Od czasu gdy przeszliśmy na wersje skryptu by vBulletin, to tej opcji nie ma, gdyż nie mam jej tutaj w ogóle.
Może uda nam się taki dodatek znaleźć w sieci, wówczas go dodamy.
 
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
Witam. Ja mam takie pytanie i propozycję. Czy nie można by zrobić coś z tymi frajerami którzy zakładają co chwila nowe konta i reklamują swoje strony i fora. Bardzo często zdarza się na w zakładce Typy Dnia.
pozdrawiam ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Witam. Ja mam takie pytanie i propozycję. Czy nie można by zrobić coś z tymi frajerami którzy zakładają co chwila nowe konta i reklamują swoje strony i fora. Bardzo często zdarza się na w zakładce Typy Dnia.
pozdrawiam ????
Są dwie możliwości.
Zabrać im kabel od internetu albo banować.
My wybieramy tą drugą opcję.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Są dwie możliwości.
Zabrać im kabel od internetu albo banować.
My wybieramy tą drugą opcję.
Moim zdaniem istnieje Trzecia opcja ;)

Mianowicie zrobić tak, by nowy użytkownik forum mógł napisać swój pierwszy post np. po 2-3 dniach.

To na pewno zmniejszyło by ilość osób reklamujących, czy sprzedających fixy i inne debilizmy.

Pewnie osoba, która &quot;zrobiła&quot; tą stronę będzie potrafiła wprowadzić taki ogranicznik.

Przemyślcie to ;)
 
Do góry Bottom